MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Pomezania Malbork 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Keramzyt Szprudowo 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Orzeł Subkowy 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Chojniczanka II Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Czarni Przemysław 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Tęcza Brusy 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Relax Ryjewo 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Sokół Zblewo 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Wisła Tczew 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Spójnia Sadlinki 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Meteor Pinczyn 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Victoria Kaliska 0 0 0 0 0 0 - 0
15. Mady Ostaszewo 0 0 0 0 0 0 - 0
16. Powiśle II Dzierzgoń 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał cpelplin 18.07.2019, 12:56:10




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. Mady Ostaszewo - Pomezania Malbork
3. Victoria Kaliska - Keramzyt Szprudowo
4. Meteor Pinczyn - Orzeł Subkowy
5. Spójnia Sadlinki - Chojniczanka II Chojnice
6. Wisła Tczew - Czarni Przemysław
7. Sokół Zblewo - Tęcza Brusy
8. Relax Ryjewo - Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 2 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Powiśle II Dzierzgoń
10. Tęcza Brusy - Relax Ryjewo
11. Czarni Przemysław - Sokół Zblewo
12. Chojniczanka II Chojnice - Wisła Tczew
13. Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki
14. Keramzyt Szprudowo - Meteor Pinczyn
15. Pomezania Malbork - Victoria Kaliska
16. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Mady Ostaszewo
Kolejka 3 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Mady Ostaszewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
18. Victoria Kaliska - Żuławy Nowy Dwór Gdański
19. Meteor Pinczyn - Pomezania Malbork
20. Spójnia Sadlinki - Keramzyt Szprudowo
21. Wisła Tczew - Orzeł Subkowy
22. Sokół Zblewo - Chojniczanka II Chojnice
23. Relax Ryjewo - Czarni Przemysław
24. Powiśle II Dzierzgoń - Tęcza Brusy
Kolejka 4 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Tęcza Brusy
26. Czarni Przemysław - Powiśle II Dzierzgoń
27. Chojniczanka II Chojnice - Relax Ryjewo
28. Orzeł Subkowy - Sokół Zblewo
29. Keramzyt Szprudowo - Wisła Tczew
30. Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki
31. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Meteor Pinczyn
32. Mady Ostaszewo - Victoria Kaliska
Kolejka 5 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Victoria Kaliska - Beniaminek 03 Starogard Gdański
34. Meteor Pinczyn - Mady Ostaszewo
35. Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański
36. Wisła Tczew - Pomezania Malbork
37. Sokół Zblewo - Keramzyt Szprudowo
38. Relax Ryjewo - Orzeł Subkowy
39. Powiśle II Dzierzgoń - Chojniczanka II Chojnice
40. Tęcza Brusy - Czarni Przemysław
Kolejka 6 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Czarni Przemysław
42. Chojniczanka II Chojnice - Tęcza Brusy
43. Orzeł Subkowy - Powiśle II Dzierzgoń
44. Keramzyt Szprudowo - Relax Ryjewo
45. Pomezania Malbork - Sokół Zblewo
46. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wisła Tczew
47. Mady Ostaszewo - Spójnia Sadlinki
48. Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn
Kolejka 7 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Meteor Pinczyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański
50. Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska
51. Wisła Tczew - Mady Ostaszewo
52. Sokół Zblewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
53. Relax Ryjewo - Pomezania Malbork
54. Powiśle II Dzierzgoń - Keramzyt Szprudowo
55. Tęcza Brusy - Orzeł Subkowy
56. Czarni Przemysław - Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 8 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Chojniczanka II Chojnice
58. Orzeł Subkowy - Czarni Przemysław
59. Keramzyt Szprudowo - Tęcza Brusy
60. Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń
61. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Relax Ryjewo
62. Mady Ostaszewo - Sokół Zblewo
63. Victoria Kaliska - Wisła Tczew
64. Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki
Kolejka 9 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Spójnia Sadlinki - Beniaminek 03 Starogard Gdański
66. Wisła Tczew - Meteor Pinczyn
67. Sokół Zblewo - Victoria Kaliska
68. Relax Ryjewo - Mady Ostaszewo
69. Powiśle II Dzierzgoń - Żuławy Nowy Dwór Gdański
70. Tęcza Brusy - Pomezania Malbork
71. Czarni Przemysław - Keramzyt Szprudowo
72. Chojniczanka II Chojnice - Orzeł Subkowy
Kolejka 10 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Orzeł Subkowy
74. Keramzyt Szprudowo - Chojniczanka II Chojnice
75. Pomezania Malbork - Czarni Przemysław
76. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Tęcza Brusy
77. Mady Ostaszewo - Powiśle II Dzierzgoń
78. Victoria Kaliska - Relax Ryjewo
79. Meteor Pinczyn - Sokół Zblewo
80. Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew
Kolejka 11 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Wisła Tczew - Beniaminek 03 Starogard Gdański
82. Sokół Zblewo - Spójnia Sadlinki
83. Relax Ryjewo - Meteor Pinczyn
84. Powiśle II Dzierzgoń - Victoria Kaliska
85. Tęcza Brusy - Mady Ostaszewo
86. Czarni Przemysław - Żuławy Nowy Dwór Gdański
87. Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork
88. Orzeł Subkowy - Keramzyt Szprudowo
Kolejka 12 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Keramzyt Szprudowo
90. Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy
91. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Chojniczanka II Chojnice
92. Mady Ostaszewo - Czarni Przemysław
93. Victoria Kaliska - Tęcza Brusy
94. Meteor Pinczyn - Powiśle II Dzierzgoń
95. Spójnia Sadlinki - Relax Ryjewo
96. Wisła Tczew - Sokół Zblewo
Kolejka 13 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Sokół Zblewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
98. Relax Ryjewo - Wisła Tczew
99. Powiśle II Dzierzgoń - Spójnia Sadlinki
100. Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn
101. Czarni Przemysław - Victoria Kaliska
102. Chojniczanka II Chojnice - Mady Ostaszewo
103. Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
104. Keramzyt Szprudowo - Pomezania Malbork
Kolejka 14 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork
106. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Keramzyt Szprudowo
107. Mady Ostaszewo - Orzeł Subkowy
108. Victoria Kaliska - Chojniczanka II Chojnice
109. Meteor Pinczyn - Czarni Przemysław
110. Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy
111. Wisła Tczew - Powiśle II Dzierzgoń
112. Sokół Zblewo - Relax Ryjewo
Kolejka 15 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Relax Ryjewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
114. Powiśle II Dzierzgoń - Sokół Zblewo
115. Tęcza Brusy - Wisła Tczew
116. Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki
117. Chojniczanka II Chojnice - Meteor Pinczyn
118. Orzeł Subkowy - Victoria Kaliska
119. Keramzyt Szprudowo - Mady Ostaszewo
120. Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE