V liga - grupa Słupsk - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Sycewice 21 61 20 1 0 94 - 22
2. Lipniczanka Lipnica 20 48 15 3 2 73 - 24
3. Myśliwiec Tuchomie 20 43 13 4 3 61 - 28
4. Bytovia II Bytów 20 42 13 3 4 73 - 15
5. Sokół Wyczechy 20 41 13 2 5 78 - 44
6. Start Miastko 20 39 12 3 5 56 - 29 1 1 0 1 0 0 - 0
7. Kaszubia Studzienice 21 39 12 3 6 53 - 42 1 1 0 1 0 0 - 0
8. Gryf Słupsk KS 21 32 9 5 7 45 - 33 2 6 2 0 0 9 - 2
9. MKS Debrzno 21 32 9 5 7 62 - 42 2 0 0 0 2 2 - 9
10. Czarni Czarne 21 29 7 8 6 38 - 41 1 3 1 0 0 3 - 2
11. Jantaria Pobłocie 20 29 8 5 7 44 - 37 1 0 0 0 1 2 - 3
12. Piast Człuchów 20 25 7 4 9 49 - 59
13. GTS Czarna Dąbrówka 20 22 6 4 10 27 - 46
14. KS Włynkówko 20 19 5 4 11 24 - 42 1 1 0 1 0 2 - 2
15. Wybrzeże Objazda 20 19 6 1 13 28 - 77 1 1 0 1 0 2 - 2
16. Echo Biesowice 21 15 4 3 14 47 - 49 1 1 0 1 0 3 - 3
17. Zawisza Borzytuchom 21 15 3 6 12 30 - 55 1 1 0 1 0 3 - 3
18. Barton Barcino 20 12 3 3 14 31 - 63
19. Chrobry Charbrowo 21 9 3 0 18 18 - 126
20. Leśnik Cewice 20 7 2 1 17 21 - 78
Ostatni komentarz dodał Komodo 27.03.2021, 13:17:17



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 20 - 6/7. marca 2021


Bytovia II Bytów 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 7 marca 2021 - 15:00
Sokół Wyczechy 3 - 2 Piast Człuchów 6 marca 2021 - 14:00
Jantaria Pobłocie 6 - 0 Leśnik Cewice 7 marca 2021 - 13:00
Kaszubia Studzienice 0 - 5 Myśliwiec Tuchomie 7 marca 2021 - 13:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 7 marca 2021 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 2 Wybrzeże Objazda 6 marca 2021 - 15:00
MKS Debrzno 1 - 1 Czarni Czarne 6 marca 2021 - 15:00
KS Włynkówko 0 - 2 Gryf Słupsk KS 6 marca 2021 - 15:00
Sparta Sycewice 4 - 0 Barton Barcino 6 marca 2021 - 17:00
Start Miastko 4 - 1 Echo Biesowice 6 marca 2021 - 14:30

Komentarze:



 Komodo   07.02.2021, 12:34:59
Witam, jeszcze miesiąc i rusza liga.
A jak tam sparingi?
 sebo74   08.02.2021, 11:56:37
31 stycznia, sztuczne boisko w Chojnicach: MKS Debrzno- Myśliwiec Tuchomie 5:1 (2:0) Jakub Kuliński 11, 35, Michał Pacholik 48, 69, Martin Romanek 82 - Volodymyr Kaydrovych 65

7 lutego, boisko sztuczne w Chojnicach: MKS Debrzno- GLKS Wysoka 4:4 (3:3) Bartłomiej Lica 17, Jakub Kuliński 39, Gracjan Wenda 41, Krzysztof Szawarniak 80 - Mateusz Stereńczak 12, Szymon Bieda 35, Wojciech Marzec 44 (samobójcza), Patryk Pisula 83

 sebo74   14.02.2021, 14:05:18
13 lutego, sztuczne boisko w Tucholi: MKS Debrzno- Rawys Raciąż 5:4 (3:2) Krzysztof Szawarniak 7, 9, Sebastian Stalka 28, Jakub Nykiel 50, Gracjan Wenda 79 - Damian Rybacki 4, 43, 48, Tobiasz Mocek 47. W 62 min. Damian Rybacki nie wykorzystał rzutu karnego (nie trafił w bramkę).
 sebo74   21.02.2021, 18:19:11
21 lutego, sztuczne boisko w Tucholi: MKS Debrzno- Iskra Krajenka 0:1 (0:1) Jakub Karpiński (43)
 BUCEK   21.02.2021, 22:24:35
Wyniki meczów sparingowych drużyn słupskiej klasy okręgowej rozegranych w weekend 21/22 lutego:

Darłovia Darłowo - Sparta Sycewice 3:4
Lipniczanka Lipnica - Myśliwiec Tuchomie 2:6
Lipniczanka Lipnica - Start Miastko 4:2
Bytovia II Bytów - Zawisza Borzytuchom 2:3
Sokół Wyczechy - Hubertus Biały Bór 8:6
Kaszubia Studzienice - KS Skorzewo 3:1
MKS Debrzno - Iskra Krajenka 0:1
Jantar Ustka - KS Gryf Słupsk 2:0
Jantaria Pobłocie - Sokół Szczypkowice (odwołany)
Czarni Czarne - Piast Skic 2:1
Piast Człuchów - Tęcza Brusy 2:1
GTS Czarna Dąbrówka - Stal Jezierzyce 6:1
KS Włynkówko - Unison Machiwino 5:3
Wybrzeże Objazda - Skotawia Dębnica Kaszubska 1:3
Echo Biesowice - Arkadia Malechowo 1:7
Barton Barcino - Diament Trzebielino 2:1
Chrobry Charbrowo - Polonez Bobrowniki 1:4
Leśnik Cewice - ŁKS Łebunia 6:3
 stopaweza   22.02.2021, 23:20:00
Dzięki "Bucek" oby więcej takich jak ty na forum info a wnioski każdy sam wyciągnie &#128512;
 BUCEK   28.02.2021, 14:10:33
Wyniki meczów sparingowych drużyn słupskiej klasy okręgowej rozegranych w weekend 27 lutego:

Jantar Ustka - Start Miastko 4:1
Kaszubia Studzienice - Grom Nakla 7:1
Gryf/SMS Słupsk - Skotawia Dębnica Kaszubska 0:1
GKS Sierakowice - Jantaria Pobłocie 4:5
Chojniczanka II Chojnice - Piast Człuchów 1:1
KS Włynkówko - Stal Jezierzyce 6:0
Wikęd II Luzino - Leśnik Cewice 2:0
 kucov   06.03.2021, 15:59:47
Sokół-Piast 3:2 :idea:
R E K L A M A
 sebo74   06.03.2021, 18:12:25
MKS DEBRZNO- Czarni Czarne 1:1 (1:1) Jakub Kuliński 11- Kacper Kaczmarek 43 (karny)
 Zenitowiec   07.03.2021, 16:29:31
Jantaria 6:0 Leśnik
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła