MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Olimpia Sztum | 24 | 59 | 19 | 2 | 3 | 107 - 38 | ||||||
2. | Powiśle Pawlice-Rakowiec | 24 | 53 | 17 | 2 | 5 | 96 - 41 | ||||||
3. | Nogat Malbork | 24 | 50 | 15 | 5 | 4 | 66 - 40 | ||||||
4. | Real Myszewo | 24 | 46 | 14 | 4 | 6 | 67 - 40 | ||||||
5. | Bałtyk Sztutowo | 24 | 40 | 13 | 1 | 10 | 56 - 45 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6 - 6 |
6. | KS Czernin | 24 | 40 | 12 | 4 | 8 | 74 - 45 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6 - 6 |
7. | GKS Gardeja | 24 | 38 | 11 | 5 | 8 | 51 - 51 | ||||||
8. | Jurand Lasowice | 24 | 29 | 8 | 5 | 11 | 49 - 71 | ||||||
9. | Centrum Pelplin | 24 | 25 | 7 | 4 | 13 | 55 - 59 | ||||||
10. | Tęcza Szropy | 24 | 22 | 7 | 1 | 16 | 37 - 63 | ||||||
11. | Lisovia Lisewo | 24 | 21 | 5 | 6 | 13 | 49 - 72 | ||||||
12. | Skra Kończewice | 24 | 18 | 5 | 3 | 16 | 44 - 96 | ||||||
13. | Błyskawica Postolin | 24 | 6 | 2 | 0 | 22 | 27 - 117 |
Jurand Lasowice | 3 - 1 | Bałtyk Sztutowo | 24 marca 2018 - 16:00 | |
Błyskawica Postolin | 0 - 3 | Lisovia Lisewo | 25 marca 2018 - 14:00 | |
GKS Gardeja | 2 - 4 | Skra Kończewice | 25 marca 2018 - 14:00 | |
Olimpia Sztum | 4 - 1 | Powiśle Pawlice-Rakowiec | 24 marca 2018 - 14:00 | |
Real Myszewo | 4 - 0 | Tęcza Szropy | 24 marca 2018 - 15:00 | |
vo, na boisku 4-1 | ||||
KS Czernin | 2 - 1 | Nogat Malbork | 25 marca 2018 - 14:00 | |
Pauza: Centrum Pelplin, |
lisovia111 | 11.01.2018, 14:01:56 |
Lisovia szuka sparing partnera w dniach 10/11 marzec .Więcej informacji pod numerem telefonu : 784357027 | |
INTER_Krzywe_Koło | 01.02.2018, 01:22:00 |
Witam. Przyjmuje zapisy na VI Memoriał Zasłużonych Krzywe Koło 2018 (termin lipiec bądź sierpień 201. Wiecej informacji pod numerem telefonu 510662545 Dawid | |
cpelplin | 21.02.2018, 15:13:29 |
SPARINGI:
Centrum 1:7 Świt Radostowo Centrum 9:0 Sobieski Gniew Centrum 2:7 Korona Cedry Małe | |
cpelplin | 22.02.2018, 07:40:18 |
Centrum 3:2 Styna Godziszewo | |
krystek215 | 26.02.2018, 10:50:10 |
Rodło Trzciano 4:8 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Nogat Malbork 2:7 Pomowiec Gronowo Nogat Malbork 1:5 Delta Miłoradz Nogat Malbork 0:4 Ruch Gościszewo Nogat Malbork 3:4 LKS Waplewo LKS Waplewo 5:4 Olimpia Sztum Olimpia Sztum - Czarni Straszewo 12:2 Jurand Lasowice - Olimpia Sztum 5:9 | |
cpelplin | 02.03.2018, 07:45:02 |
Centrum 1:2 GKS Bobowo | |
ziko22 | 04.03.2018, 15:01:32 |
Korzeniewo-Pawlice Rakowiec 8/9-1 Mogło być wiecej. | |
cpelplin | 04.03.2018, 18:05:08 |
Centrum 4:2 WKS Lignowy | |
R E K L A M A | |
ModeratorJestem | 05.03.2018, 07:50:30 |
Myszewo-Stare Pole 3-6
Lisewo-Miłoradz 2-6 Myszewo-Szropy 3-1 | |
cpelplin | 10.03.2018, 21:47:15 |
Centrum 8:3 Pogoń Smętowo | |
cpelplin | 17.03.2018, 21:19:59 |
Centrum 1:6 (0:5) Orzeł Subkowy | |
LosEkspertos | 24.03.2018, 12:26:18 |
Jurand 3:2 Bałtyk
Błyskawica 2:2 Lisovia GKS 5:1 Skra Olimpia 2:1 Powiśle Real 4:1 Tęcza KS 1:1 Nogat | |
jablon1986 | 24.03.2018, 18:27:10 |
Jurand - Baltyk 3-1(1-0) | |
delta18 | 25.03.2018, 15:56:53 |
Gardeja skra 2:4 | |
Kielonson | 25.03.2018, 16:21:10 |
Czernin - Nogat 2:1 (1:1) | |
ModeratorJestem | 25.03.2018, 16:29:39 |
Postolin - Lisewo 0:3 | |
sebopomka1 | 25.03.2018, 17:14:19 |
KS Czernin 2-1 TP NOGAT | |
cpelplin | 25.03.2018, 18:56:26 |
Centrum 5:0 Piast Majewo | |