Do boju do boju do boju LKS !!!!!!!!!!!!!

dor.gre   14.04.2012, 19:43:47
Jak Stare Pole?
 kibic90   14.04.2012, 20:28:47
Błekitni Stare POle: Spójnia Sadlinki 4: 0 :D Bramki Wojtek Gajor ,bramka smobójcza i 2 x Radek Zielonka 8)
 MarianPaździoch   14.04.2012, 21:35:07
Byłem na meczu Jurand - Weber. Komedia ( a może jednak tragedia }. Jurand strzela gola okoł 40-ej sekundy. Potem gra Weber ale gole strzela po kontrach Jurand. W końcówce pierwszej połowy Szprudowo zdobywa gola z wolnego. Druga połowa to już dominacja Webera, który ma dużą przewage optyczną ale jest straszliwie nieskuteczny. Szprudowo strzeliło bramke na 3:2 w 63 minucie ale mogło i powinno strzelic więcej. Jednak to Lasowice w doliczonym czasie strzeliły gola i ( parodia ) wygrały 4:2.
To jednak wszystko mały pikuś. Bo " NAJFAJNIEJSI " tego dnia byli sędziowie ! w zasadzie z ławek obu ekip słychać był wiele pretensji i to uzasadnionych bo takich pajaców już dawno nie widziałem. A szczytem wszystkiego było pokazanie czerwonej kartki przez sędziego dla zawodnika Webera, który po interwencji obsługi medycznej stał obok linii bocznej i czekał na pozwolenie wejścia na boisko. Nikt nic nie słyszał poza sędzią liniowym. No w ten sposób to można wywalic z boiska każdego zawodnika.
Tylko kto się KU.WA weźmie za PO.EB.N.CH arbitrów, którzy byli bez wątpienia najsłabszymi aktorami tego widowiska ?!
 lanns_   15.04.2012, 11:06:15
co sie dzieje z weberem ?? jak nie zaczna grac to na nastepny sezon bd (b) klasa :/

daf07   15.04.2012, 18:37:44
Brawo Smętowo :) Oby tak dalej!! Pozdrowienia z Więcków.

Murzyn_Jurand   15.04.2012, 20:27:38
Do meczu Jurand - Weber. Ci sędziowie co byli to jeszcze było dobrze.W poprzednim meczu sędziowie to byli jeszcze gorsi więc nie ma na co narzekać. Z tego co słyszałem to wasz zawodnik wyzwał sędziego ale sie do tego nie udzielam bo mnie nie było przy tym.

Dzięki Weber za mecz. Powodzenia :)
 Ali69   18.04.2012, 16:16:11
No i wydział dyscypliny w Malborku dał popis !!!
Za wyimaginowane brednie wrednego sędziego liniowego, ukarał naszego zawodnika karą trzech meczy dyskwalifikacji !!!!!!
Nasz zawodnik nic nie zrobił, nic nie powiedział ( jezeli ktos coś widział lub słyszał to proszę o ripostę ) a i tak dostał kare bo sędziowie postnowili go skrzywdzić ! Toz to jest zwykłe chamstwo !
Teraz aż strach będzie piłkę z autu wyrzucać , no bo jak sędzia liniowy sobie ubzdura, że cos usłyszał to koniec. Kazdego tak można wyrzucić z boisko !
NO NIE !!! Nie każdego ! Panowie sędziowie są nietykalni niezależnie od tego co wyczyniają !!
Panowie Hrabiowie sędziowie moga sobie wszystko czynić - gwizdac stronniczo, dawac kartki za nic a i tak nikt tych świętych krów nie ruszy !
 puszczak   18.04.2012, 19:59:17
Ali69 cóż powiem tak, co można się spodziewać ,wymagać po takim sędziowaniu słabizna ,ale napewno reszta drużyn może powiedzieć to samo która rozgrywała mecze na innych boiskach poprostu za słabi na a-klase
 powisle3   18.04.2012, 22:47:07
Sędziowie we wszystkich ligach w Polsce są słabi co widać na każdym kroku, popełniają błędy nawet tam gdzie nie da się go popełnić :( :( :(