ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Sztum 12 31 10 1 1 70 - 15
2. Nogat Malbork 12 30 9 3 0 35 - 15
3. Powiśle Pawlice-Rakowiec 12 28 9 1 2 48 - 15
4. KS Czernin 12 20 6 2 4 39 - 24 1 3 1 0 0 3 - 0
5. GKS Gardeja 12 20 6 2 4 26 - 26 1 0 0 0 1 0 - 3
6. Real Myszewo 12 19 6 1 5 33 - 29
7. Bałtyk Sztutowo 12 16 5 1 6 23 - 27
8. Tęcza Szropy 12 13 4 1 7 25 - 30
9. Jurand Lasowice 12 12 3 3 6 20 - 31 1 1 0 1 0 2 - 2
10. Centrum Pelplin 12 12 3 3 6 30 - 30 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Skra Kończewice 12 8 2 2 8 22 - 57
12. Lisovia Lisewo 12 7 1 4 7 24 - 44
13. Błyskawica Postolin 12 6 2 0 10 15 - 67
Ostatni komentarz dodał Wyniu 22.11.2017, 15:02:42


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (50) 
1. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Jurand Lasowice 13 sierpnia 2017 - 17:00
2. Lisovia Lisewo 0 - 3 Błyskawica Postolin 13 sierpnia 2017 - 14:30
vo, na bosiku 12:1
3. Skra Kończewice 3 - 1 GKS Gardeja 13 sierpnia 2017 - 14:00
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 Olimpia Sztum 12 sierpnia 2017 - 12:00
5. Tęcza Szropy 0 - 2 Real Myszewo 12 sierpnia 2017 - 17:00
6. Nogat Malbork 1 - 0 KS Czernin 12 sierpnia 2017 - 15:00
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
9. KS Czernin 2 - 2 Centrum Pelplin 20 sierpnia 2017 - 15:00
10. Real Myszewo 2 - 3 Nogat Malbork 19 sierpnia 2017 - 17:00
11. Olimpia Sztum 6 - 1 Tęcza Szropy 19 sierpnia 2017 - 12:00
12. GKS Gardeja 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 sierpnia 2017 - 11:00
13. Błyskawica Postolin 1 - 7 Skra Kończewice 19 sierpnia 2017 - 17:00
14. Bałtyk Sztutowo 5 - 3 Lisovia Lisewo 20 sierpnia 2017 - 17:00
Pauza: Jurand Lasowice,
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
15. Lisovia Lisewo 4 - 4 Jurand Lasowice 27 sierpnia 2017 - 14:30
16. Skra Kończewice 2 - 2 Bałtyk Sztutowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
17. Powiśle Pawlice-Rakowiec 9 - 0 Błyskawica Postolin 26 sierpnia 2017 - 16:00
18. Tęcza Szropy 5 - 1 GKS Gardeja 25 października 2017 - 15:00
19. Nogat Malbork 3 - 3 Olimpia Sztum 26 sierpnia 2017 - 16:00
20. Centrum Pelplin 2 - 3 Real Myszewo 27 sierpnia 2017 - 18:00
Pauza: KS Czernin,
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (11) 
22. Jurand Lasowice 2 - 1 KS Czernin 2 września 2017 - 16:30
24. Olimpia Sztum 3 - 0 Centrum Pelplin 2 września 2017 - 16:00
25. GKS Gardeja 1 - 1 Nogat Malbork 3 września 2017 - 16:00
26. Błyskawica Postolin 1 - 10 Tęcza Szropy 2 września 2017 - 17:00
27. Bałtyk Sztutowo 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 września 2017 - 16:00
28. Lisovia Lisewo 2 - 2 Skra Kończewice 3 września 2017 - 14:30
Pauza: Real Myszewo,
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
29. Skra Kończewice 0 - 1 Jurand Lasowice 10 września 2017 - 14:00
30. Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 1 Lisovia Lisewo 10 września 2017 - 16:00
31. Tęcza Szropy 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 10 września 2017 - 16:30
32. Nogat Malbork 3 - 0 Błyskawica Postolin 9 września 2017 - 16:00
33. Centrum Pelplin 1 - 4 GKS Gardeja 10 września 2017 - 16:00
35. KS Czernin 7 - 0 Real Myszewo 10 września 2017 - 14:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
36. Jurand Lasowice 2 - 2 Real Myszewo 16 września 2017 - 16:30
37. Olimpia Sztum 8 - 1 KS Czernin 16 września 2017 - 16:00
39. Błyskawica Postolin 0 - 6 Centrum Pelplin 16 września 2017 - 16:30
40. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Nogat Malbork 17 września 2017 - 17:00
41. Lisovia Lisewo 4 - 1 Tęcza Szropy 17 września 2017 - 14:30
42. Skra Kończewice 0 - 7 Powiśle Pawlice-Rakowiec 17 września 2017 - 14:00
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
43. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 0 Jurand Lasowice 23 września 2017 - 16:00
44. Tęcza Szropy 2 - 1 Skra Kończewice 23 września 2017 - 15:00
45. Nogat Malbork 8 - 2 Lisovia Lisewo 23 września 2017 - 16:00
46. Centrum Pelplin 2 - 4 Bałtyk Sztutowo 24 września 2017 - 17:00
48. KS Czernin 3 - 0 GKS Gardeja 24 września 2017 - 14:00
49. Real Myszewo 0 - 3 Olimpia Sztum 23 września 2017 - 16:00
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
50. Jurand Lasowice 1 - 4 Olimpia Sztum 30 września 2017 - 16:00
51. GKS Gardeja 4 - 3 Real Myszewo 1 października 2017 - 16:00
52. Błyskawica Postolin 0 - 8 KS Czernin 30 września 2017 - 16:00
54. Lisovia Lisewo 1 - 1 Centrum Pelplin 1 października 2017 - 14:30
55. Skra Kończewice 2 - 5 Nogat Malbork 1 października 2017 - 14:00
56. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 Tęcza Szropy 30 września 2017 - 15:30
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
57. Tęcza Szropy 1 - 0 Jurand Lasowice 7 października 2017 - 15:00
58. Nogat Malbork 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 7 października 2017 - 15:00
59. Centrum Pelplin 8 - 3 Skra Kończewice 8 października 2017 - 16:00
61. KS Czernin 4 - 3 Bałtyk Sztutowo 8 października 2017 - 14:00
62. Real Myszewo 6 - 1 Błyskawica Postolin 7 października 2017 - 16:00
63. Olimpia Sztum 5 - 1 GKS Gardeja 7 października 2017 - 16:00
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
64. Jurand Lasowice 1 - 3 GKS Gardeja 14 października 2017 - 15:30
65. Błyskawica Postolin 1 - 10 Olimpia Sztum 14 października 2017 - 16:00
66. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Real Myszewo 14 października 2017 - 15:00
67. Lisovia Lisewo 2 - 2 KS Czernin 15 października 2017 - 14:30
69. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 Centrum Pelplin 15 października 2017 - 15:00
70. Tęcza Szropy 2 - 2 Nogat Malbork 14 października 2017 - 15:00
Pauza: Skra Kończewice,
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
71. Nogat Malbork 3 - 1 Jurand Lasowice 21 października 2017 - 15:00
72. Centrum Pelplin 3 - 2 Tęcza Szropy 22 października 2017 - 14:00
74. KS Czernin 5 - 1 Skra Kończewice 22 października 2017 - 14:00
75. Real Myszewo 5 - 1 Lisovia Lisewo 21 października 2017 - 15:00
76. Olimpia Sztum 4 - 1 Bałtyk Sztutowo 21 października 2017 - 15:00
77. GKS Gardeja 3 - 1 Błyskawica Postolin 22 października 2017 - 15:00
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec,
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
78. Jurand Lasowice 5 - 4 Błyskawica Postolin 28 października 2017 - 15:00
79. Bałtyk Sztutowo 0 - 3 GKS Gardeja 29 października 2017 - 13:00
vo, na boisku 2-1, nieuprawniony zawodnik
80. Lisovia Lisewo 2 - 4 Olimpia Sztum 29 października 2017 - 14:30
81. Skra Kończewice 1 - 5 Real Myszewo 28 października 2017 - 15:00
82. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 KS Czernin 28 października 2017 - 14:30
84. Nogat Malbork 2 - 1 Centrum Pelplin 28 października 2017 - 14:30
Pauza: Tęcza Szropy,
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. Centrum Pelplin 2 - 2 Jurand Lasowice 5 listopada 2017 - 13:30
87. KS Czernin 4 - 1 Tęcza Szropy 4 listopada 2017 - 14:00
88. Real Myszewo 3 - 5 Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 listopada 2017 - 14:00
89. Olimpia Sztum 18 - 0 Skra Kończewice 4 listopada 2017 - 14:00
90. GKS Gardeja 4 - 2 Lisovia Lisewo 5 listopada 2017 - 14:00
91. Błyskawica Postolin 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 4 listopada 2017 - 14:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE