B??kitni-B?yskawica - mecz kumpli :P (kto go wygra???) 8)
Rod?o macie pojecha? z ryjewkiem heh :) :) 8) :D
 (L)ks   28.10.2006, 16:20:17
LKS Waplewo 1-2 Zawisza Czarne Dolne fajny meczyk byl pozdro :D :D
 nijak   28.10.2006, 16:22:42
mecz zagrany awansem mi?dzy LKS Waplewo - Zawisze Czarne Dolne 1-2 szkoda waplewo mia?o sporo sytu?acji strzeleckich ale nie wykorzysta?a zato dwie minuty do ko?ca Zawisza przeprowadi?a akcj? lew? stron? i wysz?a na prowadzenie stara zasada mówi nie ten wygrywa co stwarza sytu?acje ale ten co wiecej strzeli do bramki a Zawisz to zrobi?a i gratuluje wygranego meczu Waplewo musi jeszcze poczeka? na swoje zwycze?stwo z takim rywalem jak Zawisza POWODZENIA dla wszystkich zespo?ów graj?cych w tej grupie
 suchy09   28.10.2006, 18:11:45
:huh: ten ZAWISZA!!!! a nie ta zawisza;p;p;p;pwiec lepiej gdybys napisal (...) zawisza to zrobil(...) ale gratulacje za obiektywna oceene!!
 (L)ks   28.10.2006, 19:17:45
Dla mnie to w tej grupie najbardziej w porz?dku s? dwie dru?yny Zawisza i Relax Ryjewo naprawd? kolesie tacy w porz?dku a co do meczu no có? przegrali?my ale jak by te sytuacje co mi?li?my zosta?y wykorzystanie by?o by z 10:2 :D ale co zrobi? tacy napastnicy |) |)
 ciemek   28.10.2006, 19:22:58
RElac Ryjewo - ROd?o KWidzyn 0:8 :D
 jimmy"10"zawisza   28.10.2006, 22:33:55
Fakt, mieli?my troch? szcz??cia... :) Cieszymy si? ze zwyci?stwa bo rywal by? bardzo wymagaj?cy... Pozdro dla Waplewa. POWODZENIA! :idea:
 bartek89   28.10.2006, 23:18:20
:huh: nie wiedzia?em ?e ryjewo tak dostanie w dupe heh co za mecz wiedzia?em :P
 Kukis#11OLIMPIA   29.10.2006, 14:45:05
Olimpia Sztum 4-3 Czarni Przemys?aw !!!! :D Grali?my bez bramkarza ale naszczescie sie uda?o !!!!Prosze podac inne wyniki !! Zgory dzieki pozdro dla wszystkich druzyn !!!!
 Grzyb...nr8..Olimpia   29.10.2006, 14:46:31
Olimpia Sztum - Czarni Przemys?aw 4:3. Spoko ch?opaki z Przemys?awa, nie by?o ?adnej wsi. Mecz walki, kilka sytuacji z jednej i drugiej strony. Oby dwie dru?yny nie wykorzysta?y po rzucie karnym. Czarni to ca?kiem dobry zespó?. ?ycze wszystkim powodzenia. A tak na marginesie nie spodziewa?em si? tak wysokiej pora?ki ze strony Relaxu. Olis#7 nie oceniaj tak pochopniejavascript:setsmiley2n(' :P ');
javascript:setsmiley2n(' :P ');
 ciemek   29.10.2006, 15:39:02
wie ktos jak Potok Pszczó?ki - Pomezania :)
 bartek89   29.10.2006, 21:52:54
:huh: B?ekitni - B?yskawica 2:2 a mia?o by? tak pi?knie :)
 jimmy"10"zawisza   31.10.2006, 11:59:09
JAKI WYNIK MECZU POTOK-POMEZANIA??? :| |
POZDRO (L)ks
 Kukis#11OLIMPIA   01.11.2006, 16:10:43
Jaki wynik mecz Potok Pszczó?ki - Pomezania Malbork ???
 potok   01.11.2006, 20:54:11
2:1
 Orka Pomezania   03.11.2006, 22:58:40
wygrana z potokiem 1-2 to byl mecz walki
 Orka Pomezania   03.11.2006, 23:02:44
w pierwszej polowie to my dominowalismy na boisku bo mielsimy z wiatrem to nam pomagalo i do przerwy prowadzilismy 1-0 po bramce samobojczej :P ale po przerwie potok cisnal nas jak na lidera przystalo (bylego lidera)cisneli cisneli a my jedna kontra i zrobilo sie 2-0 i tak przez dluzszy czas i na jakies 10 minut przed koncem potok strzelil na 2-1 i mecz sie zakonczyl chociaz do konca cisneli pozdro dla wszystkich druzyn!!!!a rodlo niech nie bedzie takie m?dre