Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2006 - 11:00
SUKP Słupsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia 23 sierpnia 2006
Piast Człuchów 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 23 sierpnia 2006
Bałtyk Gdynia 5 - 3 Arka Gdynia 23 sierpnia 2006 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Wisła Tczew 23 sierpnia 2006
Polonia Gdańsk 3 - 2 Pomezania Malbork 23 sierpnia 2006 - 18:00
KP Sopot 0 - 4 Lechia Gdańsk 23 sierpnia 2006
Bytovia Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2006

Swider   21.08.2006, 12:29:21
Czas na 2 kolejke, czekamy na Chojniczanke :-) POZDRO z Bytowa :D
 ronaldinho   21.08.2006, 15:38:56
no szykuje sie pare dobrych meczy ale najciekawsze to napewno polonia-pomezania ba?tyk-arka i bytowia-chojniczanka w kazdym z tych meczy stawiam na gospodarzy
 KPSx   21.08.2006, 18:24:32
KP Sopot -Lechia Gda?sk
wydaje mi sie ze to rownierz bedzie ciekawy mecz :]
 ronaldinho   22.08.2006, 11:08:55
nie no nie badzmy smieszni jak lechia zagra tak jak ostatnio z polonia i tym samym skladem to nie ma szans zeby lechia nie wygrala roznica 4 bramek ale bramki napewno nie straca !!
 kiela   22.08.2006, 18:18:47
To Polonia jest taka dobra, ze zremisowala z Lechia? :o
 baltyk   23.08.2006, 16:49:19
baltyk wygral z arka 5:3 a prowadzil juz 5:1,ale ta arka slaba jest PROSZE o wyniki innych spotkan :D
 Sebigi   23.08.2006, 17:17:53
BALTYK LIDEREM !!!!! ARKA ZOSTALA ROZJECHANA W 1 POLOWIE !!! :D :D :D :D :roll: :roll:
 peja21   23.08.2006, 18:06:31
Tyle set zjebanych to w ?yciu nie widzia?em (wierzyca - cartusia ) . Posiadanie pi?ki : Wierzyca 18% - 82% Cartusia . Cartusia powinna wygra? i to wysoko ale ... no w?a?nie skuteczno?? ;/
 baltyk   23.08.2006, 18:58:25
peja21 przestan sie podniecac przyjedziesz do gdyni to zobaczysz jak sie w pilke gra :P :P
 wojus   23.08.2006, 20:05:24
SUKP S?upsk 3 - 1 SWSiEMP Arka Gdynia
 ronaldinho   23.08.2006, 20:44:51
Polonia - Malbork 3-1 brawo POLONIA !!:)
 obserwatorpzpn   23.08.2006, 21:33:20
Co prawda by?o 3-2 dla Polonii ale i task gratulacje bij mistrza!!!
 ronaldinho   23.08.2006, 22:42:28
pisac wyniki innych meczy??
 kiela   23.08.2006, 22:49:04
Sopot 0-4 Lechia
Do przerwy 0-0, jednak czerwona kartka dla zawodnika Sopotu w 25 minucie ustawila mecz.
 Swider   24.08.2006, 12:54:13
Bytovia dzisiaj gra o 16:00 mam nadzieje ze bedzie do przodu :-)
 k4rt0n   24.08.2006, 13:28:12
chojniczanka przyjezdza dzisaj do bytowa tylko po zwyciestwo :) pozdrawiam chlopakakow z bytovi
 m_urban KSP   24.08.2006, 14:29:51
zobaczymy czy Bytovia jest taka dobra czy to Wierzyca byla taka slaba :D
 Swider   24.08.2006, 19:18:01
Bytovia - Chojniczanka 0:1 .... :( pechowy emcz w wykonaniu Bytoviaków pierwsza po?owa bezbarwna w wykonaniu Bytovi, Chojniczanka mia?a lekk? przewage ale nie za wiele z tego wynika?o, wkoncu pechowa kontra to rzucie roznym dla Bytovi i szcze?liwie pi?ka wpada do bramki Bytowiaków. Ostatnie 30min to ci?g?e ataki Bytovi na bramke przeciwnika, Bytowiacy byli blisko strzelenia bramki ale bramkarz go?ci bardzo szcze?liwie broni strza? z dliska bo dobre akcji... Bytovia naciera?a ale Chojniczanka broni?a sie w 9 i dowie?li wynik do ko?ca :(

PS. Troszke pechowy mecz (no i ta pierwsz po?owa) ale trzeba gra? dalej !!
 ronaldinho   24.08.2006, 19:22:55
czyli wyszlo ze Bytowia to slaby zespul a wierzyca to chyba szkoda gadac ;))
 Swider   24.08.2006, 19:32:19
ronaldinho s?aby to Ty jestes ...
 ronaldinho   24.08.2006, 19:51:11
haha zobaczymy jak zagramy razem na meczu mi powiesz jaki masz numer i po meczu zobaczymy kto jest slaby !1
 ronaldinho   24.08.2006, 19:58:05
hehe a zreszta zobaczymy jak zagracie z lechia moze wam nie wrzuci 2 cyfrowki
 alexfelsky   24.08.2006, 21:45:17
i znowu frajersko przegrany mecz:( prowadzi? 1-0 i straci? 3 bramki w 10 min.!!! masakra!!! Pomezania we?my si? wre?cie do roboty! teraz u siebie Sopot wi?c poka?my ?e nie na darmo jeste?my jednymi z faworytów do wygrania makro!!! Wko?cu bronimy mistrza! 8)
 Swider   24.08.2006, 22:19:22
ronaldinho z jakiej ty wogle jestes druzyny? bo z Barcelony chyba nie ?;>
 ?ysy   25.08.2006, 12:07:28
do alexfelsky !! no ja bym nie powiedzial ze przgraliscie frajersko polonia w 2 polowie zaczela grac inaczej i odrazu 3 bramki w 10 minut i potem odrazu zmienili taktyke i zaczeli sie bronic a jak by dalej tak grali to by was dobili i to wysoko a wy graliscie pilka a w 2 polowie ani 1 czystej sytulacji nie mieliscie a bramka na 3-2 wpadla dziwnie moim zdanie chyba bramkarz zawinil ale nie widzialem zbytnio z daleka ale polonia gra madrzejsza pilke i mysle ze w tym sezonie powalczy z o dobra lokate !!
 Rubin   25.08.2006, 13:58:40
Za?o?? si? ?e nikt z wie?yc? nie b?dzie mia? problemów Onito KP(kopnij i biegnij) no ale my te? jeste?my frajery brawo dla wie?ycy ale daleko nie zajdzie a BYTOWIA mo?e nas po?echta? w dzyndzelek nara
 Swider   25.08.2006, 15:54:37
Nawet pisac nie potrafisz pisze si? BYTOVIA a nie BYTOWIA hahaha a po dzyndzelku mozesz sobie poje?dzi? w domu :D:D
 Crisi   25.08.2006, 22:32:20
Swider albo sie wygrywa albo sie przegrywa a Twoje tlumaczenie ze frajerskoo nic nie zmieni. Co chesz pokazac ze bytovia jest dobra czy jak? kazdy zobaczy czy jest dobra jak sie z wami zmierzy i wtedy mozna podyskutowac a teraz lepiej zajmij sie zbieraniem pkt bo spadniecie i kto bedzie tutaj pisal bzdury... ?? Powodzenia w kolejnej kolejce pozdro