III liga - grupa II - sezon 2020/2021

kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie,
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Polonia Środa Wielkopolska 12 34 11 1 0 35 - 7
2. Radunia Stężyca 12 30 10 0 2 37 - 8
3. Świt Skolwin (Szczecin) 12 27 8 3 1 25 - 10
4. Bałtyk Gdynia 12 24 7 3 2 26 - 12
5. Bałtyk Koszalin 12 20 6 2 4 30 - 19
6. KP Starogard Gdański 12 19 6 1 5 22 - 24
7. Sokół Kleczew 12 18 5 3 4 20 - 16
8. Unia Janikowo 12 17 5 2 5 20 - 27 1 3 1 0 0 4 - 1
9. Pogoń II Szczecin 11 17 5 2 4 27 - 24 2 3 1 0 1 6 - 5
10. Nielba Wągrowiec 11 17 5 2 4 25 - 19 2 3 1 0 1 3 - 6
11. Kotwica Kołobrzeg 11 17 4 5 2 15 - 13 1 1 0 1 0 2 - 2
12. GKS Przodkowo 12 17 4 5 3 21 - 15 2 1 0 1 1 3 - 4
13. Jarota Jarocin 12 16 4 4 4 24 - 19
14. Elana Toruń 11 15 3 6 2 20 - 11
15. Unia Swarzędz 12 15 4 3 5 17 - 16
16. Pomorzanin Toruń 12 13 3 4 5 12 - 16
17. Flota Świnoujście 11 13 3 4 4 15 - 25
18. Gwardia Koszalin 11 11 3 2 6 14 - 17
19. Gryf Wejherowo 10 10 3 1 6 13 - 25
20. Chemik Police 12 5 1 2 9 5 - 34
21. Górnik Konin 12 1 0 1 11 7 - 34
22. Mieszko Gniezno 12 0 0 0 12 7 - 46
Ostatni komentarz dodał BialaGwiazda 21.10.2020, 19:16:52


 Baner


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS Przodkowo 0 - 0 Bałtyk Koszalin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Swarzędz 0 - 0 Chemik Police 1 sierpnia 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 1 Radunia Stężyca 1 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3 - 1 Górnik Konin 2 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 0 - 4 Elana Toruń 2 września 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 6 Jarota Jarocin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Mieszko Gniezno 1 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 1 - 5 Pogoń II Szczecin 1 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 3 - 1 Unia Janikowo 1 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Sokół Kleczew 1 sierpnia 2020 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 Bałtyk Gdynia 1 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Bałtyk Koszalin 3 - 4 Bałtyk Gdynia 8 sierpnia 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 1 - 1 Pomorzanin Toruń 8 sierpnia 2020 - 17:00
Unia Janikowo 0 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 9 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 2 - 2 Pogoń II Szczecin 8 sierpnia 2020 - 17:00
Mieszko Gniezno 0 - 6 Nielba Wągrowiec 8 sierpnia 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia 2020 - 17:00
Elana Toruń 1 - 2 KP Starogard Gdański 21 października 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 2 Gryf Wejherowo 8 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 sierpnia 2020 - 15:00
Chemik Police 0 - 6 Gwardia Koszalin 7 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Przodkowo 4 - 2 Unia Swarzędz 8 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Unia Swarzędz 0 - 3 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 1 - 3 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 1 Chemik Police 16 sierpnia 2020 - 18:00
Gryf Wejherowo 1 - 2 Radunia Stężyca 15 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 Górnik Konin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Elana Toruń 15 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 2 - 4 Jarota Jarocin 15 sierpnia 2020 - 17:00
Flota Świnoujście 4 - 2 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 1 Pogoń II Szczecin 14 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Unia Janikowo 16 września 2020 - 16:00
Bałtyk Gdynia 0 - 0 Sokół Kleczew 15 sierpnia 2020 - 19:30
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 5 - 2 Sokół Kleczew 22 sierpnia 2020 - 11:00
Unia Janikowo 2 - 4 Bałtyk Gdynia 22 sierpnia 2020 - 17:00
Pogoń II Szczecin 4 - 1 Pomorzanin Toruń 23 sierpnia 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno 1 - 6 Polonia Środa Wielkopolska 22 sierpnia 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 3 - 1 Flota Świnoujście 22 sierpnia 2020 - 16:00
Elana Toruń 1 - 1 Nielba Wągrowiec 22 sierpnia 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 5 - 1 KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2020 - 15:00
Chemik Police 2 - 3 Gryf Wejherowo 22 sierpnia 2020 - 15:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 22 sierpnia 2020 - 18:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Gwardia Koszalin 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gwardia Koszalin 3 - 0 Bałtyk Koszalin 29 sierpnia 2020 - 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Unia Swarzędz 29 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 GKS Przodkowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Chemik Police 29 sierpnia 2020 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 Radunia Stężyca 29 sierpnia 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec 4 - 0 Górnik Konin 29 sierpnia 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 0 - 4 Elana Toruń 29 sierpnia 2020 - 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 3 - 2 Jarota Jarocin 28 sierpnia 2020 - 17:00
Pomorzanin Toruń 3 - 1 Mieszko Gniezno 29 sierpnia 2020 - 17:00
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Pogoń II Szczecin 29 sierpnia 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 1 - 2 Unia Janikowo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 6 - 0 Unia Janikowo 5 września 2020 - 11:00
Pogoń II Szczecin 0 - 7 Sokół Kleczew 4 września 2020 - 18:00
Mieszko Gniezno 0 - 1 Bałtyk Gdynia 5 września 2020 - 17:00
Jarota Jarocin 1 - 1 Pomorzanin Toruń 5 września 2020 - 17:00
Elana Toruń 1 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 6 września 2020 - 17:00
Górnik Konin 1 - 1 Flota Świnoujście 5 września 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Nielba Wągrowiec 6 września 2020 - 15:00
Chemik Police 1 - 3 Kotwica Kołobrzeg 5 września 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 1 KP Starogard Gdański 5 września 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 4 - 1 Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 Świt Skolwin (Szczecin) 4 września 2020 - 17:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Bałtyk Koszalin 12 września 2020 - 16:00
Gryf Wejherowo 0 - 1 Gwardia Koszalin 12 września 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 1 - 3 Unia Swarzędz 12 września 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 GKS Przodkowo 12 września 2020 - 16:00
Nielba Wągrowiec 2 - 0 Chemik Police 12 września 2020 - 16:00
Radunia Stężyca 8 - 1 Flota Świnoujście 12 września 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 1 Górnik Konin 12 września 2020 - 11:00
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Elana Toruń 12 września 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jarota Jarocin 12 września 2020 - 17:00
Sokół Kleczew 3 - 1 Mieszko Gniezno 12 września 2020 - 16:00
Unia Janikowo 4 - 1 Pogoń II Szczecin 12 września 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Pogoń II Szczecin 19 września 2020 - 13:00
Mieszko Gniezno 1 - 4 Unia Janikowo 19 września 2020 - 16:00
Jarota Jarocin 0 - 1 Sokół Kleczew 19 września 2020 - 16:30
Elana Toruń 1 - 1 Bałtyk Gdynia 19 września 2020 - 16:00
Górnik Konin 0 - 3 Pomorzanin Toruń 19 września 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 0 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 19 września 2020 - 16:00
Chemik Police 0 - 0 Flota Świnoujście 19 września 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 1 - 2 Nielba Wągrowiec 19 września 2020 - 15:00
Unia Swarzędz 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 19 września 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 2 KP Starogard Gdański 19 września 2020 - 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5 - 0 Gryf Wejherowo 19 września 2020 - 15:30
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Gryf Wejherowo 2 - 3 Bałtyk Koszalin 26 września 2020 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 4 Świt Skolwin (Szczecin) 26 września 2020 - 16:00
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Gwardia Koszalin 26 września 2020 - 16:00
Nielba Wągrowiec 4 - 3 Unia Swarzędz 26 września 2020 - 15:00
Flota Świnoujście 1 - 1 GKS Przodkowo 26 września 2020 - 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 0 Chemik Police 25 września 2020 - 16:00
Pomorzanin Toruń 2 - 1 Radunia Stężyca 26 września 2020 - 16:00
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Górnik Konin 26 września 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 1 - 1 Elana Toruń 26 września 2020 - 16:00
Unia Janikowo 3 - 1 Jarota Jarocin 26 września 2020 - 15:00
Pogoń II Szczecin 3 - 0 Mieszko Gniezno 27 września 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Bałtyk Koszalin 7 - 1 Mieszko Gniezno 4 października 2020 - 12:00
Jarota Jarocin 3 - 3 Pogoń II Szczecin 21 października 2020 - 15:30
Elana Toruń 1 - 1 Unia Janikowo 4 października 2020 - 20:08
Górnik Konin 0 - 1 Sokół Kleczew 3 października 2020 - 16:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Bałtyk Gdynia 3 października 2020 - 15:00
Chemik Police 1 - 0 Pomorzanin Toruń 3 października 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 3 października 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 1 - 2 Flota Świnoujście 3 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 2 - 2 Nielba Wągrowiec 3 października 2020 - 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 3 października 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 KP Starogard Gdański 3 października 2020 - 15:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Koszalin 10 października 2020 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo 21 listopada 2020 - 17:00
przełożony
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 10 października 2020 - 15:00
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin 21 listopada 2020 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 0 Unia Swarzędz 10 października 2020 - 15:00
Pomorzanin Toruń 0 - 2 GKS Przodkowo 10 października 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia 6 - 0 Chemik Police 10 października 2020 - 19:30
Sokół Kleczew 0 - 4 Radunia Stężyca 10 października 2020 - 15:00
Unia Janikowo 2 - 1 Górnik Konin 10 października 2020 - 15:00
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 4 listopada 2020 - 12:00
przełożony
Mieszko Gniezno 0 - 2 Jarota Jarocin 10 października 2020 - 14:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Bałtyk Koszalin 1 - 0 Jarota Jarocin 17 października 2020 - 12:00
Elana Toruń 5 - 0 Mieszko Gniezno 17 października 2020 - 14:00
Górnik Konin 1 - 4 Pogoń II Szczecin 17 października 2020 - 15:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Unia Janikowo 18 października 2020 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 Sokół Kleczew 17 października 2020 - 14:00
GKS Przodkowo 4 - 0 Bałtyk Gdynia 17 października 2020 - 14:00
Unia Swarzędz 2 - 0 Pomorzanin Toruń 17 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin 0 - 4 Polonia Środa Wielkopolska 17 października 2020 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 0 Flota Świnoujście 18 października 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec 4 listopada 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 17 października 2020 - 15:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 24 października 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański 24 października 2020 - 14:00
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo 24 października 2020 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin) 25 października 2020 - 14:00
Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin 24 października 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz 25 października 2020 - 19:30
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo 24 października 2020 - 13:00
Unia Janikowo - Chemik Police 24 października 2020 - 14:00
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 25 października 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno - Górnik Konin 24 października 2020 - 14:00
Jarota Jarocin - Elana Toruń 24 października 2020 - 15:00
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin - Elana Toruń 31 października 2020 - 12:00
Górnik Konin - Jarota Jarocin 31 października 2020 - 14:00
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 31 października 2020 - 14:00
Chemik Police - Pogoń II Szczecin 31 października 2020 - 13:00
GKS Przodkowo - Unia Janikowo 4 listopada 2020 - 13:00
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew 31 października 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia 31 października 2020 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pomorzanin Toruń 4 listopada 2020 - 13:30
Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wielkopolska 31 października 2020 - 14:00
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście 31 października 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec 30 października 2020 - 18:00
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg 7 listopada 2020 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański 7 listopada 2020 - 13:00
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo 8 listopada 2020 - 12:00
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin) 7 listopada 2020 - 19:30
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin 7 listopada 2020 - 13:00
Unia Janikowo - Unia Swarzędz 7 listopada 2020 - 12:00
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 8 listopada 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno - Chemik Police 7 listopada 2020 - 14:00
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca 7 listopada 2020 - 14:00
Elana Toruń - Górnik Konin 7 listopada 2020 - 20:08
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin - Górnik Konin 11 listopada 2020 - 11:00
Radunia Stężyca - Elana Toruń 21 listopada 2020 - 13:00
Chemik Police - Jarota Jarocin 11 listopada 2020 - 13:00
GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno 11 listopada 2020 - 13:00
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 11 listopada 2020 - 13:00
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo 11 listopada 2020 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew 11 listopada 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia 11 listopada 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń 11 listopada 2020 - 13:00
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada 2020 - 17:00
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście 11 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin 14 listopada 2020 - 13:00
Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec 14 listopada 2020 - 13:00
Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg 14 listopada 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 14 listopada 2020 - 19:30
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo 14 listopada 2020 - 11:00
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin) 14 listopada 2020 - 12:00
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 15 listopada 2020 - 11:00
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz 14 listopada 2020 - 13:00
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo 14 listopada 2020 - 14:00
Elana Toruń - Chemik Police 15 listopada 2020 - 13:00
Górnik Konin - Radunia Stężyca 14 listopada 2020 - 13:00
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
Chemik Police - Górnik Konin
GKS Przodkowo - Elana Toruń 6 marca 2021 - 13:00
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin 6 marca 2021 - 13:00
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 6 marca 2021 - 13:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew 6 marca 2021 - 14:00
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska 6 marca 2021 - 14:00
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin 13 marca 2021 - 15:00
Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec 13 marca 2021 - 19:30
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański 13 marca 2021 - 12:00
Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo 14 marca 2021 - 11:00
Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
Elana Toruń - Unia Swarzędz
Górnik Konin - GKS Przodkowo 13 marca 2021 - 12:00
Radunia Stężyca - Chemik Police
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Koszalin - Chemik Police
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca 20 marca 2021 - 13:00
Unia Swarzędz - Górnik Konin 20 marca 2021 - 13:00
Gwardia Koszalin - Elana Toruń 20 marca 2021 - 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 20 marca 2021 - 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia 20 marca 2021 - 14:00
Polonia Środa Wielkopolska - Pomorzanin Toruń 20 marca 2021 - 15:00
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 27 marca 2021 - 19:30
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 27 marca 2021 - 15:00
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 28 marca 2021 - 11:00
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Gwardia Koszalin 27 marca 2021 - 12:00
Radunia Stężyca - Unia Swarzędz
Chemik Police - GKS Przodkowo