MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 1 3 1 0 0 12 - 0
2. Borowiak Czersk 1 3 1 0 0 5 - 1
3. Nowi Nowa Cerkiew 1 3 1 0 0 6 - 3
4. Wierzyca Stara Kiszewa 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Styna Godziszewo 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Jantar Pawłowo 1 3 1 0 0 1 - 0
7. Wda Czarna Woda 1 1 0 1 0 1 - 1 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Santana Wielki Klincz 1 1 0 1 0 1 - 1 1 1 0 1 0 1 - 1
9. GKS Bobowo 1 0 0 0 1 1 - 2
10. Sławek Borzechowo 1 0 0 0 1 1 - 2
11. KS Skorzewo 1 0 0 0 1 0 - 1
12. LKP Nowa Karczma 1 0 0 0 1 3 - 6
13. Agra Ostrowite 1 0 0 0 1 1 - 5
14. Kolejarz Chojnice 1 0 0 0 1 0 - 12
Ostatni komentarz dodał selekcjoner 23.08.2019, 06:30:44




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
1. Santana Wielki Klincz 1 - 1 Wda Czarna Woda 17 sierpnia 2019 - 17:00
2. Agra Ostrowite 1 - 5 Borowiak Czersk 17 sierpnia 2019 - 16:30
3. Styna Godziszewo 2 - 1 GKS Bobowo 17 sierpnia 2019 - 16:00
4. Radunia II Stężyca 12 - 0 Kolejarz Chojnice 18 sierpnia 2019 - 13:00
5. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 1 Sławek Borzechowo 17 sierpnia 2019 - 16:00
6. Jantar Pawłowo 1 - 0 KS Skorzewo 17 sierpnia 2019 - 17:00
7. Nowi Nowa Cerkiew 6 - 3 LKP Nowa Karczma 17 sierpnia 2019 - 12:30
Kolejka 2 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Wda Czarna Woda - LKP Nowa Karczma 24 sierpnia 2019 - 17:00
9. KS Skorzewo - Nowi Nowa Cerkiew 24 sierpnia 2019 - 15:00
10. Sławek Borzechowo - Jantar Pawłowo 24 sierpnia 2019 - 15:00
11. Kolejarz Chojnice - Wierzyca Stara Kiszewa 24 sierpnia 2019 - 17:00
12. GKS Bobowo - Radunia II Stężyca 25 sierpnia 2019 - 16:00
13. Borowiak Czersk - Styna Godziszewo 25 sierpnia 2019 - 15:00
14. Santana Wielki Klincz - Agra Ostrowite 24 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 3 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Agra Ostrowite - Wda Czarna Woda 1 września 2019 - 14:00
16. Styna Godziszewo - Santana Wielki Klincz 31 sierpnia 2019 - 16:00
17. Radunia II Stężyca - Borowiak Czersk 1 września 2019 - 13:00
18. Wierzyca Stara Kiszewa - GKS Bobowo 31 sierpnia 2019 - 16:00
19. Jantar Pawłowo - Kolejarz Chojnice 31 sierpnia 2019 - 17:00
20. Nowi Nowa Cerkiew - Sławek Borzechowo 1 września 2019 - 14:00
21. LKP Nowa Karczma - KS Skorzewo 31 sierpnia 2019 - 17:00
Kolejka 4 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Wda Czarna Woda - KS Skorzewo 7 września 2019 - 17:00
23. Sławek Borzechowo - LKP Nowa Karczma 7 września 2019 - 11:00
24. Kolejarz Chojnice - Nowi Nowa Cerkiew 7 września 2019 - 17:00
25. GKS Bobowo - Jantar Pawłowo 7 września 2019 - 17:00
26. Borowiak Czersk - Wierzyca Stara Kiszewa 7 września 2019 - 17:00
27. Santana Wielki Klincz - Radunia II Stężyca 7 września 2019 - 17:00
28. Agra Ostrowite - Styna Godziszewo 7 września 2019 - 16:30
Kolejka 5 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Styna Godziszewo - Wda Czarna Woda 14 września 2019 - 16:00
30. Radunia II Stężyca - Agra Ostrowite 14 września 2019 - 16:00
31. Wierzyca Stara Kiszewa - Santana Wielki Klincz 14 września 2019 - 16:00
32. Jantar Pawłowo - Borowiak Czersk 14 września 2019 - 16:00
33. Nowi Nowa Cerkiew - GKS Bobowo 14 września 2019 - 15:00
34. LKP Nowa Karczma - Kolejarz Chojnice 15 września 2019 - 17:00
35. KS Skorzewo - Sławek Borzechowo 14 września 2019 - 16:00
Kolejka 6 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Wda Czarna Woda - Sławek Borzechowo 21 września 2019 - 17:00
37. Kolejarz Chojnice - KS Skorzewo 21 września 2019 - 16:00
38. GKS Bobowo - LKP Nowa Karczma 21 września 2019 - 16:00
39. Borowiak Czersk - Nowi Nowa Cerkiew 22 września 2019 - 15:00
40. Santana Wielki Klincz - Jantar Pawłowo 21 września 2019 - 17:00
41. Agra Ostrowite - Wierzyca Stara Kiszewa 21 września 2019
42. Styna Godziszewo - Radunia II Stężyca 21 września 2019 - 16:00
Kolejka 7 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Radunia II Stężyca - Wda Czarna Woda 28 września 2019 - 16:00
44. Wierzyca Stara Kiszewa - Styna Godziszewo 28 września 2019 - 16:00
45. Jantar Pawłowo - Agra Ostrowite 28 września 2019 - 16:00
46. Nowi Nowa Cerkiew - Santana Wielki Klincz 28 września 2019
47. LKP Nowa Karczma - Borowiak Czersk 29 września 2019 - 17:00
48. KS Skorzewo - GKS Bobowo 28 września 2019 - 16:00
49. Sławek Borzechowo - Kolejarz Chojnice 28 września 2019 - 15:00
Kolejka 8 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Wda Czarna Woda - Kolejarz Chojnice 5 października 2019 - 16:00
51. GKS Bobowo - Sławek Borzechowo 5 października 2019 - 15:00
52. Borowiak Czersk - KS Skorzewo 5 października 2019 - 15:00
53. Santana Wielki Klincz - LKP Nowa Karczma 5 października 2019 - 16:00
54. Agra Ostrowite - Nowi Nowa Cerkiew 5 października 2019
55. Styna Godziszewo - Jantar Pawłowo 5 października 2019 - 15:00
56. Radunia II Stężyca - Wierzyca Stara Kiszewa 6 października 2019 - 13:00
Kolejka 9 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Wierzyca Stara Kiszewa - Wda Czarna Woda 12 października 2019 - 15:00
58. Jantar Pawłowo - Radunia II Stężyca 13 października 2019 - 12:00
59. Nowi Nowa Cerkiew - Styna Godziszewo 12 października 2019 - 16:00
60. LKP Nowa Karczma - Agra Ostrowite 12 października 2019 - 16:00
61. KS Skorzewo - Santana Wielki Klincz 12 października 2019 - 15:00
62. Sławek Borzechowo - Borowiak Czersk 12 października 2019 - 15:00
63. Kolejarz Chojnice - GKS Bobowo 12 października 2019 - 15:00
Kolejka 10 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Wda Czarna Woda - GKS Bobowo 19 października 2019 - 15:00
65. Borowiak Czersk - Kolejarz Chojnice 20 października 2019 - 14:00
66. Santana Wielki Klincz - Sławek Borzechowo 19 października 2019 - 15:00
67. Agra Ostrowite - KS Skorzewo 19 października 2019
68. Styna Godziszewo - LKP Nowa Karczma 19 października 2019 - 15:00
69. Radunia II Stężyca - Nowi Nowa Cerkiew 20 października 2019 - 13:00
70. Wierzyca Stara Kiszewa - Jantar Pawłowo 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Pawłowo - Wda Czarna Woda 26 października 2019 - 15:00
72. Nowi Nowa Cerkiew - Wierzyca Stara Kiszewa 26 października 2019 - 15:00
73. LKP Nowa Karczma - Radunia II Stężyca 26 października 2019 - 15:00
74. KS Skorzewo - Styna Godziszewo 26 października 2019 - 14:00
75. Sławek Borzechowo - Agra Ostrowite 26 października 2019 - 15:00
76. Kolejarz Chojnice - Santana Wielki Klincz 26 października 2019 - 14:00
77. GKS Bobowo - Borowiak Czersk 26 października 2019 - 14:00
Kolejka 12 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Wda Czarna Woda - Borowiak Czersk 2 listopada 2019 - 14:00
79. Santana Wielki Klincz - GKS Bobowo 2 listopada 2019 - 15:00
80. Agra Ostrowite - Kolejarz Chojnice 2 listopada 2019
81. Styna Godziszewo - Sławek Borzechowo 2 listopada 2019 - 14:00
82. Radunia II Stężyca - KS Skorzewo 3 listopada 2019 - 13:00
83. Wierzyca Stara Kiszewa - LKP Nowa Karczma 2 listopada 2019 - 14:00
84. Jantar Pawłowo - Nowi Nowa Cerkiew 2 listopada 2019 - 14:00
Kolejka 13 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Nowi Nowa Cerkiew - Wda Czarna Woda 9 listopada 2019 - 13:30
86. LKP Nowa Karczma - Jantar Pawłowo 9 listopada 2019 - 14:00
87. KS Skorzewo - Wierzyca Stara Kiszewa 9 listopada 2019 - 14:00
88. Sławek Borzechowo - Radunia II Stężyca 9 listopada 2019 - 13:00
89. Kolejarz Chojnice - Styna Godziszewo 9 listopada 2019 - 14:00
90. GKS Bobowo - Agra Ostrowite 9 listopada 2019 - 13:00
91. Borowiak Czersk - Santana Wielki Klincz 9 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE