MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KS Kamienica Królewska 18 49 16 1 1 72 - 19
2. Huragan Nowe Polaszki 18 36 12 0 6 60 - 28
3. Piaski Wąglikowice 18 36 11 3 4 63 - 37
4. Słupia Sulęczyno 18 31 9 4 5 40 - 38
5. GKS Linia 18 25 7 4 7 41 - 32
6. Orzeł Gołubie 18 22 6 4 8 35 - 45
7. KS Dziemiany 18 21 5 6 7 37 - 38
8. GKS II Sierakowice 18 13 3 4 11 18 - 48
9. Potęga Węsiory 18 13 4 1 13 19 - 61
10. Wierzyca Stara Kiszewa 18 9 2 3 13 17 - 56
Ostatni komentarz dodał danielsago 20.07.2012, 10:02:33
* KS Skorzewo zostało wycofane z rozgrywek
* GKS II Sierakowice wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
2. Piaski Wąglikowice 2 - 5 Słupia Sulęczyno 21 sierpnia 2011 - 14:00
3. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 1 Potęga Węsiory 21 sierpnia 2011 - 16:00
5. GKS II Sierakowice 0 - 5 KS Kamienica Królewska 21 sierpnia 2011 - 14:00
6. Huragan Nowe Polaszki 2 - 1 KS Dziemiany 20 sierpnia 2011 - 17:00
Pauza: Orzeł Gołubie, GKS Linia,
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
7. GKS Linia 2 - 3 KS Dziemiany 27 sierpnia 2011 - 17:00
8. KS Kamienica Królewska 3 - 2 Huragan Nowe Polaszki 28 sierpnia 2011 - 14:30
9. Orzeł Gołubie 2 - 1 GKS II Sierakowice 28 sierpnia 2011 - 12:30
11. Słupia Sulęczyno 3 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 27 sierpnia 2011 - 17:00
Pauza: Piaski Wąglikowice, Potęga Węsiory,
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
13. Piaski Wąglikowice 5 - 0 GKS Linia 3 września 2011 - 16:00
16. GKS II Sierakowice 2 - 0 Potęga Węsiory 4 września 2011 - 14:00
17. Huragan Nowe Polaszki 6 - 1 Orzeł Gołubie 3 września 2011 - 17:00
18. KS Dziemiany 2 - 5 KS Kamienica Królewska 4 września 2011 - 16:00
Pauza: Słupia Sulęczyno, Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (19) 
19. GKS Linia 0 - 3 KS Kamienica Królewska 10 września 2011 - 17:00
20. Orzeł Gołubie 1 - 1 KS Dziemiany 11 września 2011 - 12:30
21. Potęga Węsiory 1 - 3 Huragan Nowe Polaszki 10 września 2011 - 17:00
22. Słupia Sulęczyno 0 - 0 GKS II Sierakowice 10 września 2011 - 17:00
24. Piaski Wąglikowice 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 10 września 2011 - 16:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
25. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 7 GKS Linia 17 września 2011 - 16:00
28. Huragan Nowe Polaszki 2 - 3 Słupia Sulęczyno 17 września 2011 - 16:00
29. KS Dziemiany 6 - 3 Potęga Węsiory 18 września 2011 - 16:00
30. KS Kamienica Królewska 5 - 1 Orzeł Gołubie 18 września 2011 - 14:30
Pauza: GKS II Sierakowice, Piaski Wąglikowice,
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (48) 
31. GKS Linia 5 - 0 Orzeł Gołubie 24 września 2011 - 17:00
32. Potęga Węsiory 0 - 1 KS Kamienica Królewska 25 września 2011 - 11:00
33. Słupia Sulęczyno 6 - 0 KS Dziemiany 24 września 2011 - 17:00
35. Piaski Wąglikowice 7 - 1 GKS II Sierakowice 24 września 2011 - 16:00
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa, Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
38. GKS II Sierakowice 3 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 2 października 2011 - 14:00
39. Huragan Nowe Polaszki 3 - 4 Piaski Wąglikowice 1 października 2011 - 15:30
41. KS Kamienica Królewska 2 - 0 Słupia Sulęczyno 2 października 2011 - 14:30
42. Orzeł Gołubie 6 - 1 Potęga Węsiory 2 października 2011 - 12:30
Pauza: KS Dziemiany, GKS Linia,
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
43. GKS Linia 7 - 0 Potęga Węsiory 8 października 2011 - 17:00
44. Słupia Sulęczyno 3 - 2 Orzeł Gołubie 8 października 2011 - 16:00
46. Piaski Wąglikowice 4 - 4 KS Dziemiany 8 października 2011 - 15:00
47. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki 8 października 2011 - 16:00
Pauza: GKS II Sierakowice, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (13) 
49. GKS II Sierakowice 2 - 2 GKS Linia 16 października 2011 - 14:00
51. KS Dziemiany 5 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 16 października 2011 - 15:00
52. KS Kamienica Królewska 6 - 4 Piaski Wąglikowice 16 października 2011 - 14:30
54. Potęga Węsiory 1 - 2 Słupia Sulęczyno 16 października 2011 - 11:00
Pauza: Orzeł Gołubie, Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (29) 
55. GKS Linia 1 - 1 Słupia Sulęczyno 22 października 2011 - 17:00
57. Piaski Wąglikowice 4 - 2 Orzeł Gołubie 22 października 2011 - 15:00
58. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 KS Kamienica Królewska 22 października 2011 - 15:00
60. GKS II Sierakowice 5 - 3 Huragan Nowe Polaszki 23 października 2011 - 14:00
Pauza: KS Dziemiany, Potęga Węsiory,
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
61. Huragan Nowe Polaszki 4 - 2 GKS Linia 29 października 2011 - 15:00
62. KS Dziemiany 0 - 0 GKS II Sierakowice 30 października 2011 - 15:00
64. Orzeł Gołubie 1 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 30 października 2011 - 12:30
65. Potęga Węsiory 1 - 5 Piaski Wąglikowice 30 października 2011 - 11:00
Pauza: Słupia Sulęczyno, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (39) 
68. Słupia Sulęczyno 3 - 3 Piaski Wąglikowice 6 listopada 2011 - 13:00
69. Potęga Węsiory 1 - 4 Wierzyca Stara Kiszewa 6 listopada 2011 - 11:00
70. Orzeł Gołubie 4 - 2 GKS Linia 31 marca 2012 - 16:00
71. KS Kamienica Królewska 4 - 4 GKS II Sierakowice 5 listopada 2011 - 14:00
72. KS Dziemiany 0 - 1 Huragan Nowe Polaszki 6 listopada 2011 - 14:00
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (37) 
73. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 2 Piaski Wąglikowice
74. GKS II Sierakowice 0 - 3 Słupia Sulęczyno
75. Huragan Nowe Polaszki 9 - 0 Potęga Węsiory
76. KS Kamienica Królewska 3 - 0 GKS Linia
77. KS Dziemiany 3 - 3 Orzeł Gołubie 15 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (21) 
78. Piaski Wąglikowice 1 - 3 KS Kamienica Królewska
79. Potęga Węsiory 1 - 1 KS Dziemiany
80. Orzeł Gołubie 0 - 0 Słupia Sulęczyno
81. GKS Linia 2 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa
82. Huragan Nowe Polaszki 3 - 0 GKS II Sierakowice
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
83. KS Dziemiany 1 - 3 Piaski Wąglikowice
84. Orzeł Gołubie 2 - 1 KS Kamienica Królewska
85. Potęga Węsiory 1 - 0 GKS Linia
86. Słupia Sulęczyno 1 - 9 Huragan Nowe Polaszki
87. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 GKS II Sierakowice
Kolejka 16 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (22) 
88. GKS II Sierakowice 0 - 3 Piaski Wąglikowice
89. Huragan Nowe Polaszki 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
90. Słupia Sulęczyno 1 - 2 GKS Linia
91. Potęga Węsiory 3 - 1 Orzeł Gołubie
92. KS Kamienica Królewska 3 - 0 KS Dziemiany
goście nie przyjechali
Kolejka 17 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (18) 
93. Piaski Wąglikowice 3 - 0 Potęga Węsiory
94. Słupia Sulęczyno 2 - 3 KS Kamienica Królewska
95. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 0 KS Dziemiany
96. GKS II Sierakowice 0 - 3 Orzeł Gołubie
97. GKS Linia 2 - 1 Huragan Nowe Polaszki
Kolejka 18 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
98. Orzeł Gołubie 2 - 5 Piaski Wąglikowice
99. KS Dziemiany 0 - 2 GKS Linia
100. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 KS Kamienica Królewska
101. Potęga Węsiory 3 - 0 GKS II Sierakowice
102. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 3 Słupia Sulęczyno
Kolejka 19 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (17) 
103. GKS Linia 2 - 2 Piaski Wąglikowice
104. Orzeł Gołubie 0 - 1 Huragan Nowe Polaszki
105. GKS II Sierakowice 0 - 3 KS Dziemiany
106. KS Kamienica Królewska 10 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
107. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Potęga Węsiory
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (41) 
108. Piaski Wąglikowice 2 - 4 Huragan Nowe Polaszki
109. GKS Linia 3 - 0 GKS II Sierakowice
110. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 4 Orzeł Gołubie
111. KS Dziemiany 7 - 2 Słupia Sulęczyno
112. KS Kamienica Królewska 9 - 1 Potęga Węsiory




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE