PLJC1-179 Lechia Gda?sk - Arka II Gdynia SI : 22.06.2008 11:00
PLJC1-180 Orkan Rumia - Wierzyca Starogard Gda?ski : 21.06.2008 11:00
PLJC1-181 Wis?a Tczew - Cisowa Gdynia : 21.06.2008 11:00
PLJC1-182 Borowiak Czersk - Ba?tyk Gdynia : 21.06.2008 11:00
No derby b?d? Gryf-Jantar... Jaki wynik stawiacie? Ja 5:0 dla Jantara :)
 Kibic_007   17.05.2008, 22:50:39
1:1 Haaaa 8)

PzDr
 adrianOJantraUs   26.05.2008, 17:42:42
do kibic_007 wiesz 1;1 moze byc na poczatku mecz tak do 10 min a pod koniec meczu 5;1 dla jantara :love: [mam nadzieje] 8) PzDr.! :P
 Kibic_007   26.05.2008, 18:24:48
No racja ale mo?e Gryf sprawi niespodziank? :P

Pi?ka no?na jest nieprzewidywalna :D :D ..heh..chociarz w?tpi? ?e im si? uda 8)
 BiA?Y_6   31.05.2008, 13:09:34
Ja my?l? ?e trzeba ich pykn?c wi?cej ni? na sparingu którym by?o 8:0 dal nas :D KSJ :love: ! paru my?li ?e trzeba powy?ej 10 :D ale si? zobaczy :D My?l? ze nie b?dzie tak du?o :D PZDR dla wszystkich Dru?yn :D
 Mi?oSz_gRYf   19.06.2008, 10:40:37
Nia wiadomo czy przegramy ;)...Wiadome jest to, ?e nie oddamy wam meczu za ?awto :) Pozdro
 Gryf_95_S?upsk   19.06.2008, 15:24:09
Ale to W?troba jest liderem dru?yny,on musi zagra? ?yciówke.
 Picek93_GRYF_KS   19.06.2008, 15:25:08
Oczywi?cie zagra zagra!! Tylko ?e Libelt musi powalczy? :love: w ?rodku pola z jednym agresywnym zawodnikiem bardzo kreatywnym 8) wszyscy wiedza kim on jest :$
 Gryf_95_S?upsk   19.06.2008, 15:28:41
A W?troba z królem strzelców ligi Rodziewiczem
 Picek93_GRYF_KS   19.06.2008, 15:47:27
z tym panem to ja ju? sie dogadam :idea:
 QueRs99_JaNTaR_U   20.06.2008, 15:24:23
dwaj liderzy knuj? co? nowego na nas o.O trzeba bd si? bardzo postara? bo gryf z tym z czo?ówki gra dosy? równo na w?asnym stadionie..

pzdr dla Gryfa, zobaczymy jak bd na meczu 8) 8)

rumski   21.06.2008, 13:41:26
Orkan Rumia - Wie?yca Starogard 1:0 (0:0) mieli?my spokojnie z 6 sytuacji stuprocentowych ale wykorzystali?my tylko jedn? ^^
 rumski   21.06.2008, 13:42:48
strzeli? Kie?b
 dizel_mlks   21.06.2008, 13:44:26
Borowiak Czersk - Ba?tyk Gdynia 4-1(1-0)

bramka dla Wis?y: Kowalczyk

Wis?a gra?a , a Cisowa strzela?a,sedzia oczywiscie nie przyjecha?

mentos_gryf   21.06.2008, 14:22:09
To teraz Lechia musi wygra? ?eby zosta? mistrzem ;)
 Oli_93   21.06.2008, 14:38:01
Jaki przebieg meczu Gryf-Jantar.U ????
 mentos_gryf   21.06.2008, 14:42:46
Pierwsza po?owa do?? wyrównana. W drugiej ju? Jantar kierowa? gr? :(
 Oli_93   21.06.2008, 14:43:50
 Gryf_95_S?upsk   21.06.2008, 15:03:06
1 po?owa w miare równa mo?e z lekk? przewag? Jantara do przerwy 0:0,po przerwie Gryf szybko zdobywa bramk?,kilka minut pózniej gol dla Jantara po bl?dzie s?dziego (by? spalony),jakie? 15 min przed ko?cem Jantar zdoby? drug? bramk?.
 jantarekustka   21.06.2008, 15:17:29
Moze i tam byl Spalonu ale 5 minut pozniej juz nie bylo i sedzia podyktowal spalony ktorego napewno nie bylo !! 1 polowa napewno nie byla wyrownaana my gralismy tylko gola nie moglismy sztrelic ,a gryf oddal 1 strzal ! 2 polowa szybko strzelony gol gryfa z rogu ! wkurzylismy sie :love: i szybko clay czas siedzielismy na ich polowie i szybko wyrowanlismy !!! pozniej z 10 15 minut strzelony 2 gol sam na sam ! i duzo walki ! gruf napewno nie oddalje za darmo pkt na swoim stadionie ! i dzieki za mecz !! :love:
 QueRs99_JaNTaR_U   21.06.2008, 15:43:08
pierwsza po?owa: my mamy pi?k?, podania, podania, Gryf wybija pi?ke na ?lepo i graj? z kontry.. i tak ca?y czas. jedna 100 w 1st po?owie niewykorzystana 8) .. druga po?owa: pocz?tek dosy? podobny. bramka z rzutu ro?nego, Spionek tr?ci? pi?k? g?ow? i nasz zawodnik (Bia?ek) mia? dwie opcje do wyboru..ale do przodu g?ow?, albo nad bramk? do ty?u^^.. niestety nie wysz?o nad bramk?:D.. po 2minutach wyrównanie..po nast?pnych paru minutach 1:2 dla KSJU :love: du?o sytuacji dla Jantara..
s?dzia dosy? sporo b??dów dla obu dru?yn. o kibicach gryfa nie wspomne o ich ?miesznych okrzykach o jakich? karnych za to ?e my odbieramy pi?k??...
 kacpi12   21.06.2008, 16:06:11
Ludzie pomocy sk?d wy bierzecie tych s?dziów. Strzelili?my bramk? na 1:1. nasz zawodnik chcia? zabra? pi?k? z bramki i zawodnik borowiaka go uderzy? s?dzia nic. 2 gol ze spalonego z 3 metry przynajmniej a s?dzia nic gada?em z 2 osobami z borowiaka i przyznali ?e by? spalony a 3 i 4 bramka pad?y dlatego ze zaryzykowali?my i w sumie gralismy tylko 2 obro?cami.

Bramka dla ba?tyku :
Ickiewicz
 Bysiu-Olivia   21.06.2008, 16:12:09
w Naszym meczu z Arka nie mam zastrze?e? do s?dziego oprocz jednej sytuacji kiedy padla bramka na 2 :1 dla Arki nasz bramkarz w 5 metrze zosta? kopniety w reke przez zawodnika arki ale to juz teraz nie ma znaczenie 1 polowa wyrownana 2 polowa arka dominowa?a.. Dzieki za mecz ;)

Pozdro dla wszystkich dzieki za sezon ;)

jantarekustka   21.06.2008, 16:43:10
w CZERSKU ZAWSZE SA JAKIES PRZEKRETY ITD....
 dizel_mlks   21.06.2008, 16:49:08
Ty jantarustka powiedz co my mozemy za to??

do kacpi12

Ty wez juz nie przesadzaj na 2-1 to byl spalonoy...!! Ale powiedz o waszym zachowniu /;/!!!!?
 dizel_mlks   21.06.2008, 16:51:23
my nic nie mozemy zrobic ze mamy takich sedziow!!!!!!
 kacpi12   21.06.2008, 17:02:31
A co my moglismy zrobi? jak nas s?dzia oszukiwa? wiem ?e si? k?ucilismy ale po pierwsze mieli?my racj? a po drugie my zapierdzielamy próbujemy strzeli? na 2:1 a s?dzia wam pomaga no to si? ka?dy by chyba zdenerwowa? co nie?? A przypomnij sobie co zrobi? s?dzia po tym jak zawodnicy walczyli o pi?k?( na naszej prawej waszej lewej stronie ) i od was go?? kopn? naszego zawodnika w plecy tak po chamsku na czerwon? kartk? a on ?e przywilej.
 dizel_mlks   21.06.2008, 17:09:23
Wiem ja was rozumiem bo nas tez oszukiwali..!!Ale predzej twoj kolega uderzy? z piesci naszego to sie wkurzy?...(emocje)!!

Kibic_007   22.06.2008, 12:08:25
S?dziowa? nam 2, mo?e 3 mecze. On jest chyba z Chojnic. No s?dziowa? b. s?abo, pozwala? na ostr? gr?.I wgl du?o b?edów. Jeszcze troche i by?my schodzili z boiska bez nóg. :puke:
 dizel_mlks   22.06.2008, 13:12:20
Zgadzam sie z tob? kibic_007..!! Wiesz troche musi byc ostrej gry ale bez przesady...!!

Pzdr :idea:
 cineklech   22.06.2008, 13:55:47
No to musicie dac temu STRAMOLOWIi krate piwa za to 1 miejsce hehe:):)

Pozdro dla wszystkich dru?yn :idea:
 kibic1   22.06.2008, 14:24:52
Lechia - Arka II 2:2 (2:0)
bramki dla Lechii: Uma?ski, Wrzask

Pierwsza po?owa dla Lechii, druga dla Arki, co wynik dobrze odzwierciedla.
Zupe?nie inne zachowanie zawodników i rodziców Arki II ni? Arki. Kpiny, ustawiczne komentowanie decyzji s?dziego, rzucanie si? do bicia po meczu, wyzwiska.
4 i pó? roku chodz? na mecze, ale takie co? rzadko si? spotyka.
 Lechia93   22.06.2008, 15:09:50
Wielkie gwiazdorstwo Ryby. Niech si? cieszy, ?e nie dosta? po g?owie, bo blisko by?o. A rodzice Arki? ?al... W sprawach korupcyjnych to oni powinni siedzie? najciszej to raz, dwa jeden karny nie podyktowany dla Arki, jeden dla Lechii. W pierwszej po?owie Lechia mia?a jeszcze 2 sytuacje do zdobycia bramki i po pierwszej cz??ci gry mecz powinien zosta? rozstrzygni?ty...
 Wisla_93   22.06.2008, 15:19:23
To kto wtedy zdoby? mistrzostwo? Arka czy Lechia ?
 obserwator_baltyk   22.06.2008, 15:30:08
Chyba arka bo ma lepszy bilans bramek
 kibic1   22.06.2008, 15:42:45
Przy wyniku 2:0 sugerowano, ?e mecz zosta? kupiony. Doro?nijcie, ludzie, doro?nijcie. :roll:
 Obserwator   22.06.2008, 17:01:49
Bara?e o udzia? w rozgrywkach PLJB

W dniu 16.06.2008 Wydzia? Gier i Ewidencji Pomorskiego ZPN dokona? losowania par bara?owych o prawo gry w Pomorskiej Lidze Juniorów B. Bara?e rozegraj? mistrzowie poszczególnych grup Juniorów B.
Pierwsze mecze odb?d? si?: 25.06.2008 (?roda) - 17:00, a rewan?e 28.06.2008 (sobota) - 11:00.

CARTUSIA Kartuzy (mistrz LJB gr.Gda?sk III) - ORKAN Rumia (mistrz LJB gr. Gda?sk I))

OLIMPIA Sztum (mistrz LJB gr. Malbork IV) - CHOJNICZANKA Chojnice (mistrz LJB gr. Gda?sk II)

3 par? z podokr?gu S?upsk tworz?:
GKS Ko?czyg?owy (mistrz LJB KO S?upsk II) - JANTAR Ustka (mistrz LJB KO S?upsk I)

W dniu 17.06.2008r. rozegrano pierwszy mecz, w którym pad? wynik: GKS - JANTAR 1:4.
Rewan? 21.06
 Wisla_93   22.06.2008, 17:11:09
A wiec dzi?kuje wszystkim zespo?om za sezon..Zycze mi?ych wakacji i dobrego przygotowania do nast?pnego sezonu !

kiciorek_arka94   22.06.2008, 21:45:02
Dwie bramki dla Arki II Gdynia w meczu z Lechi? Gda?sk zdoby? Miko?aj Danielowski.

Trójmiasto jest nasze |)
 DachU_LG   23.06.2008, 09:12:36
cyt. Kapi12: ''Ludzie pomocy sk?d wy bierzecie tych s?dziów. Strzelili?my bramk? na 1:1. nasz zawodnik chcia? zabra? pi?k? z bramki i zawodnik borowiaka go uderzy? s?dzia nic. 2 gol ze spalonego z 3 metry przynajmniej a s?dzia nic gada?em z 2 osobami z borowiaka i przyznali ?e by? spalony a 3 i 4 bramka pad?y dlatego ze zaryzykowali?my i w sumie gralismy tylko 2 obro?cami''

1. Zawodnik Ba?tyku uderzy? zawodnika Borowiaka, taka ma?a pierwsza uwaga :]
2. Nazwy klubów piszemy z wielkiej litery (np: Lechia Gda?sk, Ba?tyk Gdynia
8) )
3. Spalony by?a, ale co my mieli?my podej?? do s?dziego panie s?dzio niech pana anuluje ba\ramk? bo tam by? spalony ? Nie nie zrobili?my tego i nie zrobimy :) Poniewaz, tyle razy nasz oszukano, ?e mamy ju? do?? !
 kibic1   23.06.2008, 10:21:56
A co to wszystko znaczy w porównaniu do s?dziego Webba? :roll:
 kacpi12   23.06.2008, 10:54:54
Ja nie ma do was pretensji pyta?em sie tak ogólnie PomZPN-u
A ta sytuacja to dwaj zawodnicy powinni dosta? czerwie? i tyle
 Kibic_007   23.06.2008, 11:20:26
Do kacpi12 - No w?asnie albo chocia? minuty. a tu nic i przez ca?y mecz tak by?o a kilka razy by si? przyda?o kogo? wyrzuci? z jednej jak i z drugiej strony. :idea:
 Lechia93   23.06.2008, 12:49:33
Kiciorek... w derbach jeste?my na plus wi?c... a to, ?e bramkami przegrali?my to nie nasza wina... Poza tym

1.Lechia Gda?sk 34 69
4.Arka Gdynia 34 62
 DachU_LG   23.06.2008, 14:40:39
Kibic_007
''S?dziowa? nam 2, mo?e 3 mecze. On jest chyba z Chojnic. No s?dziowa? b. s?abo, pozwala? na ostr? gr?.I wgl du?o b?edów. Jeszcze troche i by?my schodzili z boiska bez nóg. ''