MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019
Sparingi



Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
16. marca 2019 (sobota):
Wietcisa Skarszewy - Wierzyca Stara Kiszewa
9. marca 2019 (sobota):
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-9 Wietcisa Skarszewy (1)
Potok Pszczółki - Orzeł Trąbki Wielkie (1)
Czarni Pruszcz Gdański 5-2 GTS Rotmanka
GKS Kowale - Sporting Leźno (1)
Sztorm Mosty - Gwiazda Karsin
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia (juniorzy)
GOSRiT II Luzino - MKS Władysławowo
2. marca 2019 (sobota):
Wietcisa Skarszewy - KP Starogard Gdański (juniorzy) (1)
Czarni Pruszcz Gdański 1-1 Meteor Pinczyn
Cartusia Kartuzy 2-2 Arka Gdynia (CLJ) (1)
MKS Władysławowo 5-2 Spójnia Sadlinki (1)
Sporting Leźno 9-2 Amator Kiełpino (1)
Wietcisa Skarszewy 7-2 Sławek Borzechowo (1)
Wisła Tczew - Polonia Gdańsk
Styna Godziszewo 4-1 Potok Pszczółki
27. lutego 2019 (środa):
Potok Pszczółki - GTS Goszyn
26. lutego 2019 (wtorek):
GKS Sierakowice 6-4 Amator Kiełpino (2)
Cartusia Kartuzy - Gryf Goręczyno
24. lutego 2019 (niedziela):
Meteor Pinczyn 3-2 Orzeł Trąbki Wielkie
23. lutego 2019 (sobota):
Bałtyk II Gdynia 1-8 Kaszubia Kościerzyna (2)
Wietcisa Skarszewy 6-2 Orzeł Subkowy (1)
Czarni Pruszcz Gdański 4-1 Olimpia Sztum (1)
MKS Władysławowo 10-2 Zenit Łęczyce (1)
Potok Pszczółki 0-1 Ogniwo Sopot (1)
Portowiec Gdańsk - Osiczanka Osice
GKS Kowale - Sztorm Mosty
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino
KS Skorzewo 3-2 GKS Sierakowice
20. lutego 2019 (środa):
Portowiec Gdańsk 1-7 Kaszubia Kościerzyna (1)
Gedania Gdańsk 8-0 Potok Pszczółki
19. lutego 2019 (wtorek):
Cartusia Kartuzy 4-3 Amator Kiełpino (1)
Czarni Pruszcz Gdański 1-0 Potok Pszczółki (1)
MKS Władysławowo - Nadmorska Liga Szóstek
17. lutego 2019 (niedziela):
GKS Sierakowice 2-5 Lipniczanka Lipnica
16. lutego 2019 (sobota):
Wietcisa Skarszewy 2-3 Gedania Gdańsk (1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-0 Wietcisa Skarszewy (1)
Cartusia Kartuzy 0-0 GKS Kolbudy
Pogoń Lębork 3-0 MKS Władysławowo
Potok Pszczółki - Gwiazda Karsin
Orkan Rumia MKS 5-1 Zenit Łęczyce
13. lutego 2019 (środa):
MKS Władysławowo 8-3 Arka Gdynia (CLJ U17)
10. lutego 2019 (niedziela):
Polonia Gdańsk 0-11 GKS Przodkowo (1)
Potok Pszczółki 3-2 Powiśle II Dzierzgoń (2)
9. lutego 2019 (sobota):
Cartusia Kartuzy 0-9 MKS Władysławowo (2)
Wietcisa Skarszewy 5-5 Wda Lipusz (1)
Czarni Pruszcz Gdański 2-3 Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański (juniorzy) 3-4 Wietcisa Skarszewy (1)
8. lutego 2019 (piątek):
Polonia Gdańsk 1-2 Spójnia Sadlinki (1)
7. lutego 2019 (czwartek):
KS Skorzewo 4-6 GKS Sierakowice
3. lutego 2019 (niedziela):
Orzeł Trąbki Wielkie 2-1 Czarni Przemysław
2. lutego 2019 (sobota):
MKS Władysławowo 4-3 Wikęd Luzino (1)
Wisła Tczew 4-3 Wietcisa Skarszewy (1)
Cartusia Kartuzy 4-2 Sporting Leźno
Orkan Rumia MKS 5-1 Orlęta Reda
Portowiec Gdańsk 2-3 Spójnia Sadlinki
Czarni Pruszcz Gdański 4-2 GTS Rotmanka
Zenit Łęczyce 7-3 GOSRiT II Luzino
30. stycznia 2019 (środa):
GKS Sierakowice 3-3 Wda Lipusz
27. stycznia 2019 (niedziela):
GKS Kowale 2-1 Orzeł Trąbki Wielkie (2)
26. stycznia 2019 (sobota):
Orkan Rumia MKS 5-3 MKS Władysławowo
Cartusia Kartuzy 0-3 Sokół Zblewo
25. stycznia 2019 (piątek):
Gedania II Gdańsk 9-2 Osiczanka Osice
19. stycznia 2019 (sobota):
MKS Władysławowo 0-3 Gedania Gdańsk
Ogniwo Sopot 3-2 Polonia Gdańsk
11. sierpnia 2018 (sobota):
Sopocka Akademia Piłkarska 4-0 Orzeł Trąbki Wielkie (1)
Sporting Leźno 3-2 Amator Kiełpino (1)
5. sierpnia 2018 (niedziela):
Potok Pszczółki 0-1 Keramzyt Szprudowo (1)
1. sierpnia 2018 (środa):
Cartusia Kartuzy 3-4 Amator Kiełpino (1)
28. lipca 2018 (sobota):
Sporting Leźno 0-2 GKS Przodkowo (2)
Keramzyt Szprudowo 1-4 Wietcisa Skarszewy (1)
Pogoń Lębork 2-3 MKS Władysławowo (1)
Sokół Zblewo 1-1 Czarni Pruszcz Gdański (1)
26. lipca 2018 (czwartek):
GKS II Kolbudy 1-6 Potok Pszczółki
25. lipca 2018 (środa):
Gryf Goręczyno 1-0 Cartusia Kartuzy
24. lipca 2018 (wtorek):
MKS Władysławowo 2-2 Orkan Rumia MKS (1)
22. lipca 2018 (niedziela):
GKS Sierakowice 3-6 Lipniczanka Lipnica
21. lipca 2018 (sobota):
Sopocka Akademia Piłkarska 1-3 Sporting Leźno (1)
Gedania Gdańsk 4-1 Czarni Pruszcz Gdański
Potok Pszczółki 5-3 Portowiec Gdańsk
14. lipca 2018 (sobota):
Wisła Tczew 2-2 Wietcisa Skarszewy
Sztorm Mosty 0-2 GKS Kowale
NASTĘPNE SPARINGI
Brak zaplanowanych meczów
Prześlij informację o sparingu

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE