MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Pomezania Malbork | 26 | 78 | 26 | 0 | 0 | 136 - 29 | ||||||
2. | Żuławy Nowy Dwór Gdański | 26 | 61 | 20 | 1 | 5 | 128 - 35 | ||||||
3. | Olimpia Sztum | 26 | 60 | 19 | 3 | 4 | 99 - 32 | ||||||
4. | Jurand Lasowice | 26 | 50 | 16 | 2 | 8 | 76 - 55 | ||||||
5. | Motława-Osiczanka Suchy Dąb | 26 | 44 | 14 | 2 | 10 | 59 - 60 | ||||||
6. | Powiśle Dzierzgoń | 26 | 38 | 12 | 2 | 12 | 91 - 55 | ||||||
7. | Wisła II Tczew | 26 | 37 | 11 | 4 | 11 | 89 - 62 | ||||||
8. | AP Malbork | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 97 - 51 | ||||||
9. | Wierzyca Pelplin | 26 | 33 | 10 | 3 | 13 | 55 - 60 | ||||||
10. | Unia Tczew | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 90 - 67 | ||||||
11. | Rodło II Kwidzyn | 26 | 32 | 10 | 2 | 14 | 82 - 78 | ||||||
12. | Czarni Przemysław | 26 | 12 | 4 | 0 | 22 | 40 - 132 | ||||||
13. | Sokół Mareza | 26 | 12 | 4 | 0 | 22 | 31 - 259 | ||||||
14. | Delta Miłoradz | 26 | 9 | 3 | 0 | 23 | 11 - 109 |
Motława-Osiczanka Suchy Dąb | 13 - 1 | Czarni Przemysław | 6 czerwca 2009 - 12:00 | |
AP Malbork | 4 - 4 | Wisła II Tczew | 6 czerwca 2009 - 10:00 | |
Olimpia Sztum | 5 - 1 | Jurand Lasowice | 7 czerwca 2009 - 11:00 | |
Powiśle Dzierzgoń | 3 - 2 | Wierzyca Pelplin | 6 czerwca 2009 - 15:00 | |
Żuławy Nowy Dwór Gdański | 6 - 0 | Rodło II Kwidzyn | 6 czerwca 2009 - 13:00 | |
Unia Tczew | 3 - 4 | Pomezania Malbork | 6 czerwca 2009 - 10:30 | |
Delta Miłoradz | 0 - 3 | Sokół Mareza | ||
wycofanie zespo?u Delty Mi?oradz z rozgrywek po rundzie jesiennej |
murena84 | 02.06.2009, 08:17:02 |
Olimpia Sztum - Jurand Lasowice -> kiedy i o której godzinie ... | |
jAcyy_ten_z_nr_14 | 02.06.2009, 13:39:52 |
Unia Tczew - Pomezania Malbork , godz.10:30 ul.Ba?dowska w sobote ;) | |
Arab_Money | 02.06.2009, 20:17:25 |
Olimpia Lasowice chyba w niedziele o 11 . na Stadionie przy Ulicy Reja ! | |
murena84 | 02.06.2009, 22:10:27 |
Dzi?ki , bo jest tych obiektów w Sztumie do wyboru troch? ... Chocia? nie zab??dz? ... | |
Arab_Money | 02.06.2009, 23:01:40 |
w Sztumie od wyboru do Koloru p?yt do grania jest | |
Zgrywus | 03.06.2009, 10:34:13 |
Mot?awa-Osiczanka Suchy D?b - Czarni Przemys?aw 1
AP Malbork - Wis?a II Tczew 1 Olimpia Sztum - Jurand Lasowice 1 Powi?le Dzierzgo? - Wierzyca Pelplin 1 ?u?awy Nowy Dwór Gda?ski - Rod?o II Kwidzyn 1 Unia Tczew - Pomezania Malbork 2 | |
Kwas_xD | 06.06.2009, 14:02:46 |
AP 4- 4 Wis?a II
Bramki dla Wis?y : Kwa?niak Kwiatkowski Kowalczyk x2 | |
Rufek_AP_7 | 06.06.2009, 14:22:40 |
Bramki dla AP:
4x Szostek Karol | |
R E K L A M A | |
Pomka_93 | 06.06.2009, 14:34:19 |
Unia - Pomezania 3:4 (1:3)
Feretycki x3 Kalinowski teraz ju? tylko ?u?awy i bara?e z Cartusi? | |
Skrzyd?owy_Motlawa_7 | 06.06.2009, 15:10:14 |
Motlawa 13:1 Czarni ...
strzelcow narazie nieznam .;pp | |
mati07 | 06.06.2009, 15:52:44 |
nie ma to jak grac 8 na 11 mecz ogolnie pod dyktando gospodarzy ale Czarni czasem stworzyli sobie jak okazje pozdr Mot?awe i zycze powodzonka spoko ludzi z Was | |
Unia_Tczew_10 | 06.06.2009, 16:57:15 |
dla Unii :
Nagórski , Ko?odziej , Bonek | |
kaameel_Wierzyca | 06.06.2009, 18:25:09 |
Powi?le Dzierzgo? 3:2 (0:1) Wierzyca Pelplin
x1 Rutkowski x1 Malinowski | |
BramkarzOsice1 | 06.06.2009, 18:53:43 |
Pozdro dla Czarnych ;)
Spoko ziomki z was | |
Kwas_xD | 07.06.2009, 10:51:16 |
W meczu AP - Wisla do przerwy 0-1. | |
Sovfcia_lks | 07.06.2009, 15:56:44 |
dla zu?aw: rudnicki, rombalski x2,zurawski,lewandowski,sad?akowski lks zu?awy | |
obserwator38 | 07.06.2009, 16:43:36 |
olimpia sztum 5-1 lasowice
Tyl M., Neumann, Jesionkowski, Pluta, ?ebrowski | |
Leszczu93 | 07.06.2009, 17:08:56 |
Do Juranda K?pka
do przerwy 1-1 | |
R E K L A M A | |
Skrzyd?owy_Osice10 | 08.06.2009, 09:20:27 |
strzelcy meczu Osiczzanka-Czarni:2 woznica,2 mospinek,2 szajerski,2 meler,2 bartosiak,1 batog,1 mospinek,1 banasiak | |
Leszczu93 | 08.06.2009, 12:11:55 |
Mot?awa-Osiczanka Suchy D?b - AP Malbork 3:0*
gra niupraw.zawod.Przybysz Micha? | |
Obserwator | 08.06.2009, 21:05:00 |
Wydzia? Szkolenia Pomorskiego Zwi?zku Pi?ki No?nej na wniosek trenera Kadry Rocznika – 1993 Artura Górskiego powo?uje na konsultacj? szkoleniow? w dniu 10.06.2009 / ?roda / godz.10.30 na obiekcie AWFiS Gda?sk -Oliwa w rozgrywkach mistrzowskich im. Kazimierza Deyna nast?puj?cych zawodników:
Lp. Nazwisko Imi? Klub 1. Bloch Adam Ba?tyk Gdynia 2. Drutel Pawe? Lechia Gda?sk 3. Gac Remigiusz Lechia Gda?sk 4. Krauze ?ukasz Arka Gdynia 5. Mokwa Tomasz Jantar Ustka 6. Neubauer Jakub Polonia Gda?sk 7. Skoczek Rufus AP Malbork 8. Skrzecz Oskar Lechia Gda?sk 9. Sobczak Patryk Lechia Gda?sk 10. Szamp Adam Lechia Gda?sk 11. Szostek Karol AP Malbork Zbiórka powo?anych zawodników 10.06.2009 (?roda ) godz.10,30 Gda?sk – Oliwa obiekty AWFiS Powo?ani zawodnicy powinni posiada?: kart? zawodnika ,karta zdrowia sportowca - aktualne badania , dres treningowy , obuwie pi?karskie, strój sportowy, ochraniacze, bramkarze sprz?t bramkarski. Obowi?zkowa Aktualna Legitymacja Szkolna Obecno?? zawodników obowi?zkowa. Telefon kontaktowy : I trener Artur Górski - 505 133 066 Trener Kadry R-1993 Artur Górski | |
Pomka_93 | 09.06.2009, 11:23:53 |
Wo?nica (dwie), Mospinek (dwie), Szajerski (dwie), Meller (dwie), Bartosiak (dwie), Batog, Mospinek , Banasiak | |