MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Unia II Tczew 16 38 12 2 2 87 - 23
2. Tęcza Siwiałka 16 38 12 2 2 51 - 26
3. Spartan Miłobądz 16 32 10 2 4 51 - 22
4. Unia Wielki Garc-Gręblin 16 31 10 1 5 47 - 32
5. Świt Dąbrówka Tczewska 16 28 9 1 6 39 - 36
6. Styna Godziszewo 16 16 5 1 10 30 - 43
7. Lisovia Lisewo 16 12 4 0 12 31 - 83
8. Bursztyn Gniszewo 16 9 3 0 13 21 - 46
9. Delta Małżewko 16 4 1 1 14 19 - 71
Ostatni komentarz dodał rydgier 18.07.2008, 20:38:30



Kolejka 1 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (137) 
2. Spartan Miłobądz 3 - 1 Delta Małżewko 1 września 2007 - 16:00
3. Unia II Tczew 12 - 4 Lisovia Lisewo 2 września 2007 - 14:30
4. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 2 września 2007 - 14:00
5. Tęcza Siwiałka 2 - 1 Styna Godziszewo 2 września 2007 - 14:00
Pauza: Bursztyn Gniszewo,
Kolejka 2 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
7. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 6 Tęcza Siwiałka
8. Lisovia Lisewo 1 - 6 Unia Wielki Garc-Gręblin 9 września 2007 - 14:00
9. Delta Małżewko 1 - 3 Unia II Tczew
10. Bursztyn Gniszewo 0 - 6 Spartan Miłobądz
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 3 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (32) 
12. Unia II Tczew 9 - 0 Bursztyn Gniszewo 16 września 2007 - 11:00
13. Unia Wielki Garc-Gręblin 6 - 1 Delta Małżewko 16 września 2007 - 14:00
14. Tęcza Siwiałka 7 - 1 Lisovia Lisewo
15. Styna Godziszewo 0 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska
Pauza: Spartan Miłobądz,
Kolejka 4 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
17. Lisovia Lisewo 0 - 1 Styna Godziszewo
18. Delta Małżewko 2 - 4 Tęcza Siwiałka
19. Bursztyn Gniszewo 2 - 3 Unia Wielki Garc-Gręblin 23 września 2007 - 15:00
20. Spartan Miłobądz 1 - 1 Unia II Tczew 23 września 2007 - 16:00
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska,
Kolejka 5 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
22. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 1 Spartan Miłobądz 30 września 2007 - 14:00
23. Tęcza Siwiałka 3 - 0 Bursztyn Gniszewo
24. Styna Godziszewo 6 - 2 Delta Małżewko
25. Świt Dąbrówka Tczewska 6 - 2 Lisovia Lisewo
Pauza: Unia II Tczew,
Kolejka 6 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (68) 
27. Delta Małżewko 0 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska
28. Bursztyn Gniszewo 1 - 0 Styna Godziszewo
29. Spartan Miłobądz 3 - 2 Tęcza Siwiałka 6 października 2007 - 14:00
30. Unia II Tczew 5 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin 7 października 2007 - 13:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 7 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (41) 
32. Tęcza Siwiałka 2 - 2 Unia II Tczew
33. Styna Godziszewo 3 - 4 Spartan Miłobądz
34. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 0 Bursztyn Gniszewo
35. Lisovia Lisewo 8 - 4 Delta Małżewko
Pauza: Unia Wielki Garc-Gręblin,
Kolejka 8 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
37. Bursztyn Gniszewo 1 - 2 Lisovia Lisewo
38. Spartan Miłobądz 3 - 3 Świt Dąbrówka Tczewska
39. Unia II Tczew 6 - 2 Styna Godziszewo 20 października 2007 - 13:30
40. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 2 Tęcza Siwiałka 21 października 2007 - 14:00
Pauza: Delta Małżewko,
Kolejka 9 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (104) 
42. Styna Godziszewo 2 - 3 Unia Wielki Garc-Gręblin 28 października 2007 - 13:00
43. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 3 Unia II Tczew
44. Lisovia Lisewo 0 - 4 Spartan Miłobądz
45. Delta Małżewko 3 - 0 Bursztyn Gniszewo
Pauza: Tęcza Siwiałka,
Kolejka 10 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (162) 
47. Delta Małżewko 1 - 4 Spartan Miłobądz
48. Lisovia Lisewo 1 - 11 Unia II Tczew
49. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin
50. Styna Godziszewo 2 - 4 Tęcza Siwiałka
Pauza: Bursztyn Gniszewo,
Kolejka 11 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
52. Tęcza Siwiałka 3 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska
53. Unia Wielki Garc-Gręblin 6 - 1 Lisovia Lisewo
54. Unia II Tczew 8 - 0 Delta Małżewko
55. Spartan Miłobądz 5 - 1 Bursztyn Gniszewo
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 12 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (39) 
57. Bursztyn Gniszewo 1 - 4 Unia II Tczew
58. Delta Małżewko 1 - 7 Unia Wielki Garc-Gręblin
59. Lisovia Lisewo 1 - 4 Tęcza Siwiałka
60. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 3 Styna Godziszewo
Pauza: Spartan Miłobądz,
Kolejka 13 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (97) 
62. Styna Godziszewo 5 - 1 Lisovia Lisewo
63. Tęcza Siwiałka 2 - 1 Delta Małżewko
64. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 1 Bursztyn Gniszewo
65. Unia II Tczew - - - Spartan Miłobądz
obustronny walkower,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik-brak kart zdrowia u gości
Pauza: Świt Dąbrówka Tczewska,
Kolejka 14 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
67. Spartan Miłobądz 6 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin
68. Bursztyn Gniszewo 1 - 2 Tęcza Siwiałka
69. Delta Małżewko 2 - 2 Styna Godziszewo
70. Lisovia Lisewo 2 - 8 Świt Dąbrówka Tczewska
Pauza: Unia II Tczew,
Kolejka 15 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (90) 
72. Świt Dąbrówka Tczewska 4 - 0 Delta Małżewko
vo cofniety przez pomorski-zpn
73. Styna Godziszewo 0 - 3 Bursztyn Gniszewo
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2-2
74. Tęcza Siwiałka 3 - 1 Spartan Miłobądz
75. Unia Wielki Garc-Gręblin 3 - 0 Unia II Tczew
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0-1
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 16 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (82) 
77. Unia II Tczew 5 - 2 Tęcza Siwiałka
78. Spartan Miłobądz 4 - 0 Styna Godziszewo
79. Bursztyn Gniszewo 0 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska
80. Delta Małżewko 0 - 3 Lisovia Lisewo
gra nieuprawniony zawodnik gospodarzy 4?k na boisku 3-0
Pauza: Unia Wielki Garc-Gręblin,
Kolejka 17 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (42) 
82. Lisovia Lisewo 4 - 2 Bursztyn Gniszewo 25 maja 2008 - 14:00
83. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 0 Spartan Miłobądz 25 maja 2008 - 17:00
84. Styna Godziszewo 1 - 7 Unia II Tczew 25 maja 2008 - 13:00
85. Tęcza Siwiałka 3 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin 25 maja 2008 - 17:00
Pauza: Delta Małżewko,
Kolejka 18 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (71) 
87. Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 2 Styna Godziszewo
88. Unia II Tczew 11 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska
89. Spartan Miłobądz 6 - 0 Lisovia Lisewo
90. Bursztyn Gniszewo 8 - 0 Delta Małżewko




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE