SwIt bedzie swietowal wejscie do a klasy!!!!!! :P
 Technoboy_9   24.05.2009, 21:19:26
nawet po zwyciestwie swit nie bedzie mial zapewnionego awansu :P
 costarica   24.05.2009, 21:52:28
my przyjedziemy nie bojcie sie honor mamy wolimy przegrac wysoko jak nie wyjsc na boisko....... powodzenia
 binek   24.05.2009, 22:16:15
pamietaj ze czekaja sokola najgorsze spotkania !!!! pzdr... :P a my ostatnia kol;ejke palzujemy wiec jak sokoly przegraja 1 mecz to wchodzimy raczej bezposredni wynik mamy lepszy!!...powodzenia sokoly
 Technoboy_9   24.05.2009, 22:22:04
jeszcze baraze trzeba wygrac:P prawdopodobnie z Unia Wielki Grac Greblin :P ale najp[ierw trzeba pokonac Bytonie i Radziejewo i wtedy mozemy sie martwic o to czy Sokó? pogubi punty :)
 Pronto   25.05.2009, 20:00:00
Tylko nie spocznijcie juz na laurach hehe ;]
 Technoboy_9   25.05.2009, 22:08:45

bynajmniej ja jeszcze nie spocz??em |)
 MmeteorR   26.05.2009, 15:39:21
No binek swietuj juz wejscie do a-klasy !!! :D:D Naprawde gratuluje juz wam hahaaha :D
 binek   26.05.2009, 18:14:06
oj meteor ale ty jestes zazdrosny haha zal nie masz o co i tak nigdy nie wejdziecie wiec spoko .... pzdr.
 Daniel55   26.05.2009, 19:48:07
no binek ty ?obuzie tak nie pisz :D :blink: :D :P :D oczywi?cie ?art pozdro :D
 MmeteorR   27.05.2009, 11:09:53
hehe oj buraczku zejdz na ziemie wko?cu ;) gdzie ty ?yjesz..
 Technoboy_9   27.05.2009, 12:13:21
bez wyzwisk prosze...
 specjalmocny   27.05.2009, 16:35:31
radostowianie po tylu latach gry w najnizszej klasie chyba nalezy wam sie awans ,no i wy jako jedyni sprawiliscie klopoty kp .
 binek   27.05.2009, 18:36:55
no fajnie by bylo se popykac w a klasie ... widzisz kolego sie ma ludzi dobrych do gry to sie gra i wygrywa he pzdr.jeszcze Walichnowy sprawili klopoty kp.
 PachaStg   27.05.2009, 23:23:45
Odno?nie meczów KP i k?opotow. Chcia?em powiedzie? ze k?opoty jakie nam sprawi?y Walichnowy to nie do ko?ca ich zas?uga... tak samo mecz na jesien z Radostowem...ale pojedynek na wiosne to juz naprawde super gra z ich strony jestem pe?en podziwu dla nich i ich gry, dalej jestem przekonany ze tak samo jak my ?wit nie zas?uguje na gre w B klasie. i Czekam na pojedynek w A klasie z druzyn? ?witu:) pozdro...
 LukaToni   28.05.2009, 12:57:13
?wi?te s?owa Pacha !!! Ja mog? dodatkowo zapewni?, ?e nie odpu?cimy meczu z Lubichowem, bo mo?e si? okaza?, ?e ju? w ten weekend zapewnimy sobie awans !!! pozdro
 binek   28.05.2009, 17:01:24
PachaStg tez tak mysle ze ?wit zas?uzl na wyzsza lige niz b klasa ale szacunek jest do b klasy mysle ze sie uda wejs? do A klasy ale bedzie ciezko pzdr. :)
 T-mac   30.05.2009, 19:20:09
Wis?a - Sokó? L. 3:0 (1:0)
 LukaToni   30.05.2009, 19:49:44
Je?li ten wynik jest pewny to ju? mamy awans !!! Wystarczy zdoby? 1 punkt w 3 meczach, a to jest pewne na 99,9999... procent!!! pozdro
 felix   30.05.2009, 19:59:18
Szkoda tylko, ?e przy jutrzejszej EWENTUALNEJ wygranej, KP nie b?dzie móg? si? w pe?ni cieszy?. Wszystko przez panów ze zwi?zku i ich opiesza?o?? co do weryfikacji wyniku z Rajkowami. Pewnie dopiero wybieraj? si? do Rajkowych, ?eby zmierzy? traw?. Oczywi?cie ?art. Ale wynik móg?by by? ju? dawno zweryfikowany. Wtedy nawet remis w jutrzejszym meczu da?by Starogardzianom awans i by?o by uroczy?ciej :P
 T-mac   30.05.2009, 20:04:23
wynik z walichnow jest w 100% pewny bo uczestniczylem w tym meczu....porobilo sie ciekawie w tabeli...Wis?a ma niezle wahania formy he
 PachaStg   30.05.2009, 20:06:03
Do klubu przysz?a informacja o V.O. dla kp za mesz z MAS wiec mozemy jutro swietowac:)
 T-mac   30.05.2009, 20:07:16
 felix   30.05.2009, 20:09:21
Aha, wi?c nawet przy remisie KP jutro ?wi?tuje :)
 olo@   30.05.2009, 20:14:29
WIS?A WALICHNOWY - SOKÓ? LUBICHOWO 3:0 (1:0)
bramki:
?ukasz Lasota
Wojciech Wolfahrt

Sedzio?aw pan Poniatowski to mowi juz duzo... pierwsza polowa to jeszcze jeszcze sedziowa? w miare, ale koncówka meczu to juz sie troche pogubi?... Bramka pierwsza pad?a: po strzale Chracy pi?ka z ogromna si?a uderzy?a w poprzeczke, odbila sie od murawy i wpad?a pod nogi Lasoty i ten strzalem z kilku metrow umiescil pilke w siatce... pierwsza polowa w miare wyrownana... a druga polowa to juz ataki lubichowa ktore probowalo strzelic za wszelka cene bramke ale ataki konczyly sie na obronie wis?y ktora byla dobrze dysponowana.. Wis?a nastawila sie na kontre i oplacilo to sie w koncowce meczu... w zamieszaniu w polu karnym pilke z najblizszej odleg?osci pilke wstrzeli? Wolfahrt i by?o juz 2:0, a byla to cos 86minuta meczu..., chwile pózniej czerwona kartka za atak w nogi dla bramkarza Lubichowa... i potem sie zacza? cyrk... Lasota wybiegaj?c na czysta pozycje stojac na wlasnej polowie z 10 metrow od lini a sedzia gfwizda spalony, ale odbilo to sie w 94 minucie kiedy lasota byl na spalonym i sedzia nie gwizdna? i tak pad?a 3 bramka strzalem nad bramkarzem... zas?uguje na uwage tak?e to i? po pietnastu minutach gry drugiej polowy sedzia przerwa? na chwilke mecz bo przesz?a ulewa.. ale po 10 minutach przystapilismy do gry...
 Rados?aw   30.05.2009, 20:54:36
LZS Bytonia - ?wit Radostowo 1-1 (0-0)
 szymek05   30.05.2009, 21:24:20
brawo Bytonia!
 Becks_7   30.05.2009, 21:59:19
BRAWO BYTONIA-potrafia w decydujacych momentach sprawidz niespodzianke.
 Daniel55   30.05.2009, 22:06:20
co do meczu BYTONIA - RADOSTOWO nie jestem zadowolony tym razem z kalosza bo inaczej go nie mo?na nazwa? nie uzna? bramki która praktycznie mog?a przes?dzi? o 3 punktach ale s?dzia dopatrza? si? spalonego po prostu ?al !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :@ no ale có? taki jest ten nasz PZPN!! przede wszystkim dzi?kuj? pi?karzom Radostowa za walk? w w ostatnich minutach meczu dzi?ki Bytonia za mecz no i powodzenia nast?pnych meczach
 miszczu_xD   30.05.2009, 22:16:50
Mecz Soko?a troch? szkoda, bo dominowa? prawie przez ca?e 9(9) minut, Wis?a skuteczna w obronie, wykorzysta?a swoje kontrataki..
Gdyby wpad?a bramka dla Soko?a moze lepiej by na tym wyszed?, ale jaka? nie moc panowa?a i cho? cz?sto by?o bardzo blisko to brakowa?o troch? szcz??cia. Spoko mecz, sedzia jak ju? wy?ej powiedziano ;]
 Becks_7   30.05.2009, 22:22:57
Mecz Wisla-Sokol 3;0

Co do sedziowania to sie zgadzam 1 polowa w miare ale 2 to juz normalnie parodia w wykonaniu sedziego.Mecz byl na dosyc wysokim poziomie,lubichowo zagralo niezle ale nie umialo znalesc drogi do bramki a Wisla strzelila bramke i kontrolowala przebieg gry z czego skorzystala i strzelila jeszcze dwie bramki.No i szkoda tego incydentu na samym koncu ,czerwona kartka i faul na Zawodniku Wisly ktory moze go wykluczyc na pare tygodni.A co do zarzadu Sokola to pelne uznanie,potrafia sie zachowac , pogratulowac i przeprosic:) :blink: Pozdro i powodzenia w ostatnich kolejkach .
 kalosz62   30.05.2009, 23:18:40
mecz wyrównany cho? z lekk? przewag? Radostowa szególnie w drugiej po?owie S?dzia nie uznaje bramki dla ?WITU ,bezpo?redni strza? na bramk? a on gwi?d?e spalonego;/stoper stoi w bramce na drugim s?upku/ , Brawo za walk? szczególnie po burzy; Dz?ki dla Bytoni za walk? do ko?ca,
 Rados?aw   31.05.2009, 09:37:25
LZS Bytonia - Swit Radostowo

Mecz faktycznie wyrownany. Nasza przewaga w pierwszej czesci i kwadrans drugiej, kiedy to strzelilismy bramke. Kolejne minuty to przewaga ?witu.
Co do nie uznanej bramki. Rozmawialem z sedzia po meczu. Nie uznal bramki poniewaz wasz zawodnik przeszkadzal naszemu bramkarzowi w obronie.
W 80. minucie ?wit wyrownal.
Mysle ze mecz zakonczyl sie sprawiedliwym podzialem punktow.
 Technoboy_9   31.05.2009, 10:13:47
tylko szkoda ?e nie ma bara?y;( ale to za rok po wzmocnieniach ?wit moze pewniej kroczy? po 1 miejsce w tabeli;)
 Gilu$   31.05.2009, 12:22:40
To dru?yna która uplasuje si? na 2 miejscu w tabeli nie gra bara?y?
 Rados?aw   31.05.2009, 12:30:38
Rozmawialem wczoraj z sedzia po meczu i powiedzial mi ze barazy nie bedzie. Powiem wiecej. W zwiazku nie wiedza nawet czy bedzie ta cala reorganizacja w nizszych klasach. Pewnie jak zawsze wiekszosc spraw okaze sie po sezonie.
 KPSTAROGARD   31.05.2009, 14:52:31
KP STAROGARD - GKS BOBOWO 4:2 (3:0)

31.05.2009r AWANS KP STAROGARD !!!!!!
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

I KPS, KPS, KPS ......
 felix   31.05.2009, 15:54:33
Grtulacje dla KP!!!!!! Niektórzy przypisywali ich do gwiazd i tym samym zosta?a wyrobiona jaka? presja, ?e jak nie awansuj? to b?dzie wstyd. Ka?dy kto bli?ej spojrzy na ten sk?ad i odniesie si? do tego obiektywnie, powinien wiedzie?, ?e dla nich jest to sukces! Jeszcze raz gratulacje! Pierwszy krok dla starogardzkiej pi?ki zosta? zrobiony!
S?dzie poprostu DNO!
Szkoda ?e w Polsce mamy taki poziom s?dziowania, ba patrz?c na to co robi s?dzia odchodz? ch?ci do gry. My?l? ?e 3/4 zawodników graj?cych w B-klasie zgodzi si? ze mn? co do ?enuj?cego poziomu s?dziowania.
Pozdro
 kalu7   31.05.2009, 16:52:12
Borkowo- Rajkowy 4:0 (1:0) Bramki J. Nowicki. M. Wansel M.Meller P.Sasinowski
 Ittam_PL   31.05.2009, 16:54:27
Borkowo- Rajkowy 4:0 (1:0) ??

a nie 0:4?

Bo strzelcy z Rajkow chyba ze samobojcze sobie strzelali...
 szymek05   31.05.2009, 16:58:59
mecz Szpak-Meteor sedziowal ten sam co Bytonia-Swit. kompletny brak doswiadczenia nawet na B klase. do wroc?awia z nim! wydrukowal mecz juz w 1 minucie.
 binek   31.05.2009, 17:35:52
no to sie niedziwie tak ten sedzia co nam sedziowal to naprawde ja lepiej bym sedziowal od niego zal sedziow przydzielonych na b klase pzdr. :) od ?witu!
 kps_gd   31.05.2009, 17:37:43
KTO PO KPS DO A KLASY? B?DZIE CIEKAWA KO?CÓWKA:) STAWIAM NA RADOSTOWO ALE TEN REMIS TO JAKIE? NIEPOROZUMIENIE :huh:
 albatros   31.05.2009, 17:58:53
szpak meteor s?dzia dno naprawde skoro pi?karz meteora wybija pi?k? r?k? nad poprzeczk? a s?dzia pokazuje róg to naprawde no coment pozatym kopanina zamiast w pi?ke to w nogi szkoda ?e tak ma?o czerwonych kartek bo wielu na nie zas?u?y?o
 binek   31.05.2009, 19:15:27
kps tak masz racje to bylo nieporozumienie przez sedziego spowodowane pzdr. teraz czas na radziejewo !!...niby nie ma barazu dziwne troche
 kalu7   31.05.2009, 20:43:27
sorry Borkowo -Rajkowy 0:4 stzrelcy dobrzy
 kps_gd   31.05.2009, 21:13:52
Nie ma bara?y?
 kalu7   31.05.2009, 21:28:57
Moz? b?d? bara?e to wszystko zale?ny kto spadnie. jak wisla si? po??czy z unia i si? utrzyma to mo?ne b?d? bara?e. w zwi?zku jest burdel i nigdy nic nie wiadomo.
 kalosz62   31.05.2009, 22:06:15
Do szymek05 ,Jak w pierszej min. s?dzia was za?atwi? ;Mieli?cie jeszcze 89 min; i nie dali?cie rady ;;;;; Ten sam s?dzia w Bytoni za?atwi? ?WIT swoj? niezrozumia?? decyzj? ,a zawodnicy z Meteora bardzo si? z tego cieszyli,a kara spotka?a was bardzo szybko.Nie zwalajcie teraz na s?dziego. :Pozddrowienia dla wszystkich dru?yn za ciekaw? ko?cówk?;;;;;;;;;,
 Technoboy_9   31.05.2009, 23:22:50
Gratulacje dla KPS :D Bravissimo :P
 specjalmocny   01.06.2009, 12:20:35
co do meczu z kp fajnie bylo zagrac przed starogardzka publicznosci ,oprawa meczu byla super.ale malo brakowalo by kp po meczu z nami tego awansu nie swietowali,w pierwszym kwadransie gry moglismy wyjsc na prowadzenie z metra nie trafia nasz obronca majac pile na nodze.kp bylo druzyna lepiej poukladana przeprowadzali skladniejsze akcje,lecz my nadrabialismy to ambicja.