ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2011/2012



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf 2009 II Tczew 22 50 15 5 2 78 - 26
2. Powiśle II Dzierzgoń 22 43 14 1 7 59 - 28
3. Centrum Pelplin 22 42 12 6 4 44 - 26
4. Błękitni Stare Pole 22 38 11 5 6 42 - 25
5. Powiśle Czernin 22 38 10 8 4 41 - 27
6. Zieloni Marzęcino 22 36 10 6 6 42 - 38
7. Spójnia Sadlinki 22 32 9 5 8 41 - 41
8. Jurand Lasowice 22 26 8 2 12 37 - 58
9. Powiśle Stary Targ 22 23 6 5 11 37 - 43
10. Weber Szprudowo 22 23 6 5 11 27 - 51
11. Pogoń Smętowo 22 11 3 2 17 30 - 77
12. Świt Dąbrówka Tczewska 22 8 2 2 18 26 - 64
Ostatni komentarz dodał dor.gre 20.07.2012, 10:12:03



Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (100) 
1. Powiśle Czernin 1 - 1 Weber Szprudowo 21 sierpnia 2011 - 16:00
2. Pogoń Smętowo 2 - 2 Spójnia Sadlinki 20 sierpnia 2011 - 16:00
3. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 0 Powiśle Stary Targ 20 sierpnia 2011 - 17:00
4. Zieloni Marzęcino 3 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 21 sierpnia 2011 - 15:00
5. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Jurand Lasowice 20 sierpnia 2011 - 16:00
6. Centrum Pelplin 0 - 2 Gryf 2009 II Tczew 20 sierpnia 2011 - 12:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (50) 
7. Weber Szprudowo 3 - 3 Gryf 2009 II Tczew 28 sierpnia 2011 - 15:00
8. Jurand Lasowice 2 - 3 Centrum Pelplin 27 sierpnia 2011 - 17:00
9. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Błękitni Stare Pole 27 sierpnia 2011 - 17:00
10. Powiśle Stary Targ 1 - 2 Zieloni Marzęcino 27 sierpnia 2011 - 16:00
11. Spójnia Sadlinki 3 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 28 sierpnia 2011 - 17:00
12. Powiśle Czernin 3 - 0 Pogoń Smętowo 28 sierpnia 2011 - 16:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (78) 
13. Pogoń Smętowo 2 - 0 Weber Szprudowo 3 września 2011 - 16:00
14. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 1 Powiśle Czernin 3 września 2011 - 16:00
15. Zieloni Marzęcino 0 - 0 Spójnia Sadlinki 4 września 2011 - 15:00
16. Błękitni Stare Pole 3 - 3 Powiśle Stary Targ 3 września 2011 - 16:00
17. Centrum Pelplin 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 4 września 2011 - 16:00
18. Gryf 2009 II Tczew 12 - 1 Jurand Lasowice 4 września 2011 - 11:00
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (72) 
19. Weber Szprudowo 1 - 2 Jurand Lasowice 10 września 2011 - 16:00
20. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 2 Gryf 2009 II Tczew 10 września 2011 - 17:00
21. Powiśle Stary Targ 2 - 3 Centrum Pelplin 10 września 2011 - 16:00
22. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Błękitni Stare Pole 10 września 2011 - 17:00
23. Powiśle Czernin 1 - 2 Zieloni Marzęcino 11 września 2011 - 16:00
24. Pogoń Smętowo 3 - 4 Świt Dąbrówka Tczewska 10 września 2011 - 16:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (59) 
25. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 3 Weber Szprudowo 17 września 2011 - 15:00
26. Zieloni Marzęcino 5 - 3 Pogoń Smętowo 18 września 2011 - 14:00
27. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Powiśle Czernin 18 września 2011 - 16:00
28. Centrum Pelplin 3 - 0 Spójnia Sadlinki 17 września 2011 - 16:00
29. Gryf 2009 II Tczew 3 - 1 Powiśle Stary Targ 18 września 2011 - 11:00
30. Jurand Lasowice 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
31. Weber Szprudowo 0 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 24 września 2011 - 16:00
32. Powiśle Stary Targ 4 - 0 Jurand Lasowice 24 września 2011 - 16:00
33. Spójnia Sadlinki 0 - 6 Gryf 2009 II Tczew 24 września 2011 - 15:00
34. Powiśle Czernin 3 - 2 Centrum Pelplin 25 września 2011 - 16:00
35. Pogoń Smętowo 0 - 1 Błękitni Stare Pole 24 września 2011 - 16:00
36. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 1 Zieloni Marzęcino 24 września 2011 - 15:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
37. Zieloni Marzęcino 3 - 0 Weber Szprudowo 2 października 2011 - 14:00
38. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 1 października 2011 - 15:00
39. Centrum Pelplin 2 - 0 Pogoń Smętowo 1 października 2011 - 15:00
40. Gryf 2009 II Tczew 1 - 1 Powiśle Czernin 1 października 2011 - 11:00
41. Jurand Lasowice 4 - 0 Spójnia Sadlinki
42. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Powiśle Stary Targ 1 października 2011 - 16:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
43. Weber Szprudowo 2 - 1 Powiśle Stary Targ 8 października 2011 - 16:00
44. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 8 października 2011 - 15:00
45. Powiśle Czernin 1 - 1 Jurand Lasowice 9 października 2011 - 16:00
46. Pogoń Smętowo 1 - 5 Gryf 2009 II Tczew 8 października 2011 - 15:00
47. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 4 Centrum Pelplin 8 października 2011 - 15:00
48. Zieloni Marzęcino 1 - 1 Błękitni Stare Pole 9 października 2011 - 11:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (31) 
49. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Weber Szprudowo 15 października 2011 - 15:00
50. Centrum Pelplin 2 - 3 Zieloni Marzęcino 15 października 2011 - 15:00
51. Gryf 2009 II Tczew 3 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 16 października 2011 - 11:00
52. Jurand Lasowice 2 - 0 Pogoń Smętowo
53. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 0 Powiśle Czernin 15 października 2011 - 15:00
54. Powiśle Stary Targ 3 - 2 Spójnia Sadlinki 15 października 2011 - 14:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (68) 
55. Weber Szprudowo 0 - 12 Spójnia Sadlinki 22 października 2011 - 15:00
56. Powiśle Czernin 2 - 1 Powiśle Stary Targ 23 października 2011 - 15:00
57. Pogoń Smętowo 0 - 7 Powiśle II Dzierzgoń 22 października 2011 - 15:00
58. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 4 Jurand Lasowice 22 października 2011 - 14:00
59. Zieloni Marzęcino 1 - 1 Gryf 2009 II Tczew 23 października 2011 - 11:00
60. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Centrum Pelplin 22 października 2011 - 14:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (48) 
61. Centrum Pelplin 0 - 0 Weber Szprudowo 29 października 2011 - 14:00
62. Gryf 2009 II Tczew 4 - 1 Błękitni Stare Pole 30 października 2011 - 11:00
63. Jurand Lasowice 1 - 3 Zieloni Marzęcino
64. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 2 Świt Dąbrówka Tczewska 29 października 2011 - 15:00
65. Powiśle Stary Targ 4 - 0 Pogoń Smętowo 29 października 2011 - 14:00
66. Spójnia Sadlinki 3 - 1 Powiśle Czernin 29 października 2011 - 13:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (61) 
67. Weber Szprudowo 1 - 3 Powiśle Czernin 5 listopada 2011 - 14:00
68. Spójnia Sadlinki 6 - 2 Pogoń Smętowo 5 listopada 2011 - 15:00
69. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 5 listopada 2011 - 13:00
70. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Zieloni Marzęcino 5 listopada 2011 - 14:00
71. Jurand Lasowice 1 - 1 Błękitni Stare Pole 5 listopada 2011
72. Gryf 2009 II Tczew 1 - 1 Centrum Pelplin 6 listopada 2011 - 11:00
Kolejka 13 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (105) 
73. Gryf 2009 II Tczew 4 - 1 Weber Szprudowo 24 marca 2012 - 14:30
74. Centrum Pelplin 2 - 1 Jurand Lasowice 24 marca 2012 - 16:00
75. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 24 marca 2012 - 15:00
76. Zieloni Marzęcino 1 - 1 Powiśle Stary Targ 25 marca 2012 - 12:00
77. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 1 Spójnia Sadlinki 24 marca 2012 - 16:00
78. Pogoń Smętowo 1 - 2 Powiśle Czernin 25 marca 2012 - 14:00
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (35) 
79. Weber Szprudowo 3 - 1 Pogoń Smętowo 31 marca 2012 - 15:30
80. Powiśle Czernin 5 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 1 kwietnia 2012 - 16:00
81. Spójnia Sadlinki 0 - 1 Zieloni Marzęcino 31 marca 2012 - 16:00
82. Powiśle Stary Targ 1 - 6 Błękitni Stare Pole 31 marca 2012 - 15:00
83. Powiśle II Dzierzgoń 0 - 4 Centrum Pelplin 31 marca 2012 - 15:00
84. Jurand Lasowice 0 - 4 Gryf 2009 II Tczew 31 marca 2012 - 16:00
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
85. Jurand Lasowice 4 - 2 Weber Szprudowo 14 kwietnia 2012 - 16:00
86. Gryf 2009 II Tczew 1 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 15 kwietnia 2012 - 11:00
87. Centrum Pelplin 4 - 3 Powiśle Stary Targ 15 kwietnia 2012 - 14:00
88. Błękitni Stare Pole 4 - 0 Spójnia Sadlinki 14 kwietnia 2012 - 16:00
89. Zieloni Marzęcino 1 - 2 Powiśle Czernin 15 kwietnia 2012 - 12:00
90. Świt Dąbrówka Tczewska 3 - 6 Pogoń Smętowo 14 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (32) 
91. Weber Szprudowo 2 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 21 kwietnia 2012 - 16:00
92. Pogoń Smętowo 2 - 0 Zieloni Marzęcino 22 kwietnia 2012 - 14:00
93. Powiśle Czernin 4 - 1 Błękitni Stare Pole 22 kwietnia 2012 - 15:00
94. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Centrum Pelplin 21 kwietnia 2012 - 16:00
95. Powiśle Stary Targ 0 - 1 Gryf 2009 II Tczew 21 kwietnia 2012 - 16:00
96. Powiśle II Dzierzgoń 6 - 1 Jurand Lasowice 21 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (25) 
97. Powiśle II Dzierzgoń 1 - 0 Weber Szprudowo 28 kwietnia 2012 - 16:00
98. Jurand Lasowice 2 - 4 Powiśle Stary Targ 28 kwietnia 2012 - 16:00
99. Gryf 2009 II Tczew 4 - 0 Spójnia Sadlinki 28 kwietnia 2012 - 11:00
100. Centrum Pelplin 1 - 1 Powiśle Czernin 29 kwietnia 2012 - 14:00
101. Błękitni Stare Pole 6 - 0 Pogoń Smętowo 28 kwietnia 2012 - 16:00
102. Zieloni Marzęcino 4 - 1 Świt Dąbrówka Tczewska 29 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (27) 
103. Weber Szprudowo 1 - 3 Zieloni Marzęcino 5 maja 2012 - 16:00
104. Świt Dąbrówka Tczewska 1 - 3 Błękitni Stare Pole 5 maja 2012 - 16:00
105. Pogoń Smętowo 0 - 1 Centrum Pelplin 6 maja 2012 - 14:00
106. Powiśle Czernin 3 - 0 Gryf 2009 II Tczew 6 maja 2012 - 15:00
107. Spójnia Sadlinki 2 - 0 Jurand Lasowice 5 maja 2012 - 15:00
108. Powiśle Stary Targ 2 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 5 maja 2012 - 13:00
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
109. Powiśle Stary Targ 0 - 1 Weber Szprudowo 12 maja 2012 - 16:00
110. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 3 Spójnia Sadlinki 12 maja 2012 - 16:00
111. Jurand Lasowice 1 - 3 Powiśle Czernin 12 maja 2012 - 16:00
112. Gryf 2009 II Tczew 10 - 3 Pogoń Smętowo 13 maja 2012 - 11:00
113. Centrum Pelplin 2 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 13 maja 2012 - 14:00
114. Błękitni Stare Pole 2 - 1 Zieloni Marzęcino 12 maja 2012 - 16:00
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (30) 
115. Weber Szprudowo 1 - 1 Błękitni Stare Pole 19 maja 2012 - 16:00
116. Zieloni Marzęcino 2 - 2 Centrum Pelplin 20 maja 2012 - 16:00
117. Świt Dąbrówka Tczewska 0 - 2 Gryf 2009 II Tczew 19 maja 2012 - 16:00
118. Pogoń Smętowo 1 - 2 Jurand Lasowice 20 maja 2012 - 14:00
119. Powiśle Czernin 1 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 20 maja 2012 - 16:00
120. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Powiśle Stary Targ 19 maja 2012 - 17:00
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (34) 
121. Spójnia Sadlinki 1 - 3 Weber Szprudowo 26 maja 2012 - 15:00
122. Powiśle Stary Targ 1 - 1 Powiśle Czernin 26 maja 2012 - 16:00
123. Powiśle II Dzierzgoń 7 - 1 Pogoń Smętowo 26 maja 2012 - 16:00
124. Jurand Lasowice 4 - 0 Świt Dąbrówka Tczewska 26 maja 2012 - 16:00
125. Gryf 2009 II Tczew 9 - 3 Zieloni Marzęcino 27 maja 2012 - 11:00
126. Centrum Pelplin 1 - 0 Błękitni Stare Pole 26 maja 2012 - 17:00
Kolejka 22 - 2. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (97) 
127. Weber Szprudowo 2 - 2 Centrum Pelplin 2 czerwca 2012 - 13:00
128. Błękitni Stare Pole 4 - 0 Gryf 2009 II Tczew 2 czerwca 2012 - 13:00
129. Zieloni Marzęcino 2 - 3 Jurand Lasowice 2 czerwca 2012 - 13:00
130. Świt Dąbrówka Tczewska 2 - 7 Powiśle II Dzierzgoń 2 czerwca 2012 - 13:00
131. Pogoń Smętowo 2 - 2 Powiśle Stary Targ 2 czerwca 2012 - 13:00
132. Powiśle Czernin 2 - 2 Spójnia Sadlinki 2 czerwca 2012 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE