Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (33) |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 5 |
Bytovia II Bytów |
2 sierpnia 2020
2.08 - 13:00 |
Piast Człuchów |
3 - 6 |
Sokół Wyczechy |
1 sierpnia 2020
1.08 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
2 sierpnia 2020
2.08 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
2 sierpnia 2020
2.08 - 18:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
2 sierpnia 2020
2.08 - 17:00 |
Czarni Czarne |
0 - 0 |
MKS Debrzno |
1 sierpnia 2020
1.08 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 1 |
KS Włynkówko |
1 sierpnia 2020
1.08 - 11:00 |
Barton Barcino |
2 - 5 |
Sparta Sycewice |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Echo Biesowice |
0 - 2 |
Start Miastko |
1 sierpnia 2020
1.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (27) |
Bytovia II Bytów |
0 - 1 |
Start Miastko |
9 sierpnia 2020
9.08 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 13:00 |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Barton Barcino |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
MKS Debrzno |
1 - 6 |
Gryf Słupsk KS |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:30 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
8 sierpnia 2020
8.08 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
6 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
5 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
9 sierpnia 2020
9.08 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 sierpnia 2020
9.08 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
Leśnik Cewice |
8 sierpnia 2020
8.08 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
9 sierpnia 2020
9.08 - 13:00 |
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Piast Człuchów |
0 - 7 |
Bytovia II Bytów |
15 sierpnia 2020
15.08 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
3 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
16 sierpnia 2020
16.08 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 5 |
Kaszubia Studzienice |
16 sierpnia 2020
16.08 - 17:00 |
Czarni Czarne |
0 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
6 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
15 sierpnia 2020
15.08 - 11:00 |
Barton Barcino |
4 - 4 |
MKS Debrzno |
15 sierpnia 2020
15.08 - 16:00 |
Echo Biesowice |
2 - 0 |
KS Włynkówko |
15 sierpnia 2020
15.08 - 17:00 |
Start Miastko |
0 - 5 |
Sparta Sycewice |
15 sierpnia 2020
15.08 - 12:00 |
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Bytovia II Bytów |
0 - 1 |
Sparta Sycewice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 18:30 |
KS Włynkówko |
0 - 1 |
Start Miastko |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
MKS Debrzno |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Barton Barcino |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
22 sierpnia 2020
22.08 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
Czarni Czarne |
23 sierpnia 2020
23.08 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
5 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
23 sierpnia 2020
23.08 - 13:00 |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
22 sierpnia 2020
22.08 - 15:00 |
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Leśnik Cewice |
1 - 3 |
Bytovia II Bytów |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 0 |
Piast Człuchów |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 5 |
Sokół Wyczechy |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Czarni Czarne |
3 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
26 sierpnia 2020
26.08 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
26 sierpnia 2020
26.08 - 16:00 |
Barton Barcino |
1 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Echo Biesowice |
12 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Start Miastko |
1 - 1 |
MKS Debrzno |
26 sierpnia 2020
26.08 - 18:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
KS Włynkówko |
26 sierpnia 2020
26.08 - 17:00 |
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
KS Włynkówko |
30 sierpnia 2020
30.08 - 11:00 |
MKS Debrzno |
2 - 4 |
Sparta Sycewice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 17:30 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 6 |
Start Miastko |
29 sierpnia 2020
29.08 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
Barton Barcino |
30 sierpnia 2020
30.08 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 3 |
Czarni Czarne |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
2 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
30 sierpnia 2020
30.08 - 13:00 |
Piast Człuchów |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
29 sierpnia 2020
29.08 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 7 |
Myśliwiec Tuchomie |
30 sierpnia 2020
30.08 - 14:00 |
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 4 |
Bytovia II Bytów |
5 września 2020
5.09 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
5 - 1 |
Piast Człuchów |
6 września 2020
6.09 - 17:00 |
Czarni Czarne |
0 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
4 - 2 |
Sokół Wyczechy |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Barton Barcino |
0 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Start Miastko |
4 - 5 |
Lipniczanka Lipnica |
5 września 2020
5.09 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
6 września 2020
6.09 - 16:00 |
goście nie przyjechali |
KS Włynkówko |
3 - 5 |
MKS Debrzno |
5 września 2020
5.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Bytovia II Bytów |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
13 września 2020
13.09 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 1 |
KS Włynkówko |
12 września 2020
12.09 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 4 |
Sparta Sycewice |
12 września 2020
12.09 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 0 |
Start Miastko |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 2 |
Echo Biesowice |
12 września 2020
12.09 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
7 - 2 |
Barton Barcino |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
13 września 2020
13.09 - 13:00 |
Piast Człuchów |
2 - 2 |
Czarni Czarne |
12 września 2020
12.09 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
13 września 2020
13.09 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
13 września 2020
13.09 - 16:30 |
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 4 |
Bytovia II Bytów |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Gryf Słupsk KS |
5 - 1 |
Piast Człuchów |
30 września 2020
30.09 - 15:30 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Echo Biesowice |
3 - 7 |
Sokół Wyczechy |
19 września 2020
19.09 - 16:00 |
Start Miastko |
2 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
30 września 2020
30.09 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
18 września 2020
18.09 - 18:00 |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
20 września 2020
20.09 - 16:30 |
MKS Debrzno |
10 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
20 września 2020
20.09 - 16:00 |
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] | Komentarze (48) |
Bytovia II Bytów |
15 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
27 września 2020
27.09 - 11:00 |
Lipniczanka Lipnica |
6 - 1 |
MKS Debrzno |
27 września 2020
27.09 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 2 |
KS Włynkówko |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 8 |
Sparta Sycewice |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
Start Miastko |
26 września 2020
26.09 - 16:30 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 0 |
Echo Biesowice |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Piast Człuchów |
5 - 1 |
Barton Barcino |
26 września 2020
26.09 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 5 |
Gryf Słupsk KS |
26 września 2020
26.09 - 12:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 3 |
Czarni Czarne |
27 września 2020
27.09 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
26 września 2020
26.09 - 16:00 |
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Wybrzeże Objazda |
1 - 12 |
Bytovia II Bytów |
4 października 2020
4.10 - 14:00 |
Czarni Czarne |
1 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 października 2020
3.10 - 12:00 |
Barton Barcino |
5 - 2 |
Leśnik Cewice |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Echo Biesowice |
0 - 2 |
Piast Człuchów |
3 października 2020
3.10 - 16:00 |
Start Miastko |
3 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
4 października 2020
4.10 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
8 - 2 |
Sokół Wyczechy |
3 października 2020
3.10 - 13:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
MKS Debrzno |
0 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
4 października 2020
4.10 - 15:30 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 6 |
Lipniczanka Lipnica |
3 października 2020
3.10 - 15:00 |
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Bytovia II Bytów |
1 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
11 października 2020
11.10 - 11:00 |
Kaszubia Studzienice |
9 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
28 października 2020
28.10 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 3 |
MKS Debrzno |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
6 - 0 |
KS Włynkówko |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 2 |
Sparta Sycewice |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Piast Człuchów |
1 - 0 |
Start Miastko |
10 października 2020
10.10 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 7 |
Echo Biesowice |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
Barton Barcino |
11 października 2020
11.10 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
10 października 2020
10.10 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 2 |
Czarni Czarne |
11 października 2020
11.10 - 14:00 |
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Czarni Czarne |
0 - 3 |
Bytovia II Bytów |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
4 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
17 października 2020
17.10 - 12:00 |
Barton Barcino |
1 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Start Miastko |
6 - 2 |
Leśnik Cewice |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 1 |
Piast Człuchów |
17 października 2020
17.10 - 13:00 |
KS Włynkówko |
0 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
17 października 2020
17.10 - 14:00 |
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 8 |
Jantaria Pobłocie |
17 października 2020
17.10 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 3 |
Kaszubia Studzienice |
18 października 2020
18.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Bytovia II Bytów |
1 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
25 października 2020
25.10 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
25 października 2020
25.10 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
7 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 5 |
MKS Debrzno |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Piast Człuchów |
2 - 2 |
KS Włynkówko |
24 października 2020
24.10 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 7 |
Sparta Sycewice |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 2 |
Start Miastko |
25 października 2020
25.10 - 12:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 3 |
Echo Biesowice |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Barton Barcino |
25 października 2020
25.10 - 14:00 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
24 października 2020
24.10 - 15:00 |
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Gryf Słupsk KS |
2 - 2 |
Bytovia II Bytów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Barton Barcino |
3 - 0 |
Czarni Czarne |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Echo Biesowice |
2 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
31 października 2020
31.10 - 14:30 |
Start Miastko |
2 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
31 października 2020
31.10 - 13:00 |
KS Włynkówko |
3 - 2 |
Leśnik Cewice |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
0 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 0 |
Sokół Wyczechy |
31 października 2020
31.10 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
31 października 2020
31.10 - 13:30 |
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
8 listopada 2020
8.11 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
7 listopada 2020
7.11 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
6 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
26 listopada 2020
26.11 - 18:00 |
Piast Człuchów |
15 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
29 listopada 2020
29.11 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 6 |
MKS Debrzno |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
KS Włynkówko |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 5 |
Sparta Sycewice |
8 listopada 2020
8.11 - 13:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 10 |
Start Miastko |
8 listopada 2020
8.11 - 14:00 |
Czarni Czarne |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
28 listopada 2020
28.11 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Barton Barcino |
7 listopada 2020
7.11 - 12:00 |
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Barton Barcino |
0 - 1 |
Bytovia II Bytów |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Echo Biesowice |
0 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Start Miastko |
2 - 2 |
Czarni Czarne |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
9 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
KS Włynkówko |
1 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
11 listopada 2020
11.11 - 12:00 |
MKS Debrzno |
2 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Leśnik Cewice |
11 listopada 2020
11.11 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
8 - 1 |
Piast Człuchów |
13 grudnia 2020
13.12 - 12:00 |
Kaszubia Studzienice |
1 - 1 |
GTS Czarna Dąbrówka |
29 listopada 2020
29.11 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 5 |
Sokół Wyczechy |
11 listopada 2020
11.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Piast Człuchów |
3 - 2 |
Kaszubia Studzienice |
6 grudnia 2020
6.12 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 5 |
MKS Debrzno |
15 listopada 2020
15.11 - 13:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 2 |
KS Włynkówko |
15 listopada 2020
15.11 - 14:00 |
Czarni Czarne |
2 - 2 |
Sparta Sycewice |
14 listopada 2020
14.11 - 14:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 2 |
Start Miastko |
14 listopada 2020
14.11 - 11:00 |
Barton Barcino |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
15 listopada 2020
15.11 - 11:00 |
Kolejka 19 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Bytovia II Bytów |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Start Miastko |
7 - 1 |
Barton Barcino |
22 listopada 2020
22.11 - 12:00 |
Sparta Sycewice |
6 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
20 listopada 2020
20.11 - 18:00 |
KS Włynkówko |
4 - 1 |
Czarni Czarne |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
MKS Debrzno |
8 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
22 listopada 2020
22.11 - 13:30 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Lipniczanka Lipnica |
0 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 1 |
Leśnik Cewice |
21 listopada 2020
21.11 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
5 - 1 |
Piast Człuchów |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
6 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
22 listopada 2020
22.11 - 13:00 |
Kolejka 20 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Bytovia II Bytów |
4 - 0 |
GTS Czarna Dąbrówka |
7 marca 2021
7.03 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 2 |
Piast Człuchów |
6 marca 2021
6.03 - 14:00 |
Jantaria Pobłocie |
6 - 0 |
Leśnik Cewice |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Kaszubia Studzienice |
0 - 5 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
7 marca 2021
7.03 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
MKS Debrzno |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
KS Włynkówko |
0 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
6 marca 2021
6.03 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
4 - 0 |
Barton Barcino |
6 marca 2021
6.03 - 17:00 |
Start Miastko |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
6 marca 2021
6.03 - 14:30 |
Kolejka 21 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Start Miastko |
3 - 1 |
Bytovia II Bytów |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Echo Biesowice |
3 - 4 |
Sparta Sycewice |
12 marca 2021
12.03 - 15:45 |
Barton Barcino |
1 - 2 |
KS Włynkówko |
28 kwietnia 2021
28.04 - 17:30 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
12 marca 2021
12.03 - 20:00 |
Czarni Czarne |
4 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
12 marca 2021
12.03 - 15:30 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
12 marca 2021
12.03 - 15:30 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Piast Człuchów |
0 - 4 |
GTS Czarna Dąbrówka |
24 kwietnia 2021
24.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 1/2. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Sparta Sycewice |
0 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
MKS Debrzno |
5 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Bytovia II Bytów |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
1 maja 2021
1.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 5 |
Piast Człuchów |
1 maja 2021
1.05 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 maja 2021
1.05 - 17:00 |
Czarni Czarne |
1 - 2 |
KS Włynkówko |
1 maja 2021
1.05 - 15:00 |
Echo Biesowice |
1 - 4 |
Leśnik Cewice |
1 maja 2021
1.05 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 0 |
Barton Barcino |
1 maja 2021
1.05 - 14:00 |
Kolejka 23 - 8/9. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Jantaria Pobłocie |
1 - 0 |
Start Miastko |
9 maja 2021
9.05 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 1 |
Sokół Wyczechy |
9 maja 2021
9.05 - 14:00 |
Kaszubia Studzienice |
2 - 2 |
Sparta Sycewice |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
MKS Debrzno |
9 maja 2021
9.05 - 16:00 |
Barton Barcino |
8 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 5 |
Zawisza Borzytuchom |
9 maja 2021
9.05 - 17:00 |
Echo Biesowice |
2 - 3 |
Czarni Czarne |
8 maja 2021
8.05 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
9 maja 2021
9.05 - 12:00 |
Piast Człuchów |
5 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
8 maja 2021
8.05 - 15:00 |
Kolejka 24 - 15/16. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Jantaria Pobłocie |
1 - 0 |
Kaszubia Studzienice |
16 maja 2021
16.05 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
15 maja 2021
15.05 - 13:00 |
MKS Debrzno |
5 - 3 |
Bytovia II Bytów |
16 maja 2021
16.05 - 18:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 2 |
Start Miastko |
15 maja 2021
15.05 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
15 maja 2021
15.05 - 17:00 |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
15 maja 2021
15.05 - 18:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 3 |
Echo Biesowice |
16 maja 2021
16.05 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 0 |
Piast Człuchów |
16 maja 2021
16.05 - 15:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 1 |
Barton Barcino |
16 maja 2021
16.05 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 3 |
Czarni Czarne |
15 maja 2021
15.05 - 12:00 |
Kolejka 25 - 22/23. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (17) |
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
22 maja 2021
22.05 - 13:00 |
Bytovia II Bytów |
1 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
21 maja 2021
21.05 - 19:00 |
Start Miastko |
0 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
23 maja 2021
23.05 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
21 maja 2021
21.05 - 19:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 5 |
Echo Biesowice |
22 maja 2021
22.05 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 3 |
KS Włynkówko |
23 maja 2021
23.05 - 15:00 |
Barton Barcino |
3 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
23 maja 2021
23.05 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 5 |
Piast Człuchów |
22 maja 2021
22.05 - 12:00 |
Czarni Czarne |
1 - 3 |
GTS Czarna Dąbrówka |
22 maja 2021
22.05 - 15:00 |
Kolejka 26 - 29/30. maja 2021 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
30 maja 2021
30.05 - 13:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 1 |
Start Miastko |
30 maja 2021
30.05 - 14:30 |
Sparta Sycewice |
4 - 1 |
Bytovia II Bytów |
29 maja 2021
29.05 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
MKS Debrzno |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
29 maja 2021
29.05 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
29 maja 2021
29.05 - 16:30 |
Echo Biesowice |
1 - 0 |
Barton Barcino |
29 maja 2021
29.05 - 18:30 |
Leśnik Cewice |
2 - 1 |
KS Włynkówko |
30 maja 2021
30.05 - 14:00 |
Czarni Czarne |
3 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
29 maja 2021
29.05 - 17:00 |
Piast Człuchów |
5 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Kolejka 27 - 3. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (9) |
MKS Debrzno |
0 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
3 czerwca 2021
3.06 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
2 czerwca 2021
2.06 - 18:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
3 czerwca 2021
3.06 - 13:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 czerwca 2021
3.06 - 16:00 |
Start Miastko |
5 - 1 |
Bytovia II Bytów |
3 czerwca 2021
3.06 - 15:00 |
Kolejka 28 - 5/6. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Lipniczanka Lipnica |
1 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 1 |
Sparta Sycewice |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
MKS Debrzno |
2 - 2 |
Start Miastko |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
Bytovia II Bytów |
0 - 4 |
Gryf Słupsk KS |
6 czerwca 2021
6.06 - 15:00 |
Kaszubia Studzienice |
3 - 0 |
Sokół Wyczechy |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
vo, na boisku 1-2 |
Czarni Czarne |
3 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 1 |
Leśnik Cewice |
6 czerwca 2021
6.06 - 12:00 |
Barton Barcino |
1 - 5 |
Piast Człuchów |
5 czerwca 2021
5.06 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
6 czerwca 2021
6.06 - 17:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
5 czerwca 2021
5.06 - 17:00 |
Kolejka 29 - 12/13. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Jantaria Pobłocie |
3 - 0 |
Bytovia II Bytów |
13 czerwca 2021
13.06 - 13:00 |
Start Miastko |
4 - 2 |
Sokół Wyczechy |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Kaszubia Studzienice |
13 czerwca 2021
13.06 - 19:00 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
12 czerwca 2021
12.06 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
5 - 1 |
MKS Debrzno |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
KS Włynkówko |
1 - 2 |
Piast Człuchów |
12 czerwca 2021
12.06 - 17:00 |
Echo Biesowice |
0 - 2 |
GTS Czarna Dąbrówka |
12 czerwca 2021
12.06 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 1 |
Czarni Czarne |
13 czerwca 2021
13.06 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 0 |
Barton Barcino |
13 czerwca 2021
13.06 - 14:00 |
Kolejka 30 - 19/20. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Gryf Słupsk KS |
4 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice |
4 - 6 |
MKS Debrzno |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
6 - 3 |
Sparta Sycewice |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
6 - 0 |
Bytovia II Bytów |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
Start Miastko |
5 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
19 czerwca 2021
19.06 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
1 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
20 czerwca 2021
20.06 - 12:00 |
Piast Człuchów |
4 - 0 |
Czarni Czarne |
19 czerwca 2021
19.06 - 15:00 |
Wybrzeże Objazda |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
20 czerwca 2021
20.06 - 17:00 |
Barton Barcino |
0 - 4 |
KS Włynkówko |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Echo Biesowice |
0 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
19 czerwca 2021
19.06 - 16:00 |
Kolejka 31 - 26/27. czerwca 2021 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Chrobry Charbrowo |
5 - 2 |
Leśnik Cewice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Czarni Czarne |
5 - 0 |
Barton Barcino |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
GTS Czarna Dąbrówka |
3 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
Piast Człuchów |
6 - 0 |
Echo Biesowice |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
27 czerwca 2021
27.06 - 17:00 |
|