POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa IV (Malbork) - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło II Kwidzyn 22 55 18 1 3 86 - 14
2. Potok Pszczółki 22 46 14 4 4 87 - 24
3. Zawisza Czarne Dolne 22 42 13 3 6 41 - 26
4. MOP Pomezania II Malbork 22 41 13 2 7 55 - 38
5. Bałtyk Sztutowo 22 39 12 3 7 66 - 52
6. LKS Waplewo 22 33 10 3 9 37 - 48
7. Olimpia Sztum 22 29 9 2 11 49 - 61
8. Relax Ryjewo 22 28 8 4 10 27 - 44
9. Błękitni Stare Pole 21 22 7 1 13 35 - 59
10. Czarni Przemysław 22 17 4 5 13 36 - 62
11. Błyskawica Postolin 21 16 4 4 13 39 - 58
12. Olimpic Kwidzyn 22 8 2 2 18 23 - 95
Ostatni komentarz dodał Wielki_Krokus 29.12.2007, 21:59:56

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Potok Pszczółki 7 - 1 Olimpia Sztum
2. Relax Ryjewo 1 - 0 Czarni Przemysław
3. Olimpic Kwidzyn 1 - 2 MOP Pomezania II Malbork
5. LKS Waplewo 1 - 1 Bałtyk Sztutowo
6. Błękitni Stare Pole 3 - 4 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Błyskawica Postolin, Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 2 - 30. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Zawisza Czarne Dolne 3 - 1 Błyskawica Postolin
10. Bałtyk Sztutowo 6 - 4 Błękitni Stare Pole
11. Rodło II Kwidzyn 5 - 0 LKS Waplewo
13. Czarni Przemysław 3 - 0 Olimpic Kwidzyn
vo
14. Potok Pszczółki 7 - 1 Relax Ryjewo
Pauza: MOP Pomezania II Malbork, Olimpia Sztum,
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Relax Ryjewo 0 - 3 Olimpia Sztum
16. Olimpic Kwidzyn 0 - 6 Potok Pszczółki
18. LKS Waplewo 1 - 0 MOP Pomezania II Malbork
19. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Rodło II Kwidzyn
20. Błyskawica Postolin 3 - 5 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Zawisza Czarne Dolne, Czarni Przemysław,
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
22. Olimpia Sztum 1 - 4 Zawisza Czarne Dolne
24. Rodło II Kwidzyn 2 - 0 Błyskawica Postolin
25. MOP Pomezania II Malbork 4 - 0 Błękitni Stare Pole
26. Czarni Przemysław 2 - 3 LKS Waplewo 10 września 2006 - 11:00
28. Relax Ryjewo 3 - 0 Olimpic Kwidzyn
Pauza: Potok Pszczółki, Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 5 - 13. września 2006 [szczegóły] Komentarze (7) 
29. Olimpic Kwidzyn 2 - 3 Olimpia Sztum
31. LKS Waplewo 2 - 2 Potok Pszczółki
32. Błękitni Stare Pole 4 - 0 Czarni Przemysław
33. Błyskawica Postolin 2 - 4 MOP Pomezania II Malbork
35. Zawisza Czarne Dolne 6 - 0 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Rodło II Kwidzyn, Relax Ryjewo,
Kolejka 6 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
36. Olimpia Sztum 5 - 3 Bałtyk Sztutowo
37. Rodło II Kwidzyn 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
39. Czarni Przemysław 4 - 4 Błyskawica Postolin
40. Potok Pszczółki 6 - 2 Błękitni Stare Pole
41. Relax Ryjewo 4 - 1 LKS Waplewo
Pauza: Olimpic Kwidzyn, MOP Pomezania II Malbork,
Kolejka 7 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (18) 
44. LKS Waplewo 3 - 0 Olimpic Kwidzyn
vo
45. Błękitni Stare Pole 3 - 2 Relax Ryjewo
46. Błyskawica Postolin 4 - 1 Potok Pszczółki
48. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 MOP Pomezania II Malbork
49. Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Rodło II Kwidzyn
Pauza: Czarni Przemysław, Olimpia Sztum,
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
50. Olimpia Sztum 0 - 3 Rodło II Kwidzyn
51. MOP Pomezania II Malbork 7 - 0 Bałtyk Sztutowo
52. Czarni Przemysław 1 - 1 Zawisza Czarne Dolne
54. Relax Ryjewo 1 - 1 Błyskawica Postolin
55. Olimpic Kwidzyn 1 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: LKS Waplewo, Potok Pszczółki,
Kolejka 9 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (14) 
57. LKS Waplewo 2 - 3 Olimpia Sztum
59. Błyskawica Postolin 8 - 3 Olimpic Kwidzyn
61. Zawisza Czarne Dolne 2 - 6 Potok Pszczółki
62. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Czarni Przemysław
63. Rodło II Kwidzyn 5 - 0 MOP Pomezania II Malbork
Pauza: Relax Ryjewo, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 10 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (35) 
64. Olimpia Sztum 3 - 0 MOP Pomezania II Malbork
vo, na boisku 1-7
65. Czarni Przemysław 3 - 0 Rodło II Kwidzyn
vo
66. Potok Pszczółki 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
vo
67. Relax Ryjewo 0 - 2 Zawisza Czarne Dolne
70. LKS Waplewo 2 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: Błyskawica Postolin, Olimpic Kwidzyn,
Kolejka 11 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
71. Błękitni Stare Pole 5 - 0 Olimpia Sztum
72. Błyskawica Postolin 1 - 2 LKS Waplewo
74. Zawisza Czarne Dolne 3 - 1 Olimpic Kwidzyn
75. Bałtyk Sztutowo 4 - 4 Relax Ryjewo
76. Rodło II Kwidzyn 0 - 1 Potok Pszczółki
77. MOP Pomezania II Malbork 4 - 1 Czarni Przemysław
Kolejka 12 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
78. Olimpia Sztum 4 - 3 Czarni Przemysław
79. Potok Pszczółki 1 - 2 MOP Pomezania II Malbork
80. Relax Ryjewo 0 - 8 Rodło II Kwidzyn
81. Olimpic Kwidzyn 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
84. Błękitni Stare Pole 2 - 2 Błyskawica Postolin
Pauza: LKS Waplewo, Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. Błyskawica Postolin 2 - 8 Olimpia Sztum
87. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 LKS Waplewo
89. Rodło II Kwidzyn 9 - 0 Olimpic Kwidzyn
90. MOP Pomezania II Malbork 3 - 0 Relax Ryjewo
vo
91. Czarni Przemysław 1 - 4 Potok Pszczółki
Pauza: Bałtyk Sztutowo, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 14 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
92. Olimpia Sztum 4 - 0 Potok Pszczółki
93. Czarni Przemysław 1 - 1 Relax Ryjewo
94. MOP Pomezania II Malbork 8 - 1 Olimpic Kwidzyn 24 marca 2007
96. Bałtyk Sztutowo 1 - 4 LKS Waplewo
97. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: Błyskawica Postolin, Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 15 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
100. Błyskawica Postolin 0 - 1 Zawisza Czarne Dolne
101. Błękitni Stare Pole 1 - 3 Bałtyk Sztutowo
102. LKS Waplewo 0 - 6 Rodło II Kwidzyn
104. Olimpic Kwidzyn 2 - 2 Czarni Przemysław
105. Relax Ryjewo 1 - 1 Potok Pszczółki
Pauza: MOP Pomezania II Malbork, Olimpia Sztum,
Kolejka 16 - 5. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
106. Olimpia Sztum 0 - 1 Relax Ryjewo 5 kwietnia 2007
107. Potok Pszczółki 12 - 0 Olimpic Kwidzyn 5 kwietnia 2007
109. MOP Pomezania II Malbork 4 - 0 LKS Waplewo 5 kwietnia 2007
110. Rodło II Kwidzyn 13 - 0 Błękitni Stare Pole 5 kwietnia 2007
111. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 Błyskawica Postolin 5 kwietnia 2007
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Zawisza Czarne Dolne, Czarni Przemysław,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
113. Zawisza Czarne Dolne 5 - 1 Olimpia Sztum
115. Błyskawica Postolin 0 - 7 Rodło II Kwidzyn
116. Błękitni Stare Pole 0 - 3 MOP Pomezania II Malbork
117. LKS Waplewo 5 - 3 Czarni Przemysław
119. Olimpic Kwidzyn 0 - 2 Relax Ryjewo
Pauza: Potok Pszczółki, Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
120. Olimpia Sztum 2 - 2 Olimpic Kwidzyn
122. Potok Pszczółki 9 - 0 LKS Waplewo
123. Czarni Przemysław 3 - 1 Błękitni Stare Pole
124. MOP Pomezania II Malbork 2 - 1 Błyskawica Postolin
126. Bałtyk Sztutowo 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne
Pauza: Rodło II Kwidzyn, Relax Ryjewo,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
127. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Olimpia Sztum
128. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Rodło II Kwidzyn
130. Błyskawica Postolin 5 - 1 Czarni Przemysław
131. Błękitni Stare Pole 0 - 2 Potok Pszczółki
132. LKS Waplewo 0 - 1 Relax Ryjewo
Pauza: Olimpic Kwidzyn, MOP Pomezania II Malbork,
Kolejka 20 - 3. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
135. Olimpic Kwidzyn 0 - 4 LKS Waplewo 3 maja 2007
136. Relax Ryjewo 0 - 2 Błękitni Stare Pole 3 maja 2007
137. Potok Pszczółki 1 - 1 Błyskawica Postolin 3 maja 2007
139. MOP Pomezania II Malbork 0 - 0 Zawisza Czarne Dolne 3 maja 2007
140. Rodło II Kwidzyn 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 3 maja 2007
Pauza: Czarni Przemysław, Olimpia Sztum,
Kolejka 21 - 6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
141. Rodło II Kwidzyn 5 - 1 Olimpia Sztum 6 maja 2007
142. Bałtyk Sztutowo 8 - 1 MOP Pomezania II Malbork 6 maja 2007
143. Zawisza Czarne Dolne 0 - 0 Czarni Przemysław 6 maja 2007 - 13:00
145. Błyskawica Postolin 0 - 1 Relax Ryjewo 6 maja 2007
146. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Olimpic Kwidzyn 6 maja 2007
vo, goście nie przyjechali
Pauza: LKS Waplewo, Potok Pszczółki,
Kolejka 22 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (25) 
148. Olimpia Sztum 2 - 2 LKS Waplewo
150. Olimpic Kwidzyn 3 - 4 Błyskawica Postolin
152. Potok Pszczółki 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne 13 maja 2007
153. Czarni Przemysław 2 - 5 Bałtyk Sztutowo
154. MOP Pomezania II Malbork 1 - 1 Rodło II Kwidzyn
Pauza: Relax Ryjewo, Błękitni Stare Pole,
Kolejka 23 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
155. MOP Pomezania II Malbork 5 - 3 Olimpia Sztum
156. Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Czarni Przemysław
vo, goście nie przyjechali
157. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Potok Pszczółki 19 maja 2007 - 14:00
158. Zawisza Czarne Dolne 1 - 0 Relax Ryjewo 20 maja 2007 - 13:00
161. Błękitni Stare Pole 2 - 0 LKS Waplewo
Pauza: Błyskawica Postolin, Olimpic Kwidzyn,
Kolejka 24 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (25) 
162. Olimpia Sztum 2 - 3 Błękitni Stare Pole
163. LKS Waplewo 1 - 0 Błyskawica Postolin
165. Olimpic Kwidzyn 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne
166. Relax Ryjewo 0 - 3 Bałtyk Sztutowo
167. Potok Pszczółki 0 - 1 Rodło II Kwidzyn
168. Czarni Przemysław 2 - 3 MOP Pomezania II Malbork
Kolejka 25 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
169. Czarni Przemysław 3 - 0 Olimpia Sztum
vo
170. MOP Pomezania II Malbork 0 - 4 Potok Pszczółki
171. Rodło II Kwidzyn 3 - 2 Relax Ryjewo
172. Bałtyk Sztutowo 10 - 2 Olimpic Kwidzyn
175. Błyskawica Postolin - Błękitni Stare Pole
Pauza: LKS Waplewo, Zawisza Czarne Dolne,
Kolejka 26 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (14) 
176. Olimpia Sztum 3 - 0 Błyskawica Postolin
178. LKS Waplewo 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
vo
180. Olimpic Kwidzyn 2 - 5 Rodło II Kwidzyn
181. Relax Ryjewo 2 - 1 MOP Pomezania II Malbork
182. Potok Pszczółki 10 - 0 Czarni Przemysław
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.13