MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Linia 22 51 16 3 3 70 - 26
2. FC Gowidlino 22 48 15 3 4 66 - 33
3. Atlas II Goręczyno 22 47 15 2 5 49 - 35
4. GKS II Sierakowice 22 44 13 5 4 54 - 22
5. Barka Łebno 22 35 11 2 9 53 - 52
6. Amigo Przyjaźń 22 33 9 6 7 56 - 44
7. UKS Skrzeszewo 22 30 8 6 8 52 - 43
8. KS Mściszewice 22 27 7 6 9 44 - 52
9. Amator II Kiełpino 22 22 5 7 10 45 - 67
10. Potęga Węsiory 22 14 3 5 14 23 - 59
11. Orzeł Gołubie 22 13 3 4 15 32 - 61
12. Huragan II Nowe Polaszki 22 6 1 3 18 28 - 78
Ostatni komentarz dodał kulawy 12.07.2009, 12:39:21



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
1. Amator II Kiełpino 3 - 3 Barka Łebno 31 sierpnia 2008 - 15:30
2. Atlas II Goręczyno 1 - 6 Amigo Przyjaźń 30 sierpnia 2008 - 17:00
3. Huragan II Nowe Polaszki 5 - 4 UKS Skrzeszewo 31 sierpnia 2008 - 14:00
4. GKS II Sierakowice 3 - 3 Potęga Węsiory 31 sierpnia 2008 - 14:00
5. FC Gowidlino 4 - 0 Orzeł Gołubie 31 sierpnia 2008 - 17:00
6. GKS Linia 6 - 0 KS Mściszewice 31 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
7. Barka Łebno 6 - 3 KS Mściszewice 7 września 2008 - 12:00
8. Orzeł Gołubie 0 - 1 GKS Linia 7 września 2008 - 16:00
9. Potęga Węsiory 0 - 2 FC Gowidlino 7 września 2008 - 14:00
10. UKS Skrzeszewo 2 - 1 GKS II Sierakowice 7 września 2008 - 14:00
11. Amigo Przyjaźń 8 - 3 Huragan II Nowe Polaszki 7 września 2008 - 13:00
12. Amator II Kiełpino 3 - 3 Atlas II Goręczyno 7 września 2008 - 15:30
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
13. Atlas II Goręczyno 1 - 0 Barka Łebno 14 września 2008 - 15:00
14. Huragan II Nowe Polaszki 2 - 4 Amator II Kiełpino 14 września 2008 - 14:00
15. GKS II Sierakowice 3 - 2 Amigo Przyjaźń 14 września 2008 - 14:00
16. FC Gowidlino 3 - 1 UKS Skrzeszewo 14 września 2008 - 17:00
17. GKS Linia 4 - 1 Potęga Węsiory 14 września 2008 - 14:00
18. KS Mściszewice 3 - 2 Orzeł Gołubie 14 września 2008 - 14:00
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
19. Barka Łebno 6 - 2 Orzeł Gołubie 20 września 2008 - 15:00
20. Potęga Węsiory 1 - 4 KS Mściszewice 21 września 2008 - 14:00
21. UKS Skrzeszewo 1 - 1 GKS Linia 21 września 2008 - 14:00
22. Amigo Przyjaźń 2 - 2 FC Gowidlino 21 września 2008 - 13:00
23. Amator II Kiełpino 2 - 3 GKS II Sierakowice 21 września 2008 - 15:30
24. Atlas II Goręczyno 4 - 2 Huragan II Nowe Polaszki 20 września 2008 - 16:00
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
25. Huragan II Nowe Polaszki 0 - 2 Barka Łebno 28 września 2008 - 14:00
26. GKS II Sierakowice 4 - 1 Atlas II Goręczyno 28 września 2008 - 14:00
27. FC Gowidlino 5 - 2 Amator II Kiełpino 28 września 2008 - 17:00
28. GKS Linia 3 - 0 Amigo Przyjaźń 28 września 2008 - 14:00
29. KS Mściszewice 3 - 1 UKS Skrzeszewo 28 września 2008 - 16:00
30. Orzeł Gołubie 1 - 0 Potęga Węsiory 28 września 2008 - 16:00
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (48) 
31. Barka Łebno 2 - 0 Potęga Węsiory 4 października 2008 - 14:00
32. UKS Skrzeszewo 5 - 1 Orzeł Gołubie 5 października 2008 - 14:00
33. Amigo Przyjaźń 0 - 1 KS Mściszewice 5 października 2008 - 13:00
34. Amator II Kiełpino 4 - 8 GKS Linia 5 października 2008 - 15:30
35. Atlas II Goręczyno 2 - 1 FC Gowidlino 4 października 2008 - 15:00
36. Huragan II Nowe Polaszki 0 - 3 GKS II Sierakowice 5 października 2008 - 14:00
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
37. GKS II Sierakowice 3 - 0 Barka Łebno 12 października 2008 - 14:00
38. FC Gowidlino 5 - 1 Huragan II Nowe Polaszki 12 października 2008 - 16:00
39. GKS Linia 1 - 2 Atlas II Goręczyno 12 października 2008 - 14:00
40. KS Mściszewice 2 - 2 Amator II Kiełpino 12 października 2008 - 15:00
41. Orzeł Gołubie 7 - 1 Amigo Przyjaźń 12 października 2008 - 16:00
42. Potęga Węsiory 1 - 1 UKS Skrzeszewo 12 października 2008 - 11:00
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
43. Barka Łebno 4 - 2 UKS Skrzeszewo 19 października 2008 - 12:00
44. Amigo Przyjaźń 5 - 1 Potęga Węsiory 19 października 2008 - 13:00
45. Amator II Kiełpino 7 - 3 Orzeł Gołubie 19 października 2008 - 15:30
46. Atlas II Goręczyno 1 - 0 KS Mściszewice 18 października 2008 - 14:30
47. Huragan II Nowe Polaszki 1 - 2 GKS Linia 19 października 2008 - 14:00
48. GKS II Sierakowice 0 - 0 FC Gowidlino 19 października 2008 - 16:00
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
49. FC Gowidlino 5 - 1 Barka Łebno 26 października 2008 - 15:00
50. GKS Linia 1 - 0 GKS II Sierakowice 26 października 2008 - 14:00
51. KS Mściszewice 0 - 0 Huragan II Nowe Polaszki 26 października 2008 - 15:00
52. Orzeł Gołubie 0 - 1 Atlas II Goręczyno 26 października 2008 - 14:00
53. Potęga Węsiory 2 - 1 Amator II Kiełpino 26 października 2008 - 11:00
54. UKS Skrzeszewo 3 - 3 Amigo Przyjaźń 26 października 2008 - 14:00
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
55. Barka Łebno 4 - 2 Amigo Przyjaźń 2 listopada 2008 - 12:00
56. Amator II Kiełpino 2 - 6 UKS Skrzeszewo 2 listopada 2008 - 15:00
57. Atlas II Goręczyno 5 - 0 Potęga Węsiory 2 listopada 2008 - 14:00
58. Huragan II Nowe Polaszki 2 - 2 Orzeł Gołubie 2 listopada 2008 - 14:00
59. GKS II Sierakowice 5 - 0 KS Mściszewice 2 listopada 2008 - 14:00
60. FC Gowidlino 3 - 2 GKS Linia 2 listopada 2008 - 12:00
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
61. GKS Linia 2 - 1 Barka Łebno 9 listopada 2008 - 14:00
62. KS Mściszewice 5 - 2 FC Gowidlino 9 listopada 2008 - 13:30
63. Orzeł Gołubie 0 - 1 GKS II Sierakowice 9 listopada 2008 - 14:00
64. Potęga Węsiory 2 - 1 Huragan II Nowe Polaszki 9 listopada 2008 - 11:00
65. UKS Skrzeszewo 2 - 3 Atlas II Goręczyno 9 listopada 2008 - 14:00
66. Amigo Przyjaźń 6 - 0 Amator II Kiełpino 9 listopada 2008 - 13:00
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
67. Barka Łebno 2 - 2 Amator II Kiełpino 29 kwietnia 2009 - 18:00
68. Amigo Przyjaźń 1 - 0 Atlas II Goręczyno 29 kwietnia 2009 - 18:00
69. UKS Skrzeszewo 4 - 1 Huragan II Nowe Polaszki 29 kwietnia 2009 - 18:00
70. Potęga Węsiory 0 - 4 GKS II Sierakowice 29 kwietnia 2009 - 14:00
71. Orzeł Gołubie 2 - 5 FC Gowidlino 29 kwietnia 2009 - 17:00
72. KS Mściszewice 2 - 2 GKS Linia 29 kwietnia 2009
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (5) 
73. KS Mściszewice 0 - 3 Barka Łebno 5 kwietnia 2009 - 14:30
74. GKS Linia 3 - 0 Orzeł Gołubie 5 kwietnia 2009 - 14:00
vo,brak kart zdrowia
75. FC Gowidlino 2 - 1 Potęga Węsiory 5 kwietnia 2009 - 17:00
76. GKS II Sierakowice 2 - 1 UKS Skrzeszewo 5 kwietnia 2009 - 14:00
77. Huragan II Nowe Polaszki 1 - 3 Amigo Przyjaźń 5 kwietnia 2009 - 14:00
78. Atlas II Goręczyno 1 - 1 Amator II Kiełpino 4 kwietnia 2009 - 15:00
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (11) 
79. Barka Łebno 0 - 3 Atlas II Goręczyno 19 kwietnia 2009 - 13:00
80. Amator II Kiełpino 2 - 0 Huragan II Nowe Polaszki 19 kwietnia 2009 - 14:00
81. Amigo Przyjaźń 2 - 2 GKS II Sierakowice 19 kwietnia 2009 - 14:00
82. UKS Skrzeszewo 2 - 2 FC Gowidlino 19 kwietnia 2009 - 14:00
83. Potęga Węsiory 2 - 2 GKS Linia 19 kwietnia 2009 - 12:00
84. Orzeł Gołubie 0 - 0 KS Mściszewice 19 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
85. Orzeł Gołubie 1 - 3 Barka Łebno 26 kwietnia 2009 - 14:00
86. KS Mściszewice 5 - 1 Potęga Węsiory 26 kwietnia 2009 - 13:00
87. GKS Linia 4 - 0 UKS Skrzeszewo 25 kwietnia 2009 - 17:00
88. FC Gowidlino 2 - 0 Amigo Przyjaźń 26 kwietnia 2009 - 17:00
89. GKS II Sierakowice 0 - 0 Amator II Kiełpino 26 kwietnia 2009 - 14:00
90. Huragan II Nowe Polaszki 1 - 2 Atlas II Goręczyno 26 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (28) 
91. Barka Łebno 8 - 4 Huragan II Nowe Polaszki 3 maja 2009 - 13:00
92. Atlas II Goręczyno 1 - 2 GKS II Sierakowice 2 maja 2009 - 11:00
93. Amator II Kiełpino 0 - 5 FC Gowidlino 3 maja 2009 - 14:00
94. Amigo Przyjaźń 2 - 3 GKS Linia 3 maja 2009 - 14:00
95. UKS Skrzeszewo 4 - 3 KS Mściszewice 3 maja 2009 - 14:00
96. Potęga Węsiory 3 - 0 Orzeł Gołubie 3 maja 2009 - 12:00
goście nie przyjechali
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (20) 
97. Potęga Węsiory 1 - 2 Barka Łebno 10 maja 2009 - 12:00
98. Orzeł Gołubie 1 - 1 UKS Skrzeszewo 10 maja 2009 - 14:00
99. KS Mściszewice 2 - 2 Amigo Przyjaźń 10 maja 2009 - 13:30
100. GKS Linia 7 - 1 Amator II Kiełpino 10 maja 2009 - 14:00
101. FC Gowidlino 2 - 3 Atlas II Goręczyno 10 maja 2009 - 17:00
102. GKS II Sierakowice 4 - 0 Huragan II Nowe Polaszki 10 maja 2009 - 14:00
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
103. Barka Łebno 2 - 1 GKS II Sierakowice 17 maja 2009 - 13:00
104. Huragan II Nowe Polaszki 2 - 4 FC Gowidlino 17 maja 2009 - 14:00
105. Atlas II Goręczyno 1 - 5 GKS Linia 16 maja 2009 - 17:00
106. Amator II Kiełpino 4 - 2 KS Mściszewice 17 maja 2009 - 14:00
107. Amigo Przyjaźń 3 - 1 Orzeł Gołubie 17 maja 2009 - 14:00
108. UKS Skrzeszewo 5 - 0 Potęga Węsiory 17 maja 2009 - 14:00
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
109. UKS Skrzeszewo 3 - 1 Barka Łebno 24 maja 2009 - 14:00
110. Potęga Węsiory 2 - 2 Amigo Przyjaźń 24 maja 2009 - 12:00
111. Orzeł Gołubie 1 - 1 Amator II Kiełpino 24 maja 2009 - 14:00
112. KS Mściszewice 1 - 4 Atlas II Goręczyno 24 maja 2009 - 13:00
113. GKS Linia 3 - 0 Huragan II Nowe Polaszki 24 maja 2009 - 14:00
114. FC Gowidlino 3 - 2 GKS II Sierakowice 24 maja 2009 - 17:00
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
115. Barka Łebno 2 - 4 FC Gowidlino 31 maja 2009 - 13:00
116. GKS II Sierakowice 5 - 1 GKS Linia 31 maja 2009 - 14:00
117. Huragan II Nowe Polaszki 1 - 6 KS Mściszewice 31 maja 2009 - 14:00
118. Atlas II Goręczyno 4 - 1 Orzeł Gołubie 30 maja 2009 - 16:00
119. Amator II Kiełpino 3 - 0 Potęga Węsiory 31 maja 2009 - 14:00
120. Amigo Przyjaźń 1 - 1 UKS Skrzeszewo 31 maja 2009 - 14:00
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (30) 
121. Amigo Przyjaźń 2 - 1 Barka Łebno 7 czerwca 2009 - 14:00
122. UKS Skrzeszewo 3 - 0 Amator II Kiełpino 7 czerwca 2009 - 14:00
123. Potęga Węsiory 2 - 5 Atlas II Goręczyno 7 czerwca 2009 - 12:00
124. Orzeł Gołubie 6 - 1 Huragan II Nowe Polaszki 7 czerwca 2009 - 14:00
125. KS Mściszewice 0 - 0 GKS II Sierakowice 7 czerwca 2009 - 13:00
126. GKS Linia 1 - 0 FC Gowidlino 7 czerwca 2009 - 14:00
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
127. Barka Łebno 0 - 8 GKS Linia 14 czerwca 2009 - 13:00
128. FC Gowidlino 5 - 2 KS Mściszewice 14 czerwca 2009 - 17:00
129. GKS II Sierakowice 6 - 1 Orzeł Gołubie 14 czerwca 2009 - 14:00
130. Huragan II Nowe Polaszki 0 - 0 Potęga Węsiory 14 czerwca 2009 - 14:00
131. Atlas II Goręczyno 1 - 0 UKS Skrzeszewo 13 czerwca 2009 - 16:00
132. Amator II Kiełpino 1 - 3 Amigo Przyjaźń 14 czerwca 2009 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE