ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Goszyn 26 71 23 2 1 120 - 31
2. Orzeł Straszyn 26 62 20 2 4 79 - 35
3. Korona II Cedry Małe 26 49 15 4 7 122 - 76 2 3 1 0 1 12 - 8
4. Wisła Steblewo 26 49 16 1 9 79 - 62 2 3 1 0 1 8 - 12
5. Wisła Długie Pole 26 47 14 5 7 98 - 55
6. GTS Rotmanka 26 44 14 2 10 81 - 52
7. GTS Przywidz 26 39 11 6 9 52 - 60
8. EPT Grabiny Zameczek 26 38 10 8 8 74 - 67
9. GKS Trąbki Wielkie 26 35 10 5 11 54 - 57
10. GTS Juszkowo 26 26 8 2 16 57 - 73
11. Olimp Mierzeszyn 26 21 6 3 17 47 - 102
12. GTS Rokitnica 26 20 5 5 16 49 - 98
13. Morze Stegna 26 18 6 0 20 45 - 122
14. KS Wocławy 26 4 1 1 24 35 - 102
Ostatni komentarz dodał Mirek57 20.07.2017, 13:23:33



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (20) 
1. Wisła Steblewo 7 - 1 Wisła Długie Pole 27 sierpnia 2016 - 17:00
2. EPT Grabiny Zameczek 1 - 6 GTS Goszyn 27 sierpnia 2016 - 17:00
3. Orzeł Straszyn 2 - 1 GTS Juszkowo 28 sierpnia 2016 - 13:00
4. Olimp Mierzeszyn 1 - 2 GTS Przywidz 28 sierpnia 2016 - 15:00
5. Morze Stegna 3 - 2 GTS Rokitnica 27 sierpnia 2016 - 15:00
6. KS Wocławy 2 - 5 Korona II Cedry Małe 27 sierpnia 2016 - 16:00
7. GTS Rotmanka 3 - 1 GKS Trąbki Wielkie 27 sierpnia 2016 - 16:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
8. Wisła Długie Pole 4 - 3 GTS Rotmanka 4 września 2016 - 16:00
9. Korona II Cedry Małe 7 - 1 GKS Trąbki Wielkie 4 września 2016 - 13:00
10. GTS Rokitnica 5 - 2 KS Wocławy 3 września 2016 - 16:00
11. GTS Przywidz 3 - 2 Morze Stegna 3 września 2016 - 17:00
12. GTS Juszkowo 5 - 0 Olimp Mierzeszyn 3 września 2016 - 16:00
13. GTS Goszyn 1 - 0 Orzeł Straszyn 3 września 2016 - 16:00
14. Wisła Steblewo 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 3 września 2016 - 17:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
15. EPT Grabiny Zameczek 5 - 5 Wisła Długie Pole 11 września 2016 - 16:00
16. Orzeł Straszyn 4 - 3 Wisła Steblewo 11 września 2016 - 13:00
17. Olimp Mierzeszyn 0 - 9 GTS Goszyn 11 września 2016 - 15:00
18. Morze Stegna 2 - 9 GTS Juszkowo 11 września 2016 - 17:00
19. KS Wocławy 2 - 2 GTS Przywidz 10 września 2016 - 16:00
20. GKS Trąbki Wielkie 2 - 2 GTS Rokitnica 10 września 2016 - 16:00
21. GTS Rotmanka 1 - 3 Korona II Cedry Małe 10 września 2016 - 16:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
22. Wisła Długie Pole 5 - 2 Korona II Cedry Małe 17 września 2016 - 16:00
23. GTS Rokitnica 0 - 6 GTS Rotmanka 18 września 2016 - 14:30
24. GTS Przywidz 2 - 0 GKS Trąbki Wielkie 18 września 2016 - 14:00
25. GTS Juszkowo 4 - 3 KS Wocławy 17 września 2016 - 16:00
26. GTS Goszyn 8 - 1 Morze Stegna 17 września 2016 - 16:00
27. Wisła Steblewo 3 - 0 Olimp Mierzeszyn 17 września 2016 - 17:00
Goście nie stawili się na zawody.
28. EPT Grabiny Zameczek 1 - 5 Orzeł Straszyn 17 września 2016 - 16:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (13) 
29. Orzeł Straszyn 3 - 1 Wisła Długie Pole 25 września 2016 - 13:00
30. Olimp Mierzeszyn 2 - 2 EPT Grabiny Zameczek 25 września 2016 - 14:30
31. Morze Stegna 0 - 2 Wisła Steblewo 24 września 2016 - 17:00
32. KS Wocławy 0 - 5 GTS Goszyn 24 września 2016 - 16:00
33. GKS Trąbki Wielkie 1 - 1 GTS Juszkowo 24 września 2016 - 16:00
34. GTS Rotmanka 0 - 0 GTS Przywidz 24 września 2016 - 13:00
35. Korona II Cedry Małe 3 - 2 GTS Rokitnica 25 września 2016 - 14:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
36. Wisła Długie Pole 6 - 0 GTS Rokitnica 1 października 2016 - 16:00
37. GTS Przywidz 2 - 10 Korona II Cedry Małe 1 października 2016 - 17:00
38. GTS Juszkowo 1 - 2 GTS Rotmanka 1 października 2016 - 15:00
39. GTS Goszyn 3 - 0 GKS Trąbki Wielkie 1 października 2016 - 15:00
40. Wisła Steblewo 2 - 1 KS Wocławy 1 października 2016 - 16:30
41. EPT Grabiny Zameczek 6 - 3 Morze Stegna 2 października 2016 - 15:00
42. Orzeł Straszyn 3 - 1 Olimp Mierzeszyn 2 października 2016 - 13:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
43. Olimp Mierzeszyn 2 - 11 Wisła Długie Pole 9 października 2016 - 14:00
44. Morze Stegna 0 - 2 Orzeł Straszyn 8 października 2016 - 17:00
45. KS Wocławy 3 - 4 EPT Grabiny Zameczek 9 października 2016 - 16:00
46. GKS Trąbki Wielkie 2 - 5 Wisła Steblewo 8 października 2016 - 15:00
47. GTS Rotmanka 3 - 3 GTS Goszyn 8 października 2016 - 14:30
48. Korona II Cedry Małe 5 - 2 GTS Juszkowo 9 października 2016 - 13:00
49. GTS Rokitnica 4 - 2 GTS Przywidz 8 października 2016 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
50. Wisła Długie Pole 2 - 0 GTS Przywidz 15 października 2016 - 15:00
51. GTS Juszkowo 3 - 3 GTS Rokitnica 16 października 2016 - 11:00
52. GTS Goszyn 7 - 1 Korona II Cedry Małe 15 października 2016 - 15:00
53. Wisła Steblewo 1 - 4 GTS Rotmanka 16 października 2016 - 13:00
54. EPT Grabiny Zameczek 4 - 4 GKS Trąbki Wielkie 16 października 2016 - 13:00
55. Orzeł Straszyn 2 - 1 KS Wocławy 16 października 2016 - 13:00
56. Olimp Mierzeszyn 4 - 2 Morze Stegna 16 października 2016 - 14:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
57. Morze Stegna 1 - 8 Wisła Długie Pole 22 października 2016 - 16:00
58. KS Wocławy 2 - 5 Olimp Mierzeszyn 23 października 2016 - 15:00
59. GKS Trąbki Wielkie 0 - 1 Orzeł Straszyn 22 października 2016 - 15:00
60. GTS Rotmanka 3 - 0 EPT Grabiny Zameczek 22 października 2016 - 13:00
61. Korona II Cedry Małe 9 - 4 Wisła Steblewo 23 października 2016 - 13:00
62. GTS Rokitnica 1 - 1 GTS Goszyn 22 października 2016 - 15:00
63. GTS Przywidz 0 - 3 GTS Juszkowo 23 października 2016 - 14:00
Mecz nie odbył się. Brak aktualnych badań lekarskich drużyny gospodarzy.
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (20) 
64. Wisła Długie Pole 4 - 0 GTS Juszkowo 29 października 2016 - 15:00
65. GTS Goszyn 6 - 2 GTS Przywidz 29 października 2016 - 14:00
66. Wisła Steblewo 7 - 1 GTS Rokitnica 30 października 2016 - 13:00
67. EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 Korona II Cedry Małe 29 października 2016 - 11:00
68. Orzeł Straszyn 4 - 1 GTS Rotmanka 30 października 2016 - 12:00
69. Olimp Mierzeszyn 0 - 4 GKS Trąbki Wielkie 30 października 2016 - 14:00
70. Morze Stegna 0 - 3 KS Wocławy 29 października 2016 - 15:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (26) 
71. KS Wocławy 0 - 6 Wisła Długie Pole 6 listopada 2016 - 15:00
72. GKS Trąbki Wielkie 1 - 2 Morze Stegna 5 listopada 2016 - 14:00
73. GTS Rotmanka 8 - 0 Olimp Mierzeszyn 5 listopada 2016 - 13:00
74. Korona II Cedry Małe 5 - 1 Orzeł Straszyn 6 listopada 2016 - 13:00
75. GTS Rokitnica 2 - 9 EPT Grabiny Zameczek 5 listopada 2016 - 15:00
76. GTS Przywidz 3 - 2 Wisła Steblewo 6 listopada 2016 - 14:00
77. GTS Juszkowo 0 - 6 GTS Goszyn 6 listopada 2016 - 11:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (13) 
78. Wisła Długie Pole 1 - 4 GTS Goszyn 13 listopada 2016 - 14:00
79. Wisła Steblewo 5 - 2 GTS Juszkowo 13 listopada 2016 - 13:00
80. EPT Grabiny Zameczek 1 - 1 GTS Przywidz 13 listopada 2016 - 13:00
81. Orzeł Straszyn 4 - 1 GTS Rokitnica 13 listopada 2016 - 12:00
82. Olimp Mierzeszyn 2 - 7 Korona II Cedry Małe 13 listopada 2016 - 14:00
83. Morze Stegna 1 - 9 GTS Rotmanka 12 listopada 2016 - 14:00
84. KS Wocławy 2 - 3 GKS Trąbki Wielkie 13 listopada 2016 - 14:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. GKS Trąbki Wielkie 1 - 0 Wisła Długie Pole 20 listopada 2016 - 13:00
86. GTS Rotmanka 8 - 0 KS Wocławy 19 listopada 2016 - 13:00
87. Korona II Cedry Małe 16 - 1 Morze Stegna 20 listopada 2016 - 11:00
88. GTS Rokitnica 5 - 3 Olimp Mierzeszyn 19 listopada 2016 - 14:30
89. GTS Przywidz 1 - 1 Orzeł Straszyn 20 listopada 2016 - 14:00
90. GTS Juszkowo 0 - 3 EPT Grabiny Zameczek 20 listopada 2016 - 11:00
91. GTS Goszyn 5 - 1 Wisła Steblewo 19 listopada 2016 - 12:30
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (33) 
92. Wisła Długie Pole 1 - 0 Wisła Steblewo 25 marca 2017 - 16:00
93. GTS Goszyn 5 - 2 EPT Grabiny Zameczek 25 marca 2017 - 16:00
94. GTS Juszkowo 1 - 8 Orzeł Straszyn 25 marca 2017 - 15:30
95. GTS Przywidz 4 - 1 Olimp Mierzeszyn 25 marca 2017 - 16:00
96. GTS Rokitnica 4 - 2 Morze Stegna 25 marca 2017 - 15:15
97. Korona II Cedry Małe 4 - 1 KS Wocławy 26 marca 2017 - 16:00
98. GKS Trąbki Wielkie 2 - 1 GTS Rotmanka 25 marca 2017 - 15:00
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
99. GTS Rotmanka 0 - 5 Wisła Długie Pole 1 kwietnia 2017 - 16:00
100. GKS Trąbki Wielkie 4 - 1 Korona II Cedry Małe 2 kwietnia 2017 - 14:00
101. KS Wocławy 0 - 3 GTS Rokitnica 2 kwietnia 2017 - 15:00
vo, na boisku 1:2
102. Morze Stegna 1 - 0 GTS Przywidz 2 kwietnia 2017 - 13:00
103. Olimp Mierzeszyn 0 - 5 GTS Juszkowo 2 kwietnia 2017 - 14:00
104. Orzeł Straszyn 0 - 1 GTS Goszyn 2 kwietnia 2017 - 13:00
105. EPT Grabiny Zameczek 0 - 1 Wisła Steblewo 2 kwietnia 2017 - 13:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
106. Wisła Długie Pole 1 - 1 EPT Grabiny Zameczek 9 kwietnia 2017 - 16:00
107. Wisła Steblewo 0 - 3 Orzeł Straszyn 8 kwietnia 2017 - 17:00
108. GTS Goszyn 4 - 1 Olimp Mierzeszyn 8 kwietnia 2017 - 16:00
109. GTS Juszkowo 3 - 6 Morze Stegna 8 kwietnia 2017 - 15:30
110. GTS Przywidz 2 - 0 KS Wocławy 8 kwietnia 2017 - 17:00
111. GTS Rokitnica 2 - 4 GKS Trąbki Wielkie 8 kwietnia 2017 - 15:15
112. Korona II Cedry Małe 6 - 0 GTS Rotmanka 9 kwietnia 2017 - 13:00
Kolejka 17 - 12. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
113. Korona II Cedry Małe 4 - 4 Wisła Długie Pole 15 kwietnia 2017 - 13:00
114. GTS Rotmanka 2 - 0 GTS Rokitnica 12 kwietnia 2017 - 18:00
115. GKS Trąbki Wielkie 2 - 2 GTS Przywidz 12 kwietnia 2017 - 17:00
116. KS Wocławy 0 - 1 GTS Juszkowo 12 kwietnia 2017 - 15:00
117. Morze Stegna 1 - 4 GTS Goszyn 15 kwietnia 2017 - 15:00
118. Olimp Mierzeszyn 3 - 3 Wisła Steblewo 15 kwietnia 2017 - 14:00
119. Orzeł Straszyn 4 - 4 EPT Grabiny Zameczek 12 kwietnia 2017 - 17:45
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
120. Wisła Długie Pole 3 - 4 Orzeł Straszyn 23 kwietnia 2017 - 16:00
121. EPT Grabiny Zameczek 2 - 3 Olimp Mierzeszyn 23 kwietnia 2017 - 13:00
122. Wisła Steblewo 5 - 3 Morze Stegna 22 kwietnia 2017 - 17:00
123. GTS Goszyn 6 - 1 KS Wocławy 22 kwietnia 2017 - 16:00
124. GTS Juszkowo 2 - 5 GKS Trąbki Wielkie 22 kwietnia 2017 - 16:00
125. GTS Przywidz 2 - 1 GTS Rotmanka 22 kwietnia 2017 - 17:00
126. GTS Rokitnica 2 - 2 Korona II Cedry Małe 22 kwietnia 2017 - 15:15
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
127. GTS Rokitnica 0 - 8 Wisła Długie Pole 29 kwietnia 2017 - 15:15
128. Korona II Cedry Małe 2 - 2 GTS Przywidz 30 kwietnia 2017 - 13:00
129. GTS Rotmanka 2 - 1 GTS Juszkowo 29 kwietnia 2017 - 16:00
130. GKS Trąbki Wielkie 5 - 2 GTS Goszyn 30 kwietnia 2017 - 14:00
131. KS Wocławy 1 - 3 Wisła Steblewo 30 kwietnia 2017 - 15:00
132. Morze Stegna 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 30 kwietnia 2017 - 13:00
133. Olimp Mierzeszyn 1 - 2 Orzeł Straszyn 30 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
134. Wisła Długie Pole 2 - 2 Olimp Mierzeszyn 6 maja 2017 - 17:00
135. Orzeł Straszyn 6 - 0 Morze Stegna 7 maja 2017 - 13:00
136. EPT Grabiny Zameczek 5 - 2 KS Wocławy 7 maja 2017 - 13:00
137. Wisła Steblewo 2 - 0 GKS Trąbki Wielkie 6 maja 2017 - 17:00
138. GTS Goszyn 3 - 2 GTS Rotmanka 6 maja 2017 - 16:00
139. GTS Juszkowo 1 - 4 Korona II Cedry Małe 7 maja 2017 - 16:00
140. GTS Przywidz 5 - 1 GTS Rokitnica 6 maja 2017 - 17:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
141. GTS Przywidz 2 - 0 Wisła Długie Pole 13 maja 2017 - 17:00
142. GTS Rokitnica 0 - 3 GTS Juszkowo 13 maja 2017 - 15:15
143. Korona II Cedry Małe 2 - 8 GTS Goszyn 14 maja 2017 - 14:00
144. GTS Rotmanka 1 - 4 Wisła Steblewo 13 maja 2017 - 16:00
145. GKS Trąbki Wielkie 1 - 2 EPT Grabiny Zameczek 13 maja 2017 - 16:00
146. KS Wocławy 0 - 3 Orzeł Straszyn 14 maja 2017 - 15:00
147. Morze Stegna 0 - 2 Olimp Mierzeszyn 14 maja 2017 - 14:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (10) 
148. Wisła Długie Pole 6 - 0 Morze Stegna 20 maja 2017 - 17:00
149. Olimp Mierzeszyn 4 - 0 KS Wocławy 21 maja 2017 - 15:00
150. Orzeł Straszyn 4 - 0 GKS Trąbki Wielkie 21 maja 2017 - 13:00
151. EPT Grabiny Zameczek 4 - 1 GTS Rotmanka 21 maja 2017 - 11:00
152. Wisła Steblewo 4 - 3 Korona II Cedry Małe 20 maja 2017 - 17:00
153. GTS Goszyn 4 - 0 GTS Rokitnica 20 maja 2017 - 16:00
154. GTS Juszkowo 2 - 3 GTS Przywidz 20 maja 2017 - 16:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
155. GTS Juszkowo 2 - 3 Wisła Długie Pole 27 maja 2017 - 16:00
156. GTS Przywidz 2 - 4 GTS Goszyn 27 maja 2017 - 17:00
157. GTS Rokitnica 3 - 6 Wisła Steblewo 28 maja 2017 - 14:00
158. Korona II Cedry Małe 4 - 4 EPT Grabiny Zameczek 27 maja 2017 - 14:00
159. GTS Rotmanka 3 - 0 Orzeł Straszyn 27 maja 2017 - 16:00
160. GKS Trąbki Wielkie 4 - 0 Olimp Mierzeszyn 27 maja 2017 - 16:00
161. KS Wocławy 2 - 4 Morze Stegna 28 maja 2017 - 15:00
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
162. Wisła Długie Pole 5 - 2 KS Wocławy 3 czerwca 2017 - 17:00
163. Morze Stegna 3 - 2 GKS Trąbki Wielkie 4 czerwca 2017 - 15:00
164. Olimp Mierzeszyn 2 - 4 GTS Rotmanka 4 czerwca 2017 - 15:00
165. Orzeł Straszyn 6 - 3 Korona II Cedry Małe 4 czerwca 2017 - 13:00
166. EPT Grabiny Zameczek 1 - 1 GTS Rokitnica 3 czerwca 2017 - 17:00
167. Wisła Steblewo 5 - 1 GTS Przywidz 3 czerwca 2017 - 17:00
168. GTS Goszyn 3 - 0 GTS Juszkowo 3 czerwca 2017 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
169. GTS Goszyn 7 - 3 Wisła Długie Pole 10 czerwca 2017 - 16:00
170. GTS Juszkowo 5 - 1 Wisła Steblewo 10 czerwca 2017 - 16:00
171. GTS Przywidz 6 - 4 EPT Grabiny Zameczek 10 czerwca 2017 - 17:00
172. GTS Rokitnica 1 - 4 Orzeł Straszyn 11 czerwca 2017 - 11:00
173. Korona II Cedry Małe 5 - 2 Olimp Mierzeszyn 10 czerwca 2017 - 13:00
174. GTS Rotmanka 4 - 1 Morze Stegna 10 czerwca 2017 - 16:00
175. GKS Trąbki Wielkie 2 - 1 KS Wocławy 11 czerwca 2017 - 14:00
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
176. Wisła Długie Pole 3 - 3 GKS Trąbki Wielkie 18 czerwca 2017 - 17:00
177. KS Wocławy 4 - 9 GTS Rotmanka 18 czerwca 2017 - 17:00
178. Morze Stegna 5 - 8 Korona II Cedry Małe 18 czerwca 2017 - 17:00
179. Olimp Mierzeszyn 6 - 4 GTS Rokitnica 18 czerwca 2017 - 17:00
180. Orzeł Straszyn 3 - 1 GTS Przywidz 18 czerwca 2017 - 17:00
181. EPT Grabiny Zameczek 2 - 0 GTS Juszkowo 18 czerwca 2017 - 17:00
182. Wisła Steblewo 1 - 5 GTS Goszyn 18 czerwca 2017 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE