GTS Juszkowo 2 - 3 Wisła Długie Pole 27 maja 2017 - 16:00
GTS Przywidz 2 - 4 GTS Goszyn 27 maja 2017 - 17:00
GTS Rokitnica 3 - 6 Wisła Steblewo 28 maja 2017 - 14:00
Korona II Cedry Małe 4 - 4 EPT Grabiny Zameczek 27 maja 2017 - 14:00
GTS Rotmanka 3 - 0 Orzeł Straszyn 27 maja 2017 - 16:00
GKS Trąbki Wielkie 4 - 0 Olimp Mierzeszyn 27 maja 2017 - 16:00
KS Wocławy 2 - 4 Morze Stegna 28 maja 2017 - 15:00

czesieken   27.05.2017, 12:58:45
Jak tam obstawiacie dzisiejsze wyniki? Czy Orzeł Straszyn jako druga drużyna tej grupy zapewni sobie awans do A klasy? :huh:
 Simon73   27.05.2017, 13:21:51
czesieken, tak zapewni sobie dzisiaj awans.
 kamboja   27.05.2017, 19:08:31
korona - grabiny 4:4 (3:0)
 Kuba_DP   27.05.2017, 20:11:44
Juszkowo Wisla Dp 2-3 (2-0)
Mecz dziwny do przerwy powinno byc jakies 7-3 dla Wisly ale skutecznosc tego dnia szwankowal po przerwi juz lepiej i zasluzona wygrana....
 Mirek57   27.05.2017, 21:25:44
Koledzy,derbów nie obstawia się na pewniaka.Rotmanka-Straszyn 3-0
 Mati26651   27.05.2017, 22:11:58
Po kabarecie sedziego Przywidz goszyn 2-4 (2-0)
 Kotkojot   27.05.2017, 23:17:44
Brawa dla Rotmanki za wygranie tego spotkania mimo wielu nieobecnych zawodników 8) Kontuzje nie oszczędzając ich zawodników w tym sezonie :(
 Simon73   28.05.2017, 17:08:04
Kolego Mati26651, nazwę Goszyn piszemy z wielkiej litery. Reszta się zgadza, sędzia kabareciarz.
 Mirek57   28.05.2017, 17:16:04
fajny mecz w Rokitnicy,ale rządził wiatr :idea:
 superpro   28.05.2017, 21:03:38
Na Rotmance pełne " buractwo" wyzwiska a na koniec bójka miedzy kibicami
 czesieken   28.05.2017, 22:04:08
superpro - kibice żałośni. buractwo to mało powiedziane. Brawa za to dla zawodników Rotmanki. Ładnie grali. Z taką grą dziwi ich niska pozycja w lidze... natomiast Orzeł Straszyn chcieli, ale czegoś brakowało jak dla mnie.
 kozak007   28.05.2017, 23:06:44
Wocławy - Morze 2:4
 superpro   29.05.2017, 00:26:13
czesieken przede wszystkim brakowalo kreatywnosci z przodu bo z mojego punktu widzenia nic wam sie tego dnia nie klejilo, nawet obrona ktora z reguly jest solidna byla ewidentnie bez formy. Jako kibic Orla zycze awansu
 Mirek57   29.05.2017, 18:47:24
Ciekawy temat buractwa w B klasie.I ja na tym meczu byłem,piwko i miód z kibicami Rotmanki i Straszyna piłem..... Z tego co widziałem i w klubach słyszałem,faktycznie było 2-3 prowodyrów-łobuzów w koszulkach "Holigans-Lechia" wyzywających Straszyniaków.Ale to były derby B klasy a nie E-klapy.Wiem,że kilkakrotnie podchodzili do nich kibice Straszyna i proponowali ustawkę.Ich sprawa ale,że zrobili to na koniec przy dziecięcym ogródku jordanowskim naprzeciwko szatni to już było brzydko.Słyszałem,że wielokrotnie byli rozdzielani ale jak ktoś ma zamiast wody 95% alkoholu w organizmie to wybaczcie.Kogutów po chwili rozłączono ale niesmak obopólnego "buractwa" pozostał.Przy innym wyniku meczu chyba by nie doszło do takich ekscesów.Wracając do ligi ,życzę Orłom zdobycia brakujących pkt. i awansu do A klasy