III liga - grupa II - sezon 2020/2021

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jarota Jarocin 1 3 1 0 0 6 - 2
2. Pogoń II Szczecin 1 3 1 0 0 5 - 1
3. Flota Świnoujście 1 3 1 0 0 3 - 1
4. Świt Skolwin (Szczecin) 1 3 1 0 0 3 - 1
5. Bałtyk Gdynia 1 3 1 0 0 2 - 0
6. Kotwica Kołobrzeg 1 3 1 0 0 2 - 0
7. Polonia Środa Wielkopolska 1 3 1 0 0 2 - 1
8. Radunia Stężyca 1 3 1 0 0 1 - 0
9. Chemik Police 1 1 0 1 0 0 - 0 1 1 0 1 0 0 - 0
10. Bałtyk Koszalin 1 1 0 1 0 0 - 0 1 1 0 1 0 0 - 0
11. GKS Przodkowo 1 1 0 1 0 0 - 0 1 1 0 1 0 0 - 0
12. Unia Swarzędz 1 1 0 1 0 0 - 0 1 1 0 1 0 0 - 0
13. Gryf Wejherowo 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Elana Toruń 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Sokół Kleczew 1 0 0 0 1 1 - 2
16. Gwardia Koszalin 1 0 0 0 1 0 - 1
17. Unia Janikowo 1 0 0 0 1 1 - 3
18. Górnik Konin 1 0 0 0 1 1 - 3
19. Mieszko Gniezno 1 0 0 0 1 0 - 2
20. Pomorzanin Toruń 1 0 0 0 1 0 - 2
21. KP Starogard Gdański 1 0 0 0 1 2 - 6
22. Nielba Wągrowiec 1 0 0 0 1 1 - 5
Ostatni komentarz dodał hekla 02.08.2020, 11:22:05


 Baner


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. GKS Przodkowo 0 - 0 Bałtyk Koszalin 1 sierpnia 2020 - 17:00
2. Unia Swarzędz 0 - 0 Chemik Police 1 sierpnia 2020 - 13:00
3. Gwardia Koszalin 0 - 1 Radunia Stężyca 1 sierpnia 2020 - 17:00
4. Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Górnik Konin 2 sierpnia 2020 - 17:00
5. Gryf Wejherowo - Elana Toruń 2 września 2020 - 17:00
6. KP Starogard Gdański 2 - 6 Jarota Jarocin 1 sierpnia 2020 - 17:00
7. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Mieszko Gniezno 1 sierpnia 2020 - 17:00
8. Nielba Wągrowiec 1 - 5 Pogoń II Szczecin 1 sierpnia 2020 - 17:00
9. Flota Świnoujście 3 - 1 Unia Janikowo 1 sierpnia 2020 - 17:00
10. Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 1 sierpnia 2020 - 11:00
11. Pomorzanin Toruń 0 - 2 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 8 sierpnia 2020 - 17:00
13. Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń 8 sierpnia 2020 - 17:00
14. Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia 2020 - 17:00
15. Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 8 sierpnia 2020 - 17:00
16. Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 8 sierpnia 2020 - 17:00
17. Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia 2020 - 17:00
18. Elana Toruń - KP Starogard Gdański 21 października 2020 - 17:00
19. Górnik Konin - Gryf Wejherowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
20. Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin) 9 sierpnia 2020 - 15:00
21. Chemik Police - Gwardia Koszalin 7 sierpnia 2020 - 17:00
22. GKS Przodkowo - Unia Swarzędz 8 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2020 - 13:00
24. Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
25. Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Police 16 sierpnia 2020 - 16:00
26. Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 15 sierpnia 2020 - 17:00
27. KP Starogard Gdański - Górnik Konin 15 sierpnia 2020 - 17:00
28. Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 15 sierpnia 2020 - 17:00
29. Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 15 sierpnia 2020 - 17:00
30. Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2020 - 17:00
31. Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 14 sierpnia 2020 - 17:00
32. Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo 15 sierpnia 2020 - 18:00
33. Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 15 sierpnia 2020 - 19:30
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 22 sierpnia 2020 - 11:00
35. Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2020 - 17:00
36. Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń 23 sierpnia 2020 - 11:00
37. Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia 2020 - 17:00
38. Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 22 sierpnia 2020 - 16:00
39. Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 22 sierpnia 2020 - 17:00
40. Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia 2020 - 17:00
41. Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2020 - 15:00
42. Chemik Police - Gryf Wejherowo 22 sierpnia 2020 - 15:00
43. GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 23 sierpnia 2020 - 13:00
44. Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
45. Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 29 sierpnia 2020 - 17:00
46. Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Swarzędz 29 sierpnia 2020 - 17:00
47. Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
48. KP Starogard Gdański - Chemik Police 29 sierpnia 2020 - 16:00
49. Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 29 sierpnia 2020 - 17:00
50. Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 29 sierpnia 2020 - 17:00
51. Flota Świnoujście - Elana Toruń 29 sierpnia 2020 - 17:00
52. Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 28 sierpnia 2020 - 17:00
53. Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno
54. Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 29 sierpnia 2020 - 19:30
55. Sokół Kleczew - Unia Janikowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 5 września 2020 - 11:00
57. Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 6 września 2020 - 11:00
58. Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 5 września 2020 - 17:00
59. Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń 5 września 2020 - 17:00
60. Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska
61. Górnik Konin - Flota Świnoujście 5 września 2020 - 17:00
62. Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 6 września 2020 - 15:00
63. Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 5 września 2020 - 14:00
64. GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 5 września 2020 - 14:00
65. Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 13:00
66. Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 5 września 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin 12 września 2020 - 16:00
68. Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 12 września 2020 - 17:00
69. KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 12 września 2020 - 13:00
70. Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo
71. Nielba Wągrowiec - Chemik Police 12 września 2020 - 16:00
72. Radunia Stężyca - Flota Świnoujście 13 września 2020 - 15:00
73. Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 12 września 2020 - 16:00
74. Pomorzanin Toruń - Elana Toruń
75. Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 12 września 2020 - 19:30
76. Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 12 września 2020 - 16:00
77. Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 12 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 19 września 2020 - 13:00
79. Mieszko Gniezno - Unia Janikowo 19 września 2020 - 16:00
80. Jarota Jarocin - Sokół Kleczew 19 września 2020 - 16:30
81. Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
82. Górnik Konin - Pomorzanin Toruń 19 września 2020 - 15:00
83. Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska 20 września 2020 - 15:00
84. Chemik Police - Flota Świnoujście 19 września 2020 - 14:00
85. GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec 19 września 2020 - 13:00
86. Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg 19 września 2020 - 13:00
87. Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 19 września 2020 - 16:00
88. Świt Skolwin (Szczecin) - Gryf Wejherowo 19 września 2020 - 15:30
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin 26 września 2020 - 16:00
90. KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 26 września 2020 - 16:00
91. Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
92. Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz 26 września 2020 - 15:00
93. Flota Świnoujście - GKS Przodkowo 26 września 2020 - 16:00
94. Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Police 26 września 2020 - 16:00
95. Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca
96. Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 26 września 2020 - 19:30
97. Sokół Kleczew - Elana Toruń 26 września 2020 - 16:00
98. Unia Janikowo - Jarota Jarocin 26 września 2020 - 15:00
99. Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno 27 września 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno 3 października 2020 - 13:00
101. Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 3 października 2020 - 16:00
102. Elana Toruń - Unia Janikowo
103. Górnik Konin - Sokół Kleczew 3 października 2020 - 15:00
104. Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 4 października 2020 - 15:00
105. Chemik Police - Pomorzanin Toruń 3 października 2020 - 14:00
106. GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska 3 października 2020 - 14:00
107. Unia Swarzędz - Flota Świnoujście 3 października 2020 - 13:00
108. Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec 3 października 2020 - 15:00
109. Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 4 października 2020 - 15:00
110. Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
111. KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 10 października 2020 - 15:00
112. Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo
113. Nielba Wągrowiec - Świt Skolwin (Szczecin) 10 października 2020 - 15:00
114. Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 10 października 2020 - 16:00
115. Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz 10 października 2020 - 15:00
116. Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo
117. Bałtyk Gdynia - Chemik Police 10 października 2020 - 19:30
118. Sokół Kleczew - Radunia Stężyca 10 października 2020 - 15:00
119. Unia Janikowo - Górnik Konin 10 października 2020 - 15:00
120. Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 11 października 2020 - 11:00
121. Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin 17 października 2020 - 12:00
123. Elana Toruń - Mieszko Gniezno
124. Górnik Konin - Pogoń II Szczecin 17 października 2020 - 15:00
125. Radunia Stężyca - Unia Janikowo 18 października 2020 - 15:00
126. Chemik Police - Sokół Kleczew 17 października 2020 - 14:00
127. GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia 17 października 2020 - 14:00
128. Unia Swarzędz - Pomorzanin Toruń 17 października 2020 - 13:00
129. Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska 17 października 2020 - 14:00
130. Świt Skolwin (Szczecin) - Flota Świnoujście 18 października 2020 - 15:00
131. Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec 17 października 2020 - 15:00
132. KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 17 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
133. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
134. Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 24 października 2020 - 14:00
135. Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo 24 października 2020 - 15:00
136. Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 24 października 2020 - 15:00
137. Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin
138. Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 25 października 2020 - 19:30
139. Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 24 października 2020 - 14:00
140. Unia Janikowo - Chemik Police 24 października 2020 - 14:00
141. Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 25 października 2020 - 11:00
142. Mieszko Gniezno - Górnik Konin 24 października 2020 - 14:00
143. Jarota Jarocin - Elana Toruń 24 października 2020 - 15:00
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
144. Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 31 października 2020 - 12:00
145. Górnik Konin - Jarota Jarocin 31 października 2020 - 14:00
146. Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 31 października 2020 - 14:00
147. Chemik Police - Pogoń II Szczecin 31 października 2020 - 13:00
148. GKS Przodkowo - Unia Janikowo 31 października 2020 - 13:00
149. Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 31 października 2020 - 13:00
150. Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 31 października 2020 - 14:00
151. Świt Skolwin (Szczecin) - Pomorzanin Toruń 31 października 2020 - 14:00
152. Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wielkopolska 31 października 2020 - 14:00
153. KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 31 października 2020 - 13:00
154. Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
156. Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 7 listopada 2020 - 14:00
157. Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 7 listopada 2020 - 13:30
158. Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo
159. Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 7 listopada 2020 - 19:30
160. Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
161. Unia Janikowo - Unia Swarzędz
162. Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 8 listopada 2020 - 11:00
163. Mieszko Gniezno - Chemik Police 7 listopada 2020 - 14:00
164. Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 7 listopada 2020 - 14:00
165. Elana Toruń - Górnik Konin
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
166. Bałtyk Koszalin - Górnik Konin
167. Radunia Stężyca - Elana Toruń 11 listopada 2020 - 13:00
168. Chemik Police - Jarota Jarocin 11 listopada 2020 - 13:00
169. GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno 11 listopada 2020 - 13:00
170. Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 11 listopada 2020 - 13:00
171. Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 11 listopada 2020 - 13:00
172. Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew 11 listopada 2020 - 15:00
173. Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia 11 listopada 2020 - 13:00
174. KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń 11 listopada 2020 - 13:00
175. Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
176. Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście 11 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 14 listopada 2020 - 13:00
178. Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 14 listopada 2020 - 13:00
179. Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg
180. Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 14 listopada 2020 - 19:30
181. Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 14 listopada 2020 - 11:00
182. Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin) 14 listopada 2020 - 12:00
183. Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 15 listopada 2020 - 11:00
184. Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 14 listopada 2020 - 13:00
185. Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 14 listopada 2020 - 14:00
186. Elana Toruń - Chemik Police
187. Górnik Konin - Radunia Stężyca 14 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
188. Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
189. Chemik Police - Górnik Konin
190. GKS Przodkowo - Elana Toruń
191. Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 6 marca 2021 - 13:00
192. Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 6 marca 2021 - 13:00
193. Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
194. Gryf Wejherowo - Unia Janikowo
195. KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
196. Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
197. Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń
198. Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 6 marca 2021 - 14:00
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin 13 marca 2021 - 15:00
200. Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście
201. Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec
202. Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
203. Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
204. Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo
205. Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)
206. Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
207. Elana Toruń - Unia Swarzędz
208. Górnik Konin - GKS Przodkowo
209. Radunia Stężyca - Chemik Police
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
210. Bałtyk Koszalin - Chemik Police
211. GKS Przodkowo - Radunia Stężyca
212. Unia Swarzędz - Górnik Konin 20 marca 2021 - 13:00
213. Gwardia Koszalin - Elana Toruń 20 marca 2021 - 14:00
214. Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
215. Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno
216. KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
217. Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
218. Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
219. Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia 20 marca 2021 - 14:00
220. Polonia Środa Wielkopolska - Pomorzanin Toruń 20 marca 2021 - 15:00
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
221. Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin
222. Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
223. Sokół Kleczew - Flota Świnoujście
224. Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec
225. Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
226. Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
227. Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo
228. Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
229. Górnik Konin - Gwardia Koszalin
230. Radunia Stężyca - Unia Swarzędz
231. Chemik Police - GKS Przodkowo