ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 23.11.2019 (SOBOTA) - 1 WOLNE MIEJSCE
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 30.11.2019 (SOBOTA) - 2 WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 01.12.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Ekstraklasa - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Piast Gliwice 37 72 21 9 7 57 - 33
2. Legia Warszawa 37 68 20 8 9 55 - 38
3. Lechia Gdańsk 37 67 19 10 8 54 - 38
4. Jagiellonia Białystok 37 57 16 9 12 55 - 52 3 6 2 0 1 4 - 2
5. Cracovia Kraków 37 57 17 6 14 45 - 43 3 3 1 0 2 2 - 4
6. Zagłębie Lubin 37 53 15 8 14 57 - 48
7. Pogoń Szczecin 37 52 14 10 13 57 - 54 3 4 1 1 1 6 - 4
8. Lech Poznań 37 52 15 7 15 49 - 48 3 4 1 1 1 4 - 6

9. Wisła Kraków 37 49 14 7 16 67 - 63
10. Korona Kielce 37 47 12 11 14 42 - 54
11. Górnik Zabrze 37 46 12 10 15 48 - 53
12. Śląsk Wrocław 37 44 12 8 17 49 - 45
13. Arka Gdynia 37 42 10 12 15 49 - 51
14. Wisła Płock 37 41 10 11 16 50 - 58
15. Miedź Legnica 37 40 10 10 17 40 - 65
16. Zagłębie Sosnowiec 37 29 7 8 22 49 - 80
Ostatni komentarz dodał Mike51 12.05.2019, 11:31:20



Kolejka 1 - 21/22. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
1. Górnik Zabrze 1 - 1 Korona Kielce 22 lipca 2018 - 15:30
2. Jagiellonia Białystok 0 - 1 Lechia Gdańsk 20 lipca 2018 - 20:30
3. Legia Warszawa 1 - 3 Zagłębie Lubin 21 lipca 2018 - 20:30
4. Miedź Legnica 1 - 0 Pogoń Szczecin 20 lipca 2018 - 18:00
5. Wisła Kraków 0 - 0 Arka Gdynia 21 lipca 2018 - 18:00
6. Wisła Płock 1 - 2 Lech Poznań 22 lipca 2018 - 18:00
7. Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Piast Gliwice 23 lipca 2018 - 18:00
8. Śląsk Wrocław 3 - 1 Cracovia Kraków 21 lipca 2018 - 15:30
Kolejka 2 - 28/29. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Arka Gdynia 0 - 2 Jagiellonia Białystok 29 lipca 2018 - 18:00
10. Górnik Zabrze 1 - 1 Wisła Płock 29 lipca 2018 - 15:30
11. Zagłębie Lubin 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec 28 lipca 2018 - 18:00
12. Korona Kielce 1 - 2 Legia Warszawa 28 lipca 2018 - 20:30
13. Lech Poznań 2 - 0 Cracovia Kraków 29 lipca 2018 - 18:00
14. Lechia Gdańsk 1 - 1 Śląsk Wrocław 27 lipca 2018 - 18:00
15. Pogoń Szczecin 0 - 2 Piast Gliwice 30 lipca 2018 - 18:00
16. Wisła Kraków 2 - 1 Miedź Legnica 27 lipca 2018 - 20:30
Kolejka 3 - 4/5. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Cracovia Kraków 0 - 0 Arka Gdynia 6 sierpnia 2018 - 18:00
18. Jagiellonia Białystok 1 - 0 Wisła Kraków 5 sierpnia 2018 - 18:00
19. Legia Warszawa 0 - 0 Lechia Gdańsk 4 sierpnia 2018 - 20:30
20. Miedź Legnica 1 - 3 Górnik Zabrze 5 sierpnia 2018 - 18:00
21. Piast Gliwice 2 - 1 Zagłębie Lubin 4 sierpnia 2018 - 18:00
22. Wisła Płock 1 - 2 Korona Kielce 3 sierpnia 2018 - 18:00
23. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Pogoń Szczecin 3 sierpnia 2018 - 20:30
24. Śląsk Wrocław 0 - 1 Lech Poznań 5 sierpnia 2018 - 15:30
Kolejka 4 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Arka Gdynia 1 - 1 Górnik Zabrze 11 sierpnia 2018 - 20:30
26. Zagłębie Lubin 0 - 2 Jagiellonia Białystok 12 sierpnia 2018 - 18:00
27. Korona Kielce 2 - 1 Śląsk Wrocław 13 sierpnia 2018 - 18:00
28. Lech Poznań 4 - 0 Zagłębie Sosnowiec 12 sierpnia 2018 - 18:00
29. Lechia Gdańsk 2 - 0 Miedź Legnica 10 sierpnia 2018 - 18:00
30. Piast Gliwice 1 - 3 Legia Warszawa 12 sierpnia 2018 - 15:30
31. Pogoń Szczecin 1 - 1 Cracovia Kraków 11 sierpnia 2018 - 18:00
32. Wisła Kraków 1 - 1 Wisła Płock 10 sierpnia 2018 - 20:30
Kolejka 5 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Cracovia Kraków 0 - 1 Zagłębie Lubin 17 sierpnia 2018 - 18:00
34. Górnik Zabrze 0 - 2 Lechia Gdańsk 18 sierpnia 2018 - 20:30
35. Jagiellonia Białystok 2 - 1 Piast Gliwice 19 sierpnia 2018 - 18:00
36. Lech Poznań 2 - 5 Wisła Kraków 19 sierpnia 2018 - 18:00
37. Legia Warszawa 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec 19 sierpnia 2018 - 15:30
38. Miedź Legnica 1 - 1 Korona Kielce 17 sierpnia 2018 - 20:30
39. Wisła Płock 1 - 3 Arka Gdynia 18 sierpnia 2018 - 18:00
40. Śląsk Wrocław 0 - 0 Pogoń Szczecin 20 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 6 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Jagiellonia Białystok 2 - 3 Miedź Legnica 26 sierpnia 2018 - 15:30
42. Zagłębie Lubin 2 - 1 Lech Poznań 26 sierpnia 2018 - 18:00
43. Korona Kielce 2 - 1 Arka Gdynia 24 sierpnia 2018 - 20:30
44. Legia Warszawa 1 - 4 Wisła Płock 26 sierpnia 2018 - 15:30
45. Piast Gliwice 3 - 1 Cracovia Kraków 24 sierpnia 2018 - 18:00
46. Pogoń Szczecin 2 - 3 Lechia Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 18:00
47. Wisła Kraków 3 - 0 Górnik Zabrze 25 sierpnia 2018 - 20:30
48. Zagłębie Sosnowiec 3 - 3 Śląsk Wrocław 27 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 7 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Arka Gdynia 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 1 września 2018 - 15:30
50. Cracovia Kraków 0 - 0 Legia Warszawa 2 września 2018 - 18:00
51. Górnik Zabrze 1 - 1 Pogoń Szczecin 31 sierpnia 2018 - 18:00
52. Lech Poznań 1 - 1 Piast Gliwice 1 września 2018 - 20:30
53. Lechia Gdańsk 2 - 0 Korona Kielce 31 sierpnia 2018 - 20:30
54. Miedź Legnica 2 - 0 Zagłębie Lubin 2 września 2018 - 15:30
55. Wisła Płock 1 - 1 Jagiellonia Białystok 2 września 2018 - 15:30
56. Śląsk Wrocław 0 - 1 Wisła Kraków 1 września 2018 - 18:00
Kolejka 8 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Jagiellonia Białystok 3 - 1 Cracovia Kraków 14 września 2018 - 20:30
58. Zagłębie Lubin 4 - 0 Śląsk Wrocław 14 września 2018 - 18:00
59. Legia Warszawa 1 - 0 Lech Poznań 16 września 2018 - 18:00
60. Piast Gliwice 1 - 0 Arka Gdynia 15 września 2018 - 18:00
61. Pogoń Szczecin 1 - 1 Korona Kielce 16 września 2018 - 15:30
62. Wisła Kraków 5 - 2 Lechia Gdańsk 15 września 2018 - 20:30
63. Wisła Płock 2 - 2 Miedź Legnica 15 września 2018 - 15:30
64. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Górnik Zabrze 17 września 2018 - 18:00
Kolejka 9 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Arka Gdynia 1 - 0 Lech Poznań 21 września 2018 - 20:30
66. Cracovia Kraków 3 - 1 Wisła Płock 22 września 2018 - 15:30
67. Górnik Zabrze 1 - 3 Jagiellonia Białystok 23 września 2018 - 18:00
68. Korona Kielce 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec 24 września 2018 - 18:00
69. Lechia Gdańsk 3 - 3 Zagłębie Lubin 22 września 2018 - 18:00
70. Miedź Legnica 1 - 4 Legia Warszawa 22 września 2018 - 20:30
71. Pogoń Szczecin 2 - 1 Wisła Kraków 21 września 2018 - 18:00
72. Śląsk Wrocław 4 - 1 Piast Gliwice 23 września 2018 - 15:30
Kolejka 10 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jagiellonia Białystok 0 - 4 Śląsk Wrocław 1 października 2018 - 18:00
74. Zagłębie Lubin 0 - 2 Pogoń Szczecin 29 września 2018 - 18:00
75. Lech Poznań 2 - 1 Miedź Legnica 30 września 2018 - 18:00
76. Legia Warszawa 1 - 1 Arka Gdynia 28 września 2018 - 20:30
77. Piast Gliwice 1 - 0 Górnik Zabrze 29 września 2018 - 15:30
78. Wisła Kraków 0 - 1 Korona Kielce 29 września 2018 - 20:30
79. Wisła Płock 1 - 0 Lechia Gdańsk 28 września 2018 - 18:00
80. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Cracovia Kraków 30 września 2018 - 15:30
Kolejka 11 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Arka Gdynia 3 - 1 Zagłębie Lubin 7 października 2018 - 15:30
82. Cracovia Kraków 0 - 2 Wisła Kraków 7 października 2018 - 18:00
83. Górnik Zabrze 2 - 2 Lech Poznań 5 października 2018 - 20:30
84. Korona Kielce 1 - 1 Jagiellonia Białystok 7 października 2018 - 15:30
85. Lechia Gdańsk 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec 6 października 2018 - 18:00
86. Miedź Legnica 2 - 2 Piast Gliwice 5 października 2018 - 18:00
87. Pogoń Szczecin 4 - 0 Wisła Płock 6 października 2018 - 15:30
88. Śląsk Wrocław 0 - 1 Legia Warszawa 6 października 2018 - 20:30
Kolejka 12 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Cracovia Kraków 2 - 0 Górnik Zabrze 22 października 2018 - 18:00
90. Jagiellonia Białystok 2 - 1 Pogoń Szczecin 19 października 2018 - 20:30
91. Zagłębie Lubin 3 - 3 Wisła Płock 21 października 2018 - 15:30
92. Lech Poznań 2 - 1 Korona Kielce 20 października 2018 - 20:30
93. Legia Warszawa 3 - 3 Wisła Kraków 21 października 2018 - 18:00
94. Piast Gliwice 1 - 1 Lechia Gdańsk 19 października 2018 - 18:00
95. Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Miedź Legnica 20 października 2018 - 15:30
96. Śląsk Wrocław 1 - 2 Arka Gdynia 20 października 2018 - 18:00
Kolejka 13 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Górnik Zabrze 2 - 0 Zagłębie Lubin 28 października 2018 - 18:00
98. Jagiellonia Białystok 1 - 1 Legia Warszawa 26 października 2018 - 20:30
99. Korona Kielce 0 - 1 Cracovia Kraków 28 października 2018 - 15:30
100. Lechia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia 27 października 2018 - 18:00
101. Miedź Legnica 0 - 5 Śląsk Wrocław 26 października 2018 - 18:00
102. Pogoń Szczecin 3 - 0 Lech Poznań 27 października 2018 - 20:30
103. Wisła Kraków 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 29 października 2018 - 18:00
104. Wisła Płock 1 - 1 Piast Gliwice 27 października 2018 - 15:30
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Arka Gdynia 2 - 3 Pogoń Szczecin 2 listopada 2018 - 18:00
106. Cracovia Kraków 0 - 0 Miedź Legnica 3 listopada 2018 - 15:30
107. Zagłębie Lubin 0 - 1 Korona Kielce 4 listopada 2018 - 15:30
108. Lech Poznań 0 - 1 Lechia Gdańsk 4 listopada 2018 - 18:00
109. Legia Warszawa 4 - 0 Górnik Zabrze 3 listopada 2018 - 20:30
110. Piast Gliwice 2 - 0 Wisła Kraków 2 listopada 2018 - 20:30
111. Zagłębie Sosnowiec 1 - 4 Jagiellonia Białystok 5 listopada 2018 - 18:00
112. Śląsk Wrocław 0 - 3 Wisła Płock 3 listopada 2018 - 18:00
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Górnik Zabrze 2 - 2 Śląsk Wrocław 9 listopada 2018 - 18:00
114. Jagiellonia Białystok 2 - 2 Lech Poznań 11 listopada 2018 - 18:00
115. Korona Kielce 1 - 0 Piast Gliwice 11 listopada 2018 - 15:30
116. Lechia Gdańsk 1 - 0 Cracovia Kraków 10 listopada 2018 - 18:00
117. Miedź Legnica 0 - 4 Arka Gdynia 11 listopada 2018 - 15:30
118. Pogoń Szczecin 2 - 1 Legia Warszawa 9 listopada 2018 - 20:30
119. Wisła Kraków 3 - 2 Zagłębie Lubin 10 listopada 2018 - 20:30
120. Wisła Płock 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec 10 listopada 2018 - 15:30
Kolejka 16 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Arka Gdynia 4 - 1 Wisła Kraków 26 listopada 2018 - 18:00
122. Cracovia Kraków 1 - 1 Śląsk Wrocław 24 listopada 2018 - 20:30
123. Zagłębie Lubin 0 - 1 Legia Warszawa 25 listopada 2018 - 15:30
124. Korona Kielce 4 - 2 Górnik Zabrze 24 listopada 2018 - 15:30
125. Lech Poznań 2 - 1 Wisła Płock 24 listopada 2018 - 18:00
126. Lechia Gdańsk 3 - 2 Jagiellonia Białystok 25 listopada 2018 - 18:00
127. Piast Gliwice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec 23 listopada 2018 - 18:00
128. Pogoń Szczecin 2 - 0 Miedź Legnica 25 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 17 - 1/2. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Cracovia Kraków 1 - 0 Lech Poznań 2 grudnia 2018 - 18:00
130. Jagiellonia Białystok 3 - 1 Arka Gdynia 30 listopada 2018 - 20:30
131. Legia Warszawa 3 - 0 Korona Kielce 1 grudnia 2018 - 20:30
132. Miedź Legnica 2 - 0 Wisła Kraków 1 grudnia 2018 - 18:00
133. Piast Gliwice 3 - 0 Pogoń Szczecin 3 grudnia 2018 - 18:00
134. Wisła Płock 0 - 4 Górnik Zabrze 1 grudnia 2018 - 15:30
135. Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Zagłębie Lubin 2 grudnia 2018 - 15:30
136. Śląsk Wrocław 0 - 2 Lechia Gdańsk 30 listopada 2018 - 18:00
Kolejka 18 - 8/9. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Arka Gdynia 0 - 3 Cracovia Kraków 10 grudnia 2018 - 18:00
138. Górnik Zabrze 1 - 3 Miedź Legnica 9 grudnia 2018 - 15:30
139. Zagłębie Lubin 2 - 2 Piast Gliwice 7 grudnia 2018 - 18:00
140. Korona Kielce 2 - 2 Wisła Płock 8 grudnia 2018 - 18:00
141. Lech Poznań 2 - 0 Śląsk Wrocław 7 grudnia 2018 - 20:30
142. Lechia Gdańsk 0 - 0 Legia Warszawa 9 grudnia 2018 - 18:00
143. Pogoń Szczecin 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec 8 grudnia 2018 - 15:30
144. Wisła Kraków 2 - 2 Jagiellonia Białystok 8 grudnia 2018 - 20:30
Kolejka 19 - 15/16. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Cracovia Kraków 2 - 1 Pogoń Szczecin 15 grudnia 2018 - 15:30
146. Górnik Zabrze 1 - 1 Arka Gdynia 15 grudnia 2018 - 18:00
147. Jagiellonia Białystok 0 - 4 Zagłębie Lubin 14 grudnia 2018 - 20:30
148. Legia Warszawa 2 - 0 Piast Gliwice 15 grudnia 2018 - 20:30
149. Miedź Legnica 0 - 0 Lechia Gdańsk 17 grudnia 2018 - 18:00
150. Wisła Płock 1 - 2 Wisła Kraków 14 grudnia 2018 - 18:00
151. Zagłębie Sosnowiec 0 - 6 Lech Poznań 16 grudnia 2018 - 18:00
152. Śląsk Wrocław 1 - 1 Korona Kielce 16 grudnia 2018 - 15:30
Kolejka 20 - 22. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Arka Gdynia 3 - 3 Wisła Płock 21 grudnia 2018 - 18:00
154. Zagłębie Lubin 1 - 2 Cracovia Kraków 22 grudnia 2018 - 18:00
155. Korona Kielce 0 - 0 Miedź Legnica 22 grudnia 2018 - 15:30
156. Lechia Gdańsk 4 - 0 Górnik Zabrze 22 grudnia 2018 - 18:00
157. Piast Gliwice 1 - 1 Jagiellonia Białystok 21 grudnia 2018 - 18:00
158. Pogoń Szczecin 2 - 1 Śląsk Wrocław 20 grudnia 2018 - 18:00
159. Wisła Kraków 0 - 1 Lech Poznań 21 grudnia 2018 - 20:30
160. Zagłębie Sosnowiec 2 - 3 Legia Warszawa 20 grudnia 2018 - 20:30
Kolejka 21 - 9/10. lutego 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Arka Gdynia 1 - 2 Korona Kielce 10 lutego 2019 - 15:30
162. Cracovia Kraków 2 - 1 Piast Gliwice 9 lutego 2019 - 18:00
163. Górnik Zabrze 2 - 0 Wisła Kraków 11 lutego 2019 - 18:00
164. Lech Poznań 1 - 2 Zagłębie Lubin 8 lutego 2019 - 20:30
165. Lechia Gdańsk 2 - 1 Pogoń Szczecin 9 lutego 2019 - 20:30
166. Miedź Legnica 0 - 3 Jagiellonia Białystok 8 lutego 2019 - 18:00
167. Wisła Płock 0 - 1 Legia Warszawa 10 lutego 2019 - 18:00
168. Śląsk Wrocław 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec 9 lutego 2019 - 15:30
Kolejka 22 - 16/17. lutego 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Jagiellonia Białystok 1 - 0 Wisła Płock 16 lutego 2019 - 15:30
170. Zagłębie Lubin 3 - 0 Miedź Legnica 17 lutego 2019 - 15:30
171. Korona Kielce 0 - 0 Lechia Gdańsk 16 lutego 2019 - 20:30
172. Legia Warszawa 0 - 2 Cracovia Kraków 17 lutego 2019 - 18:00
173. Piast Gliwice 4 - 0 Lech Poznań 15 lutego 2019 - 20:30
174. Pogoń Szczecin 3 - 1 Górnik Zabrze 15 lutego 2019 - 18:00
175. Wisła Kraków 1 - 0 Śląsk Wrocław 18 lutego 2019 - 18:00
176. Zagłębie Sosnowiec 3 - 2 Arka Gdynia 16 lutego 2019 - 18:00
Kolejka 23 - 23/24. lutego 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Arka Gdynia 1 - 2 Piast Gliwice 22 lutego 2019 - 18:00
178. Cracovia Kraków 1 - 0 Jagiellonia Białystok 24 lutego 2019 - 18:00
179. Górnik Zabrze 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec 23 lutego 2019 - 15:30
180. Korona Kielce 1 - 1 Pogoń Szczecin 22 lutego 2019 - 20:30
181. Lech Poznań 2 - 0 Legia Warszawa 23 lutego 2019 - 18:00
182. Lechia Gdańsk 1 - 0 Wisła Kraków 23 lutego 2019 - 20:30
183. Miedź Legnica 2 - 1 Wisła Płock 24 lutego 2019 - 15:30
184. Śląsk Wrocław 2 - 0 Zagłębie Lubin 25 lutego 2019 - 18:00
Kolejka 24 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Jagiellonia Białystok 2 - 2 Górnik Zabrze 2 marca 2019 - 18:00
186. Zagłębie Lubin 2 - 1 Lechia Gdańsk 4 marca 2019 - 18:00
187. Lech Poznań 1 - 0 Arka Gdynia 3 marca 2019 - 18:00
188. Legia Warszawa 2 - 0 Miedź Legnica 1 marca 2019 - 20:30
189. Piast Gliwice 2 - 0 Śląsk Wrocław 1 marca 2019 - 18:00
190. Wisła Kraków 2 - 3 Pogoń Szczecin 3 marca 2019 - 15:30
191. Wisła Płock 3 - 2 Cracovia Kraków 2 marca 2019 - 20:30
192. Zagłębie Sosnowiec 4 - 1 Korona Kielce 2 marca 2019 - 15:30
Kolejka 25 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Arka Gdynia 1 - 2 Legia Warszawa 9 marca 2019 - 20:30
194. Cracovia Kraków 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec 9 marca 2019 - 15:30
195. Górnik Zabrze 0 - 2 Piast Gliwice 8 marca 2019 - 18:00
196. Korona Kielce 2 - 6 Wisła Kraków 9 marca 2019 - 18:00
197. Lechia Gdańsk 1 - 1 Wisła Płock 11 marca 2019 - 18:00
198. Miedź Legnica 3 - 2 Lech Poznań 10 marca 2019 - 18:00
199. Pogoń Szczecin 0 - 3 Zagłębie Lubin 10 marca 2019 - 15:30
200. Śląsk Wrocław 2 - 0 Jagiellonia Białystok 8 marca 2019 - 20:30
Kolejka 26 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Jagiellonia Białystok 1 - 3 Korona Kielce 16 marca 2019 - 15:30
202. Zagłębie Lubin 0 - 0 Arka Gdynia 17 marca 2019 - 15:30
203. Lech Poznań 0 - 3 Górnik Zabrze 15 marca 2019 - 20:30
204. Legia Warszawa 1 - 0 Śląsk Wrocław 16 marca 2019 - 20:30
205. Piast Gliwice 2 - 1 Miedź Legnica 17 marca 2019 - 15:30
206. Wisła Kraków 3 - 2 Cracovia Kraków 17 marca 2019 - 18:00
207. Wisła Płock 0 - 2 Pogoń Szczecin 15 marca 2019 - 18:00
208. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Lechia Gdańsk 16 marca 2019 - 18:00
Kolejka 27 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Arka Gdynia 0 - 2 Śląsk Wrocław 30 marca 2019 - 18:00
210. Górnik Zabrze 0 - 1 Cracovia Kraków 29 marca 2019 - 20:30
211. Korona Kielce 0 - 0 Lech Poznań 30 marca 2019 - 20:30
212. Lechia Gdańsk 2 - 0 Piast Gliwice 29 marca 2019 - 20:30
213. Miedź Legnica 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec 30 marca 2019 - 15:30
214. Pogoń Szczecin 0 - 0 Jagiellonia Białystok 31 marca 2019 - 15:30
215. Wisła Kraków 4 - 0 Legia Warszawa 31 marca 2019 - 18:00
216. Wisła Płock 0 - 1 Zagłębie Lubin 29 marca 2019 - 18:00
Kolejka 28 - 3. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Arka Gdynia 0 - 0 Lechia Gdańsk 2 kwietnia 2019 - 20:30
218. Cracovia Kraków 2 - 1 Korona Kielce 2 kwietnia 2019 - 18:00
219. Zagłębie Lubin 1 - 1 Górnik Zabrze 2 kwietnia 2019 - 20:30
220. Lech Poznań 3 - 2 Pogoń Szczecin 3 kwietnia 2019 - 18:00
221. Legia Warszawa 3 - 0 Jagiellonia Białystok 3 kwietnia 2019 - 20:30
222. Piast Gliwice 1 - 0 Wisła Płock 3 kwietnia 2019 - 18:00
223. Zagłębie Sosnowiec 4 - 3 Wisła Kraków 3 kwietnia 2019 - 20:30
224. Śląsk Wrocław 0 - 0 Miedź Legnica 2 kwietnia 2019 - 18:00
Kolejka 29 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Górnik Zabrze 1 - 2 Legia Warszawa 7 kwietnia 2019 - 18:00
226. Jagiellonia Białystok 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec 6 kwietnia 2019 - 15:30
227. Korona Kielce 0 - 2 Zagłębie Lubin 5 kwietnia 2019 - 18:00
228. Lechia Gdańsk 1 - 0 Lech Poznań 6 kwietnia 2019 - 20:30
229. Miedź Legnica 2 - 1 Cracovia Kraków 5 kwietnia 2019 - 20:30
230. Pogoń Szczecin 3 - 3 Arka Gdynia 7 kwietnia 2019 - 15:30
231. Wisła Kraków 2 - 2 Piast Gliwice 6 kwietnia 2019 - 18:00
232. Wisła Płock 2 - 0 Śląsk Wrocław 8 kwietnia 2019 - 18:00
Kolejka 30 - 13. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Arka Gdynia 1 - 1 Miedź Legnica 13 kwietnia 2019 - 18:00
234. Cracovia Kraków 4 - 2 Lechia Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 18:00
235. Zagłębie Lubin 3 - 1 Wisła Kraków 13 kwietnia 2019 - 18:00
236. Lech Poznań 0 - 2 Jagiellonia Białystok 13 kwietnia 2019 - 18:00
237. Legia Warszawa 3 - 1 Pogoń Szczecin 13 kwietnia 2019 - 18:00
238. Piast Gliwice 4 - 0 Korona Kielce 13 kwietnia 2019 - 18:00
239. Zagłębie Sosnowiec 1 - 3 Wisła Płock 13 kwietnia 2019 - 18:00
240. Śląsk Wrocław 0 - 1 Górnik Zabrze 13 kwietnia 2019 - 18:00
Kolejka 31 - 20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
241. Lechia Gdańsk 0 - 2 Piast Gliwice 20 kwietnia 2019 - 15:30
242. Zagłębie Lubin 2 - 3 Pogoń Szczecin 20 kwietnia 2019 - 18:00
243. Legia Warszawa 1 - 0 Cracovia Kraków 20 kwietnia 2019 - 20:30
244. Jagiellonia Białystok 3 - 3 Lech Poznań 20 kwietnia 2019 - 18:00
245. Wisła Kraków 2 - 3 Wisła Płock 22 kwietnia 2019 - 15:30
246. Korona Kielce 2 - 0 Śląsk Wrocław 22 kwietnia 2019 - 18:00
247. Miedź Legnica 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 22 kwietnia 2019 - 15:30
248. Górnik Zabrze 1 - 0 Arka Gdynia 22 kwietnia 2019 - 18:00
Kolejka 32 - 24. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
249. Pogoń Szczecin 3 - 4 Lechia Gdańsk 24 kwietnia 2019 - 18:00
250. Piast Gliwice 1 - 0 Zagłębie Lubin 23 kwietnia 2019 - 18:00
251. Lech Poznań 1 - 0 Legia Warszawa 24 kwietnia 2019 - 20:30
252. Cracovia Kraków 0 - 1 Jagiellonia Białystok 23 kwietnia 2019 - 20:30
253. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Wisła Kraków 25 kwietnia 2019 - 20:30
254. Śląsk Wrocław 1 - 2 Górnik Zabrze 25 kwietnia 2019 - 20:30
255. Wisła Płock 2 - 1 Korona Kielce 25 kwietnia 2019 - 18:00
256. Arka Gdynia 2 - 0 Miedź Legnica 25 kwietnia 2019 - 18:00
Kolejka 33 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
257. Lechia Gdańsk 1 - 3 Legia Warszawa 27 kwietnia 2019 - 20:30
258. Piast Gliwice 3 - 1 Cracovia Kraków 26 kwietnia 2019 - 20:30
259. Zagłębie Lubin 2 - 0 Jagiellonia Białystok 26 kwietnia 2019 - 18:00
260. Pogoń Szczecin 1 - 1 Lech Poznań 27 kwietnia 2019 - 18:00
261. Wisła Kraków 1 - 1 Śląsk Wrocław 28 kwietnia 2019 - 18:00
262. Górnik Zabrze 4 - 0 Zagłębie Sosnowiec 29 kwietnia 2019 - 18:00
263. Korona Kielce 0 - 2 Arka Gdynia 28 kwietnia 2019 - 15:30
264. Miedź Legnica 3 - 2 Wisła Płock 28 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 34 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
265. Cracovia Kraków 2 - 0 Lechia Gdańsk 5 maja 2019 - 18:00
266. Legia Warszawa 0 - 1 Piast Gliwice 4 maja 2019 - 20:30
267. Jagiellonia Białystok 4 - 2 Pogoń Szczecin 6 maja 2019 - 18:00
268. Lech Poznań 1 - 1 Zagłębie Lubin 4 maja 2019 - 18:00
269. Górnik Zabrze 1 - 2 Wisła Kraków 3 maja 2019 - 20:30
270. Korona Kielce 0 - 0 Miedź Legnica 4 maja 2019 - 15:30
271. Wisła Płock 1 - 1 Arka Gdynia 3 maja 2019 - 18:00
272. Zagłębie Sosnowiec 2 - 4 Śląsk Wrocław 5 maja 2019 - 15:30
Kolejka 35 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
273. Lechia Gdańsk 1 - 1 Zagłębie Lubin 12 maja 2019 - 18:00
274. Cracovia Kraków 1 - 0 Lech Poznań 11 maja 2019 - 20:30
275. Legia Warszawa 1 - 1 Pogoń Szczecin 12 maja 2019 - 15:30
276. Piast Gliwice 2 - 1 Jagiellonia Białystok 12 maja 2019 - 13:00
277. Wisła Kraków 1 - 0 Korona Kielce 10 maja 2019 - 20:30
278. Miedź Legnica 0 - 1 Górnik Zabrze 11 maja 2019 - 18:00
279. Śląsk Wrocław 2 - 1 Wisła Płock 11 maja 2019 - 15:30
280. Arka Gdynia 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec 10 maja 2019 - 18:00
Kolejka 36 - 13/15. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
281. Lech Poznań 2 - 1 Lechia Gdańsk 15 maja 2019 - 20:30
282. Zagłębie Lubin 1 - 2 Cracovia Kraków 15 maja 2019 - 20:30
283. Jagiellonia Białystok 1 - 0 Legia Warszawa 15 maja 2019 - 20:30
284. Pogoń Szczecin 0 - 0 Piast Gliwice 15 maja 2019 - 20:30
285. Arka Gdynia 3 - 1 Wisła Kraków 13 maja 2019 - 18:00
286. Miedź Legnica 0 - 2 Śląsk Wrocław 14 maja 2019 - 20:30
287. Zagłębie Sosnowiec 2 - 4 Korona Kielce 14 maja 2019 - 20:30
288. Górnik Zabrze 0 - 1 Wisła Płock 14 maja 2019 - 20:30
Kolejka 37 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Lechia Gdańsk 2 - 0 Jagiellonia Białystok 19 maja 2019 - 18:00
290. Legia Warszawa 2 - 2 Zagłębie Lubin 19 maja 2019 - 18:00
291. Piast Gliwice 1 - 0 Lech Poznań 19 maja 2019 - 18:00
292. Cracovia Kraków 0 - 3 Pogoń Szczecin 19 maja 2019 - 18:00
293. Wisła Kraków 4 - 5 Miedź Legnica 18 maja 2019 - 15:30
294. Śląsk Wrocław 4 - 0 Arka Gdynia 18 maja 2019 - 15:30
295. Korona Kielce 0 - 3 Górnik Zabrze 18 maja 2019 - 15:30
296. Wisła Płock 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec 18 maja 2019 - 15:30




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE