ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C1 - rocznik 1993 - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 26 61 19 4 3 107 - 28
2. Lechia Gdańsk 26 61 19 4 3 94 - 33
3. Jantar Pruszcz Gdański 26 59 19 2 5 54 - 16
4. Jantar Ustka 26 51 16 3 7 66 - 42
5. Borowiak Czersk 26 50 16 2 8 49 - 37
6. Bałtyk Gdynia 26 42 13 3 10 66 - 59
7. Olivia Gdańsk 26 35 9 8 9 53 - 39
8. Arka II Gdynia 26 35 9 8 9 58 - 56
9. Gedania Gdańsk 26 29 9 2 15 36 - 67
10. Cisowa Gdynia 26 28 9 1 16 38 - 73
11. Wierzyca Starogard Gdański 26 26 7 5 14 43 - 55
12. Wisła Tczew 26 21 6 3 17 55 - 80
13. Gryf 95 Słupsk 26 13 4 1 21 31 - 109
14. Orkan Rumia 26 10 2 4 20 14 - 70
Ostatni komentarz dodał PozdrowOjcow 19.09.2010, 20:29:19



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (167) 
1. Borowiak Czersk 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 25 sierpnia 2007 - 11:00
2. Wisła Tczew 3 - 5 Bałtyk Gdynia 25 sierpnia 2007 - 11:00
3. Orkan Rumia 0 - 3 Cisowa Gdynia 26 sierpnia 2007 - 14:00
4. Lechia Gdańsk 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 20 września 2007 - 17:00
5. Arka Gdynia 7 - 0 Arka II Gdynia 25 września 2007 - 11:00
6. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 0 Olivia Gdańsk 25 sierpnia 2007 - 11:00
7. Jantar Ustka 4 - 1 Gedania Gdańsk 25 sierpnia 2007 - 11:00
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
8. Gryf 95 Słupsk 4 - 5 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2007
9. Olivia Gdańsk 5 - 1 Jantar Ustka 29 sierpnia 2007 - 13:00
10. Arka II Gdynia 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2007
11. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia 29 sierpnia 2007 - 13:00
12. Cisowa Gdynia 2 - 3 Lechia Gdańsk 29 sierpnia 2007 - 13:00
13. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Orkan Rumia 29 sierpnia 2007 - 11:00
14. Borowiak Czersk 4 - 1 Wisła Tczew 29 sierpnia 2007 - 11:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (50) 
15. Wisła Tczew 7 - 3 Gryf 95 Słupsk 1 września 2007 - 11:00
16. Orkan Rumia 1 - 3 Borowiak Czersk 2 września 2007 - 11:00
17. Lechia Gdańsk 6 - 2 Bałtyk Gdynia 2 września 2007 - 11:00
18. Arka Gdynia 10 - 0 Cisowa Gdynia 1 września 2007 - 11:00
19. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 1 września 2007 - 10:00
20. Jantar Ustka 2 - 2 Arka II Gdynia 2 września 2007 - 15:00
21. Gedania Gdańsk 0 - 4 Olivia Gdańsk 1 września 2007 - 15:30
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (96) 
22. Gryf 95 Słupsk 0 - 10 Olivia Gdańsk 9 września 2007 - 12:00
23. Arka II Gdynia 1 - 1 Gedania Gdańsk 8 września 2007 - 15:00
24. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Jantar Ustka 8 września 2007 - 13:00
25. Cisowa Gdynia 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański 9 września 2007 - 11:00
26. Bałtyk Gdynia 2 - 6 Arka Gdynia 9 września 2007 - 11:00
27. Borowiak Czersk 3 - 1 Lechia Gdańsk 9 września 2007 - 11:00
28. Wisła Tczew 1 - 0 Orkan Rumia 8 września 2007 - 11:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (117) 
29. Orkan Rumia 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 15 września 2007 - 11:00
30. Lechia Gdańsk 8 - 1 Wisła Tczew 15 września 2007 - 17:00
31. Arka Gdynia 4 - 1 Borowiak Czersk 15 września 2007 - 15:00
32. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 Bałtyk Gdynia 15 września 2007 - 11:00
33. Jantar Ustka 6 - 1 Cisowa Gdynia 16 września 2007 - 12:00
34. Gedania Gdańsk 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 16 września 2007 - 16:30
35. Olivia Gdańsk 1 - 1 Arka II Gdynia 16 września 2007 - 11:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (106) 
36. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Arka II Gdynia 22 września 2007 - 12:00
37. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Olivia Gdańsk 22 września 2007 - 13:00
38. Cisowa Gdynia 5 - 1 Gedania Gdańsk 23 września 2007 - 11:00
39. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Jantar Ustka 23 września 2007 - 11:00
40. Borowiak Czersk 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański 23 września 2007 - 11:00
41. Wisła Tczew 0 - 2 Arka Gdynia 22 września 2007 - 16:30
42. Orkan Rumia 0 - 4 Lechia Gdańsk 23 września 2007 - 12:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (83) 
43. Lechia Gdańsk 9 - 0 Gryf 95 Słupsk 30 września 2007 - 11:00
44. Arka Gdynia 10 - 0 Orkan Rumia 29 września 2007 - 11:00
45. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Wisła Tczew 3 października 2007 - 16:00
46. Jantar Ustka 1 - 0 Borowiak Czersk 30 września 2007 - 16:00
47. Gedania Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia 29 września 2007 - 15:30
48. Olivia Gdańsk 3 - 0 Cisowa Gdynia 29 września 2007 - 11:00
49. Arka II Gdynia 4 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 29 września 2007 - 12:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (103) 
50. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 6 października 2007 - 12:00
51. Cisowa Gdynia 4 - 0 Arka II Gdynia 7 października 2007 - 10:00
52. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Olivia Gdańsk 7 października 2007 - 13:00
53. Borowiak Czersk 3 - 1 Gedania Gdańsk 6 października 2007 - 11:00
54. Wisła Tczew 2 - 4 Jantar Ustka 7 października 2007 - 14:00
55. Orkan Rumia 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 7 października 2007 - 11:00
56. Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia 7 października 2007 - 10:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (96) 
57. Arka Gdynia 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 13 października 2007 - 11:00
58. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Lechia Gdańsk 13 października 2007 - 11:00
59. Jantar Ustka 3 - 1 Orkan Rumia 14 października 2007 - 15:00
60. Gedania Gdańsk 1 - 2 Wisła Tczew 13 października 2007 - 15:30
61. Olivia Gdańsk 2 - 2 Borowiak Czersk 14 października 2007 - 11:00
62. Arka II Gdynia 3 - 3 Bałtyk Gdynia 13 października 2007 - 17:00
63. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 3 Cisowa Gdynia 18 listopada 2007 - 11:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (79) 
64. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Cisowa Gdynia 20 października 2007 - 12:00
65. Bałtyk Gdynia 8 - 4 Wierzyca Starogard Gdański 21 października 2007 - 13:00
66. Borowiak Czersk 1 - 0 Arka II Gdynia 21 października 2007 - 11:00
67. Wisła Tczew 4 - 4 Olivia Gdańsk 20 października 2007 - 11:00
68. Orkan Rumia 2 - 0 Gedania Gdańsk 21 października 2007 - 14:00
69. Lechia Gdańsk 0 - 1 Jantar Ustka 20 października 2007 - 11:00
70. Arka Gdynia 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 26 marca 2008 - 17:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (108) 
71. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 27 października 2007 - 11:00
72. Jantar Ustka 1 - 1 Arka Gdynia 28 października 2007 - 11:00
73. Gedania Gdańsk 1 - 4 Lechia Gdańsk 28 października 2007 - 11:00
74. Olivia Gdańsk 1 - 1 Orkan Rumia 28 października 2007 - 11:00
75. Arka II Gdynia 1 - 5 Wisła Tczew 27 października 2007 - 11:00
76. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Borowiak Czersk 27 października 2007 - 13:00
77. Cisowa Gdynia 3 - 6 Bałtyk Gdynia 28 października 2007 - 11:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (157) 
78. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Bałtyk Gdynia 4 listopada 2007 - 12:00
79. Borowiak Czersk 3 - 0 Cisowa Gdynia 4 listopada 2007 - 10:00
80. Wisła Tczew 2 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 3 listopada 2007 - 11:00
81. Orkan Rumia 2 - 3 Arka II Gdynia 4 listopada 2007 - 11:00
82. Lechia Gdańsk 3 - 3 Olivia Gdańsk 4 listopada 2007 - 11:00
83. Arka Gdynia 0 - 1 Gedania Gdańsk 3 listopada 2007 - 11:00
84. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Jantar Ustka 3 listopada 2007 - 11:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (122) 
85. Jantar Ustka 5 - 1 Gryf 95 Słupsk 11 listopada 2007 - 12:00
86. Gedania Gdańsk 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański 10 listopada 2007 - 11:00
87. Olivia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia 11 listopada 2007 - 11:00
88. Arka II Gdynia 1 - 2 Lechia Gdańsk 10 listopada 2007 - 11:00
89. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 Orkan Rumia 11 listopada 2007 - 11:00
90. Cisowa Gdynia 1 - 8 Wisła Tczew 10 listopada 2007 - 11:00
91. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Borowiak Czersk 11 listopada 2007 - 15:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (120) 
92. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Borowiak Czersk 29 marca 2008 - 12:00
93. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Wisła Tczew 30 kwietnia 2008
94. Cisowa Gdynia 2 - 0 Orkan Rumia 30 kwietnia 2008
95. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 3 Lechia Gdańsk 14 maja 2008 - 17:00
96. Arka II Gdynia 5 - 3 Arka Gdynia 30 kwietnia 2008
97. Olivia Gdańsk 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 30 kwietnia 2008
98. Gedania Gdańsk 0 - 7 Jantar Ustka 30 kwietnia 2008
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
99. Gedania Gdańsk 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 6 kwietnia 2008 - 11:00
100. Jantar Ustka 3 - 2 Olivia Gdańsk 5 kwietnia 2008 - 11:00
101. Jantar Pruszcz Gdański 6 - 0 Arka II Gdynia 6 kwietnia 2008 - 13:00
102. Arka Gdynia 5 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 5 kwietnia 2008 - 17:00
103. Lechia Gdańsk 7 - 0 Cisowa Gdynia 6 kwietnia 2008 - 13:00
104. Orkan Rumia 1 - 2 Bałtyk Gdynia 5 kwietnia 2008 - 11:00
105. Wisła Tczew 2 - 3 Borowiak Czersk 6 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (68) 
106. Gryf 95 Słupsk 2 - 5 Wisła Tczew 12 kwietnia 2008 - 12:00
107. Borowiak Czersk 2 - 0 Orkan Rumia 12 kwietnia 2008 - 11:00
108. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Lechia Gdańsk 12 kwietnia 2008 - 11:00
109. Cisowa Gdynia 1 - 7 Arka Gdynia 12 kwietnia 2008 - 15:00
110. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański 12 kwietnia 2008 - 11:00
111. Arka II Gdynia 4 - 0 Jantar Ustka 12 kwietnia 2008 - 15:00
112. Olivia Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk 14 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (42) 
113. Olivia Gdańsk 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 19 kwietnia 2008 - 11:00
114. Gedania Gdańsk 0 - 0 Arka II Gdynia 20 kwietnia 2008 - 10:00
115. Jantar Ustka 3 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 20 kwietnia 2008 - 11:00
116. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Cisowa Gdynia 19 kwietnia 2008 - 11:00
117. Arka Gdynia 4 - 1 Bałtyk Gdynia 20 kwietnia 2008 - 11:00
118. Lechia Gdańsk 3 - 1 Borowiak Czersk 20 kwietnia 2008 - 11:00
119. Orkan Rumia 1 - 1 Wisła Tczew 20 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (74) 
120. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Orkan Rumia 26 kwietnia 2008 - 12:00
121. Wisła Tczew 2 - 3 Lechia Gdańsk 27 kwietnia 2008 - 16:00
122. Borowiak Czersk 2 - 1 Arka Gdynia 26 kwietnia 2008 - 11:00
123. Bałtyk Gdynia 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański 27 kwietnia 2008 - 15:00
124. Cisowa Gdynia 4 - 1 Jantar Ustka 26 kwietnia 2008 - 11:00
125. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 1 Gedania Gdańsk 26 kwietnia 2008 - 13:00
126. Arka II Gdynia 2 - 2 Olivia Gdańsk 26 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 19 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (143) 
127. Arka II Gdynia 13 - 2 Gryf 95 Słupsk 3 maja 2008 - 17:00
128. Olivia Gdańsk 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 3 maja 2008 - 11:00
129. Gedania Gdańsk 1 - 0 Cisowa Gdynia 4 maja 2008 - 13:00
130. Jantar Ustka 0 - 2 Bałtyk Gdynia 4 maja 2008 - 11:00
131. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Borowiak Czersk 4 maja 2008 - 17:00
v.o. brak nale?ytego zabezpieczenia porz?dku oraz odmowa rozgrywania meczu
132. Arka Gdynia 5 - 3 Wisła Tczew 3 maja 2008 - 13:00
133. Lechia Gdańsk 9 - 1 Orkan Rumia 3 maja 2008 - 17:00
Kolejka 20 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (105) 
134. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Lechia Gdańsk 10 maja 2008 - 12:00
135. Orkan Rumia 0 - 3 Arka Gdynia 20 maja 2008 - 17:00
136. Wisła Tczew 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański 11 maja 2008 - 16:00
137. Borowiak Czersk 0 - 4 Jantar Ustka 10 maja 2008 - 11:00
138. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Gedania Gdańsk 11 maja 2008 - 13:00
139. Cisowa Gdynia 0 - 1 Olivia Gdańsk 11 maja 2008 - 17:00
140. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Arka II Gdynia 10 maja 2008 - 11:00
Kolejka 21 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (86) 
141. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 3 Gryf 95 Słupsk 17 maja 2008 - 15:00
142. Arka II Gdynia 1 - 2 Cisowa Gdynia 17 maja 2008 - 17:00
143. Olivia Gdańsk 0 - 2 Bałtyk Gdynia 18 maja 2008 - 11:00
144. Gedania Gdańsk 1 - 4 Borowiak Czersk 17 maja 2008 - 15:00
145. Jantar Ustka 4 - 0 Wisła Tczew 18 maja 2008 - 11:00
146. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Orkan Rumia 17 maja 2008 - 11:00
147. Arka Gdynia 1 - 1 Lechia Gdańsk 18 maja 2008 - 15:00
Kolejka 22 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (93) 
148. Gryf 95 Słupsk 1 - 15 Arka Gdynia 24 maja 2008 - 12:00
149. Lechia Gdańsk 2 - 1 Jantar Pruszcz Gdański 25 maja 2008 - 15:00
150. Orkan Rumia 1 - 6 Jantar Ustka 24 maja 2008 - 11:00
151. Wisła Tczew 1 - 2 Gedania Gdańsk 25 maja 2008 - 14:00
152. Borowiak Czersk 2 - 0 Olivia Gdańsk 24 maja 2008 - 11:00
153. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Arka II Gdynia 24 maja 2008 - 11:00
154. Cisowa Gdynia 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 25 maja 2008 - 11:00
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
155. Cisowa Gdynia 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 31 maja 2008 - 13:00
156. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Bałtyk Gdynia 31 maja 2008 - 11:00
157. Arka II Gdynia 4 - 1 Borowiak Czersk 31 maja 2008 - 13:00
158. Olivia Gdańsk 3 - 0 Wisła Tczew 31 maja 2008 - 11:00
159. Gedania Gdańsk 5 - 0 Orkan Rumia 1 czerwca 2008 - 15:00
160. Jantar Ustka 1 - 4 Lechia Gdańsk 31 maja 2008 - 15:30
161. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 2 Arka Gdynia 31 maja 2008 - 11:00
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (53) 
162. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański 8 czerwca 2008 - 12:00
163. Arka Gdynia 3 - 2 Jantar Ustka 7 czerwca 2008 - 15:00
164. Lechia Gdańsk 6 - 2 Gedania Gdańsk 7 czerwca 2008 - 13:00
165. Orkan Rumia 0 - 3 Olivia Gdańsk 8 czerwca 2008 - 14:00
166. Wisła Tczew 2 - 4 Arka II Gdynia 7 czerwca 2008 - 11:00
167. Borowiak Czersk 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 7 czerwca 2008 - 11:00
168. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Cisowa Gdynia 4 czerwca 2008 - 16:00
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (63) 
169. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Gryf 95 Słupsk 15 czerwca 2008 - 11:00
170. Cisowa Gdynia 0 - 2 Borowiak Czersk 14 czerwca 2008 - 11:00
171. Wierzyca Starogard Gdański 7 - 1 Wisła Tczew 15 czerwca 2008 - 13:00
172. Arka II Gdynia 2 - 0 Orkan Rumia 14 czerwca 2008 - 13:00
173. Olivia Gdańsk 0 - 4 Lechia Gdańsk 14 czerwca 2008 - 11:00
174. Gedania Gdańsk 2 - 3 Arka Gdynia 14 czerwca 2008 - 11:00
175. Jantar Ustka 1 - 0 Jantar Pruszcz Gdański 15 czerwca 2008 - 15:30
Kolejka 26 - 21/22. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (72) 
176. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Jantar Ustka 21 czerwca 2008 - 12:00
177. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 0 Gedania Gdańsk 21 czerwca 2008 - 11:00
178. Arka Gdynia 5 - 1 Olivia Gdańsk 21 czerwca 2008 - 11:00
179. Lechia Gdańsk 2 - 2 Arka II Gdynia 22 czerwca 2008 - 11:00
180. Orkan Rumia 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 21 czerwca 2008 - 11:00
181. Wisła Tczew 1 - 3 Cisowa Gdynia 21 czerwca 2008 - 11:00
182. Borowiak Czersk 4 - 1 Bałtyk Gdynia 21 czerwca 2008 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE