MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Radunia Stężyca | 35 | 87 | 28 | 3 | 4 | 115 - 24 | ||||||
2. | Świt Skolwin (Szczecin) | 35 | 81 | 25 | 6 | 4 | 75 - 28 | ||||||
3. | Polonia Środa Wielkopolska | 35 | 76 | 23 | 7 | 5 | 76 - 31 | ||||||
4. | KP Starogard Gdański | 35 | 61 | 19 | 4 | 12 | 48 - 46 | ||||||
5. | Elana Toruń | 35 | 56 | 15 | 11 | 9 | 59 - 33 | ||||||
6. | Bałtyk Gdynia | 35 | 47 | 13 | 8 | 14 | 43 - 52 | ||||||
7. | GKS Przodkowo | 35 | 40 | 11 | 7 | 17 | 42 - 66 | ||||||
8. | Pogoń II Szczecin | 35 | 39 | 11 | 6 | 18 | 61 - 68 | ||||||
9. | Kotwica Kołobrzeg | 34 | 58 | 16 | 10 | 8 | 59 - 40 | ||||||
10. | Sokół Kleczew | 34 | 57 | 17 | 6 | 11 | 63 - 45 | ||||||
11. | Unia Janikowo | 34 | 54 | 15 | 9 | 10 | 54 - 53 | ||||||
12. | Jarota Jarocin | 34 | 49 | 14 | 7 | 13 | 68 - 49 | ||||||
13. | Bałtyk Koszalin | 34 | 48 | 13 | 9 | 12 | 63 - 56 | ||||||
14. | Nielba Wągrowiec | 34 | 47 | 13 | 8 | 13 | 74 - 59 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 - 4 |
15. | Flota Świnoujście | 34 | 47 | 12 | 11 | 11 | 48 - 55 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 - 4 |
16. | Pomorzanin Toruń | 34 | 43 | 11 | 10 | 13 | 39 - 40 | ||||||
17. | Unia Swarzędz | 34 | 41 | 11 | 8 | 15 | 51 - 44 | ||||||
18. | Gwardia Koszalin | 34 | 40 | 11 | 7 | 16 | 42 - 52 | ||||||
19. | Gryf Wejherowo | 34 | 36 | 10 | 6 | 18 | 45 - 64 | ||||||
20. | Górnik Konin | 34 | 26 | 7 | 5 | 22 | 32 - 76 | ||||||
21. | Chemik Police | 34 | 18 | 4 | 6 | 24 | 28 - 96 | ||||||
22. | Mieszko Gniezno | 34 | 4 | 0 | 4 | 30 | 15 - 123 |
GKS Przodkowo | 1 - 1 | Pogoń II Szczecin | 6 czerwca 2021 - 12:00 |
KP Starogard Gdański | 3 - 1 | Bałtyk Gdynia | 6 czerwca 2021 - 16:00 |
Elana Toruń | 0 - 1 | Radunia Stężyca | 6 czerwca 2021 - 14:00 |
Polonia Środa Wielkopolska | 5 - 0 | Świt Skolwin (Szczecin) | 6 czerwca 2021 - 16:00 |
Chemik Police | 3 - 1 | Mieszko Gniezno | 6 czerwca 2021 - 14:00 |
Górnik Konin | 1 - 1 | Gryf Wejherowo | 6 czerwca 2021 - 17:00 |
Gwardia Koszalin | 1 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | 6 czerwca 2021 - 18:00 |
Flota Świnoujście | 1 - 1 | Sokół Kleczew | 6 czerwca 2021 - 16:00 |
Bałtyk Koszalin | 2 - 2 | Unia Swarzędz | 6 czerwca 2021 - 15:00 |
Unia Janikowo | 2 - 1 | Pomorzanin Toruń | 6 czerwca 2021 - 17:00 |
Jarota Jarocin | 2 - 0 | Nielba Wągrowiec | 6 czerwca 2021 - 15:00 |
cristal | 06.06.2021, 15:58:04 |
Elana Torun 0-1 Radunia | |
Niesiołowiec | 06.06.2021, 18:19:44 |
Polonia - Świt 5:0
Radunia w II lidze ! | |
Niesiołowiec | 06.06.2021, 18:25:09 |
Gratulacje dla piłkarzy i wójta ! | |
Moana | 06.06.2021, 21:04:35 |
Niesamowita seria Stezycy od A klasy do 2 ligi , brawo Stezyca .
Powodzenia na stadionach 2 ligi.. | |
Moana | 06.06.2021, 21:28:16 |
Niesamowita seria Stezycy od A klasy do 2 ligi , brawo Stezyca .
Powodzenia na stadionach 2 ligi.. | |