10. Wierzyca Stara Kiszewa 18 9 2 3 13 17 - 56

GKS Linia 0 - 3 KS Kamienica Królewska 10 września 2011 - 17:00
Orzeł Gołubie 1 - 1 KS Dziemiany 11 września 2011 - 12:30
Potęga Węsiory 1 - 3 Huragan Nowe Polaszki 10 września 2011 - 17:00
Słupia Sulęczyno 0 - 0 GKS II Sierakowice 10 września 2011 - 17:00
Piaski Wąglikowice 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 10 września 2011 - 16:00

Victor9   05.09.2011, 14:28:27
Nie obstawilbym takich wyników... I mam pytanie czy ktoś wie dlaczego nie ma wyników... Jak sytuacja ze Skorzewem?
 neoleszcz   08.09.2011, 23:21:08
bo nikt wyników nie wysyła, wejdź w komentarze do dowolnej kolejki, i tam masz odnośnik do wprowadzania wyników o nazwie 'wyślij wynik'
 szopik89   09.09.2011, 09:07:00
nie ma sie kto tym zajac na stronie. Sam wysylalem juz po 2 razy wyniki i nic
 madax10   09.09.2011, 15:21:46

1. Zmiany w rozgrywkach

Z Klasy B - grupa IV zostało wycofane KS Skorzewo. W ich miejsce pauza.
 Bialy10   10.09.2011, 20:24:05
Słupia-Sierka 0-0. I połowa dla sierakowic, II dla słupii. 100-procentowe sytuacje zmarnowane po obu stronach.
 fusball10   10.09.2011, 21:01:26
Linia- Kamienica 0:3. Kamienica gra bardzo dobrą piłkę. Ciężkie chwile przed młodą drużyną z Lini. Brawa, że nie poddali się przed meczem mocniejszemu rywalowi. Kamienica jednym z faworytów do awansu. Pozdrawiamy chłopaków z Kamienicy i dzięki za mecz.
 Victor9   11.09.2011, 09:22:41
A jak mecz Huraganu??? Wiadomo już coś??
 czarnyx22   11.09.2011, 09:37:07
Widać, że chłopaki z Piasków po przegranym meczu z Słupią wzięli sie ostro do roboty. Albo gra przy swojej "publiczności" im sprzyja...mobilizuje ich:P Kolejny mecz znów u siebie, oby pociągnęli szczęśliwą passe:) Pozdro z wyspy;)
 wraku   11.09.2011, 10:06:46
Mecz Sierka-Słupia naprawdę dał się oglądać pierwsza połowa w wykonaniu sierki rewelka ale 5 sytuacji przestrzelone Słupia w drugiej mogła nas skarcić ale skarcili się piłkarze .Piłkarz ze Słupiza chwyt poniżej pasa co było obleśne powinien dostać czerwoną kartkę a tak powalił naszego środkowego a sędzia kartek zapomniał remis trochę nie zasłużony ale wielki szacun dla Słupi.
 bart19   11.09.2011, 11:50:35
 kibicpiłki   11.09.2011, 12:59:38
Czarny gdybyś tak wrócił na kontynent, i wspomógł ekipę, to by był ogień... Pozdro :)
 szopik89   11.09.2011, 16:09:04
Orzeł - Kaliszanka 1:1(1:1)
 kibicpiłki   12.09.2011, 14:46:20
Która drużyna jako pierwsza zatrzyma rozpędzoną Kamenicę ? 8) To ciekawe....
 Inek_1962   12.09.2011, 15:42:08
Patrząc realnie na skład Kamienicy to znaczy na skład zawodników reprezentujących Kamienicę Królewska jest to zespół pozazasięgem naszej B klasy, mają pewny awans - no i oto chodzi mają kasę to niech awansują bo po co mają się męczyć w B klasie - powodzenia
 AdamHose   12.09.2011, 18:47:54
Moim zdaniem drużyna z Kamienicy to najlepiej poukładana drużyna w lidze co zreszta widac po wynikach. Życzę panom z kamienicy awansu bo na to zasługują:)