ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - 3 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 01.12.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Ekstraklasa - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Legia Warszawa 15 29 9 2 4 28 - 14
2. Piast Gliwice 15 28 8 4 3 19 - 11 1 1 0 1 0 0 - 0
3. Pogoń Szczecin 15 28 8 4 3 17 - 12 1 1 0 1 0 0 - 0
4. Śląsk Wrocław 15 27 7 6 2 21 - 14 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Cracovia Kraków 15 27 8 3 4 22 - 14 1 0 0 0 1 1 - 2
6. Wisła Płock 15 26 8 2 5 20 - 22
7. Jagiellonia Białystok 15 23 6 5 4 25 - 20
8. Lechia Gdańsk 15 21 5 6 4 17 - 15
9. Lech Poznań 15 20 5 5 5 24 - 18
10. Raków Częstochowa 15 19 6 1 8 17 - 21 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Zagłębie Lubin 15 19 5 4 6 25 - 23 1 1 0 1 0 2 - 2
12. Górnik Zabrze 15 16 3 7 5 14 - 19
13. Arka Gdynia 15 13 3 4 8 12 - 23
14. Korona Kielce 15 12 3 3 9 7 - 19
15. Wisła Kraków 15 11 3 2 10 14 - 26 1 3 1 0 0 4 - 0
16. ŁKS Łódź 15 11 3 2 10 15 - 26 1 0 0 0 1 0 - 4




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 20/21. lipca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Arka Gdynia 0 - 3 Jagiellonia Białystok 19 lipca 2019 - 18:00
2. Legia Warszawa 1 - 2 Pogoń Szczecin 21 lipca 2019 - 17:30
3. ŁKS Łódź 0 - 0 Lechia Gdańsk 19 lipca 2019 - 20:30
4. Piast Gliwice 1 - 1 Lech Poznań 20 lipca 2019 - 20:00
5. Raków Częstochowa 0 - 1 Korona Kielce 20 lipca 2019 - 15:00
6. Wisła Kraków 0 - 1 Śląsk Wrocław 20 lipca 2019 - 17:30
7. Wisła Płock 1 - 1 Górnik Zabrze 22 lipca 2019 - 18:00
8. Zagłębie Lubin 1 - 1 Cracovia Kraków 21 lipca 2019 - 15:00
Kolejka 2 - 27/28. lipca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Cracovia Kraków 1 - 2 ŁKS Łódź 27 lipca 2019 - 17:30
10. Górnik Zabrze 1 - 0 Zagłębie Lubin 26 lipca 2019 - 18:00
11. Jagiellonia Białystok 0 - 1 Raków Częstochowa 27 lipca 2019 - 20:00
12. Korona Kielce 1 - 2 Legia Warszawa 28 lipca 2019 - 15:00
13. Lech Poznań 4 - 0 Wisła Płock 26 lipca 2019 - 20:30
14. Lechia Gdańsk 0 - 0 Wisła Kraków 28 lipca 2019 - 17:30
15. Pogoń Szczecin 2 - 0 Arka Gdynia 29 lipca 2019 - 18:00
16. Śląsk Wrocław 2 - 1 Piast Gliwice 28 lipca 2019 - 17:30
Kolejka 3 - 3/4. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Arka Gdynia 1 - 1 Korona Kielce 2 sierpnia 2019 - 18:00
18. Legia Warszawa 0 - 0 Śląsk Wrocław 4 sierpnia 2019 - 17:30
19. ŁKS Łódź 1 - 2 Lech Poznań 3 sierpnia 2019 - 20:00
20. Piast Gliwice 0 - 0 Pogoń Szczecin 4 sierpnia 2019 - 17:30
21. Raków Częstochowa 1 - 3 Cracovia Kraków 3 sierpnia 2019 - 17:30
22. Wisła Kraków 1 - 0 Górnik Zabrze 5 sierpnia 2019 - 18:00
23. Wisła Płock 1 - 2 Lechia Gdańsk 4 sierpnia 2019 - 15:00
24. Zagłębie Lubin 2 - 2 Jagiellonia Białystok 2 sierpnia 2019 - 20:30
Kolejka 4 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Cracovia Kraków 1 - 0 Korona Kielce 11 sierpnia 2019 - 17:30
26. Górnik Zabrze 1 - 0 Raków Częstochowa 10 sierpnia 2019 - 20:00
27. Lech Poznań 1 - 3 Śląsk Wrocław 9 sierpnia 2019 - 20:30
28. Lechia Gdańsk 1 - 1 Jagiellonia Białystok 12 sierpnia 2019 - 18:00
29. ŁKS Łódź 0 - 1 Piast Gliwice 11 sierpnia 2019 - 15:00
30. Pogoń Szczecin 1 - 0 Wisła Kraków 10 sierpnia 2019 - 15:00
31. Wisła Płock 1 - 0 Legia Warszawa 18 września 2019 - 18:00
32. Zagłębie Lubin 2 - 0 Arka Gdynia 10 sierpnia 2019 - 17:30
Kolejka 5 - 17/18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Arka Gdynia 0 - 0 Lech Poznań 17 sierpnia 2019 - 17:30
34. Jagiellonia Białystok 3 - 1 Górnik Zabrze 17 sierpnia 2019 - 20:00
35. Korona Kielce 0 - 1 Pogoń Szczecin 19 sierpnia 2019 - 18:00
36. Legia Warszawa 1 - 0 Zagłębie Lubin 18 sierpnia 2019 - 17:30
37. Piast Gliwice 1 - 0 Wisła Płock 18 sierpnia 2019 - 15:00
38. Raków Częstochowa 2 - 1 Lechia Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 17:30
39. Śląsk Wrocław 2 - 1 Cracovia Kraków 17 sierpnia 2019 - 15:00
40. Wisła Kraków 4 - 0 ŁKS Łódź 16 sierpnia 2019 - 20:30
Kolejka 6 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Cracovia Kraków 3 - 1 Arka Gdynia 24 sierpnia 2019 - 15:00
42. Górnik Zabrze 3 - 0 Korona Kielce 25 sierpnia 2019 - 15:00
43. Jagiellonia Białystok 3 - 2 Wisła Kraków 23 sierpnia 2019 - 20:30
44. Lechia Gdańsk 1 - 1 Śląsk Wrocław 24 sierpnia 2019 - 17:30
45. ŁKS Łódź 2 - 3 Legia Warszawa 25 sierpnia 2019 - 17:30
46. Pogoń Szczecin 1 - 2 Wisła Płock 26 sierpnia 2019 - 18:00
47. Raków Częstochowa 2 - 3 Lech Poznań 24 sierpnia 2019 - 20:00
48. Zagłębie Lubin 0 - 3 Piast Gliwice 25 sierpnia 2019 - 17:30
Kolejka 7 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Arka Gdynia 1 - 0 Górnik Zabrze 30 sierpnia 2019 - 18:00
50. Korona Kielce 0 - 2 Jagiellonia Białystok 30 sierpnia 2019 - 20:30
51. Lech Poznań 1 - 2 Cracovia Kraków 1 września 2019 - 17:30
52. Legia Warszawa 3 - 1 Raków Częstochowa 1 września 2019 - 20:00
53. Piast Gliwice 1 - 2 Lechia Gdańsk 31 sierpnia 2019 - 17:30
54. Śląsk Wrocław 1 - 1 Pogoń Szczecin 1 września 2019 - 15:00
55. Wisła Kraków 4 - 2 Zagłębie Lubin 31 sierpnia 2019 - 20:00
56. Wisła Płock 2 - 1 ŁKS Łódź 31 sierpnia 2019 - 15:00
Kolejka 8 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Cracovia Kraków 2 - 0 Piast Gliwice 16 września 2019 - 18:00
58. Górnik Zabrze 0 - 0 Śląsk Wrocław 15 września 2019 - 17:30
59. Jagiellonia Białystok 0 - 0 Legia Warszawa 13 września 2019 - 20:30
60. Korona Kielce 1 - 1 Wisła Kraków 14 września 2019 - 20:00
61. Lechia Gdańsk 2 - 1 Lech Poznań 14 września 2019 - 17:30
62. Pogoń Szczecin 1 - 0 ŁKS Łódź 15 września 2019 - 15:00
63. Raków Częstochowa 2 - 0 Arka Gdynia 14 września 2019 - 15:00
64. Zagłębie Lubin 5 - 0 Wisła Płock 13 września 2019 - 18:00
Kolejka 9 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Cracovia Kraków 1 - 2 Legia Warszawa 22 września 2019 - 17:30
66. Lech Poznań 1 - 1 Jagiellonia Białystok 20 września 2019 - 20:30
67. Lechia Gdańsk 2 - 0 Korona Kielce 21 września 2019 - 17:30
68. ŁKS Łódź 1 - 4 Arka Gdynia 21 września 2019 - 15:00
69. Piast Gliwice 2 - 1 Raków Częstochowa 20 września 2019 - 18:00
70. Pogoń Szczecin 1 - 1 Górnik Zabrze 22 września 2019 - 15:00
71. Śląsk Wrocław 4 - 4 Zagłębie Lubin 21 września 2019 - 20:00
72. Wisła Płock 2 - 1 Wisła Kraków 22 września 2019 - 12:30
Kolejka 10 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Arka Gdynia 0 - 0 Piast Gliwice 29 września 2019 - 12:30
74. Górnik Zabrze 1 - 3 Lech Poznań 28 września 2019 - 20:00
75. Jagiellonia Białystok 2 - 3 Pogoń Szczecin 29 września 2019 - 15:00
76. Korona Kielce 1 - 0 Śląsk Wrocław 27 września 2019 - 20:30
77. Legia Warszawa 1 - 2 Lechia Gdańsk 28 września 2019 - 17:30
78. Raków Częstochowa 1 - 2 Wisła Płock 28 września 2019 - 15:00
79. Wisła Kraków 0 - 1 Cracovia Kraków 29 września 2019 - 17:30
80. Zagłębie Lubin 3 - 1 ŁKS Łódź 30 września 2019 - 18:00
Kolejka 11 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Cracovia Kraków 1 - 1 Górnik Zabrze 6 października 2019 - 15:00
82. Lech Poznań 4 - 0 Wisła Kraków 5 października 2019 - 17:30
83. Lechia Gdańsk 1 - 2 Zagłębie Lubin 5 października 2019 - 20:00
84. ŁKS Łódź 4 - 1 Korona Kielce 6 października 2019 - 12:30
85. Piast Gliwice 2 - 0 Legia Warszawa 6 października 2019 - 17:30
86. Pogoń Szczecin 1 - 2 Raków Częstochowa 5 października 2019 - 15:00
87. Śląsk Wrocław 1 - 1 Jagiellonia Białystok 4 października 2019 - 20:30
88. Wisła Płock 4 - 1 Arka Gdynia 4 października 2019 - 18:00
Kolejka 12 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Arka Gdynia 2 - 2 Lechia Gdańsk 20 października 2019 - 15:00
90. Górnik Zabrze 1 - 1 ŁKS Łódź 20 października 2019 - 17:30
91. Jagiellonia Białystok 3 - 2 Cracovia Kraków 19 października 2019 - 20:00
92. Korona Kielce 0 - 1 Wisła Płock 19 października 2019 - 15:00
93. Legia Warszawa 2 - 1 Lech Poznań 19 października 2019 - 17:30
94. Raków Częstochowa 1 - 0 Śląsk Wrocław 21 października 2019 - 18:00
95. Wisła Kraków 1 - 2 Piast Gliwice 18 października 2019 - 20:30
96. Zagłębie Lubin 0 - 1 Pogoń Szczecin 18 października 2019 - 18:00
Kolejka 13 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Cracovia Kraków 2 - 0 Pogoń Szczecin 25 października 2019 - 18:00
98. Lech Poznań 1 - 2 Zagłębie Lubin 25 października 2019 - 20:30
99. Lechia Gdańsk 1 - 1 Górnik Zabrze 26 października 2019 - 20:00
100. Legia Warszawa 7 - 0 Wisła Kraków 27 października 2019 - 17:30
101. ŁKS Łódź 2 - 0 Raków Częstochowa 26 października 2019 - 15:00
102. Piast Gliwice 1 - 0 Korona Kielce 26 października 2019 - 17:30
103. Śląsk Wrocław 2 - 1 Arka Gdynia 27 października 2019 - 15:00
104. Wisła Płock 3 - 1 Jagiellonia Białystok 27 października 2019 - 12:30
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Arka Gdynia 0 - 1 Legia Warszawa 3 listopada 2019 - 17:30
106. Cracovia Kraków 1 - 0 Lechia Gdańsk 2 listopada 2019 - 17:30
107. Górnik Zabrze 1 - 1 Piast Gliwice 3 listopada 2019 - 15:00
108. Jagiellonia Białystok 2 - 0 ŁKS Łódź 3 listopada 2019 - 12:30
109. Korona Kielce 1 - 0 Zagłębie Lubin 2 listopada 2019 - 15:00
110. Pogoń Szczecin 1 - 1 Lech Poznań 2 listopada 2019 - 20:00
111. Raków Częstochowa 1 - 0 Wisła Kraków 4 listopada 2019 - 20:30
112. Śląsk Wrocław 3 - 1 Wisła Płock 4 listopada 2019 - 18:00
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Lech Poznań 0 - 0 Korona Kielce 10 listopada 2019 - 15:00
114. Lechia Gdańsk 0 - 1 Pogoń Szczecin 10 listopada 2019 - 17:30
115. Legia Warszawa 5 - 1 Górnik Zabrze 9 listopada 2019 - 17:30
116. ŁKS Łódź 0 - 1 Śląsk Wrocław 8 listopada 2019 - 18:00
117. Piast Gliwice 3 - 1 Jagiellonia Białystok 8 listopada 2019 - 20:30
118. Wisła Kraków 0 - 1 Arka Gdynia 9 listopada 2019 - 20:00
119. Wisła Płock 0 - 0 Cracovia Kraków 9 listopada 2019 - 15:00
120. Zagłębie Lubin 2 - 2 Raków Częstochowa 10 listopada 2019 - 12:30


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE