ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2012 i MŁODSI - 27.01.2019 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 02.02.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 03.02.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Ekstraklasa - sezon 2018/2019 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

12 - Paixão Flávio (Lechia Gdańsk), Angulo Igor (Górnik Zabrze)

11 - Ondrášek Zdeněk (Wisła Kraków)

10 - Robak Marcin (Śląsk Wrocław)

9 - Carlitos (Wisła Płock), Gytkjær Christian (Lech Poznań), Janota Michał (Arka Gdynia), Ricardinho (Wisła Płock)

8 - Soriano Elia (Korona Kielce), Świderski Karol (Jagiellonia Białystok), Forsell Petteri (Miedź Legnica), Sanogo Vamara (Zagłębie Sosnowiec)

7 - Novikovas Arvydas (Jagiellonia Białystok), Jankowski Maciej (Arka Gdynia)

6 - Buksa Adam (Pogoń Szczecin), Starzyński Filip (Zagłębie Lubin), Imaz Jesús (Wisła Kraków), Amaral João (Lech Poznań), Drygas Kamil (Pogoń Szczecin), Tuszyński Patryk (Zagłębie Lubin)

5 - Pawłowski Bartłomiej (Zagłębie Lubin), Merebaszwili Giorgi (Wisła Płock), Hernández Javi (Cracovia Kraków)

4 - (), Cabrera Airam (Cracovia Kraków), Sobiech Artur (Lechia Gdańsk), Cafú (Legia Warszawa), Suárez Dani (Górnik Zabrze), Nagy Dominik (Legia Warszawa), Zarandia Luka (Arka Gdynia), Pučko Matej (Korona Kielce), Papadopulos Michal (Piast Gliwice), Kucharczyk Michał (Legia Warszawa), Nalepa Michał (Arka Gdynia), Lipski Patryk (Lechia Gdańsk), Tiba Pedro (Lech Poznań), Pich Róbert (Śląsk Wrocław), Hateley Tom (Piast Gliwice), Udovičić Žarko (Zagłębie Sosnowiec)

3 - Sedlar Aleksandar (Piast Gliwice), Sheridan Cillian (Jagiellonia Białystok), Bohar Damjan (Zagłębie Lubin), Kort Dawid (Wisła Kraków), Furman Dominik (Wisła Płock), Ojamaa Henrik (Miedź Legnica), Jukić Ivan (Korona Kielce), Wrzesiński Konrad (Zagłębie Sosnowiec), Haraslín Lukáš (Lechia Gdańsk), Wdowiak Mateusz (Cracovia Kraków), Celeban Piotr (Śląsk Wrocław), Frankowski Przemysław (Jagiellonia Białystok), Majewski Radosław (Pogoń Szczecin), Bezjak Roman (Jagiellonia Białystok), Kulenović Sandro (Legia Warszawa), Pawłowski Szymon (Zagłębie Sosnowiec), Jodłowiec Tomasz (Piast Gliwice)

2 - Hloušek Adam (Legia Warszawa), Uryga Alan (Wisła Płock), Cristóvão Alexandre (Zagłębie Sosnowiec), Jędrzejczyk Artur (Legia Warszawa), Szymański Damian (Wisła Płock), Zbozień Damian (Arka Gdynia), Jevtić Darko (Lech Poznań), Pape Elhadji Diaw (Korona Kielce), Guarrotxena Iker (Pogoń Szczecin), Runje Ivan (Jagiellonia Białystok), Czerwiński Jakub (Piast Gliwice), Łukowski Jakub (Wisła Płock), Mareš Jakub (Zagłębie Lubin), Kubicki Jarosław (Lechia Gdańsk), Jiménez Jesús (Górnik Zabrze), Valencia Joel (Piast Gliwice), Kanté José (Legia Warszawa), Angielski Karol (Wisła Płock), Górski Maciej (Korona Kielce), Kolar Marko (Wisła Kraków), Poletanović Marko (Jagiellonia Białystok), Marquitos (Miedź Legnica), Košťál Martin (Wisła Kraków), Szczepaniak Mateusz (Miedź Legnica), Chrapek Michał (Śląsk Wrocław), Aankour Nabil (Arka Gdynia), Dziczek Patryk (Piast Gliwice), Tomczyk Paweł (Lech Poznań), Parzyszek Piotr (Piast Gliwice), Polczak Piotr (Zagłębie Sosnowiec), Augustyniak Rafał (Miedź Legnica), Boguski Rafał (Wisła Kraków), Delew Spas (Pogoń Szczecin), Żurkowski Szymon (Górnik Zabrze), Rémy William (Legia Warszawa), Kožulj Zvonimir (Pogoń Szczecin)

1 - Chrzanowski Adam (Lechia Gdańsk), Danch Adam (Arka Gdynia), Frączczak Adam (Pogoń Szczecin), Kovačević Adnan (Korona Kielce), Kolew Aleksandyr (Arka Gdynia), Martins André (Legia Warszawa), Piech Arkadiusz (Śląsk Wrocław), Augusto (Śląsk Wrocław), Sielewski Bartłomiej (Wisła Płock), Kopacz Bartosz (Zagłębie Lubin), Kwiecień Bartosz (Jagiellonia Białystok), Augustyn Błażej (Lechia Gdańsk), Râpă Cornel (Cracovia Kraków), Smuga Daniel (Górnik Zabrze), Pakulski Dawid (Zagłębie Lubin), Piasecki Fabian (Miedź Legnica), Ahmadzadeh Farshad (Śląsk Wrocław), Jagiełło Filip (Zagłębie Lubin), Marchwiński Filip (Lech Poznań), Mladenović Filip (Lechia Gdańsk), Piszczek Filip (Cracovia Kraków), Badía Gerard (Piast Gliwice), Oliva Gerard (Cracovia Kraków), Arak Jakub (Lechia Gdańsk), Bartkowski Jakub (Wisła Kraków), Kosecki Jakub (Śląsk Wrocław), Félix Jorge (Piast Gliwice), Wojtkowski Kamil (Wisła Kraków), Zapolnik Kamil (Górnik Zabrze), Kallaste Ken (Korona Kielce), Mączyński Krzysztof (Legia Warszawa), Dwali Lasza (Pogoń Szczecin), Klemenz Lukas (Jagiellonia Białystok), Burliga Łukasz (Jagiellonia Białystok), Janoszka Łukasz (Zagłębie Lubin), Poręba Łukasz (Zagłębie Lubin), Trałka Łukasz (Lech Poznań), Gajos Maciej (Lech Poznań), Cebula Marcin (Korona Kielce), Urynowicz Marcin (Górnik Zabrze), Wasielewski Marcin (Lech Poznań), Cholewiak Mateusz (Śląsk Wrocław), Mak Mateusz (Piast Gliwice), Młyński Mateusz (Arka Gdynia), Możdżeń Mateusz (Korona Kielce), Piątkowski Mateusz (Miedź Legnica), Radecki Mateusz (Śląsk Wrocław), Gardawski Michael (Korona Kielce), Savković Mile (Jagiellonia Białystok), Varela Nico (Wisła Płock), Datković Niko (Cracovia Kraków), Zawada Oskar (Wisła Płock), Sokołowski Patryk (Piast Gliwice), Brożek Paweł (Wisła Kraków), Zieliński Paweł (Miedź Legnica), Pietrzak Rafał (Wisła Kraków), Siemaszko Rafał (Arka Gdynia), Wolski Rafał (Lechia Gdańsk), Gumny Robert (Lech Poznań), Balić Saša (Zagłębie Lubin), Kowalczyk Sebastian (Pogoń Szczecin), Strózik Sebastian (Cracovia Kraków), Szymański Sebastian (Legia Warszawa), Zenjov Sergei (Cracovia Kraków), Vitória Steven (Lechia Gdańsk), Romanczuk Taras (Jagiellonia Białystok), Rogne Thomas (Lech Poznań), Cywka Tomasz (Lech Poznań), Podstawski Tomás (Pogoń Szczecin), Klupś Tymoteusz (Lech Poznań), Basha Vullnet (Wisła Kraków), Kostewycz Wołodymyr (Lech Poznań), Janjić Zlatko (Korona Kielce), Čotra Đorđe (Śląsk Wrocław)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE