DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 17. marca 2018 (sobota): Orzeł Subkowy 6-1 Centrum Pelplin (1)
11. marca 2018 (niedziela): Powiśle Pawlice-Rakowiec 4-3 Pogoń Prabuty
10. marca 2018 (sobota): Orzeł Subkowy 1-5 Sokół Zblewo Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-2 GKS Kowale Gwiazda Karsin 7-3 MKS Debrzno Jeziorak Iława 2-2 Pomezania Malbork Czarni Przemysław 4-3 Orzeł Trąbki Wielkie (1) Spójnia Sadlinki 3-3 Wisła Korzeniewo
3. marca 2018 (sobota): Powiśle Dzierzgoń 2-1 Pogoń Prabuty (1) Jaguar Gdańsk 1-0 Beniaminek 03 Starogard Gdański (1) Ruch Gościszewo 1-7 Powiśle II Dzierzgoń (1) Orzeł Trąbki Wielkie 2-2 Wda Lipusz Orzeł Subkowy 7-3 Wisła Długie Pole (1) Pomezania Malbork 3-3 Start Warlubie Czarni Przemysław 2-5 Błękitni Stare Pole Wisła Tczew 5-2 Sławek Borzechowo
25. lutego 2018 (niedziela): Polonia Markusy 0-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański Pogoń Prabuty 4-3 Relax Ryjewo
24. lutego 2018 (sobota): Wietcisa Skarszewy 6-4 Sławek Borzechowo (1) Gwiazda Karsin 4-2 Wda Lipusz Pomezania Malbork 7-0 Polonia Pasłęk (1) Orzeł Subkowy 4-3 Wisła Korzeniewo Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk Czarni Przemysław - Błękitni Kmiecin Powiśle II Dzierzgoń 8-2 Osa Ząbrowo
18. lutego 2018 (niedziela): Pogoń Prabuty 4-2 Ewingi Zalewo (1) Czarni Przemysław 6-1 GKS Trąbki Wielkie
17. lutego 2018 (sobota): Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-2 Powiśle Dzierzgoń (1) Sztorm Mosty 3-4 Wda Lipusz Orzeł Subkowy 5-3 Meteor Pinczyn (1) Polonia Markusy 4-2 Spójnia Sadlinki
16. lutego 2018 (piątek): Pomezania Malbork 0-6 Wietcisa Skarszewy (1)
15. lutego 2018 (czwartek): Concordia Elbląg 10-0 Błękitni Stare Pole
11. lutego 2018 (niedziela): Meteor Pinczyn 2-3 Sławek Borzechowo (1)
10. lutego 2018 (sobota): Wisła Tczew 2-5 Orzeł Subkowy (1) Pomezania Malbork 5-0 GDKiS Ostaszewo (1) Pogoń Prabuty 1-2 Polonia Pasłęk (1) Czarni Przemysław 3-0 Wisła Korzeniewo Wda Lipusz - KS Kamienica Królewska Powiśle II Dzierzgoń 3-1 Ewingi Zalewo
4. lutego 2018 (niedziela): Wietcisa Skarszewy 4-2 Wda Lipusz (1) GDKiS Ostaszewo 1-1 Błękitni Stare Pole (1) Delta Miłoradz 1-3 Powiśle II Dzierzgoń
3. lutego 2018 (sobota): Orzeł Subkowy 4-7 KP Starogard Gdański (juniorzy) (1) Pomezania Malbork 5-1 Wisła Nowe (2) Pogoń Prabuty 2-2 Osa Ząbrowo (1) Ruch Gościszewo 3-5 Spójnia Sadlinki (1)
30. stycznia 2018 (wtorek): Polonia Gdańsk 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański (1)
28. stycznia 2018 (niedziela): Keramzyt Szprudowo 4-2 Sławek Borzechowo (1)
27. stycznia 2018 (sobota): Sokół Zblewo 3-1 Wda Lipusz (1) Pomezania Malbork 6-1 Rodło Kwidzyn (1) Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-6 Wietcisa Skarszewy (1) Powiśle II Dzierzgoń 6-0 Czarni Przemysław
21. stycznia 2018 (niedziela): Wietcisa Skarszewy 4-2 Sławek Borzechowo (1)
20. stycznia 2018 (sobota): Radunia Stężyca 8-0 Wda Lipusz (1)
5. sierpnia 2017 (sobota): Orzeł Subkowy 9-0 Czarni Przemysław (1) Wierzyca Pelplin - Żuławy Nowy Dwór Gdański
3. sierpnia 2017 (czwartek): Korona Cedry Małe 6-2 Czarni Przemysław
2. sierpnia 2017 (środa): Pogoń Prabuty 7-3 Relax Ryjewo (1) Orzeł Subkowy 3-3 GKS Bobowo
31. lipca 2017 (poniedziałek): Żuławy Nowy Dwór Gdański - Concordia Elbląg
29. lipca 2017 (sobota): Pogoń Prabuty 6-3 Rodło Kwidzyn (1) Gedania Gdańsk 2-1 Gwiazda Karsin Czarni Przemysław 2-1 Powiśle II Dzierzgoń
28. lipca 2017 (piątek): Pomezania Malbork 2-2 Jeziorak Iława (1)
27. lipca 2017 (czwartek): Czarni Przemysław 4-2 Błękitni Kmiecin
25. lipca 2017 (wtorek): Żuławy Nowy Dwór Gdański 6-2 Błękitni Kmiecin (3)
22. lipca 2017 (sobota): Pogoń Prabuty 2-1 Wisła Korzeniewo (1) Victoria Kaliska 6-4 Sławek Borzechowo Pomezania Malbork 9-2 Ruch Gościszewo
19. lipca 2017 (środa): Centrum Pelplin 5-3 Gwiazda Karsin (1) Żuławy Nowy Dwór Gdański 4-4 Czarni Przemysław Orzeł Subkowy 3-2 Świt Radostowo Concordia Elbląg 5-0 Błękitni Stare Pole Pomezania Malbork 3-2 Powiśle Dzierzgoń Polonia Pasłęk 1-1 Pogoń Prabuty
15. lipca 2017 (sobota): Wda Lipusz 2-2 Kaszubia Kościerzyna Pomezania Malbork 1-6 Wierzyca Pelplin Pogoń Prabuty 6-1 Powiśle Pawlice-Rakowiec
13. lipca 2017 (czwartek): Concordia Elbląg 2-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
(wtorek): Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-1 GDKiS Ostaszewo
|