Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Sporting Leźno |
0 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
15 sierpnia 2018
15.08 - 12:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 1 |
Sztorm Mosty |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:30 |
Zenit Łęczyce |
3 - 6 |
Bałtyk II Gdynia |
15 sierpnia 2018
15.08 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
15 sierpnia 2018
15.08 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
15 sierpnia 2018
15.08 - 16:30 |
Potok Pszczółki |
5 - 1 |
Polonia Gdańsk |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 4 |
Orlęta Reda |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 3 |
Orlęta Reda |
18 sierpnia 2018
18.08 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 5 |
MKS Władysławowo |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
18 sierpnia 2018
18.08 - 14:30 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
19 sierpnia 2018
19.08 - 20:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Zenit Łęczyce |
18 sierpnia 2018
18.08 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
2 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
18 sierpnia 2018
18.08 - 12:00 |
Sporting Leźno |
0 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
18 sierpnia 2018
18.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 2 |
Sporting Leźno |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:30 |
Zenit Łęczyce |
6 - 0 |
Sztorm Mosty |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
25 sierpnia 2018
25.08 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
25 sierpnia 2018
25.08 - 16:30 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Orlęta Reda |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Cartusia Kartuzy |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Orlęta Reda |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 6 |
MKS Władysławowo |
1 września 2018
1.09 - 14:30 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 3 |
Potok Pszczółki |
2 września 2018
2.09 - 19:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
4 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
1 września 2018
1.09 - 12:00 |
Sporting Leźno |
4 - 2 |
Zenit Łęczyce |
1 września 2018
1.09 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
8 września 2018
8.09 - 11:30 |
Zenit Łęczyce |
3 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 2 |
Sporting Leźno |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
6 - 3 |
Sztorm Mosty |
8 września 2018
8.09 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Orlęta Reda |
3 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
9 września 2018
9.09 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Sierakowice |
8 września 2018
8.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Cartusia Kartuzy |
4 - 1 |
GKS Sierakowice |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
16 września 2018
16.09 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
9 - 0 |
Orlęta Reda |
16 września 2018
16.09 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
MKS Władysławowo |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
15 września 2018
15.09 - 12:00 |
Sporting Leźno |
3 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 3 |
Zenit Łęczyce |
16 września 2018
16.09 - 11:30 |
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Zenit Łęczyce |
3 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
22 września 2018
22.09 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 2 |
Sporting Leźno |
22 września 2018
22.09 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Sztorm Mosty |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Orlęta Reda |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 września 2018
23.09 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 8 |
Bałtyk II Gdynia |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
22 września 2018
22.09 - 16:30 |
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
Bałtyk II Gdynia |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
29 września 2018
29.09 - 19:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 3 |
Orlęta Reda |
29 września 2018
29.09 - 12:00 |
Sporting Leźno |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
Potok Pszczółki |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
30 września 2018
30.09 - 11:30 |
Zenit Łęczyce |
2 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
KS Kamienica Królewska |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
7 października 2018
7.10 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Zenit Łęczyce |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Orlęta Reda |
2 - 3 |
Sporting Leźno |
7 października 2018
7.10 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Sztorm Mosty |
7 października 2018
7.10 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
7 października 2018
7.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Cartusia Kartuzy |
2 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
GKS Sierakowice |
13 października 2018
13.10 - 12:00 |
Sporting Leźno |
0 - 0 |
Polonia Gdańsk |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 4 |
Orlęta Reda |
13 października 2018
13.10 - 14:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
14 października 2018
14.10 - 11:30 |
Zenit Łęczyce |
1 - 4 |
Potok Pszczółki |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
vo, na boisku 3:3 |
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
20 października 2018
20.10 - 13:30 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
20 października 2018
20.10 - 14:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
Zenit Łęczyce |
20 października 2018
20.10 - 14:00 |
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
21 października 2018
21.10 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 3 |
Sporting Leźno |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
0 - 2 |
Sztorm Mosty |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Cartusia Kartuzy |
4 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Sztorm Mosty |
4 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
27 października 2018
27.10 - 12:00 |
Sporting Leźno |
1 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 0 |
GKS Sierakowice |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
28 października 2018
28.10 - 11:30 |
Zenit Łęczyce |
5 - 1 |
Orlęta Reda |
27 października 2018
27.10 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
4 - 2 |
MKS Władysławowo |
27 października 2018
27.10 - 12:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
Potok Pszczółki |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Potok Pszczółki |
1 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Orlęta Reda |
1 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
Zenit Łęczyce |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 0 |
Sporting Leźno |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 2 |
Sztorm Mosty |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Sporting Leźno |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Zenit Łęczyce |
1 - 0 |
GKS Sierakowice |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
10 listopada 2018
10.11 - 12:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 3 |
Orlęta Reda |
10 listopada 2018
10.11 - 13:30 |
Potok Pszczółki |
1 - 2 |
MKS Władysławowo |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
MKS Władysławowo |
2 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
17 listopada 2018
17.11 - 11:00 |
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Potok Pszczółki |
18 listopada 2018
18.11 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 2 |
Zenit Łęczyce |
17 listopada 2018
17.11 - 11:00 |
Bałtyk II Gdynia |
6 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
18 listopada 2018
18.11 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
17 listopada 2018
17.11 - 12:00 |
Sztorm Mosty |
5 - 0 |
Sporting Leźno |
17 listopada 2018
17.11 - 12:00 |
Kolejka 16 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 2 |
Sporting Leźno |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Sztorm Mosty |
0 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
16 marca 2019
16.03 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 2 |
Zenit Łęczyce |
16 marca 2019
16.03 - 19:30 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
|
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
16 marca 2019
16.03 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 4 |
Potok Pszczółki |
16 marca 2019
16.03 - 18:00 |
Orlęta Reda |
1 - 1 |
MKS Władysławowo |
17 marca 2019
17.03 - 12:00 |
Kolejka 17 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Orlęta Reda |
1 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
24 marca 2019
24.03 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
6 - 2 |
Polonia Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 5 |
GKS Sierakowice |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
24 marca 2019
24.03 - 14:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
|
Zenit Łęczyce |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
24 marca 2019
24.03 - 15:30 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 0 |
Sztorm Mosty |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
Sporting Leźno |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
Kolejka 18 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Sporting Leźno |
0 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
Zenit Łęczyce |
30 marca 2019
30.03 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
|
Bałtyk II Gdynia |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
30 marca 2019
30.03 - 19:30 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 2 |
Potok Pszczółki |
30 marca 2019
30.03 - 14:15 |
GKS Sierakowice |
1 - 4 |
MKS Władysławowo |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Orlęta Reda |
30 marca 2019
30.03 - 15:30 |
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Orlęta Reda |
1 - 1 |
GKS Sierakowice |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
2 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
5 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:30 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Sztorm Mosty |
|
Zenit Łęczyce |
2 - 0 |
Sporting Leźno |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:30 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
6 kwietnia 2019
6.04 - 14:00 |
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Cartusia Kartuzy |
2 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 2 |
Zenit Łęczyce |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:30 |
Sporting Leźno |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
|
Sztorm Mosty |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
13 kwietnia 2019
13.04 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Potok Pszczółki |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 2 |
MKS Władysławowo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 17:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Kolejka 21 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
20 kwietnia 2019
20.04 - 14:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Gedania II Gdańsk |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Orlęta Reda |
3 - 1 |
Bałtyk II Gdynia |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 1 |
Sztorm Mosty |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
2 - 4 |
Sporting Leźno |
20 kwietnia 2019
20.04 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
|
Zenit Łęczyce |
1 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Cartusia Kartuzy |
5 - 1 |
Zenit Łęczyce |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
|
Wietcisa Skarszewy |
3 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Sporting Leźno |
0 - 2 |
Potok Pszczółki |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
1 - 4 |
MKS Władysławowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 2 |
Orlęta Reda |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Bałtyk II Gdynia |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 6 |
GKS Sierakowice |
27 kwietnia 2019
27.04 - 14:15 |
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gedania II Gdańsk |
1 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Orlęta Reda |
2 - 3 |
Sztorm Mosty |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 1 |
Sporting Leźno |
1 czerwca 2019
1.06 - 18:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 5 |
Wietcisa Skarszewy |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
4 maja 2019
4.05 - 16:30 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Zenit Łęczyce |
|
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Cartusia Kartuzy |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
|
Zenit Łęczyce |
0 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 7 |
Potok Pszczółki |
14 maja 2019
14.05 - 18:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
MKS Władysławowo |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Sporting Leźno |
1 - 2 |
Orlęta Reda |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Polonia Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
GKS Sierakowice |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 1 |
Cartusia Kartuzy |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Gedania II Gdańsk |
3 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 2 |
Sztorm Mosty |
17 maja 2019
17.05 - 18:30 |
Polonia Gdańsk |
2 - 1 |
Sporting Leźno |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Orlęta Reda |
4 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
4 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
Zenit Łęczyce |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
|
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Cartusia Kartuzy |
1 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
16 maja 2019
16.05 - 18:30 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
|
Zenit Łęczyce |
0 - 4 |
MKS Władysławowo |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Portowiec Gdańsk |
5 - 3 |
Orlęta Reda |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
Polonia Gdańsk |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Sporting Leźno |
0 - 1 |
GKS Sierakowice |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
4 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
25 maja 2019
25.05 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 0 |
Bałtyk II Gdynia |
25 maja 2019
25.05 - 15:00 |
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Cartusia Kartuzy |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
4 - 4 |
Sztorm Mosty |
2 czerwca 2019
2.06 - 13:00 |
Gedania II Gdańsk |
1 - 2 |
Sporting Leźno |
12 czerwca 2019
12.06 - 18:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 |
Orlęta Reda |
4 - 1 |
Zenit Łęczyce |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
|
Potok Pszczółki |
6 - 2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 czerwca 2019
1.06 - 10:00 |
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Cartusia Kartuzy |
4 - 3 |
Potok Pszczółki |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 4 |
MKS Władysławowo |
8 czerwca 2019
8.06 - 18:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
Orlęta Reda |
|
Zenit Łęczyce |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:00 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 3 |
GKS Sierakowice |
8 czerwca 2019
8.06 - 14:00 |
Wietcisa Skarszewy |
6 - 3 |
Gedania II Gdańsk |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:00 |
Sporting Leźno |
5 - 2 |
Bałtyk II Gdynia |
8 czerwca 2019
8.06 - 16:00 |
Sztorm Mosty |
4 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 czerwca 2019
8.06 - 12:00 |
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Sztorm Mosty |
1 - 3 |
Cartusia Kartuzy |
15 czerwca 2019
15.06 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
Sporting Leźno |
15 czerwca 2019
15.06 - 17:00 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
Gedania II Gdańsk |
4 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
16 czerwca 2019
16.06 - 11:00 |
GKS Sierakowice |
1 - 1 |
Zenit Łęczyce |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
|
Orlęta Reda |
1 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
16 czerwca 2019
16.06 - 13:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 3 |
Potok Pszczółki |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Cartusia Kartuzy |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 5 |
Orlęta Reda |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
5 - 0 |
Polonia Gdańsk |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
|
Zenit Łęczyce |
2 - 1 |
Gedania II Gdańsk |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Portowiec Gdańsk |
0 - 3 |
Bałtyk II Gdynia |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
vo, gospodarze nie wyszli na drugą połowę |
Wietcisa Skarszewy |
7 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Sporting Leźno |
2 - 3 |
Sztorm Mosty |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
|