Wisła Długie Pole 6 - 0 GTS Rokitnica 1 października 2016 - 16:00
GTS Przywidz 2 - 10 Korona II Cedry Małe 1 października 2016 - 17:00
GTS Juszkowo 1 - 2 GTS Rotmanka 1 października 2016 - 15:00
GTS Goszyn 3 - 0 GKS Trąbki Wielkie 1 października 2016 - 15:00
Wisła Steblewo 2 - 1 KS Wocławy 1 października 2016 - 16:30
EPT Grabiny Zameczek 6 - 3 Morze Stegna 2 października 2016 - 15:00
Orzeł Straszyn 3 - 1 Olimp Mierzeszyn 2 października 2016 - 13:00

macioxsi   25.09.2016, 22:32:52
Orzeł Straszyn vs. Olimp Mierzeszyn... Miejmy nadzieję że goście dojadą. W poprzedniej kolejce Olimp zdobył swój pierwszy punkt ligowy w sezonie 16/17.. Remisem 2:2 zakończył się ostatni mecz naszego rywala (grali z EPT Grabiny Zameczek ) . Orzeł wygrał na swoim boisku 3:1 z Wisłą Długie Pole. W tej kolejce Straszyn również u siebie będzie gościł rywali.. Niech walka o punkty odbędzie się na boisku. Zapraszam kibiców w najbliższą niedzielę na boisko szkolne w Straszynie.. mecz rozpocznie się o godzinie 13:00.. KTO WYGRA MECZ!?!?!?
 Mirek57   26.09.2016, 12:50:11
mecz kolejki to przywdz z cedrami ,niewiadome to juszkowo-rotmanka oraz grabiny-stegna.pozostale mecze to wysokie zwyciestwa gospodarzy,ale pilka jest okragla.... :roll:
 INTER_Krzywe_Koło   26.09.2016, 14:17:29
Mysle ze EPT poradzi sobie z Morzem xD
 czesieken   26.09.2016, 15:59:31
Nie widziałem jak gra Morze Stegna.. ale jeśli nie zneutralizują środka pola to będą mieli spore problemu z EPT. Potrafią w środku poklepać, i momentalnie długą piłkę za linię obrony posłać, tym bardziej że boisko w Suchym Dębie na to pozwala..
Jednak przy większym i lepszym pressingu EPT zaczyna się gubić.. i kondycyjnie nie wytrzymuje całego meczu - w tym widzę szansę dla Morze Stegna :)
 czesieken   26.09.2016, 16:06:35
 kamboja   29.09.2016, 20:00:47
@czesieken, kurde, rozgryzłeś nas :) ... a tak w ogóle to KS Grabiny Zameczek
 czesieken   30.09.2016, 13:04:03
@kamboja.... będę pamiętał na przyszłość, że KS Grabiny Zameczek :) i powodzenia w lidze :)
 macioxsi   02.10.2016, 19:01:14
Orzeł Straszyn znów odprawia gości z kwitkiem.. 3:1 to wynik meczu z Mierzeszynem.. Mecz który miał być spacerkiem a było trochę inaczej.. Gospodarze mięli przewagę lecz dużo pecha wkradlo się w ich poczynania.. Strzały w slupek i zawsze ktoś gdzieś tam dotknął i przerywal akcje ... pierwsza bramka przyszła z trudem.. w drugiej połowie dzieło zniszczenia miało być dokończone lecz goście zafundowali z własnych kieszeni kubeł zimnej wody strzelając bramkę wyrownujacą ... od tego momentu poziom meczu opadł.. dużo błędów.. bramka obrońcy ze Straszyna uspokoila trochę grę... 5 minut przed końcem napastnik który potrzebował w tym meczu zmarnować kilka dogodnych sytuacji strzelił bramkę i tym samym ustanowił wynik końcowy..
Powodzenia w następnej rundzie..
 czesieken   02.10.2016, 22:51:21
Olimp Mierzeszyn postawił trudne warunki w meczu z Orłem Straszyn. I połowa zdecydowanie należała do ORŁA... ale fakt, że brakowało szczęścia i precyzji sprawił, że wynik po I połowie wyglądał jedynie 1:0 dla Orła. Na II połowie Olimp Mierzeszyn wyszedł zdeterminowany i zagrał z mega zaangażowaniem. Tutaj należą się słowa uznania i gratulacje za ambicję i wolę walki!! :) Oby w następnych meczach frekwencja Wam dopisała i nie poddawajcie się :)