MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 20 52 17 1 2 102 - 21
2. Świt Radostowo 20 41 12 5 3 49 - 23
3. Wisła Walichnowy 20 38 11 5 4 51 - 27
4. Sokół Lubichowo 20 38 12 2 6 61 - 41
5. Meteor Pinczyn 20 29 8 5 7 41 - 47
6. MAS Rajkowy 20 26 7 5 8 34 - 34
7. Orzeł Radziejewo 20 22 7 1 12 37 - 55
8. GKS Bobowo 20 19 4 7 9 42 - 49
9. LZS Bytonia 20 16 3 7 10 28 - 52
10. Szpak Skórcz 20 15 4 3 13 30 - 74
11. Orzeł Borkowo 20 11 2 5 13 16 - 68
Ostatni komentarz dodał kalosz62 09.07.2009, 22:23:17



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (243) 
2. Orzeł Borkowo 0 - 2 Wisła Walichnowy 31 sierpnia 2008 - 14:00
3. Szpak Skórcz 0 - 3 Sokół Lubichowo 30 sierpnia 2008 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
4. LZS Bytonia 2 - 3 GKS Bobowo 30 sierpnia 2008 - 17:00
5. Orzeł Radziejewo 1 - 3 MAS Rajkowy 31 sierpnia 2008 - 14:00
6. Świt Radostowo 2 - 0 Meteor Pinczyn 31 sierpnia 2008 - 16:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (151) 
8. MAS Rajkowy 1 - 1 Świt Radostowo 6 września 2008 - 17:00
9. GKS Bobowo 4 - 4 Orzeł Radziejewo 6 września 2008 - 17:00
10. Sokół Lubichowo 9 - 1 LZS Bytonia 6 września 2008 - 16:00
11. Wisła Walichnowy 7 - 3 Szpak Skórcz 7 września 2008 - 14:00
12. KP Starogard Gdański 11 - 1 Orzeł Borkowo 6 września 2008 - 16:00
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (102) 
14. Szpak Skórcz 0 - 8 KP Starogard Gdański 14 września 2008 - 14:00
15. LZS Bytonia 1 - 5 Wisła Walichnowy 13 września 2008 - 17:00
16. Orzeł Radziejewo 3 - 4 Sokół Lubichowo 14 września 2008 - 14:00
17. Świt Radostowo 3 - 0 GKS Bobowo 14 września 2008 - 16:00
18. Meteor Pinczyn 1 - 1 MAS Rajkowy 14 września 2008 - 13:30
Pauza: Orzeł Borkowo,
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (86) 
20. GKS Bobowo 2 - 3 Meteor Pinczyn 21 września 2008 - 13:00
21. Sokół Lubichowo 2 - 1 Świt Radostowo 21 września 2008 - 15:00
22. Wisła Walichnowy 3 - 1 Orzeł Radziejewo 21 września 2008 - 14:00
23. KP Starogard Gdański 3 - 0 LZS Bytonia 20 września 2008 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
24. Orzeł Borkowo 2 - 1 Szpak Skórcz 21 września 2008 - 14:00
Pauza: MAS Rajkowy,
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (72) 
26. LZS Bytonia 1 - 0 Orzeł Borkowo 27 września 2008 - 17:00
27. Orzeł Radziejewo 1 - 3 KP Starogard Gdański 28 września 2008 - 14:00
28. Świt Radostowo 2 - 1 Wisła Walichnowy 28 września 2008 - 14:00
29. Meteor Pinczyn 1 - 2 Sokół Lubichowo 28 września 2008 - 13:30
30. MAS Rajkowy 0 - 3 GKS Bobowo 27 września 2008 - 15:00
vo,brak weryfikacji boiska
Pauza: Szpak Skórcz,
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (71) 
32. Sokół Lubichowo 2 - 5 MAS Rajkowy 4 października 2008 - 16:00
33. Wisła Walichnowy 2 - 2 Meteor Pinczyn 5 października 2008 - 14:00
34. KP Starogard Gdański 1 - 2 Świt Radostowo 4 października 2008 - 16:00
35. Orzeł Borkowo 3 - 0 Orzeł Radziejewo 5 października 2008 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1
36. Szpak Skórcz 2 - 1 LZS Bytonia 5 października 2008 - 14:00
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (51) 
38. Orzeł Radziejewo 3 - 2 Szpak Skórcz 12 października 2008 - 14:00
39. Świt Radostowo 5 - 0 Orzeł Borkowo 12 października 2008 - 14:00
40. Meteor Pinczyn 0 - 4 KP Starogard Gdański 12 października 2008 - 13:30
41. MAS Rajkowy 0 - 2 Wisła Walichnowy 11 października 2008 - 14:00
42. GKS Bobowo 1 - 2 Sokół Lubichowo 11 października 2008 - 15:00
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (61) 
44. Wisła Walichnowy 1 - 1 GKS Bobowo 19 października 2008 - 14:00
45. KP Starogard Gdański 4 - 0 MAS Rajkowy 18 października 2008 - 11:00
46. Orzeł Borkowo 1 - 1 Meteor Pinczyn 19 października 2008 - 14:00
47. Szpak Skórcz 4 - 2 Świt Radostowo 19 października 2008 - 14:00
48. LZS Bytonia 1 - 2 Orzeł Radziejewo 18 października 2008 - 16:00
Pauza: Sokół Lubichowo,
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (58) 
50. Świt Radostowo 2 - 2 LZS Bytonia 26 października 2008 - 13:00
51. Meteor Pinczyn 1 - 1 Szpak Skórcz 26 października 2008 - 13:30
52. MAS Rajkowy 2 - 0 Orzeł Borkowo 25 października 2008 - 14:00
53. GKS Bobowo 1 - 4 KP Starogard Gdański 26 października 2008 - 12:00
54. Sokół Lubichowo 1 - 3 Wisła Walichnowy 25 października 2008 - 14:00
Pauza: Orzeł Radziejewo,
Kolejka 10 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (96) 
56. KP Starogard Gdański 4 - 0 Sokół Lubichowo 8 listopada 2008 - 14:00
57. Orzeł Borkowo 2 - 2 GKS Bobowo 9 listopada 2008 - 14:00
58. Szpak Skórcz 0 - 3 MAS Rajkowy 9 listopada 2008 - 14:00
59. LZS Bytonia 2 - 3 Meteor Pinczyn 9 listopada 2008 - 14:00
60. Orzeł Radziejewo 3 - 1 Świt Radostowo 9 listopada 2008 - 14:00
Pauza: Wisła Walichnowy,
Kolejka 11 - 11. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (90) 
62. Meteor Pinczyn 2 - 0 Orzeł Radziejewo 11 listopada 2008 - 13:30
63. MAS Rajkowy 2 - 1 LZS Bytonia 11 listopada 2008 - 14:00
64. GKS Bobowo 6 - 0 Szpak Skórcz 2 listopada 2008 - 11:30
65. Sokół Lubichowo 5 - 2 Orzeł Borkowo 11 listopada 2008 - 14:00
66. Wisła Walichnowy 3 - 1 KP Starogard Gdański 11 listopada 2008 - 14:00
Pauza: Świt Radostowo,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (104) 
68. Wisła Walichnowy 4 - 0 Orzeł Borkowo 29 marca 2009 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:0
69. Sokół Lubichowo 6 - 1 Szpak Skórcz 29 marca 2009 - 15:00
70. GKS Bobowo 3 - 3 LZS Bytonia 29 marca 2009 - 13:00
71. MAS Rajkowy 7 - 1 Orzeł Radziejewo 29 marca 2009 - 14:00
72. Meteor Pinczyn 0 - 3 Świt Radostowo 29 marca 2009 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (59) 
74. Świt Radostowo 1 - 0 MAS Rajkowy 5 kwietnia 2009 - 14:00
75. Orzeł Radziejewo 6 - 2 GKS Bobowo 5 kwietnia 2009 - 14:00
76. LZS Bytonia 1 - 4 Sokół Lubichowo 4 kwietnia 2009 - 17:00
77. Szpak Skórcz 1 - 5 Wisła Walichnowy 5 kwietnia 2009 - 14:00
78. Orzeł Borkowo 0 - 3 KP Starogard Gdański 5 kwietnia 2009 - 14:00
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
80. KP Starogard Gdański 13 - 1 Szpak Skórcz 19 kwietnia 2009 - 12:00
81. Wisła Walichnowy 1 - 1 LZS Bytonia 19 kwietnia 2009 - 14:00
82. Sokół Lubichowo 3 - 0 Orzeł Radziejewo 19 kwietnia 2009 - 15:00
83. GKS Bobowo 2 - 5 Świt Radostowo 19 kwietnia 2009 - 13:00
84. MAS Rajkowy 1 - 3 Meteor Pinczyn 19 kwietnia 2009 - 16:00
Pauza: Orzeł Borkowo,
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (73) 
86. Meteor Pinczyn 4 - 2 GKS Bobowo 26 kwietnia 2009 - 14:00
87. Świt Radostowo 2 - 0 Sokół Lubichowo 26 kwietnia 2009 - 14:00
88. Orzeł Radziejewo 2 - 1 Wisła Walichnowy 26 kwietnia 2009 - 14:00
89. LZS Bytonia 0 - 6 KP Starogard Gdański 26 kwietnia 2009 - 15:00
90. Szpak Skórcz 5 - 0 Orzeł Borkowo 26 kwietnia 2009 - 14:00
Pauza: MAS Rajkowy,
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (46) 
92. Orzeł Borkowo 1 - 1 LZS Bytonia 2 maja 2009 - 17:00
93. KP Starogard Gdański 6 - 1 Orzeł Radziejewo 2 maja 2009 - 15:00
94. Wisła Walichnowy 2 - 2 Świt Radostowo 3 maja 2009 - 14:00
95. Sokół Lubichowo 4 - 1 Meteor Pinczyn 2 maja 2009 - 16:00
96. GKS Bobowo 3 - 0 MAS Rajkowy 3 maja 2009 - 13:00
Pauza: Szpak Skórcz,
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (84) 
98. MAS Rajkowy 2 - 5 Sokół Lubichowo 10 maja 2009 - 15:00
99. Meteor Pinczyn 3 - 2 Wisła Walichnowy 10 maja 2009 - 14:00
100. Świt Radostowo 2 - 2 KP Starogard Gdański 10 maja 2009 - 14:00
101. Orzeł Radziejewo 3 - 0 Orzeł Borkowo 10 maja 2009 - 14:00
102. LZS Bytonia 3 - 1 Szpak Skórcz 9 maja 2009 - 17:00
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (41) 
104. Szpak Skórcz 1 - 3 Orzeł Radziejewo 17 maja 2009 - 14:00
105. Orzeł Borkowo 0 - 6 Świt Radostowo 17 maja 2009 - 14:00
106. KP Starogard Gdański 11 - 0 Meteor Pinczyn 17 maja 2009 - 12:00
107. Wisła Walichnowy 1 - 1 MAS Rajkowy 17 maja 2009 - 14:00
108. Sokół Lubichowo 2 - 2 GKS Bobowo 16 maja 2009 - 15:00
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
110. GKS Bobowo 0 - 1 Wisła Walichnowy 23 maja 2009 - 17:00
111. MAS Rajkowy 0 - 3 KP Starogard Gdański 24 maja 2009 - 16:00
gospodarz nie przygotowa? boiska
112. Meteor Pinczyn 9 - 1 Orzeł Borkowo 24 maja 2009 - 14:00
113. Świt Radostowo 3 - 1 Szpak Skórcz 23 maja 2009 - 18:00
114. Orzeł Radziejewo 1 - 3 LZS Bytonia 24 maja 2009 - 14:00
Pauza: Sokół Lubichowo,
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (64) 
116. LZS Bytonia 1 - 1 Świt Radostowo 30 maja 2009 - 18:00
117. Szpak Skórcz 3 - 2 Meteor Pinczyn 31 maja 2009 - 14:00
118. Orzeł Borkowo 0 - 4 MAS Rajkowy 31 maja 2009 - 14:00
119. KP Starogard Gdański 4 - 2 GKS Bobowo 31 maja 2009 - 12:00
120. Wisła Walichnowy 3 - 0 Sokół Lubichowo 30 maja 2009 - 17:00
Pauza: Orzeł Radziejewo,
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (61) 
122. Sokół Lubichowo 5 - 6 KP Starogard Gdański 6 czerwca 2009 - 14:00
123. GKS Bobowo 1 - 1 Orzeł Borkowo 6 czerwca 2009 - 17:00
124. MAS Rajkowy 1 - 1 Szpak Skórcz 7 czerwca 2009 - 16:00
125. Meteor Pinczyn 2 - 2 LZS Bytonia 7 czerwca 2009 - 14:00
126. Świt Radostowo 3 - 1 Orzeł Radziejewo 6 czerwca 2009 - 15:00
Pauza: Wisła Walichnowy,
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (112) 
128. Orzeł Radziejewo 1 - 3 Meteor Pinczyn 14 czerwca 2009 - 14:00
129. LZS Bytonia 1 - 1 MAS Rajkowy 13 czerwca 2009 - 18:00
130. Szpak Skórcz 2 - 2 GKS Bobowo 14 czerwca 2009 - 14:00
131. Orzeł Borkowo 2 - 2 Sokół Lubichowo 14 czerwca 2009 - 14:00
132. KP Starogard Gdański 5 - 2 Wisła Walichnowy 13 czerwca 2009 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE