MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Sztum 21 53 17 2 2 99 - 30
2. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 21 49 16 1 4 89 - 35
3. Nogat Malbork 22 44 13 5 4 56 - 38
4. KS Czernin 21 39 12 3 6 71 - 38 2 6 2 0 0 8 - 0
5. Real Myszewo 21 39 12 3 6 55 - 35 2 0 0 0 2 0 - 8
6. Bałtyk Sztutowo 21 34 11 1 9 49 - 39
7. GKS Gardeja 20 31 9 4 7 42 - 44
8. Jurand Lasowice 20 22 6 4 10 37 - 58
9. Centrum Pelplin 20 19 5 4 11 44 - 48 1 3 1 0 0 3 - 2
10. Tęcza Szropy 22 19 6 1 15 34 - 59 1 0 0 0 1 2 - 3
11. Lisovia Lisewo 21 18 4 6 11 42 - 64
12. Skra Kończewice 21 17 5 2 14 38 - 87
13. Błyskawica Postolin 21 6 2 0 19 24 - 105
Ostatni komentarz dodał kibic1996 27.05.2018, 10:23:17




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
1. Jurand Lasowice 3 - 1 Bałtyk Sztutowo 24 marca 2018 - 16:00
2. Błyskawica Postolin 0 - 3 Lisovia Lisewo 25 marca 2018 - 14:00
3. GKS Gardeja 2 - 4 Skra Kończewice 25 marca 2018 - 14:00
4. Olimpia Sztum 4 - 1 Powi¶le Pawlice-Rakowiec 24 marca 2018 - 14:00
5. Real Myszewo 4 - 1 Tęcza Szropy 24 marca 2018 - 15:00
6. KS Czernin 2 - 1 Nogat Malbork 25 marca 2018 - 14:00
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
9. Centrum Pelplin 0 - 3 KS Czernin 3 maja 2018 - 13:00
10. Nogat Malbork 2 - 2 Real Myszewo 31 marca 2018 - 13:00
11. Tęcza Szropy 0 - 3 Olimpia Sztum 31 marca 2018 - 15:00
vo, na boisku 1-0
12. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 2 - 3 GKS Gardeja 31 marca 2018 - 15:00
13. Skra Kończewice 5 - 1 Błyskawica Postolin 31 marca 2018 - 15:00
14. Lisovia Lisewo 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 28 marca 2018 - 17:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
15. Jurand Lasowice 3 - 3 Lisovia Lisewo 7 kwietnia 2018 - 17:00
16. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Skra Kończewice 7 kwietnia 2018 - 16:00
17. Błyskawica Postolin 3 - 5 Powi¶le Pawlice-Rakowiec 8 kwietnia 2018 - 14:00
18. GKS Gardeja 2 - 1 Tęcza Szropy 8 kwietnia 2018 - 11:00
19. Olimpia Sztum 4 - 0 Nogat Malbork 7 kwietnia 2018 - 15:00
20. Real Myszewo 0 - 0 Centrum Pelplin 7 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
22. KS Czernin 8 - 2 Jurand Lasowice 15 kwietnia 2018 - 14:00
24. Centrum Pelplin 2 - 4 Olimpia Sztum 15 kwietnia 2018 - 16:00
25. Nogat Malbork 2 - 1 GKS Gardeja 14 kwietnia 2018 - 16:00
26. Tęcza Szropy 2 - 0 Błyskawica Postolin 14 kwietnia 2018 - 16:00
27. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 4 - 2 Bałtyk Sztutowo 14 kwietnia 2018 - 11:00
28. Skra Kończewice 0 - 2 Lisovia Lisewo 15 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
29. Jurand Lasowice 3 - 1 Skra Kończewice 21 kwietnia 2018 - 17:00
30. Lisovia Lisewo 4 - 5 Powi¶le Pawlice-Rakowiec 22 kwietnia 2018 - 15:00
31. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Tęcza Szropy 21 kwietnia 2018 - 16:00
32. Błyskawica Postolin 0 - 7 Nogat Malbork 22 kwietnia 2018 - 14:00
33. GKS Gardeja 2 - 0 Centrum Pelplin 22 kwietnia 2018 - 14:00
35. Real Myszewo 0 - 1 KS Czernin 21 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
36. Real Myszewo 3 - 0 Jurand Lasowice 28 kwietnia 2018 - 17:00
37. KS Czernin 3 - 4 Olimpia Sztum 29 kwietnia 2018 - 14:00
39. Centrum Pelplin 3 - 1 Błyskawica Postolin 29 kwietnia 2018 - 16:00
40. Nogat Malbork 0 - 7 Bałtyk Sztutowo 28 kwietnia 2018 - 15:00
41. Tęcza Szropy 1 - 4 Lisovia Lisewo 28 kwietnia 2018 - 16:00
42. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 10 - 1 Skra Kończewice 28 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
43. Jurand Lasowice 2 - 6 Powi¶le Pawlice-Rakowiec 5 maja 2018 - 17:00
44. Skra Kończewice 0 - 1 Tęcza Szropy 6 maja 2018 - 16:00
45. Lisovia Lisewo 0 - 0 Nogat Malbork 6 maja 2018 - 15:00
46. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Centrum Pelplin 5 maja 2018 - 17:00
48. GKS Gardeja 2 - 2 KS Czernin 6 maja 2018 - 11:00
49. Olimpia Sztum 0 - 4 Real Myszewo 5 maja 2018 - 15:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
50. Olimpia Sztum 5 - 1 Jurand Lasowice 12 maja 2018 - 15:00
51. Real Myszewo 4 - 1 GKS Gardeja 12 maja 2018 - 16:00
52. KS Czernin 8 - 2 Błyskawica Postolin 13 maja 2018 - 14:00
54. Centrum Pelplin 5 - 2 Lisovia Lisewo 13 maja 2018 - 16:00
55. Nogat Malbork 4 - 1 Skra Kończewice 12 maja 2018 - 17:00
56. Tęcza Szropy 1 - 4 Powi¶le Pawlice-Rakowiec 12 maja 2018 - 16:00
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
57. Jurand Lasowice 3 - 0 Tęcza Szropy 19 maja 2018 - 17:00
58. Powi¶le Pawlice-Rakowiec 4 - 0 Nogat Malbork 19 maja 2018 - 11:00
59. Skra Kończewice 4 - 3 Centrum Pelplin 20 maja 2018 - 14:00
61. Bałtyk Sztutowo 3 - 2 KS Czernin 20 maja 2018 - 15:00
62. Błyskawica Postolin 1 - 3 Real Myszewo 20 maja 2018 - 14:00
63. GKS Gardeja 3 - 3 Olimpia Sztum 20 maja 2018 - 16:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
64. GKS Gardeja - Jurand Lasowice 27 maja 2018 - 16:00
65. Olimpia Sztum 2 - 1 Błyskawica Postolin 26 maja 2018 - 14:00
66. Real Myszewo 2 - 0 Bałtyk Sztutowo 26 maja 2018 - 17:00
67. KS Czernin 3 - 0 Lisovia Lisewo 27 maja 2018 - 14:00
69. Centrum Pelplin - Powi¶le Pawlice-Rakowiec 27 maja 2018 - 16:00
70. Nogat Malbork 5 - 2 Tęcza Szropy 26 maja 2018 - 17:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jurand Lasowice - Nogat Malbork 2 czerwca 2018 - 17:00
72. Tęcza Szropy - Centrum Pelplin 2 czerwca 2018 - 16:00
74. Skra Kończewice - KS Czernin 3 czerwca 2018 - 14:00
75. Lisovia Lisewo - Real Myszewo 3 czerwca 2018 - 15:00
76. Bałtyk Sztutowo - Olimpia Sztum 2 czerwca 2018 - 17:00
77. Błyskawica Postolin - GKS Gardeja 2 czerwca 2018 - 16:00
Pauza: Powi¶le Pawlice-Rakowiec,


Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Błyskawica Postolin - Jurand Lasowice 10 czerwca 2018 - 14:00
79. GKS Gardeja - Bałtyk Sztutowo 10 czerwca 2018 - 16:00
80. Olimpia Sztum - Lisovia Lisewo 9 czerwca 2018 - 16:00
81. Real Myszewo - Skra Kończewice 9 czerwca 2018 - 17:00
82. KS Czernin - Powi¶le Pawlice-Rakowiec 10 czerwca 2018 - 14:00
84. Centrum Pelplin - Nogat Malbork 10 czerwca 2018 - 16:00
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Jurand Lasowice - Centrum Pelplin 17 czerwca 2018 - 14:00
87. Tęcza Szropy - KS Czernin 16 czerwca 2018 - 16:00
88. Powi¶le Pawlice-Rakowiec - Real Myszewo 17 czerwca 2018 - 14:00
89. Skra Kończewice - Olimpia Sztum 17 czerwca 2018 - 14:00
90. Lisovia Lisewo - GKS Gardeja 17 czerwca 2018 - 14:00
91. Bałtyk Sztutowo - Błyskawica Postolin 17 czerwca 2018 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE