WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020
CO DALEJ Z PIŁKARSKIM SEZONEM NA POMORZU? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Borowiak Czersk 13 33 10 3 0 37 - 16
2. Radunia II Stężyca 13 32 10 2 1 58 - 11
3. Styna Godziszewo 13 28 8 4 1 28 - 18
4. KS Skorzewo 13 25 8 1 4 39 - 23
5. Jantar Pawłowo 13 19 5 4 4 25 - 22
6. Nowi Nowa Cerkiew 13 18 5 3 5 28 - 39 1 3 1 0 0 3 - 2
7. Kolejarz Chojnice 13 18 6 0 7 28 - 35 1 0 0 0 1 2 - 3
8. Sławek Borzechowo 13 16 5 1 7 23 - 23 1 3 1 0 0 2 - 1
9. Agra Ostrowite 13 16 5 1 7 29 - 39 1 0 0 0 1 1 - 2
10. GKS Bobowo 13 14 3 5 5 28 - 26
11. Wda Czarna Woda 13 13 3 4 6 19 - 31
12. Wierzyca Stara Kiszewa 13 10 2 4 7 16 - 33
13. Santana Wielki Klincz 13 7 1 4 8 20 - 35
14. LKP Nowa Karczma 13 5 1 2 10 23 - 50
Ostatni komentarz dodał sonicmaster 15.02.2020, 17:35:16
 Baner


Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Wda Czarna Woda - Santana Wielki Klincz 28 marca 2020 - 16:00
2. Borowiak Czersk - Agra Ostrowite 29 marca 2020 - 16:00
3. GKS Bobowo - Styna Godziszewo
4. Kolejarz Chojnice - Radunia II Stężyca 28 marca 2020 - 16:00
5. Sławek Borzechowo - Wierzyca Stara Kiszewa 28 marca 2020 - 15:00
6. KS Skorzewo - Jantar Pawłowo 28 marca 2020 - 16:00
7. LKP Nowa Karczma - Nowi Nowa Cerkiew 28 marca 2020 - 16:00
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. LKP Nowa Karczma - Wda Czarna Woda 5 kwietnia 2020 - 14:00
9. Nowi Nowa Cerkiew - KS Skorzewo 4 kwietnia 2020 - 14:30
10. Jantar Pawłowo - Sławek Borzechowo 4 kwietnia 2020 - 16:00
11. Wierzyca Stara Kiszewa - Kolejarz Chojnice 4 kwietnia 2020 - 16:00
12. Radunia II Stężyca - GKS Bobowo 4 kwietnia 2020 - 16:00
13. Styna Godziszewo - Borowiak Czersk
14. Agra Ostrowite - Santana Wielki Klincz 5 kwietnia 2020 - 14:00
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wda Czarna Woda - Agra Ostrowite 8 kwietnia 2020 - 16:00
16. Santana Wielki Klincz - Styna Godziszewo
17. Borowiak Czersk - Radunia II Stężyca 11 kwietnia 2020 - 16:30
18. GKS Bobowo - Wierzyca Stara Kiszewa
19. Kolejarz Chojnice - Jantar Pawłowo 11 kwietnia 2020 - 17:00
20. Sławek Borzechowo - Nowi Nowa Cerkiew 8 kwietnia 2020 - 15:00
21. KS Skorzewo - LKP Nowa Karczma 11 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KS Skorzewo - Wda Czarna Woda 18 kwietnia 2020 - 18:00
23. LKP Nowa Karczma - Sławek Borzechowo 19 kwietnia 2020 - 17:00
24. Nowi Nowa Cerkiew - Kolejarz Chojnice
25. Jantar Pawłowo - GKS Bobowo 18 kwietnia 2020 - 16:00
26. Wierzyca Stara Kiszewa - Borowiak Czersk 18 kwietnia 2020 - 16:00
27. Radunia II Stężyca - Santana Wielki Klincz 18 kwietnia 2020 - 16:00
28. Styna Godziszewo - Agra Ostrowite
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Wda Czarna Woda - Styna Godziszewo 25 kwietnia 2020 - 17:00
30. Agra Ostrowite - Radunia II Stężyca 26 kwietnia 2020 - 15:00
31. Santana Wielki Klincz - Wierzyca Stara Kiszewa
32. Borowiak Czersk - Jantar Pawłowo 26 kwietnia 2020 - 17:00
33. GKS Bobowo - Nowi Nowa Cerkiew
34. Kolejarz Chojnice - LKP Nowa Karczma 25 kwietnia 2020 - 17:00
35. Sławek Borzechowo - KS Skorzewo 25 kwietnia 2020 - 15:00
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Sławek Borzechowo - Wda Czarna Woda 2 maja 2020 - 15:00
37. KS Skorzewo - Kolejarz Chojnice 2 maja 2020 - 16:00
38. LKP Nowa Karczma - GKS Bobowo 3 maja 2020 - 17:00
39. Nowi Nowa Cerkiew - Borowiak Czersk
40. Jantar Pawłowo - Santana Wielki Klincz 2 maja 2020 - 16:00
41. Wierzyca Stara Kiszewa - Agra Ostrowite 2 maja 2020 - 16:00
42. Radunia II Stężyca - Styna Godziszewo 3 maja 2020 - 13:00
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Wda Czarna Woda - Radunia II Stężyca 9 maja 2020 - 17:00
44. Styna Godziszewo - Wierzyca Stara Kiszewa
45. Agra Ostrowite - Jantar Pawłowo 10 maja 2020 - 14:00
46. Santana Wielki Klincz - Nowi Nowa Cerkiew
47. Borowiak Czersk - LKP Nowa Karczma 9 maja 2020 - 17:00
48. GKS Bobowo - KS Skorzewo
49. Kolejarz Chojnice - Sławek Borzechowo 9 maja 2020 - 17:00
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Kolejarz Chojnice - Wda Czarna Woda 16 maja 2020 - 17:00
51. Sławek Borzechowo - GKS Bobowo 16 maja 2020 - 15:00
52. KS Skorzewo - Borowiak Czersk 16 maja 2020 - 16:00
53. LKP Nowa Karczma - Santana Wielki Klincz 17 maja 2020 - 17:00
54. Nowi Nowa Cerkiew - Agra Ostrowite
55. Jantar Pawłowo - Styna Godziszewo 16 maja 2020 - 15:00
56. Wierzyca Stara Kiszewa - Radunia II Stężyca 16 maja 2020 - 16:00
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Wda Czarna Woda - Wierzyca Stara Kiszewa 23 maja 2020 - 17:00
58. Radunia II Stężyca - Jantar Pawłowo 23 maja 2020 - 16:00
59. Styna Godziszewo - Nowi Nowa Cerkiew
60. Agra Ostrowite - LKP Nowa Karczma 23 maja 2020 - 17:00
61. Santana Wielki Klincz - KS Skorzewo
62. Borowiak Czersk - Sławek Borzechowo 24 maja 2020 - 17:00
63. GKS Bobowo - Kolejarz Chojnice
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Bobowo - Wda Czarna Woda
65. Kolejarz Chojnice - Borowiak Czersk 30 maja 2020 - 17:00
66. Sławek Borzechowo - Santana Wielki Klincz 30 maja 2020 - 15:00
67. KS Skorzewo - Agra Ostrowite 30 maja 2020 - 16:00
68. LKP Nowa Karczma - Styna Godziszewo 31 maja 2020 - 17:00
69. Nowi Nowa Cerkiew - Radunia II Stężyca
70. Jantar Pawłowo - Wierzyca Stara Kiszewa 30 maja 2020 - 16:00
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Wda Czarna Woda - Jantar Pawłowo 6 czerwca 2020 - 17:00
72. Wierzyca Stara Kiszewa - Nowi Nowa Cerkiew 6 czerwca 2020 - 16:00
73. Radunia II Stężyca - LKP Nowa Karczma 6 czerwca 2020 - 16:00
74. Styna Godziszewo - KS Skorzewo
75. Agra Ostrowite - Sławek Borzechowo 7 czerwca 2020 - 15:00
76. Santana Wielki Klincz - Kolejarz Chojnice
77. Borowiak Czersk - GKS Bobowo 6 czerwca 2020 - 17:00
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Borowiak Czersk - Wda Czarna Woda 11 czerwca 2020 - 17:00
79. GKS Bobowo - Santana Wielki Klincz
80. Kolejarz Chojnice - Agra Ostrowite 11 czerwca 2020 - 17:00
81. Sławek Borzechowo - Styna Godziszewo 11 czerwca 2020 - 15:00
82. KS Skorzewo - Radunia II Stężyca 11 czerwca 2020 - 16:00
83. LKP Nowa Karczma - Wierzyca Stara Kiszewa 11 czerwca 2020 - 19:00
84. Nowi Nowa Cerkiew - Jantar Pawłowo
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Wda Czarna Woda - Nowi Nowa Cerkiew 14 czerwca 2020 - 13:00
86. Jantar Pawłowo - LKP Nowa Karczma 14 czerwca 2020 - 13:00
87. Wierzyca Stara Kiszewa - KS Skorzewo 14 czerwca 2020 - 13:00
88. Radunia II Stężyca - Sławek Borzechowo 14 czerwca 2020 - 13:00
89. Styna Godziszewo - Kolejarz Chojnice 14 czerwca 2020 - 13:00
90. Agra Ostrowite - GKS Bobowo 14 czerwca 2020 - 13:00
91. Santana Wielki Klincz - Borowiak Czersk 14 czerwca 2020 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE