Przypominam o zapraszam na stronę na Facebooku poświęconą naszej grupie A klasy.
Serie A - Gdańska grupa III
 jestemnatak   05.08.2019, 10:16:47
Portowiec Gdańsk szuka sparingpartnera na 10/11.08. Boisko w Nowym Porcie, zapraszam do kontaktu priv. 506158542
 niedzielny.kibic   17.08.2019, 19:14:04
Mecz Novi z Nowa Karczma słaby. W Nowej Cerkwi najgorsze boisko jakie widziałem od lat. Nowa Karczma przyjechała w 11. Obie drużyny będą biły się o utrzymanie.
Styna podtrzymuje formę ze sparingów.
Agra z Borowiakiem. 1 : 5 ale jak w drużynie Borowiaka zabraknie zawodnika z nr 10 to zespół traci całą siłę ofensywna. Zawodnik z takim gazem na minimum 3 ligę. Uważajcie na obrońcę z nr 5 na lewej obronie w Borowiaku typowy b klasowiec, rzecznik
Pawłowo to dużo słabszy zespół niż w poprzednim sezonie
 Ronaldo402   17.08.2019, 20:53:52
Ja troszkę inaczej widzę Pawłowo poziom ten sam tylko Skorzewo jest dużo mocniejsze . Wspomnicie moje słowa. Bardzo w porządku chłopaki powodzenia dla was
 Darkoo   17.08.2019, 22:04:14
Wybrałem się dziś na Styne. I mam takie mieszane uczucia co do ich gry, z jednej strony momenty gry maja bardzo dobre, operują piłka jak zawodowcy, kilka razy tak przegrali naszych ze było mi ich szkoda, bo wygladali jak dzieci. Z drugiej strony fatalne blędy indywidualne w obronie po ktorych moglismy Styne dziś mocniej "ukłuć". Oczywiscie nie bede zakłamywał rzeczywistosci gdyby nie lepsza skuteczność formacji ofensywnej kolega z (99 i 10) to mecz już by się skończył w 1 połowie. Styna siedziała na nas przez dobre 80min spotkania a 21 zawodników było na naszej połowie i strzelało wszedzie tylko nie do bramki. 2 Połowa to już popis Styny... Zmiany napewno na plus koledze z 8 piłka przeszkadzała dziś momentami, ale robote przy 2 bramkach zrobił. Oceniać przez pryzmat jednego meczu nie bede napewno wybiore sie do Godziszewa na mecz z rywalem ktory postanowi zatakowac. Pozdrawiam Kibic GKS!
 tomjerry   17.08.2019, 22:24:40
Niedzielny.kibic co do spotkania Nowych z Karczma to uwazam, ze takie slabe spotkanie nie bylo skoro padlo az 9bramek, to ze goscie przyjechali w 11 i strzellili dwie bramki z wapna. Pewnie byłeś na meczu skoro oceniles stan boiska, jak dla mnie nie ma co oceniać po pierwszej kolejce, bo co Agra od razu spadek? Bo Borowiak sie z nimi rozprawil? Godziszewo na awans bo latwo wygrywali sparingi, a w lidze wynik 2:1. Jantar slabszy bo wygral 1:0. Dla mnie to dziwne porównanie, jest jeszcze okres wakacyjny nie każda z druzyn ma optymalny sklad, poczekajmy do 4,5 kolejki i wtedy będzie można zauważyć co sie dzieje w lidze. Jak radzą sobie beniaminkowie spadkowicze i kandydaci do awansu. Pozdrawiam
 Geniojo   17.08.2019, 22:40:40
Styna Gks to mecz walki i wielu zmarnowabych szans z obu stron . A co najwazniejsze kultura z obu stron w trakcie meczu jak i poza nim . Styna ma mega pake ale musi poprawic napewno obrobe bo duzo luk bylo , Gks sie nastawil na defensywe i w pierwszych 35 min to mega dzialalo . Ogolnie fajny mecz wiec pozdro Styna i powodzenia
 Darkoo   17.08.2019, 23:35:26
Geniojo dokładnie paczke mają mega a prawie wcale się nie zmieniła od zeszłego sezonu. Przyznam że mecz jeden z lepszych jaki widziałem może początek był nudny jak flaki z olejem, ale pozniej wszytko do przodu, bolało mnie to w 2 połowie zwłaszcza jak po drugiej bramce co by o niej nie mowić palce lizać, graliśmy to co kiedyś czyli laga... Musze przyznać ze jezeli chodzi o boki Styny to tam jest ogień czy lewa czy prawa strona poprostu wyglada to swietnie w ataku. Wasza obrona zagrała dziś mega przeciętny mecz a pamiętam że dużo od momentu awansu do A klasy się nie zmieniła a wtedy przeciez straciła kilka bramek ;)
 Darkoo   17.08.2019, 23:54:45
Tomjerry być może jeszcze przeciwko Stynie nie graliscie, ale po dzisiejszym spotkaniu, w moim odczuciu jest to kandydat 1#.
I to nie jest czcze gadanie, zeby usprawiedliwic porażke mamy mocna drużyny kilka wzmocien, ale Styna taką grą jak dziś zaprezentowała poprostu mnie kupiła i życzę sąsiadom jak najlepiej!
 niedzielny.kibic   18.08.2019, 10:14:03
TomJerry no i co ze padło 9 bramek? Jeden bramkarz 1.50 drugi bramkarz z kilkoma kg za dużo. Oczywiście nie obrażając ich bo i tak wybronili po kilka sytuacji oceniam słabo te zespoły bo żaden zespół nie wymienił 5 podań po ziemi. Max dwa podania i tak zwana "laga" z drugiej strony boisko nie pomagało. O Agrze nie powiedziałem że spadek będą punktowac. Styna gra dobrze i pokazali to w meczu z niewygodnym rywalem jakie jest bobowo. A z pawlowa z tego co wiem odeszło 2 podstawowych zawodników i myślę że na tym stracili. To jest tylko moje zdanie nie musisz się z nim zgadzać
 tomjerry   18.08.2019, 17:54:05
Spokojnie ja tez napisalem to jak ja to widziałem, od czasu do czasu pojade obejrzeć jakies spotkanie mam nadzieje,ze nikogo nie urazilem. Pozdrowiam
 Geniojo   18.08.2019, 18:03:51
Radunia 12-0 Chojnice co sie tam stanelo ? |)
 niedzielny.kibic   19.08.2019, 15:16:50
Geniojo oglądałem chwilę na internecie to Radunia II chodzi jak miło. Wybiegani, młodzi chłopacy. Drużyna w 3 lidze musi mieć dobre zaplecze i szeroką kadrę bo wiadomo kontuzje, kartki. Pewnie połowa trenuje z pierwszym zespołem a z 3-4 jest w kadrze 3ligi co drugi czy trzeci mecz.
 Barca2018   22.08.2019, 18:17:02
z tego co wiem jeden zawodnik z drużyny agry gra na lewo dawid ż na zdjeciach widac ze gral w meczu a w protokule wcale go nie ma.agra agra 1 kolejka juz lewusami graja https://czas.tygodnik.pl/pl/fotorelacje/sport/agra-nowe-ostrowite-borowiak-15/3597,8
:s :s :s :s :s :s
 PatrickKluivert   22.08.2019, 21:30:58
Barca2018, polecam okulary, bo ja tam Dawida nie widzę na zdjęciach. Nie grał w tym meczu, jakieś banialuki piszesz, pozdro.