MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Ekstraklasa - sezon 2018/2019 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

24 - Angulo Igor (Górnik Zabrze)

17 - Robak Marcin (¦l±sk Wrocław)

16 - Carlitos (Legia Warszawa), Imaz Jesús (Wisła Kraków)

15 - Paixão Flávio (Lechia Gdańsk)

14 - Cabrera Airam (Cracovia Kraków), Soriano Elia (Korona Kielce)

13 - Starzyński Filip (Zagłębie Lubin), Forsell Petteri (MiedĽ Legnica)

12 - Gytkjær Christian (Lech Poznań)

11 - Buksa Adam (Pogoń Szczecin), Kolar Marko (Wisła Kraków), Sanogo Vamara (Zagłębie Sosnowiec), Ondráąek Zdeněk (Wisła Kraków)

10 - Hernández Javi (Cracovia Kraków), Jankowski Maciej (Arka Gdynia), Janota Michał (Arka Gdynia), Tuszyński Patryk (Zagłębie Lubin), Ricardinho (Wisła Płock), Udovičić ®arko (Zagłębie Sosnowiec)

9 - Novikovas Arvydas (Jagiellonia Białystok), Bohar Damjan (Zagłębie Lubin), Drygas Kamil (Pogoń Szczecin), Parzyszek Piotr (Piast Gliwice), Koľulj Zvonimir (Pogoń Szczecin)

8 - Pawłowski Bartłomiej (Zagłębie Lubin), Amaral João (Lech Poznań), ¦widerski Karol (Jagiellonia Białystok), Majewski Radosław (Pogoń Szczecin)

7 - Sobiech Artur (Lechia Gdańsk)

6 - Sedlar Aleksandar (Piast Gliwice), Furman Dominik (Wisła Płock), Piszczek Filip (Cracovia Kraków), Merebaszwili Giorgi (Wisła Płock), Valencia Joel (Piast Gliwice), Félix Jorge (Piast Gliwice), Zawada Oskar (Wisła Płock), Lipski Patryk (Lechia Gdańsk), Pich Róbert (¦l±sk Wrocław)

5 - Zbozień Damian (Arka Gdynia), Nagy Dominik (Legia Warszawa), Błaszczykowski Jakub (Wisła Kraków), Jiménez Jesús (Górnik Zabrze), Román Joan (MiedĽ Legnica), Drzazga Krzysztof (Wisła Kraków), Vejinović Marko (Arka Gdynia), Pučko Matej (Korona Kielce), Papadopulos Michal (Piast Gliwice), Nalepa Michał (Arka Gdynia), Pawłowski Szymon (Zagłębie Sosnowiec)

4 - (), Cafú (Legia Warszawa), Suárez Dani (Górnik Zabrze), Guarrotxena Iker (Pogoń Szczecin), Kubicki Jarosław (Lechia Gdańsk), Zarandia Luka (Arka Gdynia), Haraslín Lukáą (Lechia Gdańsk), Cholewiak Mateusz (¦l±sk Wrocław), Możdżeń Mateusz (Korona Kielce), Radecki Mateusz (¦l±sk Wrocław), Kucharczyk Michał (Legia Warszawa), Nowak Olaf (Zagłębie Sosnowiec), Tomczyk Paweł (Lech Poznań), Tiba Pedro (Lech Poznań), Kulenović Sandro (Legia Warszawa), Hateley Tom (Piast Gliwice), Jodłowiec Tomasz (Piast Gliwice), Arweladze Wato (Korona Kielce)

3 - Hlouąek Adam (Legia Warszawa), Uryga Alan (Wisła Płock), Jędrzejczyk Artur (Legia Warszawa), Sheridan Cillian (Jagiellonia Białystok), Jevtić Darko (Lech Poznań), Kort Dawid (Wisła Kraków), Brown Felicio Forbes (Korona Kielce), Jagiełło Filip (Zagłębie Lubin), Mladenović Filip (Lechia Gdańsk), Gabedawa Giorgi (Zagłębie Sosnowiec), Ku¶wik Grzegorz (Wisła Płock), Ojamaa Henrik (MiedĽ Legnica), Medeiros Iuri (Legia Warszawa), Jukić Ivan (Korona Kielce), Runje Ivan (Jagiellonia Białystok), Czerwiński Jakub (Piast Gliwice), Cámara Juan (MiedĽ Legnica), JóĽwiak Kamil (Lech Poznań), Wrzesiński Konrad (Zagłębie Sosnowiec), Burliga Łukasz (Jagiellonia Białystok), Cebula Marcin (Korona Kielce), Matras Mateusz (Górnik Zabrze), Szczepaniak Mateusz (MiedĽ Legnica), Wdowiak Mateusz (Cracovia Kraków), Chrapek Michał (¦l±sk Wrocław), Vujadinović Nikola (Lech Poznań), Dziczek Patryk (Piast Gliwice), Zieliński Paweł (MiedĽ Legnica), Celeban Piotr (¦l±sk Wrocław), Frankowski Przemysław (Jagiellonia Białystok), Pietrzak Rafał (Wisła Kraków), Bezjak Roman (Jagiellonia Białystok), Peszko Sławomir (Wisła Kraków), Żurkowski Szymon (Górnik Zabrze), Basha Vullnet (Wisła Kraków)

2 - Deja Adam (Arka Gdynia), Kovačević Adnan (Korona Kielce), Cristóvão Alexandre (Zagłębie Sosnowiec), Martins André (Legia Warszawa), Borysiuk Ariel (Wisła Płock), Piech Arkadiusz (¦l±sk Wrocław), Augusto (¦l±sk Wrocław), Augustyn Błażej (Lechia Gdańsk), Sekulić Boris (Górnik Zabrze), Szymański Damian (Wisła Płock), Pape Elhadji Diaw (Korona Kielce), Marchwiński Filip (Lech Poznań), Badía Gerard (Piast Gliwice), Mýgas Giórgos (Zagłębie Sosnowiec), Guilherme (Jagiellonia Białystok), Łukowski Jakub (Wisła Płock), Mareą Jakub (Zagłębie Lubin), Kanté José (Legia Warszawa), Zapolnik Kamil (Górnik Zabrze), Angielski Karol (Wisła Płock), Hämäläinen Kasper (Legia Warszawa), Gajos Maciej (Lech Poznań), Górski Maciej (Korona Kielce), Poletanović Marko (Jagiellonia Białystok), Marquitos (MiedĽ Legnica), Koą»ál Martin (Wisła Kraków), Palčič Matej (Wisła Kraków), Mak Michał (Lechia Gdańsk), Kirkeskov Mikkel (Piast Gliwice), Aankour Nabil (Arka Gdynia), Brożek Paweł (Wisła Kraków), Polczak Piotr (Zagłębie Sosnowiec), Augustyniak Rafał (MiedĽ Legnica), Boguski Rafał (Wisła Kraków), Siemaszko Rafał (Arka Gdynia), Kowalczyk Sebastian (Pogoń Szczecin), Szymański Sebastian (Legia Warszawa), Hanca Sergiu (Cracovia Kraków), Benyamina Soufian (Pogoń Szczecin), Delew Spas (Pogoń Szczecin), Savićević Vukan (Wisła Kraków), Rémy William (Legia Warszawa)

1 - Chrzanowski Adam (Lechia Gdańsk), Danch Adam (Arka Gdynia), Fr±czczak Adam (Pogoń Szczecin), Marciniak Adam (Arka Gdynia), Kolew Aleksandyr (Arka Gdynia), Stevanović Alen (Wisła Płock), Kadlec Andrej (Jagiellonia Białystok), Pikk Artur (MiedĽ Legnica), Sielewski Bartłomiej (Wisła Płock), Kopacz Bartosz (Zagłębie Lubin), Kwiecień Bartosz (Jagiellonia Białystok), Musa Boľo (MiedĽ Legnica), II Carlitos (Wisła Płock), Râpă Cornel (Cracovia Kraków), Łukasik Daniel (Lechia Gdańsk), Smuga Daniel (Górnik Zabrze), Pakulski Dawid (Zagłębie Lubin), Piasecki Fabian (MiedĽ Legnica), Ahmadzadeh Farshad (¦l±sk Wrocław), Helstrup Frederik (Arka Gdynia), Oliva Gerard (Cracovia Kraków), Łasicki Igor (Wisła Płock), Tarasovs Igors (¦l±sk Wrocław), Arak Jakub (Lechia Gdańsk), Bartkowski Jakub (Wisła Kraków), Kosecki Jakub (¦l±sk Wrocław), Łabojko Jakub (¦l±sk Wrocław), Wójcicki Jakub (Jagiellonia Białystok), Izumisawa Jin (Pogoń Szczecin), Wojtkowski Kamil (Wisła Kraków), Fila Karol (Lechia Gdańsk), Kallaste Ken (Korona Kielce), Michalak Konrad (Lechia Gdańsk), M±czyński Krzysztof (Legia Warszawa), Dwali Lasza (Pogoń Szczecin), Guldan Ąubomír (Zagłębie Lubin), Klemenz Lukas (Jagiellonia Białystok), Janoszka Łukasz (Zagłębie Lubin), Poręba Łukasz (Zagłębie Lubin), Trałka Łukasz (Lech Poznań), Wolsztyński Łukasz (Górnik Zabrze), ¦liwa Maciej (Wisła Kraków), Pietrowski Marcin (Piast Gliwice), Urynowicz Marcin (Górnik Zabrze), Wasielewski Marcin (Lech Poznań), Vinícius Marcus (Arka Gdynia), Malec Mariusz (Pogoń Szczecin), Pospíąil Martin (Jagiellonia Białystok), Mak Mateusz (Piast Gliwice), Młyński Mateusz (Arka Gdynia), Pi±tkowski Mateusz (MiedĽ Legnica), Szwoch Mateusz (Wisła Płock), Gardawski Michael (Korona Kielce), Sipµak Michal (Cracovia Kraków), Żyro Michał (Pogoń Szczecin), Dimun Milan (Cracovia Kraków), Savković Mile (Jagiellonia Białystok), Mitrović Nemanja (Jagiellonia Białystok), Varela Nico (Wisła Płock), Datković Niko (Cracovia Kraków), Dytiatjew Ołeksij (Cracovia Kraków), Santana Omar (MiedĽ Legnica), Mráz Patrik (Zagłębie Sosnowiec), Klimala Patryk (Jagiellonia Białystok), Sokołowski Patryk (Piast Gliwice), Szysz Patryk (Zagłębie Lubin), Bochniewicz Paweł (Górnik Zabrze), Stolarski Paweł (Legia Warszawa), Wolski Rafał (Lechia Gdańsk), Gumny Robert (Lech Poznań), Balić Saąa (Zagłębie Lubin), Strózik Sebastian (Cracovia Kraków), Walukiewicz Sebastian (Pogoń Szczecin), Zenjov Sergei (Cracovia Kraków), Vitória Steven (Lechia Gdańsk), Romanczuk Taras (Jagiellonia Białystok), Rogne Thomas (Lech Poznań), Żamaletdinow Timur (Lech Poznań), Cywka Tomasz (Lech Poznań), Nawotka Tomasz (Zagłębie Sosnowiec), Podstawski Tomás (Pogoń Szczecin), Klup¶ Tymoteusz (Lech Poznań), Gwilia Walerian (Górnik Zabrze), Golla Wojciech (¦l±sk Wrocław), Kostewycz Wołodymyr (Lech Poznań), Janjić Zlatko (Korona Kielce), Čotra Đorđe (¦l±sk Wrocław)
© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE