MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 26 78 26 0 0 136 - 29
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 61 20 1 5 128 - 35
3. Olimpia Sztum 26 60 19 3 4 99 - 32
4. Jurand Lasowice 26 50 16 2 8 76 - 55
5. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 26 44 14 2 10 59 - 60
6. Powiśle Dzierzgoń 26 38 12 2 12 91 - 55
7. Wisła II Tczew 26 37 11 4 11 89 - 62
8. AP Malbork 26 36 11 3 12 97 - 51
9. Wierzyca Pelplin 26 33 10 3 13 55 - 60
10. Unia Tczew 26 32 10 2 14 90 - 67
11. Rodło II Kwidzyn 26 32 10 2 14 82 - 78
12. Czarni Przemysław 26 12 4 0 22 40 - 132
13. Sokół Mareza 26 12 4 0 22 31 - 259
14. Delta Miłoradz 26 9 3 0 23 11 - 109
Ostatni komentarz dodał lampard 16.07.2009, 22:50:53
* Delta Mi?oradz wycofał? się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 27. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (66) 
1. Wisła II Tczew 0 - 3 Czarni Przemysław 27 sierpnia 2008 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 16:1
2. Jurand Lasowice 4 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 27 sierpnia 2008 - 15:00
3. Wierzyca Pelplin 1 - 1 AP Malbork 27 sierpnia 2008 - 15:00
4. Rodło II Kwidzyn 0 - 2 Olimpia Sztum 27 sierpnia 2008 - 11:00
5. Pomezania Malbork 9 - 4 Powiśle Dzierzgoń 26 sierpnia 2008 - 13:00
6. Sokół Mareza 0 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 sierpnia 2008 - 17:00
7. Delta Miłoradz 0 - 4 Unia Tczew 27 sierpnia 2008 - 15:00
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (107) 
8. Czarni Przemysław 1 - 7 Unia Tczew 30 sierpnia 2008 - 11:00
9. Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 - 0 Delta Miłoradz 30 sierpnia 2008 - 11:00
10. Powiśle Dzierzgoń 18 - 0 Sokół Mareza 31 sierpnia 2008 - 14:00
11. Olimpia Sztum 1 - 3 Pomezania Malbork 30 sierpnia 2008 - 10:00
12. AP Malbork 6 - 1 Rodło II Kwidzyn 30 sierpnia 2008 - 17:00
13. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 2 - 1 Wierzyca Pelplin 31 sierpnia 2008
14. Wisła II Tczew 3 - 3 Jurand Lasowice 31 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejka 3 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (77) 
15. Jurand Lasowice 10 - 2 Czarni Przemysław 3 września 2008 - 17:00
16. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Wisła II Tczew 3 września 2008 - 16:00
17. Rodło II Kwidzyn 1 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 września 2008 - 16:00
18. Pomezania Malbork 7 - 1 AP Malbork 3 września 2008 - 14:00
19. Sokół Mareza 0 - 11 Olimpia Sztum 3 września 2008 - 15:00
20. Delta Miłoradz 1 - 9 Powiśle Dzierzgoń 4 września 2008 - 17:30
21. Unia Tczew 0 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 września 2008 - 17:00
Kolejka 4 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (95) 
22. Czarni Przemysław 0 - 9 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 września 2008 - 10:00
vo,w drużynie gospodarzy wyst?pi? nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:9
23. Powiśle Dzierzgoń 7 - 1 Unia Tczew 7 września 2008 - 14:00
24. Olimpia Sztum 12 - 0 Delta Miłoradz 7 września 2008 - 14:00
25. AP Malbork 27 - 0 Sokół Mareza 6 września 2008 - 13:00
26. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 0 - 4 Pomezania Malbork 7 września 2008 - 14:00
27. Wisła II Tczew 4 - 1 Rodło II Kwidzyn 6 września 2008 - 16:00
28. Jurand Lasowice 6 - 2 Wierzyca Pelplin 6 września 2008 - 15:00
Kolejka 5 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (118) 
29. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Czarni Przemysław 13 września 2008 - 12:00
30. Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Jurand Lasowice 14 września 2008 - 16:00
31. Pomezania Malbork 1 - 0 Wisła II Tczew 13 września 2008 - 11:00
32. Sokół Mareza 2 - 6 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 13 września 2008 - 17:00
33. Delta Miłoradz 0 - 3 AP Malbork 13 września 2008 - 11:00
34. Unia Tczew 1 - 2 Olimpia Sztum 14 września 2008 - 13:00
35. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 13 września 2008 - 13:00
Kolejka 6 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (92) 
36. Czarni Przemysław 2 - 6 Powiśle Dzierzgoń 21 września 2008 - 15:00
37. Olimpia Sztum 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 września 2008 - 14:00
38. AP Malbork 0 - 1 Unia Tczew 20 września 2008 - 12:00
39. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 4 - 0 Delta Miłoradz 21 września 2008 - 12:00
40. Wisła II Tczew 6 - 4 Sokół Mareza 21 września 2008 - 10:30
41. Jurand Lasowice 0 - 5 Pomezania Malbork 20 września 2008 - 10:00
42. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 20 września 2008 - 11:00
Kolejka 7 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (83) 
43. Rodło II Kwidzyn 2 - 0 Czarni Przemysław 28 września 2008 - 13:00
44. Pomezania Malbork 3 - 1 Wierzyca Pelplin 28 września 2008 - 11:00
45. Sokół Mareza 2 - 6 Jurand Lasowice 28 września 2008 - 12:00
46. Delta Miłoradz 0 - 4 Wisła II Tczew 27 września 2008 - 16:00
47. Unia Tczew 0 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 28 września 2008 - 13:30
48. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 AP Malbork 27 września 2008 - 16:00
49. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Olimpia Sztum 28 września 2008 - 14:00
Kolejka 8 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (72) 
50. Czarni Przemysław 0 - 5 Olimpia Sztum 5 października 2008 - 15:00
51. AP Malbork 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 4 października 2008 - 11:00
52. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 października 2008 - 15:00
53. Wisła II Tczew 7 - 1 Unia Tczew 5 października 2008 - 10:30
54. Jurand Lasowice 7 - 0 Delta Miłoradz 4 października 2008 - 11:00
55. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Sokół Mareza
vo,niestawienie się na zawody
56. Rodło II Kwidzyn 0 - 7 Pomezania Malbork 4 października 2008 - 15:00
Kolejka 9 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (91) 
57. Pomezania Malbork 7 - 0 Czarni Przemysław 12 października 2008 - 11:00
58. Sokół Mareza 1 - 8 Rodło II Kwidzyn 11 października 2008 - 11:00
59. Delta Miłoradz 2 - 1 Wierzyca Pelplin 11 października 2008 - 11:00
60. Unia Tczew 2 - 1 Jurand Lasowice 12 października 2008 - 13:00
61. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Wisła II Tczew 12 października 2008 - 13:00
62. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 11 października 2008 - 14:00
63. Olimpia Sztum 4 - 3 AP Malbork 11 października 2008 - 12:00
Kolejka 10 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (99) 
64. Czarni Przemysław 3 - 7 AP Malbork 19 października 2008 - 12:00
65. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 0 - 6 Olimpia Sztum 19 października 2008 - 14:00
66. Wisła II Tczew 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 18 października 2008 - 11:00
67. Jurand Lasowice 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 października 2008 - 15:00
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości,na boisku 1:1
68. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Unia Tczew 18 października 2008 - 11:00
69. Rodło II Kwidzyn 2 - 0 Delta Miłoradz 18 października 2008 - 11:00
70. Pomezania Malbork 12 - 2 Sokół Mareza 19 października 2008 - 12:00
Kolejka 11 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (109) 
71. Sokół Mareza 7 - 6 Czarni Przemysław 25 października 2008 - 12:00
72. Delta Miłoradz 0 - 7 Pomezania Malbork 25 października 2008 - 10:00
73. Unia Tczew 3 - 4 Rodło II Kwidzyn 25 października 2008 - 13:00
74. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Wierzyca Pelplin 26 października 2008 - 13:00
75. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Jurand Lasowice 26 października 2008 - 12:00
76. Olimpia Sztum 9 - 2 Wisła II Tczew 26 października 2008 - 12:00
77. AP Malbork 2 - 0 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 25 października 2008 - 15:30
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (88) 
78. Czarni Przemysław 0 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 8 listopada 2008 - 12:00
79. Wisła II Tczew 0 - 6 AP Malbork 8 listopada 2008 - 10:30
80. Jurand Lasowice 0 - 4 Olimpia Sztum 8 listopada 2008 - 14:00
81. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 8 listopada 2008 - 11:00
82. Rodło II Kwidzyn 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 listopada 2008
83. Pomezania Malbork 6 - 2 Unia Tczew 8 listopada 2008 - 13:00
84. Sokół Mareza 1 - 5 Delta Miłoradz 8 listopada 2008 - 12:00
Kolejka 13 - 11. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (163) 
85. Delta Miłoradz 3 - 0 Czarni Przemysław 11 listopada 2008 - 11:00
brak dokumentów to?samo?ci zawodników drużyny gości, na boisku 0:3
86. Unia Tczew 22 - 0 Sokół Mareza 11 listopada 2008 - 11:00
87. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Pomezania Malbork 11 listopada 2008 - 11:00
88. Powiśle Dzierzgoń 2 - 5 Rodło II Kwidzyn 11 listopada 2008 - 11:00
89. Olimpia Sztum 5 - 3 Wierzyca Pelplin 11 listopada 2008 - 10:00
90. AP Malbork 1 - 1 Jurand Lasowice 11 listopada 2008 - 13:00
91. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 - 0 Wisła II Tczew 11 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (86) 
92. Czarni Przemysław 2 - 6 Wisła II Tczew 22 marca 2009 - 11:00
93. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 1 - 3 Jurand Lasowice 22 marca 2009 - 16:00
94. AP Malbork 5 - 6 Wierzyca Pelplin 21 marca 2009 - 11:00
95. Olimpia Sztum 8 - 1 Rodło II Kwidzyn 22 marca 2009
96. Powiśle Dzierzgoń 0 - 5 Pomezania Malbork 22 marca 2009 - 15:00
97. Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 - 0 Sokół Mareza 21 marca 2009
98. Unia Tczew 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (115) 
99. Unia Tczew 1 - 2 Czarni Przemysław 28 marca 2009 - 10:30
100. Delta Miłoradz 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
101. Sokół Mareza 1 - 10 Powiśle Dzierzgoń 28 marca 2009 - 13:00
102. Pomezania Malbork 7 - 0 Olimpia Sztum 28 marca 2009 - 10:00
103. Rodło II Kwidzyn 3 - 2 AP Malbork 22 kwietnia 2009 - 17:00
104. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 28 marca 2009 - 11:00
105. Jurand Lasowice 3 - 2 Wisła II Tczew 29 marca 2009 - 13:00
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (103) 
106. Czarni Przemysław 2 - 3 Jurand Lasowice 5 kwietnia 2009 - 11:00
107. Wisła II Tczew 3 - 2 Wierzyca Pelplin 4 kwietnia 2009 - 11:00
108. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 4 - 3 Rodło II Kwidzyn 4 kwietnia 2009 - 13:00
109. AP Malbork 0 - 1 Pomezania Malbork 4 kwietnia 2009 - 13:00
110. Olimpia Sztum 2 - 1 Sokół Mareza 5 kwietnia 2009 - 12:00
111. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
112. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Unia Tczew 4 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 9. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
113. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 Czarni Przemysław 9 kwietnia 2009 - 15:00
114. Unia Tczew 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 9 kwietnia 2009 - 12:00
115. Delta Miłoradz 0 - 3 Olimpia Sztum
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
116. Sokół Mareza 1 - 9 AP Malbork 9 kwietnia 2009 - 15:00
117. Pomezania Malbork 2 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 9 kwietnia 2009 - 15:00
118. Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Wisła II Tczew 9 kwietnia 2009 - 15:00
119. Wierzyca Pelplin 2 - 3 Jurand Lasowice 9 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
120. Czarni Przemysław 2 - 5 Wierzyca Pelplin 19 kwietnia 2009 - 11:00
121. Jurand Lasowice 6 - 2 Rodło II Kwidzyn 19 kwietnia 2009 - 12:00
122. Wisła II Tczew 1 - 2 Pomezania Malbork 18 kwietnia 2009 - 10:30
123. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 - 0 Sokół Mareza 19 kwietnia 2009
goście nie stawili się na zawody
124. AP Malbork 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
125. Olimpia Sztum 4 - 0 Unia Tczew 19 kwietnia 2009 - 11:00
126. Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 kwietnia 2009
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
127. Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Czarni Przemysław 26 kwietnia 2009 - 14:00
128. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Olimpia Sztum 25 kwietnia 2009 - 15:00
129. Unia Tczew 2 - 5 AP Malbork 25 kwietnia 2009 - 17:00
130. Delta Miłoradz 0 - 3 Motława-Osiczanka Suchy Dąb
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
131. Sokół Mareza 0 - 19 Wisła II Tczew 25 kwietnia 2009 - 12:00
132. Pomezania Malbork 3 - 1 Jurand Lasowice 26 kwietnia 2009 - 15:00
133. Rodło II Kwidzyn 2 - 4 Wierzyca Pelplin 25 kwietnia 2009 - 10:30
Kolejka 20 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
134. Czarni Przemysław 3 - 7 Rodło II Kwidzyn 3 maja 2009 - 12:00
135. Wierzyca Pelplin 1 - 4 Pomezania Malbork 2 maja 2009 - 11:00
136. Jurand Lasowice 0 - 3 Sokół Mareza 3 maja 2009 - 13:00
gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gospodarzy (Gierszewski Przemys?aw), wynik z boiska 8:0 (5-0)
137. Wisła II Tczew 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
138. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 2 - 1 Unia Tczew 3 maja 2009 - 16:30
139. AP Malbork 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 maja 2009 - 15:00
140. Olimpia Sztum 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 1 maja 2009 - 11:00
Kolejka 21 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
141. Olimpia Sztum 3 - 0 Czarni Przemysław 10 maja 2009 - 11:00
zespó? gości nie stawi? się na zawody
142. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 AP Malbork 9 maja 2009 - 11:00
143. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 2 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 10 maja 2009 - 14:00
144. Unia Tczew 0 - 0 Wisła II Tczew 9 maja 2009 - 10:30
obustronny walkower na podstawie & 32 ust. 3 i & 18 ust. 2, 3 Regulaminu Rozgrywek Pomorskiego ZPN
145. Delta Miłoradz 0 - 3 Jurand Lasowice
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
146. Sokół Mareza 3 - 0 Wierzyca Pelplin 9 maja 2009 - 11:00
gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gości (Smoli?ski Dawid), wynik z boiska 0-16
147. Pomezania Malbork 4 - 3 Rodło II Kwidzyn 10 maja 2009 - 15:00
Kolejka 22 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (67) 
148. Czarni Przemysław 3 - 5 Pomezania Malbork 17 maja 2009 - 11:00
149. Rodło II Kwidzyn 24 - 0 Sokół Mareza 17 maja 2009 - 15:00
150. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
151. Jurand Lasowice 2 - 4 Unia Tczew 17 maja 2009 - 13:00
152. Wisła II Tczew 7 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 maja 2009 - 10:30
153. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 16 maja 2009 - 11:00
154. AP Malbork 0 - 2 Olimpia Sztum 16 maja 2009 - 11:00
Kolejka 23 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
155. AP Malbork 8 - 0 Czarni Przemysław 24 maja 2009 - 15:00
gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gości, wynik z boiska 8:2
156. Olimpia Sztum 5 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 24 maja 2009 - 11:00
157. Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Wisła II Tczew 24 maja 2009 - 15:00
158. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 2 Jurand Lasowice 23 maja 2009 - 16:00
159. Unia Tczew 2 - 2 Wierzyca Pelplin 23 maja 2009 - 10:30
160. Delta Miłoradz 0 - 3 Rodło II Kwidzyn
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
161. Sokół Mareza 0 - 18 Pomezania Malbork 23 maja 2009 - 13:00
Kolejka 24 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (51) 
162. Czarni Przemysław 3 - 0 Sokół Mareza 31 maja 2009 - 11:00
zespó? gości nie stawi? się na zawody
163. Pomezania Malbork 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
164. Rodło II Kwidzyn 1 - 2 Unia Tczew 28 maja 2009 - 17:00
165. Wierzyca Pelplin 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 maja 2009 - 17:00
166. Jurand Lasowice 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 31 maja 2009 - 16:00
167. Wisła II Tczew 1 - 1 Olimpia Sztum 30 maja 2009 - 10:30
168. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 3 - 0 AP Malbork 31 maja 2009 - 17:00
gra nieuprawnionego zawodnika w zespole gości, wynik z boiska 4:5 (2-2)
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
169. Motława-Osiczanka Suchy Dąb 13 - 1 Czarni Przemysław 6 czerwca 2009 - 12:00
170. AP Malbork 4 - 4 Wisła II Tczew 6 czerwca 2009 - 10:00
171. Olimpia Sztum 5 - 1 Jurand Lasowice 7 czerwca 2009 - 11:00
172. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Wierzyca Pelplin 6 czerwca 2009 - 15:00
173. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Rodło II Kwidzyn 6 czerwca 2009 - 13:00
174. Unia Tczew 3 - 4 Pomezania Malbork 6 czerwca 2009 - 10:30
175. Delta Miłoradz 0 - 3 Sokół Mareza
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (35) 
176. Czarni Przemysław 3 - 0 Delta Miłoradz
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej
177. Sokół Mareza 0 - 23 Unia Tczew 13 czerwca 2009 - 13:00
178. Pomezania Malbork 4 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 czerwca 2009 - 11:00
179. Rodło II Kwidzyn 3 - 3 Powiśle Dzierzgoń 12 czerwca 2009 - 15:00
180. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Olimpia Sztum 13 czerwca 2009 - 17:00
181. Jurand Lasowice 2 - 0 AP Malbork 14 czerwca 2009 - 14:00
182. Wisła II Tczew 9 - 1 Motława-Osiczanka Suchy Dąb 13 czerwca 2009 - 10:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE