Zieloni Marzęcino 1 - 1 Błękitni Stare Pole 9 października 2011 - 11:00

obstawiam 1-2 dla WEBERA !
 junior_88   02.10.2011, 22:15:26
Popieram wynik ..... Stary Targ dolna deska wita....

A jaki wynik obstawiacie Powiśle Czernin - Jurand Lasowice.

Jestem bardzo ciekawy tego meczu ponieważ nie wiadomo co obie drużyny mogą przedstawić.

Wstępnie obstawiam 1:3 ale wynik może i się odwrócić.
 Mogłaj_Czernin   03.10.2011, 16:06:52
po siedmiu kolejkach?

ps. Dzięki, że chociaż jedną bramkę przewidujesz dla nas.
 kostianLG   03.10.2011, 19:42:18
Powisle Czernin - Jurand 0-2
niestety kontuzja uniemozliwia mi wystep bo by bylo 0-3:D
 lks_powiśle_czernin   03.10.2011, 20:34:19
Powiśle Czernin - Jurand Lasowice

Ciekawie, ciekawie 8)

Ech, Zawsze muszą Znaleźć się "ogórki" nie szanujący przeciwnika ;o..
Pozdro dla NORMALNYCH :)
 junior_88   03.10.2011, 21:49:35
Wybacz kolego, ale to nie jest jak to mówisz "nie szanowanie przeciwnika" tylko typowanie wyników meczu.

Ale czasem niektórzy tego nie zauważają.

I masz racje pozdrowienia dla wszystkich nawet dla idiotów bo nawet takim osobą należy się szacunek. :)
 lks_powiśle_czernin   04.10.2011, 05:41:24
No jeśli tak uważasz, to spoko, też szanuję Twój zespół |)
 Powiśle_Czernin   04.10.2011, 12:37:26
hmm... jesli jestesmy przy obstawianiu to moze ja tez cos na ten temat sie wypowiem..

Lasowice niech sobie strzela ta 1 bramke ale straca conajmniej 5 :)
 zieloni_m   04.10.2011, 19:49:17
dor.gre
Zieloni - prawdziwe sprawdziany przed Wami: Centrum, Gryf i Powiśle

Dla naszego klubu to ze jesteśmy liderami nie ma znaczenia to tylko zabawa i nie mamy chorej ambicji na awans a jak przegramy 3 -4 mecze to nic się nie stanie to tylko gra a my przypominam jestesmy beniaminkiem a w spadek do B klasy to nie wieże, bo chyba gramy na poziomie A wiec spokojna głowa, co ugramy to nasze pozdrawiam i powodzenia w każdym kolejnym spotkaniu
 dor.gre   04.10.2011, 21:29:43
do zieloni_m

To żadna złośliwość. Jestem pod wrażeniem wyników. I ... gratuluję zdrowego podejścia do tej pięknej gry. Życzę powodzenia choć nie ukrywam, że kibicuję drużynie prowadzonej przez mojego znajomego - Powiśle Dzierzgoń.
 zieloni_m   05.10.2011, 21:46:45
spoko ja myśle ze czas pokaże kto ma ambicje i środki na V lige :blink: :D :)
 Sumik   07.10.2011, 17:36:42
Proszę o podanie strzelców z poprzedniej kolejki dla Juranda Lasowice oraz Gryfa II Tczew,

Pozdrawiam
 Mogłaj_Czernin   07.10.2011, 20:20:51
Dla Gryfa ja strzeliłem, swojaka... Tomasz Kubacki :$
 zieloni_m   08.10.2011, 08:34:48
nasza lige nadal reprezentują w pp zespoły i trafiły sie nam ciekawe drużyny zieloni zagraja z pomezanią a powiśle czernin zagra z powiślem dzierzgoń :P :D :huh:
 zieloni_m   08.10.2011, 08:36:38
a i musze napisac do chłopaków z Starego Pola mecz o 11 bo nie można było w innym terminie bo na Zuławach graja junirzy i nie było by możliwości zagrac o innej godzinie
 egzekutor1   08.10.2011, 09:04:52
Weber jak nie teraz to kiedy :huh: !!!
 boczek_malbork   08.10.2011, 13:55:00
do Sumik

Czy ty chlopie jestes slepy ? czy co ? jest napisane w komentarzach w poprzedniej kolejce kto strzelal dla Juranda . . . popatrz troche .

weber-ek   08.10.2011, 20:33:52
Weber-Powiśle 2-1 mecz walki pod dyktando webera :D w ostatniej minucie fantastyczny gol gracza powisla z wolnego super bramka gratulacje :roll: my mielismy wiele nie wykorzystanych sytuacji ale najwazniejsze jest to ze wygralismy :love: zmiany w skladzie i od razu inna gra brawo chlopaki :D weber
 vandersoja   09.10.2011, 08:48:16
Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 4 Centrum Pelplin ;) bramki dla Centrum Maciej Lewandowski 2x, Dawid Wróblewski 2x !
 MarianPaździoch   09.10.2011, 09:44:45
Mecz w Szprudowie na bardzo słabym poziomie z obu stron. Na szczęście dla Webera mają gracza nr 11 ( Rafał Sójka ), który umie zrobić różnicę. O dziwo na koniec malutki błąd bramkarza Webera, który zawsze broni na wysokim poziomie. Ale strzał z wolnego zawodnika Starego Targu piękny. Chociaż wolny Wójcika w pierwszej połowie też super ale .... tylko poprzeczka.
 rasiak2011   09.10.2011, 15:10:18
Bramka dla Starego Targu Wojciech Zimny.
Przepiękny strzał z rzutu wolnego w samo okienko. ;D
 kasa18   09.10.2011, 17:21:07
Stare Miasto porażka na własne życzenie trochę pokory się należy,było za lużno myśleliśmy że z miejsca wygramy mecz a Spójnia nas pokarała i szacunek dla nich.Teraz zapominamy o tym meczu i wyciągamy wnioski.Za tydzień mecz z Czerninem i jak dla mnie nie wiem czemu,ale to będzie mecz sezonu!
 boczek_malbork   09.10.2011, 19:16:54
Powiśle Czernin - Jurand Lasowice 1:1 (1:0)

gol dla Juranda w ostatnich minutach po zamieszaniu w polu karnym po rzucie roznym ;d

bramka dla Juranda
 junior_88   09.10.2011, 19:51:13
No przynajmniej 1 pkt zdobyty w maeczu czernin- jurand.
Wynik sprawiedliwy wedlug mnie choc obie druzyny mialy szanse na powiekszenie stanu bramek.

Jurand w pierwszych 20 minutach 4 akcje z których powinny byc bramki pozniej gra przeszla na szale czernina prowadzili gre i strzelili bramke. Druga polowa podobnie najpierw Jurand cisnąl druzynę przeciwna na swojej polowie .

Skuteczne wrzutki z rzutow roznych sprawily ze w ostatnich minutach Jurand strzelil bramke. blad pokrycia zawodnikow w polu kranym zawodnik zamykal skrzydlo strzelil, pilka odbila się od przeciwnika i trafila do bramki 1:1 . Koniec meczu

Dla Powiśla Mateusz Wawrzaszek.
Z naszej strony jak dotychczas najsłabszy mecz:/ z całym szacunkiem do Juranda. Powodzenia
 boczek_malbork   10.10.2011, 15:37:27
Do Mogłaj_Czernin juz nie gadaj ze najgorszy mecz . napewno gorszy mieliscie w tej rundzie . moze z dąbrówka moze ze szprudowem . ale napewno to nie byl wasz najgorszy meczjestem w 100% pewny .
 Mogłaj_Czernin   10.10.2011, 17:12:43
masz rację, to nie był najsłabszy. Gorzej zagraliśmy w klasie B z klasztorkiem.

To opinia kibiców, którzy jeżdżą z nami na każdy mecz.

No chyba, że Tobie mecz się podobał...

Pozdrawiam
 Sumik   10.10.2011, 17:31:12
Do egzekutor1 kto strzelił bramkę dla Gryfa w mecz z Powiślem Czernin.