MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 28 69 23 0 5 98 - 32
2. Pomezania Malbork 28 59 18 5 5 75 - 25
3. Gwiazda Karsin 28 57 18 3 7 79 - 40
4. Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 52 16 4 8 54 - 42
5. Orzeł Subkowy 28 48 15 3 10 81 - 62
6. Chojniczanka II Chojnice 28 47 14 5 9 72 - 42 2 6 2 0 0 7 - 5
7. Pogoń Prabuty 28 47 15 2 11 65 - 66 2 0 0 0 2 5 - 7
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 44 14 2 12 64 - 52
9. Powi¶le II Dzierzgoń 28 39 11 6 11 52 - 65 2 4 1 1 0 4 - 3
10. Borowiak Czersk 28 39 12 3 13 46 - 49 2 1 0 1 1 3 - 4
11. Spójnia Sadlinki 28 28 8 4 16 34 - 59 2 6 2 0 0 6 - 0
12. Czarni Przemysław 28 28 8 4 16 45 - 73 2 0 0 0 2 0 - 6
13. Sławek Borzechowo 28 23 7 2 19 39 - 71
14. Błękitni Stare Pole 28 16 4 4 20 31 - 86
15. Szarża Krojanty (*) 28 10 3 1 24 26 - 97
16. Sparta Kleszczewo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Lifedeath 23.06.2018, 23:11:21
* Szarża Krojanty wycofała się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (15) 
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Wda Lipusz 18 marca 2018 - 11:00
2. Borowiak Czersk 3 - 2 Czarni Przemysław 23 maja 2018 - 18:00
3. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Sławek Borzechowo 17 marca 2018 - 16:00
4. Gwiazda Karsin 3 - 2 Pogoń Prabuty 17 marca 2018 - 11:00
6. Szarża Krojanty 0 - 3 Pomezania Malbork
7. Chojniczanka II Chojnice 0 - 1 Spójnia Sadlinki 18 marca 2018 - 11:00
8. Powi¶le II Dzierzgoń 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 marca 2018 - 14:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
9. Powi¶le II Dzierzgoń 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 marca 2018 - 15:00
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Chojniczanka II Chojnice 25 marca 2018 - 14:00
11. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Szarża Krojanty
13. Orzeł Subkowy 3 - 3 Gwiazda Karsin 24 marca 2018 - 16:00
14. Pogoń Prabuty 3 - 0 Błękitni Stare Pole 24 marca 2018 - 16:00
15. Sławek Borzechowo 0 - 3 Borowiak Czersk 25 marca 2018 - 15:00
16. Czarni Przemysław 2 - 3 Wda Lipusz 25 marca 2018 - 14:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
17. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Czarni Przemysław 28 marca 2018 - 16:30
18. Wda Lipusz 3 - 0 Sławek Borzechowo 28 marca 2018 - 16:00
19. Borowiak Czersk 3 - 1 Pogoń Prabuty 28 marca 2018 - 17:00
20. Błękitni Stare Pole 2 - 6 Orzeł Subkowy 28 marca 2018 - 16:30
21. Gwiazda Karsin 0 - 1 Pomezania Malbork 28 marca 2018 - 17:00
23. Szarża Krojanty 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
24. Chojniczanka II Chojnice 5 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń 31 marca 2018 - 11:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
25. Chojniczanka II Chojnice 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 kwietnia 2018 - 11:00
26. Powi¶le II Dzierzgoń 3 - 0 Szarża Krojanty
28. Spójnia Sadlinki 0 - 3 Gwiazda Karsin 7 kwietnia 2018 - 16:30
29. Pomezania Malbork 5 - 3 Błękitni Stare Pole 7 kwietnia 2018 - 14:00
30. Borowiak Czersk 1 - 0 Orzeł Subkowy 7 kwietnia 2018 - 17:00
31. Pogoń Prabuty 0 - 1 Wda Lipusz 6 kwietnia 2018 - 16:30
32. Sławek Borzechowo 2 - 2 Czarni Przemysław 7 kwietnia 2018 - 17:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (28) 
33. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Sławek Borzechowo 14 kwietnia 2018 - 16:00
34. Czarni Przemysław 3 - 2 Pogoń Prabuty 15 kwietnia 2018 - 15:00
35. Wda Lipusz 5 - 0 Orzeł Subkowy 14 kwietnia 2018 - 16:00
36. Borowiak Czersk 2 - 1 Pomezania Malbork 15 kwietnia 2018 - 14:00
37. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Spójnia Sadlinki 14 kwietnia 2018 - 15:00
38. Gwiazda Karsin 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 14 kwietnia 2018 - 16:00
40. Szarża Krojanty 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice
Pauza: Powi¶le II Dzierzgoń,
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
41. Szarża Krojanty 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
43. Powi¶le II Dzierzgoń 0 - 4 Gwiazda Karsin 21 kwietnia 2018 - 16:00
44. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Błękitni Stare Pole 21 kwietnia 2018 - 16:00
45. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Borowiak Czersk 21 kwietnia 2018 - 16:30
46. Pomezania Malbork 0 - 2 Wda Lipusz 21 kwietnia 2018 - 16:00
47. Orzeł Subkowy 4 - 2 Czarni Przemysław 21 kwietnia 2018 - 16:00
48. Pogoń Prabuty 1 - 0 Sławek Borzechowo 21 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
49. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Pogoń Prabuty 28 kwietnia 2018 - 11:00
50. Sławek Borzechowo 4 - 2 Orzeł Subkowy 28 kwietnia 2018 - 17:00
51. Czarni Przemysław 0 - 4 Pomezania Malbork 29 kwietnia 2018 - 15:00
52. Wda Lipusz 3 - 1 Spójnia Sadlinki 28 kwietnia 2018 - 16:00
53. Borowiak Czersk 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 kwietnia 2018 - 17:00
54. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Powi¶le II Dzierzgoń 28 kwietnia 2018 - 16:00
55. Gwiazda Karsin 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 24 kwietnia 2018 - 18:00
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (15) 
58. Szarża Krojanty 0 - 3 Gwiazda Karsin
59. Chojniczanka II Chojnice 2 - 2 Błękitni Stare Pole 6 maja 2018 - 13:00
60. Powi¶le II Dzierzgoń 2 - 2 Borowiak Czersk 5 maja 2018 - 16:00
61. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Wda Lipusz 5 maja 2018 - 17:00
62. Spójnia Sadlinki 2 - 0 Czarni Przemysław 5 maja 2018 - 16:30
63. Pomezania Malbork 5 - 0 Sławek Borzechowo 5 maja 2018 - 17:00
64. Orzeł Subkowy 6 - 1 Pogoń Prabuty 5 maja 2018 - 16:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (20) 
65. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Orzeł Subkowy 13 maja 2018 - 16:00
66. Pogoń Prabuty 0 - 5 Pomezania Malbork 12 maja 2018 - 17:00
67. Sławek Borzechowo 0 - 3 Spójnia Sadlinki 12 maja 2018 - 17:00
68. Czarni Przemysław 1 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 maja 2018 - 16:00
69. Wda Lipusz 3 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń 12 maja 2018 - 16:00
70. Borowiak Czersk 0 - 5 Chojniczanka II Chojnice 12 maja 2018 - 17:00
71. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Szarża Krojanty
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
73. Gwiazda Karsin 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 maja 2018 - 11:00
75. Szarża Krojanty 0 - 3 Borowiak Czersk
76. Chojniczanka II Chojnice 0 - 1 Wda Lipusz 19 maja 2018 - 11:00
77. Powi¶le II Dzierzgoń 0 - 0 Czarni Przemysław 19 maja 2018 - 16:00
78. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Sławek Borzechowo 19 maja 2018 - 17:00
79. Spójnia Sadlinki 0 - 2 Pogoń Prabuty 19 maja 2018 - 11:30
80. Pomezania Malbork 2 - 1 Orzeł Subkowy 19 maja 2018 - 17:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
81. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork 27 maja 2018 - 11:00
82. Orzeł Subkowy 5 - 0 Spójnia Sadlinki 26 maja 2018 - 17:30
83. Pogoń Prabuty 3 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 maja 2018 - 14:00
84. Sławek Borzechowo 7 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń 26 maja 2018 - 17:00
85. Czarni Przemysław 1 - 6 Chojniczanka II Chojnice 26 maja 2018 - 17:00
86. Wda Lipusz 3 - 0 Szarża Krojanty
88. Błękitni Stare Pole 1 - 4 Gwiazda Karsin 23 maja 2018 - 18:30
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
89. Błękitni Stare Pole 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 maja 2018 - 17:00
90. Gwiazda Karsin 1 - 0 Borowiak Czersk 29 maja 2018 - 18:00
92. Szarża Krojanty 0 - 3 Czarni Przemysław
93. Chojniczanka II Chojnice 6 - 0 Sławek Borzechowo 3 czerwca 2018 - 11:00
94. Powi¶le II Dzierzgoń 7 - 0 Pogoń Prabuty 2 czerwca 2018 - 16:00
95. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Orzeł Subkowy 2 czerwca 2018 - 17:00
96. Spójnia Sadlinki 0 - 0 Pomezania Malbork 2 czerwca 2018 - 16:30
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
97. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Spójnia Sadlinki 9 czerwca 2018 - 18:00
98. Pomezania Malbork 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 czerwca 2018 - 17:00
99. Orzeł Subkowy 4 - 2 Powi¶le II Dzierzgoń 9 czerwca 2018 - 16:00
100. Pogoń Prabuty 2 - 3 Chojniczanka II Chojnice 9 czerwca 2018 - 11:00
101. Sławek Borzechowo 3 - 0 Szarża Krojanty
103. Wda Lipusz 2 - 1 Gwiazda Karsin 6 czerwca 2018 - 18:00
104. Borowiak Czersk 4 - 1 Błękitni Stare Pole 10 czerwca 2018 - 17:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 29 - 16. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
105. Borowiak Czersk 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 czerwca 2018 - 17:00
106. Błękitni Stare Pole 0 - 4 Wda Lipusz 16 czerwca 2018 - 17:00
107. Gwiazda Karsin 6 - 0 Czarni Przemysław 16 czerwca 2018 - 11:00
109. Szarża Krojanty 0 - 3 Pogoń Prabuty
110. Chojniczanka II Chojnice 1 - 3 Orzeł Subkowy 16 czerwca 2018 - 11:00
111. Powi¶le II Dzierzgoń 3 - 3 Pomezania Malbork 16 czerwca 2018 - 17:00
112. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Spójnia Sadlinki 16 czerwca 2018 - 17:00
Pauza: Sławek Borzechowo,
Kolejka 30 - 23. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
113. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 czerwca 2018 - 17:00
114. Spójnia Sadlinki 2 - 5 Powi¶le II Dzierzgoń 23 czerwca 2018 - 17:00
115. Pomezania Malbork 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 22 czerwca 2018 - 18:00
116. Orzeł Subkowy 3 - 0 Szarża Krojanty
118. Sławek Borzechowo 3 - 4 Gwiazda Karsin 23 czerwca 2018 - 17:00
119. Błękitni Stare Pole 5 - 2 Czarni Przemysław 23 czerwca 2018 - 17:00
120. Wda Lipusz 2 - 1 Borowiak Czersk 23 czerwca 2018 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE