Bursztyn Gniszewo 2 - 3 Unia Wielki Garc-Gręblin 23 września 2007 - 15:00
Spartan Miłobądz 1 - 1 Unia II Tczew 23 września 2007 - 16:00

ZelBKS   17.09.2007, 14:42:19
4 kolejka przed nami...

a w niej chyba najciekawszy mecz rundy...

Meblex Mi?ob?dz-Unia II Tczew

ciezko ocenic która z tych druzyn wygra ale wiem ze bedzie to mecz walki do 90 minuty...jedna i druga druzyna chce awansowac do A klasy...

OBSTAWIAM 2-1 ale dla kogo to nie wiem :P

POZDRO DLA MEBLEXU

KKS UNIA TCZEW
 Krzychu_Lechia   18.09.2007, 12:38:40
? pewno?ci? ??l masz racje ? to bedzie najciekawszy mecz

ale nie zapominaj jeszcze o takich dru?ynach jak Unia wielki Garc-Gr?blin i T?cza Siwia?ka...

z nimi tez bedzie cie?ko!!!

POzdro dle liderów...
 Weso?y   20.09.2007, 21:03:13
Zapraszam wswzystkich na niedawno powsta?a stron? "Juranda Lasowice" B-klasa grupa Malbork IX oto adres strony : www.jurand.yoyo.pl
 perez87   22.09.2007, 17:13:21
Bursztyn Gniszewo - Unia Wielki Garc-Gr?blin 0:10 :P taki pewnie b?dzie wynik meczu. Ciekawe czy zagra w dru?ynie z Gniszewa ten zawodnik z numerem 5 to jest prawdziwy gwiazdor tej dru?yny,a kolejn? gwiazd? jest te? zawodnik z numerem 10 wo?aj? na niego chyba Raul w ostatnim meczu z Uni? mia? 3 setki a nie wykorzysta? ?adnej
 perez87   22.09.2007, 17:16:41
 JaguarMalenin   22.09.2007, 21:49:26
Jaguara nie ma?? Jaguar b?dzie haha z nowym sk?adem pogramy se
 wegiel   23.09.2007, 08:34:52
siemka co do wypowiedzi Jaguar Malenin ... kim jestes :blink: a kiedy ma powstac ? i gdzie bedziecie grali?? heh pozdro
a kiedy ma powstac ?

Rozpad? sie przed tym sezonem dopiero...
Gdzie bedzie gra? ? pewnie w tej grupie w nastepnym sezonie...
 JaguarMalenin   23.09.2007, 13:26:43
Jaguar bedzie gra? w tej grupie co zawsze lub tam gdzie szpak skórcz mass rajkowy itd..mecze u siebie w D?brówce Tczewskiej na zime rozpoczn? sie treningi których przedtem nie by?o a na wiosne sparingi z switem radostowo massem rajkowy szpakiem skórcz D?brówk? Delt? Soko?em Lubichowo
 perez87   23.09.2007, 16:06:58
Bursztyn Gniszewo- Unia Wielki Garc-Gr?blin podobno po I po?owie Bursztyn na kolanach dostaj? 0:10 Konpromitacja do tego musz? gra w dziesi?tk? bo ten RAUL zawodnik z numerem 10 dosta? w 35min. czerwon? kartk? :P :@
 rydgier   23.09.2007, 17:52:41
Meblex-Unia II Tczew 1:1 (1-0). :roll: :roll: :roll:
 piotr_bursztyn   23.09.2007, 18:05:18
Bursztyn Gniszewo-Unia Wielki Garc Gr?blin 2:3 (do przerwy 2:1 dla Bursztynu), w 75 minucie Bursztyn nie wykorzysta? rzutu karnego, bylo naprawd? blisko, blisko, blisko... ale gramy dalej!!! Bramki dla Bursztynu: Adrian Zwara (dwie) 19 min i 28 min. Bursztyn prowadzi? 2:0. Kto to w ogóle jest ten perez87? Zastanów si? cz?owieku co ty za bzdury piszesz? Pozdrawiam!
 smerfik   23.09.2007, 21:14:29
DELTA - T?CZA (0:1) 2:4
:)
 UniaHools   24.09.2007, 08:40:28
Musze powiedziec ze Bursztyn byl jak dotad najbardziej wymagajacym przeciwnikiem 8) Mielismy przewage i wiecej sytuacji ale mogl byc remis...Co do boiska to jest najgorsze w tej grupie! :s