Morena Gdańsk :idea: - Motława Suchy Dąb 1-3 (1),
Motława Suchy Dąb - Orzeł Straszyn :idea: 5-2 (2),
Czarni Przemysław - Wisła Steblewo :idea: 1-4 (4),
Morena Gdańsk :idea: - Korona Cedry Małe 1-10 (1),
Wisła Steblewo :idea: - Sporting Leźno 2-2 (2),
Jaguar Kokoszki - Morena Gdańsk :idea: 3-2 (2),
Wisła Steblewo :idea: - Olimpia Osowa 2-1 (2),
Orzeł Straszyn :idea: - Jaguar Kokoszki 2-4 (2),
Motława Suchy Dąb - Czarni II Pruszcz Gdański :idea: 5-1 (1), Olimpia Osowa :idea: - Sporting Leźno 2-1 (2),
 kszeba   31.10.2009, 08:20:16
Dzisiaj o 13.00 z naszej grupy trzy zespoły wystąpią w IV rundzie PP. Korona Cedry Małe spotka się z trzecim zespołem piatej ligi Atlas Goręczyno, Wisła Steblewo z dziewiatym zespołem czwartej ligi Olimpią Sztum, Olimpia Osowa natomiast z czternastym zespołem czwartej ligi Żuławami Nowy Dwór Gdański. Żaden z naszych zespołów nie jest faworytem ale może uda się sprawić jakąś niespodziankę.

SimsooN   01.11.2009, 01:05:56
w sumie to i tak najgorzej miały cedry...
 Namee   01.11.2009, 10:59:17
Najgorzej?? :D :D Dobry jesteś przecież z naszej grupy tylko wy graliście z 5 ligowcem z Steblewo i Osowa z 4 ligowcami :D:D
 SimsooN   01.11.2009, 12:29:43
czytaj baranie między wierszami :D:D:D
 SimsooN   01.11.2009, 12:30:11
a czemu uważasz, że MY? :D
 Stopa_Korona   01.11.2009, 13:52:03
Rozpedzony 5 ligowiec, tak jak wlasnie Goreczyno, jest grozniejszy od przecietnego 4 ligowca :roll: :love:
 bialy   03.11.2009, 20:21:08
Ja nie jestem chętny :D
 bialy   05.11.2009, 13:31:19
PP Olimpia Osowa – Żuławy Nowy Dwór (31.10.09) – zawodnik KACZOR PRZEMYSŁAW (Osowa) – kara 1 miesiąca dyskw. za wysoce niesportowe zachowanie. Bieg kary od 01.11.09
Wszczęto również postępowanie w sprawie zachowanie trenera drużyny Olimpia Osowa.

PP Wisła Steblewo – Olimpia Sztum (31.10.09) – zawodnik BENEDYK GRZEGORZ (Steblewo) – kara 2 tygodni dyskw. za niesportowe zachowanie. Bieg kary od 01.11.09 r

Same straty przez puchary! Kary obowiązują w lidze? Chyba tak, co?
 pajotoja   05.11.2009, 20:51:35
Obowiązują w lidze, jeśli są to kary okresowe (jak w w/w przypadkach niestety dla tych zawodników). Gdyby to była kara kilku (konkretna liczba) meczów - wtedy tyczyło by się tylko pucharu.
Dyscyplina więc pojechała ostro.
 Olimpia10   06.11.2009, 16:20:48
Sędzia w osowie od początku chciał być gwiazdą meczu. 2 karne dla Żuław których nie było (mamy nagrany mecz). Potem się dziwi ze zawodnikom nerwy puszczają. Niestety do słabego sędziowania trzeba się przyzwyczaić. Pozdrawiam
 cichy   06.11.2009, 17:32:25
żeby nie było, że ktoś zwala na sędziego naszą porażkę z Żuławami dodam, że w przekroju całego spotkania okazali się poprostu lepsi ... Szkoda, że sędzia popsuł to widowisko
 AdrianGKS   06.11.2009, 17:47:33
a ja się nie zgodzę, w drugiej połowię Olimpia grała o wiele lepiej była szansa nawet na remis gdyby nie przestrzelona sytuacja sam na sam było by już 3-2. Potem już 2 czerwone i nie było już na nic szansy ...
 Fragles   07.11.2009, 15:35:11
Olimpia 2-4 Wisłeka DP :love: :

Namee   07.11.2009, 17:07:08
Bramki dla Wisły: Krzysztof Kliszewicz, Mateusz Świętochowski x2, Dariusz Cierpisz :)) Wisełka :D
 bialy   07.11.2009, 17:27:17
:s Jedziemy do Osowy i młócą nas 8:1, gramy z Długim polem u siebie i pewnie wygrywamy 2:0. Dziwne.
Myślałem że Olimpia zaaplikuje trochę bramek, a tu "zonk".
 AdrianGKS   07.11.2009, 18:06:46
Olimpia osłabiona nie widziałem tam kilku podstawowych graczy nie wiem co się dzieje :( :(

Olimpia do końca polowy prowadziła 2-1 a potem gra o wiele słabsza ;//
 fiołek1   07.11.2009, 19:15:25
a to niespodzianka wisła obudziła się po m4 słabych spotkaniach, a w drugiej połowie zdeklasowała wręcz olimpię. cuda się zdarzają.
 CriSsi_92   07.11.2009, 19:19:14
Olimpia 2: 4 Wisła ...

dla Olimpi :

Kaka , Raul ... :P
 serek1   07.11.2009, 19:22:00
Wisła też osłabiona(prawie w rozsypce), odeszło chyba około 10 zawodników. Nie bede wymieniał z nazwisk.Pierwsza połowa pod dyktando Olimpi i rezultatem tego było 2:1. Po przerwie drużyną dominująca była Wisła, albo Olimpia grała tak słabo , albo Wisła grała tak dobrze. Na uwage zasługuje piekna bramka Cygana :blink:
 fiołek1   07.11.2009, 20:44:26
co ty napisałeś,? dla wisły strzelali saviola, messsi, i kun agero, a dla olimpi lampard i krzynówek.
dobry mecz
 serek1   07.11.2009, 21:18:31
:D
 kubala10   08.11.2009, 09:55:46
Brawo dla Wisełki D.P...Ciekawie sie zapowiada mecz w Cedrach.Powodzenia dla Motławy
 Olimpia10   08.11.2009, 12:11:01
bez spiny ale jeżeli ktoś pisze że to był dobry mecz to nie wiem na jakiej podstawie. Bramki dla Wisły to indywidualne błedy obrońców (poza pierwszą bramką- ładny strzał) , żadnej składnej akcji. Cały czas laga na świętego i wystarczyło. Masz racje Biały mecz meczowi nie równy.
Do tej pory ze wszystkich meczów rozegranych najładniej grało Leźno, ale w serie A nie wystarczy grać dobrze tylko zapier.... Brawo dla Wisły bo naprawde po 2-0 podnieśli się na 2:4. Powodzenia w następnych meczach
 flatron   08.11.2009, 12:14:35
Pierwsza połowa zdecydowanie pod nasze dyktando, spora przewaga w środku i na bokach, Wisła nie mogła poukładać gry obronnej i po dwóch błędach Olimpia prowadzi 2-0. Pozniej piekny strzał, nasz bramkarz bez szans i do szatni schodzimy na 2-1. W drugiej połowie kilka zmian w Wisle, wyzej podeszli na nasza polowe, a my zamiast dalej grac piłką to zaczelismy sie bawic w "kto dalej kopnie" omijając totalnie linie srodkową. Wisła konsekwentnie grała długą na Świętego co w końcu przyniosło zamierzony cel. Dargi wybronił to co miał wybronić, Świety nas skarcił dwa razy i stad taki wynik. Wisła wygrała konsewkencją i praktycznie 100% wykorzystaniem naszych błędów.

Czarni - Orzeł 3:0 (?) WALKOWER RACZEJ BĘDZIE

Goście się nie stawili! Dziwne, my jak składu nie mieliśmy do Osowy jednak pojechaliśmy.
 Hoopster   08.11.2009, 16:47:17
Mecz ogólnie wyrównany w Leźnie , lecz nie chcąc być stronniczy to jednak gospodarze zasługiwali na zwycięstwo. Sędzia trochę zbyt pobłażliwy w obie strony a mecz na naprawdę dobrym poziomie.
 elektron   08.11.2009, 19:36:46
Bramki dla W.Steblewo z Morena Ryszard Mikosik x2;Michal Ziewiec x2;Maciek Krol x1;Krzysztof Krol x2;Kuba Hebel x1(k).Poprzednie mecze:z Olimpia -Ryszard Mikosik;Piotr Slowy.W Przemyslawiu pierwsza bramka to samoboj i kolejne;Piotr Slowy;Michal Ziewiec i Ryszard Mikosik :D
 kamcio111   08.11.2009, 21:42:03
Sporting osłabiony wygrywa z liderem przed tą kolejką czarnymi Pruszcz .. widac ze w tej lidze pozycja w tabeli o niczym nie swiadczy ;)
 sporting   08.11.2009, 21:47:30
kamcio111 teraz czas na byłego vice lidra Wisłę D.P. mam tylko nadzieje że nie będzie takich dużych braków w składzie, bo w takim osłabieniu ograć lidera, który nie stworzył prawie żadnej 100 sutuacji ale Leźno miało ich conajmniej 4... ZASŁUŻONE 3 PKT
 Daark   08.11.2009, 22:42:39
Gratulacje dla Korony i Wisły:) :love: Tylko tak dalej chłopaki.
 Pepee   08.11.2009, 23:11:06
hmm Sporting... Żadnej "setki" nie mieliśmy ? to jakaś nowość , nie wiem czy oglądaliśmy ten sam mecz ; ]

a skoro wy mieliście 4 to czemu wygraliscie 1:0 ?
 Olimpia10   09.11.2009, 03:23:32
No logicznie myśląc to znaczy że 3 nie wykorzystali :P
 sporting   09.11.2009, 08:22:04
Pepee czytasz komentarze to czytaj dokładnie
cutuje " który nie stworzył prawie żadnej 100 sytuacji" a sam przyznaz że leźno miało więcej sytuacji czysto bramkowych
 djczarny   09.11.2009, 12:02:46
Bramki dla Korony:
Mariusz Hefta, Rafał Wasiluk i 2X Przemek Polowski
 Hoopster   10.11.2009, 10:37:55
Czarni mieli dogodne sytuacje...słupek z rzutu wolnego , jeden na jeden na początku drugiej połowy czy próba lobowania bramkarza przez zawodnika Czarnych. Szczęście jednak sprzyjało gospodarzom i bramkarz wybronił te sytuację ;)
 obserwator21   10.11.2009, 22:16:16
hoopster ale licza sie tylko pilki w siatce a nie slupki poprzeczki czy nie udane sytuacje w pilce noznej nie chodzi o ilosc akcji tylko o skutecznosc a jak juz taka jest to wtedy o finezje
 maestro160   10.11.2009, 22:21:16
no robi sie ciekawie :)

pierwsze dwa miejsca narazie sa takie jak obstawialem przed sezonem :) i mysle ze tak zostanie.

Jeśli chodzi o spadek to typuje Straszyn i Kokoszki.

Morena na wiosne pewnie pojdzie ostro w gore jak wszyscy sie podlecza, i przegoni kokoszki, które graja tylko pile na pałe do przodu i licza ze moze ktos do niej dojdzie... A to i tak lepiej niz straszyn.. który nie gra kompletnie nic...

Także Korona i Czarni do awansu, spadek dla Jaguara i Orła.
 Olimpia10   11.11.2009, 18:52:26
nie wiem dlaczego czepiasz się kokoszek o to że grają laga do przodu gdyż dotychczas ze wszystkich rozegranych przez nas meczy tylko leźno i cedry nie grały na pałe a reszta tak
 kozak007   11.11.2009, 20:37:59
no nie wiem czy Wisła Długie Pole gra na pałę co udowodnilismy na osowej :D
 Olimpia10   12.11.2009, 00:40:01
No nie graliście na pałę tylko laga w kierunku świętego. Poza tym bramki sprezentowali wam nasi obrońcy (poza 1) co potwierdzali wasi zawodnicy po meczu.
napisałem swoje zdanie. każdy może mieć inne.
 kozak007   12.11.2009, 15:32:11
Laga?!to były przemyślane mierzone zagrania na was starczyło:)
 Olimpia10   12.11.2009, 16:03:22
Jeżeli Cie to pocieszy: "Wisła Długie pole gra super piłke"
 flatron   12.11.2009, 19:00:17
Ok wygraliscie gratulacje za to, ale pisanie ze graliscie przemyslane dlugie podania to rece opadaja. Nasi obroncy sprezentowali wam 3 bramki. Moze napiszecie ze graliscie pilka od tyłu jeszcze?
 AdrianGKS   12.11.2009, 21:29:02
Olimpia grała lepiej może trochę druga polowa słabiej .

W WDP może coś reprezentowali ale nic nadzwyczajnego wykorzystali głupie błędy ten mecz jak dla mnie powinna wygrać Olimpia |) |)

Dobrze ze Olimpia ma zawsze drugą polowe sezonu lepsza wiec awansu nic nam nie zabierze Olimpia !