ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (STYCZEŃ - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
 Baner

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2019/2020
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI
18. stycznia 2020:
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice - Wda Lipusz (11:00)

POPRZEDNIE WYNIKI
15. stycznia 2020 (środa):
Pomezania Malbork 3-0 Ruch Gościszewo
11. sierpnia 2019 (niedziela):
Supra Kwidzyn 8-2 Relax Ryjewo
10. sierpnia 2019 (sobota):
Meteor Pinczyn 4-4 GTS Mokry Dwór (1)
Wisła Tczew 10-0 Centrum Pelplin
Keramzyt Szprudowo 1-0 Mewa Gniew
9. sierpnia 2019 (piątek):
Pomezania Malbork 2-0 Olimpia Sztum (1)
Chojniczanka II Chojnice 5-3 Victoria Kaliska
7. sierpnia 2019 (środa):
Mady Ostaszewo 3-1 GTS Mokry Dwór (2)
Gedania Gdańsk 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
3. sierpnia 2019 (sobota):
Pomezania Malbork 0-3 Lechia II Gdańsk (1)
Powiśle Dzierzgoń 7-0 Spójnia Sadlinki
Rodło Kwidzyn 2-4 Keramzyt Szprudowo
Sokół Zblewo 1-0 Lechia II Gdańsk
Borowiak Czersk 2-5 Victoria Kaliska
Sławek Borzechowo 1-10 Meteor Pinczyn
2. sierpnia 2019 (piątek):
Orzeł Subkowy 1-4 Wierzyca Pelplin (1)
31. lipca 2019 (środa):
Pomezania Malbork 0-0 Unia Susz
Orzeł Subkowy 4-2 GLKS Różyny (1)
Powiśle II Dzierzgoń 10-0 Ruch Gościszewo
30. lipca 2019 (wtorek):
Mady Ostaszewo 8-1 GKS Bobowo (2)
27. lipca 2019 (sobota):
Kaszubia Kościerzyna 7-0 Sokół Zblewo (3)
Pomezania Malbork 1-2 Grom Nowy Staw (3)
Powiśle Dzierzgoń 4-3 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
Czarni Pruszcz Gdański 2-10 Meteor Pinczyn (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-3 Wisła Tczew (2)
Spójnia Sadlinki 0-4 LKS Waplewo
Powiśle II Dzierzgoń 6-1 Błękitni Stare Pole
26. lipca 2019 (piątek):
Czarni Przemysław 12-0 Korona Cedry Małe (1)
24. lipca 2019 (środa):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-2 Concordia Elbląg
Gedania Gdańsk 6-2 Beniaminek 03 Starogard Gdański (1)
Chojniczanka II Chojnice 11-0 Piast Człuchów
20. lipca 2019 (sobota):
Sokół Zblewo 2-2 Grom Nowy Staw (1)
Pomezania Malbork 0-0 Delta Miłoradz (1)
Wda Lipusz 4-3 Meteor Pinczyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański 10-0 Czarni Pruszcz Gdański (1)
Mady Ostaszewo 13-0 Skra Kończewice
Victoria Kaliska 6-0 Santana Wielki Klincz
19. lipca 2019 (piątek):
Olimpia Sztum 4-0 Relax Ryjewo
Spójnia Sadlinki 4-1 GKS Gardeja
17. lipca 2019 (środa):
Nogat Malbork 0-10 Pomezania Malbork (1)
Wierzyca Pelplin 5-0 Keramzyt Szprudowo
13. lipca 2019 (sobota):
Sokół Zblewo 1-2 GKS Przodkowo
Meteor Pinczyn 2-2 Orzeł Trąbki Wielkie
NASTĘPNE SPARINGI
26. stycznia 2020 (niedziela):
Chojniczanka II Chojnice - Lipniczanka Lipnica
1. lutego 2020 (sobota):
Wisła Tczew - Wierzyca Pelplin (18:00 Tczew)
5. lutego 2020 (środa):
Wisła Tczew - Wietcisa Skarszewy (18:30 Tczew)
8. lutego 2020 (sobota):
Sokół Zblewo - Kaszubia Kościerzyna
Wisła Tczew - Wda Lipusz (18:00 Tczew)
15. lutego 2020 (sobota):
Sokół Zblewo - GKS Przodkowo
Wisła Tczew - Zawisza Bydgoszcz (16:00 Tczew)
22. lutego 2020 (sobota):
Wisła Tczew - Gwiazda Karsin (18:00 Tczew)
29. lutego 2020 (sobota):
Gedania Gdańsk - Wisła Tczew (18:00 Gdańsk)
7. marca 2020 (sobota):
Tęcza Brusy - Kaszubia Kościerzyna (Chojnice)

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE