Chrobry Charbrowo 0 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska

gentlman   04.10.2009, 16:18:13
boisko w miare jest^^ a rocvznikiem 94 przewaznie :)
 MATEK2514   04.10.2009, 19:31:50
a Anioły już spokój na forum coo?
Jak na ostatniej kolejce, się napinali, ze nie wątpią w wysokie zwyciestwo Aniolow, a tu 8:2 ;P :P

WYBRZEZE :love: :love: :love: :love:
 gentlman   04.10.2009, 19:57:40
Matek podzilema twoje zdanie:) :D

Wybrzeże :love: :love: :love: :love:
 SzymonStalGoalkeper   05.10.2009, 19:25:43
Dokładnie, głównie gramy rocznikiem 94.
Boisko jest dobre i długie w porównaniu do boiska w Biesowicach. Z resztą spytajcie się "Maji" :P 8)

Stal ! :love:
 gentlman   05.10.2009, 20:06:51
^^ Maja - nasz informator o Stali :D
 MessiAnioly   05.10.2009, 21:22:26
bylismy zbyt pewni siebie i wynik jest odzwierciedleniem:)
ale warto dodac,ze gralismy krocej i boisko tez nie bylo w najlepszym stanie,w polu bramkowym pelno wody.
coz zycie,wazne sa 3punkty.

Anioły!!!!!!!!! :love: :love: :love: :love:
 gentlman   05.10.2009, 21:33:35
my tez mielismy pole karne z woda... :) nie przezywaj !

Jutro mecz w Jezierzycach.
Miejmy nadzieję ze wywieziemy 3pkt. z trudnego terenu.

MATEK2514   09.10.2009, 19:33:59
Jest Możliwość, że nie bedziecie mieli składu?
 ChEsTeR_   10.10.2009, 13:18:55
Wybrzeże - Stal 5:3 :D :D :D :D :D

MATEK2514   10.10.2009, 13:38:12
Dzięki chlopakom z Jezierzyc za Mecz.!
Wybrzeze - Stal 5:3 (1:1)
 mateo10   10.10.2009, 13:42:22
Mecz był naprawdę ciężki. Stal gra dobrą piłkę. Dzięki za mecz chłopaki powodzenia w następnych kolejkach :) .

Wybrzeże :love: :love: :love: :love: :love:
 niepij   10.10.2009, 13:59:44
Wybrzeże wywalczyło zwycięstwo ciężką walką,grali do końca i pokazali że mają charakter.BRAWO :D
 Gacek5   10.10.2009, 14:31:48
Stal Jezierzyce 3:5 (1:1) Wybrzeże Objazda
Mecz emocjonujący. Pierwsza połowa była wyrównana, ale częściej przy piłce byli gospodarze. Goście nastawili się na grę z kontry kopiąc piłkę daleko do szybkich napastników. Obrona Stali radziła sobie z tym dość dobrze. Wynik otworzyli właśnie gospodarze. Wydawało się, że mecz potoczy się po ich myśli, kiedy to tuż przed końcem pierwszej części gry na skraju pola karnego błąd popełnił obrońca Stali faulując(?) Dawida Majewskiego. Sędzia podyktował "jedenastkę", która dała remis przyjezdnym. Chwilę po tym arbiter gwizdnął po raz ostatni w tej części meczu. Na drugą połowę zawodnicy z Objazdy wyszli zmotywowani, a obrońcy gospodarzy chyba rozkojarzeni. Ten sam zawodnik, który faulował "Maję" nieczysto zatrzymał innego gracza gości, za co obejrzał żółtą kartkę. Po strzale piłka jeszcze mocno odbiła się od słupka i zatrzepotała w siatce: 1:2. Jednak chwilę później mieliśmy szczęście, bo techniczna piłka trafiła w poprzeczkę i odbiła się tuż przed linią bramkową. Potem tego szczęścia zabrakło. Tym razem to była moja wina, bo zbyt lekko wybiłem piłkę wrzuconą lewym skrzydłem gości. 1:3 Chwila spokoju i faulowany przed polem karnym zostaje Mateusz Rawski. Pewnie uderza z rzutu wolnego i zdobywa gola kontaktowego. Potem znów uciekli gracze Wybrzeża strzelając na 2:4, a my goniliśmy wynik. Często oddając bardzo niecelne strzały z dystansu. Kiedy było już 3:4 i do końca meczu zostało niewiele ponad 6 minut, piłkę graną od bramkarza odebrał mi Maja i w sytuacji "sam na sam" pokonał naszego goalkeepera. Przez ostatnie kilka minut już nic się nie zmieniło i sędzia zakończył spotkanie.
Zagraliśmy fatalnie w obronie (druga połowa) i trochę niepewnie w ataku. Cóż, trzeba walczyć dalej!
Wybrzeże, dziękujemy za mecz!
STAL!!! :love:
 Jacccek   10.10.2009, 14:58:56
a jak tam mecz w Garczegorzu ?
 rykus   10.10.2009, 16:34:37
Chrobry Charbrowo 0 -5 Skotawia Dębnica Kaszubska niezły mecz z naszej strony :D
 MATEK2514   10.10.2009, 18:55:28
Stal ma najgorsze Boisko jak do tej pory, było grząsko i błotnisto. Ciężkie warunki do gry, wiec musielismy sięskupić na długiej piłce na napastników. Nie mogliśmy się skupić na grze oiłką, co pokazaliśmy na meczu np. w Biesowicach, gdzie rywale byli zamęczeni po pierwszych 45. minutach. ;)
 gentlman   10.10.2009, 19:33:57
boisko w Jezierzycach fatalne... :s :s 1wsza połowe spalismy ^^ a druga wzielismy sie do roboty! a ja juz myslałem ze zgona zajebie ^^ tak mi sie we łbie krecioło!

dzieki chlopaki za mecz ^ ciezko sie z wami gra... jestescie b. zgrana druzyna zycze wam powodzenia ^^

Wybrzeże ! :love: :love: :love: