ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 14 31 10 1 3 43 - 32
2. Pomezania Malbork 14 30 9 3 2 40 - 11
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 27 8 3 3 28 - 16 1 3 1 0 0 2 - 1
4. Wda Lipusz 14 27 9 0 5 57 - 25 1 0 0 0 1 1 - 2
5. Orzeł Subkowy 14 26 8 2 4 42 - 34
6. Chojniczanka II Chojnice 14 25 7 4 3 34 - 26
7. Gwiazda Karsin 14 23 7 2 5 39 - 25 2 6 2 0 0 8 - 1
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 23 7 2 5 39 - 26 2 3 1 0 1 7 - 5
9. Powiśle II Dzierzgoń 14 23 7 2 5 24 - 32 2 0 0 0 2 1 - 10
10. Czarni Przemysław 14 17 5 2 7 25 - 33
11. Borowiak Czersk 14 11 3 2 9 16 - 30 1 3 1 0 0 2 - 0
12. Spójnia Sadlinki 14 11 3 2 9 17 - 33 1 0 0 0 1 0 - 2
13. Szarża Krojanty 14 10 3 1 10 26 - 55 1 3 1 0 0 3 - 0
14. Sławek Borzechowo 14 10 3 1 10 17 - 35 1 0 0 0 1 0 - 3
15. Błękitni Stare Pole 14 7 2 1 11 14 - 48
16. Sparta Kleszczewo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał FIFI1998 24.11.2017, 06:16:50


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (59) 
1. Wda Lipusz 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 sierpnia 2017 - 14:00
2. Czarni Przemysław 2 - 0 Borowiak Czersk 30 sierpnia 2017 - 17:00
3. Sławek Borzechowo 2 - 1 Błękitni Stare Pole 12 sierpnia 2017 - 17:00
4. Pogoń Prabuty 2 - 1 Gwiazda Karsin 12 sierpnia 2017 - 17:30
5. Orzeł Subkowy - Sparta Kleszczewo 12 sierpnia 2017 - 16:00
anulowany, było 3-0 vo
6. Pomezania Malbork 9 - 0 Szarża Krojanty 23 sierpnia 2017 - 18:00
7. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Chojniczanka II Chojnice 29 sierpnia 2017 - 17:00
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 12 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
9. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 15 sierpnia 2017 - 17:00
10. Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2017 - 17:00
11. Szarża Krojanty 2 - 3 Spójnia Sadlinki 15 sierpnia 2017 - 14:00
12. Sparta Kleszczewo - Pomezania Malbork
anulowany, było 0-3 vo
13. Gwiazda Karsin 1 - 2 Orzeł Subkowy 15 sierpnia 2017 - 11:00
14. Błękitni Stare Pole 3 - 6 Pogoń Prabuty 15 sierpnia 2017 - 15:00
15. Borowiak Czersk 0 - 1 Sławek Borzechowo 12 września 2017 - 18:00
16. Wda Lipusz 5 - 1 Czarni Przemysław 15 sierpnia 2017 - 14:00
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
17. Czarni Przemysław 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 sierpnia 2017 - 16:00
18. Sławek Borzechowo 1 - 5 Wda Lipusz 19 sierpnia 2017 - 17:00
19. Pogoń Prabuty 2 - 0 Borowiak Czersk 20 sierpnia 2017 - 16:00
20. Orzeł Subkowy 2 - 2 Błękitni Stare Pole 19 sierpnia 2017 - 16:00
21. Pomezania Malbork 1 - 0 Gwiazda Karsin 19 sierpnia 2017 - 11:00
22. Spójnia Sadlinki - Sparta Kleszczewo
anulowany, było 3-0 vo
23. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Szarża Krojanty 19 sierpnia 2017 - 17:00
24. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Chojniczanka II Chojnice 19 sierpnia 2017 - 16:00
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
25. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 23 sierpnia 2017 - 18:00
26. Szarża Krojanty 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń 26 sierpnia 2017 - 15:00
28. Gwiazda Karsin 3 - 2 Spójnia Sadlinki 26 sierpnia 2017 - 17:00
29. Błękitni Stare Pole 0 - 5 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2017 - 15:00
30. Orzeł Subkowy 2 - 5 Borowiak Czersk 26 sierpnia 2017 - 16:00
31. Wda Lipusz 3 - 2 Pogoń Prabuty 26 sierpnia 2017 - 16:00
32. Czarni Przemysław 3 - 2 Sławek Borzechowo 27 sierpnia 2017 - 16:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
33. Sławek Borzechowo 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września 2017 - 17:00
34. Pogoń Prabuty 4 - 3 Czarni Przemysław 3 września 2017 - 17:00
35. Orzeł Subkowy 1 - 5 Wda Lipusz 2 września 2017 - 14:00
36. Pomezania Malbork 4 - 0 Borowiak Czersk 2 września 2017 - 17:00
37. Spójnia Sadlinki 2 - 3 Błękitni Stare Pole 2 września 2017 - 11:30
38. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Gwiazda Karsin 30 sierpnia 2017 - 18:00
40. Chojniczanka II Chojnice 5 - 2 Szarża Krojanty 3 września 2017 - 16:00
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń,
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
41. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Szarża Krojanty 10 września 2017 - 11:00
43. Gwiazda Karsin 4 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 9 września 2017 - 16:00
44. Błękitni Stare Pole 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 września 2017 - 15:00
45. Borowiak Czersk 2 - 0 Spójnia Sadlinki 9 września 2017 - 16:00
46. Wda Lipusz 1 - 5 Pomezania Malbork 9 września 2017 - 16:00
47. Czarni Przemysław 1 - 4 Orzeł Subkowy 10 września 2017 - 16:00
48. Sławek Borzechowo 2 - 3 Pogoń Prabuty 9 września 2017 - 17:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
49. Pogoń Prabuty 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 września 2017 - 16:00
50. Orzeł Subkowy 6 - 2 Sławek Borzechowo 16 września 2017 - 16:00
51. Pomezania Malbork 2 - 0 Czarni Przemysław 16 września 2017 - 17:00
52. Spójnia Sadlinki 0 - 11 Wda Lipusz 16 września 2017 - 16:30
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Borowiak Czersk 16 września 2017 - 17:00
54. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 0 Błękitni Stare Pole 16 września 2017 - 16:00
55. Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Gwiazda Karsin 17 września 2017 - 16:00
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
58. Gwiazda Karsin 6 - 2 Szarża Krojanty 22 września 2017 - 17:30
59. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 24 września 2017 - 11:00
60. Borowiak Czersk 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 23 września 2017 - 16:00
61. Wda Lipusz 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 września 2017 - 12:00
62. Czarni Przemysław 0 - 4 Spójnia Sadlinki 24 września 2017 - 15:00
vo, na boisku 3:4
63. Sławek Borzechowo 0 - 0 Pomezania Malbork 23 września 2017 - 16:00
64. Pogoń Prabuty 3 - 2 Orzeł Subkowy 23 września 2017 - 16:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
65. Orzeł Subkowy 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 września 2017 - 16:00
66. Pomezania Malbork 2 - 4 Pogoń Prabuty 30 września 2017 - 16:00
67. Spójnia Sadlinki 0 - 1 Sławek Borzechowo 30 września 2017 - 11:00
68. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Czarni Przemysław 30 września 2017 - 11:00
69. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 2 Wda Lipusz 30 września 2017 - 15:00
70. Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Borowiak Czersk 1 października 2017 - 14:00
71. Szarża Krojanty 3 - 1 Błękitni Stare Pole 1 października 2017 - 12:00
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
73. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Gwiazda Karsin 8 października 2017 - 16:00
75. Borowiak Czersk 1 - 1 Szarża Krojanty 7 października 2017 - 16:00
76. Wda Lipusz 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 7 października 2017 - 12:00
77. Czarni Przemysław 3 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 8 października 2017 - 15:00
78. Sławek Borzechowo 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 października 2017 - 13:00
79. Pogoń Prabuty 2 - 0 Spójnia Sadlinki 7 października 2017 - 16:00
80. Orzeł Subkowy 1 - 0 Pomezania Malbork 7 października 2017 - 16:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (25) 
81. Pomezania Malbork 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 października 2017 - 15:00
82. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Orzeł Subkowy 14 października 2017 - 15:00
83. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 3 Pogoń Prabuty 14 października 2017 - 15:00
84. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 3 Sławek Borzechowo 14 października 2017 - 15:00
85. Chojniczanka II Chojnice 3 - 3 Czarni Przemysław 15 października 2017 - 14:00
86. Szarża Krojanty 3 - 6 Wda Lipusz 14 października 2017 - 14:00
88. Gwiazda Karsin 4 - 1 Błękitni Stare Pole 14 października 2017 - 15:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (25) 
89. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 0 Błękitni Stare Pole 22 października 2017 - 11:00
90. Borowiak Czersk 2 - 5 Gwiazda Karsin 21 października 2017 - 15:00
92. Czarni Przemysław 2 - 3 Szarża Krojanty 22 października 2017 - 14:00
93. Sławek Borzechowo 1 - 3 Chojniczanka II Chojnice 21 października 2017 - 15:00
94. Pogoń Prabuty 4 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 21 października 2017 - 15:00
95. Orzeł Subkowy 5 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 października 2017 - 15:00
96. Pomezania Malbork 3 - 0 Spójnia Sadlinki 21 października 2017 - 13:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
97. Spójnia Sadlinki 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 października 2017 - 11:30
98. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Pomezania Malbork 28 października 2017 - 14:00
99. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 4 Orzeł Subkowy 28 października 2017 - 14:00
100. Chojniczanka II Chojnice 4 - 3 Pogoń Prabuty 29 października 2017 - 11:00
101. Szarża Krojanty 3 - 0 Sławek Borzechowo 28 października 2017 - 14:00
vo, na boisku 1:1, udział w meczu nieuprawnionych zawodników – brak dokumentów tożsamości
103. Gwiazda Karsin 3 - 5 Wda Lipusz 28 października 2017 - 14:00
104. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Borowiak Czersk 18 listopada 2017 - 12:00
w pierwotnym terminie odwołany z uwagi na zły stan boiska
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
105. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Borowiak Czersk 5 listopada 2017 - 11:00
106. Wda Lipusz 8 - 0 Błękitni Stare Pole 4 listopada 2017 - 13:00
107. Czarni Przemysław 3 - 3 Gwiazda Karsin 5 listopada 2017 - 14:00
109. Pogoń Prabuty 4 - 2 Szarża Krojanty 4 listopada 2017 - 13:00
110. Orzeł Subkowy 3 - 6 Chojniczanka II Chojnice 5 listopada 2017 - 14:00
111. Pomezania Malbork 1 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 4 listopada 2017 - 11:00
112. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 listopada 2017 - 11:30
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
113. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 listopada 2017 - 13:00
114. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Spójnia Sadlinki 11 listopada 2017 - 14:00
115. Chojniczanka II Chojnice 2 - 3 Pomezania Malbork 12 listopada 2017 - 11:00
116. Szarża Krojanty 2 - 7 Orzeł Subkowy 11 listopada 2017 - 13:00
118. Gwiazda Karsin 3 - 1 Sławek Borzechowo 11 listopada 2017 - 13:00
119. Czarni Przemysław 2 - 0 Błękitni Stare Pole 12 listopada 2017 - 13:00
120. Borowiak Czersk 0 - 3 Wda Lipusz 11 listopada 2017 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE