POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 30 80 25 5 0 100 - 13
2. SUKP Słupsk 30 70 22 4 4 87 - 33
3. Arka Gdynia 30 54 16 6 8 63 - 41
4. Bałtyk Gdynia 30 53 16 5 9 70 - 51
5. SWSiEMP Arka Gdynia 30 50 14 8 8 71 - 48
6. Polonia Gdańsk 30 47 14 5 11 66 - 52
7. Gryf 95 Słupsk 30 44 13 5 12 54 - 55
8. Cartusia Kartuzy 30 39 11 6 13 52 - 48
9. Rodło Kwidzyn 30 35 9 8 13 39 - 71
10. KP Sopot 30 33 9 6 15 50 - 55
11. Pomezania Malbork 30 33 10 3 17 43 - 66
12. Piast Człuchów 30 32 10 2 18 37 - 86
13. Chojniczanka Chojnice 30 31 7 10 13 33 - 37
14. Wisła Tczew 30 28 8 4 18 44 - 73
15. Bytovia Bytów 30 26 8 2 20 59 - 88
16. Wierzyca Starogard Gdański 30 22 5 7 18 29 - 80
Ostatni komentarz dodał Bastek 06.07.2007, 17:21:00

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (74) 
1. Bytovia Bytów 6 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 19 sierpnia 2006 - 16:00
2. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 KP Sopot 20 sierpnia 2006
3. Lechia Gdańsk 0 - 0 Polonia Gdańsk 20 sierpnia 2006 - 10:30
4. Pomezania Malbork 1 - 2 Rodło Kwidzyn 20 sierpnia 2006 - 12:00
5. Wisła Tczew 0 - 3 Bałtyk Gdynia
6. Arka Gdynia 6 - 1 Piast Człuchów 20 sierpnia 2006 - 11:00
7. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 SUKP Słupsk
8. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 2 - 23. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
9. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2006 - 11:00
10. SUKP Słupsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 23 sierpnia 2006
11. Piast Człuchów 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 23 sierpnia 2006
12. Bałtyk Gdynia 5 - 3 Arka Gdynia 23 sierpnia 2006 - 13:00
13. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Wisła Tczew 23 sierpnia 2006
14. Polonia Gdańsk 3 - 2 Pomezania Malbork 23 sierpnia 2006 - 18:00
15. KP Sopot 0 - 4 Lechia Gdańsk 23 sierpnia 2006
16. Bytovia Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2006
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (30) 
17. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 27 sierpnia 2006
18. Lechia Gdańsk 6 - 0 Bytovia Bytów 27 sierpnia 2006
19. Pomezania Malbork 2 - 1 KP Sopot 26 sierpnia 2006 - 12:00
20. Wisła Tczew 3 - 2 Polonia Gdańsk 27 sierpnia 2006 - 13:00
21. Arka Gdynia 3 - 0 Rodło Kwidzyn 27 sierpnia 2006 - 11:00
22. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia 2006
23. SWSiEMP Arka Gdynia 7 - 3 Piast Człuchów 27 sierpnia 2006
24. Cartusia Kartuzy 4 - 0 SUKP Słupsk 27 sierpnia 2006
Kolejka 4 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
25. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 4 SUKP Słupsk
26. Piast Człuchów 0 - 2 Cartusia Kartuzy
27. Bałtyk Gdynia 1 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
28. Rodło Kwidzyn 5 - 5 Gryf 95 Słupsk
29. Polonia Gdańsk 0 - 5 Arka Gdynia 2 września 2006 - 14:00
30. KP Sopot 0 - 1 Wisła Tczew
31. Bytovia Bytów 3 - 2 Pomezania Malbork
32. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 5 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (32) 
33. Lechia Gdańsk 5 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
34. Pomezania Malbork 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 9 września 2006 - 12:00
35. Wisła Tczew 1 - 2 Bytovia Bytów
36. Arka Gdynia 4 - 2 KP Sopot 10 września 2006 - 11:00
37. Gryf 95 Słupsk 1 - 6 Polonia Gdańsk
38. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Rodło Kwidzyn
39. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Bałtyk Gdynia
40. SUKP Słupsk 6 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 6 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
41. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Piast Człuchów
42. Bałtyk Gdynia 0 - 1 SUKP Słupsk
43. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Cartusia Kartuzy
44. Polonia Gdańsk 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
45. KP Sopot 2 - 2 Gryf 95 Słupsk
46. Bytovia Bytów 0 - 3 Arka Gdynia 16 września 2006 - 13:00
47. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Wisła Tczew
48. Lechia Gdańsk 0 - 0 Pomezania Malbork
Kolejka 7 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
49. Pomezania Malbork 3 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 23 września 2006 - 12:00
50. Wisła Tczew 1 - 4 Lechia Gdańsk
51. Arka Gdynia 2 - 0 Chojniczanka Chojnice
52. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Bytovia Bytów
53. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 KP Sopot
54. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Polonia Gdańsk
55. SUKP Słupsk 2 - 0 Rodło Kwidzyn
56. Piast Człuchów 2 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
57. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 5 Bałtyk Gdynia
58. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Piast Człuchów
59. Polonia Gdańsk 1 - 3 SUKP Słupsk
60. KP Sopot 7 - 0 Cartusia Kartuzy
61. Bytovia Bytów 1 - 4 SWSiEMP Arka Gdynia
62. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
63. Lechia Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia
64. Pomezania Malbork 0 - 1 Wisła Tczew 1 października 2006 - 12:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (47) 
65. Wisła Tczew 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
66. Arka Gdynia 3 - 1 Pomezania Malbork
67. Gryf 95 Słupsk 1 - 4 Lechia Gdańsk
68. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
vo
69. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Bytovia Bytów
70. SUKP Słupsk 1 - 1 KP Sopot
71. Piast Człuchów 2 - 1 Polonia Gdańsk
72. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 10 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
73. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Rodło Kwidzyn
74. Polonia Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia
75. KP Sopot 4 - 1 Piast Człuchów
76. Bytovia Bytów 2 - 2 SUKP Słupsk
77. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Cartusia Kartuzy
78. Lechia Gdańsk 4 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
79. Pomezania Malbork 0 - 4 Gryf 95 Słupsk 15 października 2006 - 12:00
80. Wisła Tczew 2 - 5 Arka Gdynia
Kolejka 11 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (53) 
81. Arka Gdynia 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
82. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Wisła Tczew
83. SWSiEMP Arka Gdynia 2 - 2 Pomezania Malbork
84. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Lechia Gdańsk
85. SUKP Słupsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
86. Piast Człuchów 2 - 4 Bytovia Bytów
87. Bałtyk Gdynia 1 - 0 KP Sopot
88. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 12 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (37) 
89. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 3 Polonia Gdańsk
90. KP Sopot 3 - 3 Rodło Kwidzyn
91. Bytovia Bytów 2 - 1 Bałtyk Gdynia
92. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Piast Człuchów
93. Lechia Gdańsk 4 - 1 SUKP Słupsk
94. Pomezania Malbork 4 - 1 Cartusia Kartuzy 29 października 2006 - 12:00
95. Wisła Tczew 2 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia
96. Arka Gdynia 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (50) 
97. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
98. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Arka Gdynia
99. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Wisła Tczew 26 listopada 2006
100. SUKP Słupsk 3 - 4 Pomezania Malbork
101. Piast Człuchów 0 - 8 Lechia Gdańsk
102. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
103. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Bytovia Bytów
104. Polonia Gdańsk 2 - 0 KP Sopot 4 listopada 2006
Kolejka 14 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (17) 
105. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 KP Sopot
106. Bytovia Bytów 2 - 3 Polonia Gdańsk
107. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Rodło Kwidzyn
108. Lechia Gdańsk 2 - 0 Bałtyk Gdynia
109. Pomezania Malbork 3 - 0 Piast Człuchów 12 listopada 2006 - 12:00
110. Wisła Tczew 2 - 3 SUKP Słupsk
111. Arka Gdynia 3 - 0 Cartusia Kartuzy
112. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia
Kolejka 15 - 18/19. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
113. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
114. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gryf 95 Słupsk
115. SUKP Słupsk 2 - 2 Arka Gdynia
116. Piast Człuchów 3 - 1 Wisła Tczew
117. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Pomezania Malbork
118. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Lechia Gdańsk
119. Polonia Gdańsk 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
120. KP Sopot 4 - 1 Bytovia Bytów
Kolejka 16 - 17/18. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
121. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 4 Bytovia Bytów 18 marca 2007 - 13:00
122. KP Sopot 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 marca 2007 - 11:00
123. Polonia Gdańsk 0 - 2 Lechia Gdańsk 17 marca 2007 - 11:00
124. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Pomezania Malbork 18 marca 2007 - 11:00
125. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Wisła Tczew 18 marca 2007 - 13:00
vo (na boisku 5:2, w zespole Wis?y grał nieuprawniony zawodnik)
126. Piast Człuchów 0 - 0 Arka Gdynia 17 marca 2007 - 12:00
127. SUKP Słupsk 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 18 marca 2007 - 13:00
128. Cartusia Kartuzy 0 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 18 marca 2007 - 11:00
Kolejka 17 - 24/25. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
129. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Wierzyca Starogard Gdański 25 marca 2007 - 11:00
130. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 4 SUKP Słupsk 24 marca 2007 - 11:00
131. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Piast Człuchów 25 marca 2007 - 12:00
132. Arka Gdynia 2 - 2 Bałtyk Gdynia 25 marca 2007 - 11:00
133. Wisła Tczew 0 - 3 Rodło Kwidzyn 25 marca 2007 - 11:00
vo (na boisku 3:1, w zespole Wis?y grał nieuprawniony zawodnik).
134. Pomezania Malbork 2 - 0 Polonia Gdańsk 25 marca 2007 - 12:00
135. Lechia Gdańsk 7 - 0 KP Sopot 24 marca 2007 - 11:00
136. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Bytovia Bytów 24 marca 2007 - 14:00
Kolejka 18 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
137. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 1 kwietnia 2007 - 13:00
138. Bytovia Bytów 2 - 3 Lechia Gdańsk 31 marca 2007 - 11:00
139. KP Sopot 0 - 1 Pomezania Malbork 1 kwietnia 2007 - 11:00
140. Polonia Gdańsk 3 - 2 Wisła Tczew 1 kwietnia 2007 - 11:00
141. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Arka Gdynia 1 kwietnia 2007 - 11:00
142. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 1 kwietnia 2007 - 11:00
143. Piast Człuchów 1 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia 31 marca 2007 - 12:00
144. SUKP Słupsk 4 - 1 Cartusia Kartuzy 31 marca 2007 - 12:00
Kolejka 19 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
145. SUKP Słupsk 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 7 kwietnia 2007 - 14:00
146. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Piast Człuchów 7 kwietnia 2007
147. SWSiEMP Arka Gdynia 1 - 1 Bałtyk Gdynia 7 kwietnia 2007 - 11:00
148. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Rodło Kwidzyn 5 kwietnia 2007
149. Arka Gdynia 3 - 0 Polonia Gdańsk 5 kwietnia 2007 - 16:00
150. Wisła Tczew 2 - 3 KP Sopot 7 kwietnia 2007 - 11:00
151. Pomezania Malbork 3 - 2 Bytovia Bytów 7 kwietnia 2007 - 12:00
152. Lechia Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 7 kwietnia 2007 - 11:00
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
153. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 6 Lechia Gdańsk 15 kwietnia 2007 - 13:00
154. Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Pomezania Malbork
155. Bytovia Bytów 1 - 2 Wisła Tczew 14 kwietnia 2007 - 11:00
156. KP Sopot 0 - 1 Arka Gdynia 15 kwietnia 2007 - 11:00
157. Polonia Gdańsk 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 14 kwietnia 2007 - 14:30
158. Rodło Kwidzyn 2 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 15 kwietnia 2007 - 11:00
159. Bałtyk Gdynia 3 - 3 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2007 - 13:00
160. Piast Człuchów 0 - 5 SUKP Słupsk 14 kwietnia 2007 - 12:00
vo
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
161. Piast Człuchów 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 22 kwietnia 2007 - 15:00
vo, na boisku 3-1
162. SUKP Słupsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia 21 kwietnia 2007 - 11:00
163. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Rodło Kwidzyn 22 kwietnia 2007 - 11:00
164. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Polonia Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 11:00
165. Gryf 95 Słupsk 0 - 4 KP Sopot 22 kwietnia 2007 - 12:00
166. Arka Gdynia 3 - 1 Bytovia Bytów 21 kwietnia 2007 - 11:00
167. Wisła Tczew 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 22 kwietnia 2007 - 14:00
168. Pomezania Malbork 0 - 1 Lechia Gdańsk 22 kwietnia 2007 - 12:00
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
169. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork 29 kwietnia 2007 - 13:00
170. Lechia Gdańsk 3 - 0 Wisła Tczew 28 kwietnia 2007 - 11:00
171. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Arka Gdynia
172. Bytovia Bytów 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 28 kwietnia 2007 - 11:00
173. KP Sopot 1 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 29 kwietnia 2007 - 11:00
174. Polonia Gdańsk 2 - 0 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia 2007 - 11:00
175. Rodło Kwidzyn 2 - 2 SUKP Słupsk 29 kwietnia 2007 - 11:00
176. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Piast Człuchów 29 kwietnia 2007 - 11:00
vo
Kolejka 23 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (41) 
177. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 6 maja 2007 - 13:00
178. Piast Człuchów 0 - 3 Rodło Kwidzyn 5 maja 2007 - 12:00
vo (na boisku 3-1)
179. SUKP Słupsk 4 - 0 Polonia Gdańsk 6 maja 2007 - 14:00
180. Cartusia Kartuzy 4 - 0 KP Sopot 6 maja 2007 - 11:00
vo
181. SWSiEMP Arka Gdynia 9 - 1 Bytovia Bytów 6 maja 2007 - 11:00
182. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 5 maja 2007 - 12:00
183. Arka Gdynia 0 - 4 Lechia Gdańsk 5 maja 2007 - 11:00
184. Wisła Tczew 2 - 3 Pomezania Malbork 6 maja 2007 - 14:00
Kolejka 24 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
185. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 5 Wisła Tczew 13 maja 2007 - 13:00
186. Pomezania Malbork 0 - 3 Arka Gdynia 13 maja 2007 - 12:00
vo, na boisku 0-1
187. Lechia Gdańsk 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 12 maja 2007 - 11:00
188. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 SWSiEMP Arka Gdynia 12 maja 2007
vo, na boisku 1-1
189. Bytovia Bytów 0 - 3 Cartusia Kartuzy 12 maja 2007 - 11:00
190. KP Sopot 0 - 3 SUKP Słupsk 13 maja 2007 - 11:00
vo (na boisku 2-0)
191. Polonia Gdańsk 6 - 0 Piast Człuchów 12 maja 2007 - 14:00
192. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Bałtyk Gdynia 13 maja 2007 - 11:00
Kolejka 25 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (42) 
193. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 19 maja 2007 - 11:00
194. Bałtyk Gdynia 4 - 6 Polonia Gdańsk 20 maja 2007 - 13:00
195. Piast Człuchów 3 - 0 KP Sopot 20 maja 2007 - 15:00
vo, na boisku 1-2
196. SUKP Słupsk 5 - 2 Bytovia Bytów 19 maja 2007 - 11:00
197. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 20 maja 2007 - 11:00
198. SWSiEMP Arka Gdynia 0 - 3 Lechia Gdańsk 20 maja 2007 - 11:00
vo, na boisku 0-0
199. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Pomezania Malbork 19 maja 2007 - 12:00
vo
200. Arka Gdynia 3 - 4 Wisła Tczew 19 maja 2007 - 11:00
Kolejka 26 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
201. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 2 Arka Gdynia 27 maja 2007 - 13:00
202. Wisła Tczew 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 27 maja 2007 - 14:00
203. Pomezania Malbork 0 - 5 SWSiEMP Arka Gdynia 27 maja 2007 - 12:00
vo, na boisku 2-5
204. Lechia Gdańsk 2 - 2 Cartusia Kartuzy 26 maja 2007 - 11:00
205. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 SUKP Słupsk
206. Bytovia Bytów 3 - 4 Piast Człuchów 26 maja 2007 - 11:00
207. KP Sopot 1 - 3 Bałtyk Gdynia 27 maja 2007 - 11:00
208. Polonia Gdańsk 5 - 1 Rodło Kwidzyn 26 maja 2007 - 14:00
Kolejka 27 - 30. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
209. Polonia Gdańsk 9 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 30 maja 2007 - 17:00
210. Rodło Kwidzyn 1 - 3 KP Sopot 30 maja 2007 - 15:00
211. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Bytovia Bytów 30 maja 2007 - 13:00
212. Piast Człuchów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 30 maja 2007 - 17:00
213. SUKP Słupsk 1 - 2 Lechia Gdańsk 30 maja 2007 - 16:00
214. Cartusia Kartuzy 5 - 0 Pomezania Malbork 30 maja 2007 - 15:00
vo, na boisku 5-2
215. SWSiEMP Arka Gdynia 3 - 2 Wisła Tczew 30 maja 2007 - 11:00
216. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Arka Gdynia 30 maja 2007 - 12:00
Kolejka 28 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (33) 
217. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 3 czerwca 2007 - 13:00
218. Arka Gdynia 0 - 3 SWSiEMP Arka Gdynia 3 czerwca 2007 - 11:00
vo, na boisku 1-0
219. Wisła Tczew 0 - 3 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2007 - 14:00
vo, na boisku 1-2
220. Pomezania Malbork 0 - 6 SUKP Słupsk 3 czerwca 2007 - 12:00
vo
221. Lechia Gdańsk 3 - 0 Piast Człuchów 3 czerwca 2007 - 11:00
vo
222. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Bałtyk Gdynia
223. Bytovia Bytów 5 - 0 Rodło Kwidzyn 3 czerwca 2007 - 11:00
224. KP Sopot 4 - 0 Polonia Gdańsk 3 czerwca 2007 - 11:00
Kolejka 29 - 7. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (46) 
225. KP Sopot 5 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 7 czerwca 2007
226. Polonia Gdańsk 6 - 3 Bytovia Bytów 7 czerwca 2007
227. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 7 czerwca 2007
228. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Lechia Gdańsk 7 czerwca 2007
229. Piast Człuchów 0 - 2 Pomezania Malbork 7 czerwca 2007
230. SUKP Słupsk 3 - 0 Wisła Tczew 7 czerwca 2007
vo, na boisku 1-1
231. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Arka Gdynia 7 czerwca 2007
vo, na boisku 4-3
232. SWSiEMP Arka Gdynia 4 - 2 Gryf 95 Słupsk 7 czerwca 2007
Kolejka 30 - 10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (53) 
233. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 2 SWSiEMP Arka Gdynia 10 czerwca 2007
234. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 10 czerwca 2007
235. Arka Gdynia 0 - 2 SUKP Słupsk 10 czerwca 2007
236. Wisła Tczew 0 - 3 Piast Człuchów 10 czerwca 2007
vo, na boisku 8-1
237. Pomezania Malbork 0 - 3 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2007
vo, na boisku 1-3
238. Lechia Gdańsk 8 - 0 Rodło Kwidzyn 10 czerwca 2007
239. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Polonia Gdańsk 10 czerwca 2007
240. Bytovia Bytów 2 - 5 KP Sopot 10 czerwca 2007
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.04