Anioły Garczegorze 3 - 0 Chrobry Charbrowo
Stal Jezierzyce 3 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska

Gacek5   23.04.2010, 16:56:53
Stal - Skotawia: sobota, 13:30.
 Gacek5   24.04.2010, 16:45:23
Stal Jezierzyce 3:3 (2:3) Skotawia Dębnica Kaszubska

Emocjonujący, wyrównany i ciekawy mecz z nieco niespodziewanym wynikiem. Skotawia jako faworyt szybko wyszła na prowadzenie po błędzie defensywy, ale dużo czasu zajęło jej zdobycie kolejnego trafienia. Przy stanie 0:2 zaczęła atakować Stal, jednak nie potrafiła stworzyć sobie odpowiedniej sytuacji. Skotawia zdobyła trzecią bramkę, ale gospodarze nie poddawali się nadal atakując. Bramkę na 1:3 zdobył Mateusz Grabowski strzelając z rzutu wolnego z dalekiej odległości. Przy tym strzale zagapił się bramkarz domagając się gwizdka arbitra. Mecz coraz bardziej się wyrównywał, a niedługo przed przerwą bramkę kontaktową zdobył nowy zawodnik Stali. Obie drużyny zeszły do szatni. Na początku drugiej połowy Stal zdominowała grę, jednak kilka groźnych akcji Skotawii znów wyrównało pojedynek. Napastnicy przyjezdnych pluli sobie w brodę, gdyż powinni wykorzystać te sytuacje. Później kilka groźnych strzałów w wykonaniu zawodników Stali obronił goalkeeper z Dębnicy, a gra nabierała tempa. Co się odwlecze to nie uciecze. Po zamieszaniu w polu karnym atomowym uderzeniem popisał się Mateusz Grabowski i tym strzałem doprowadził do remisu. Do końca spotkania zostało jeszcze sporo czasu. Obie drużyny mogły wyjść jeszcze na prowadzenie. Lepsze okazje stwarzali sobie goście, jednak obrońcy Stali poprawili swoją grę i nie popełniali już takich błędów, jak w pierwszej części meczu. Szczególnie z dobrej strony pokazał się Kamil Krakowian. Warto też pochwalić Rykusa, za ładne dryblingi. Im bliżej końca spotkania tym bardziej gra zazębiała się w środku pola, a żadna z drużyn nie zdołała wyjść na prowadzenie.

Skotawio, dziękujemy za mecz! :)

STAL!!! :love:
 MATEK2514   24.04.2010, 19:42:52
Noo, widzę Ciekawy mecz. My niestety pauzujemy, a za tydzień Biesowice do nas wpadają ;]
Więc 3 pkt powinny być nasze, ale nigdy nic nie wiadomo ; :D
 MATEK2514   25.04.2010, 16:45:04
a Jak reszta wyników?
 Prucha10   25.04.2010, 17:54:05
Anioły 3:0 Chrobry
 rykus   25.04.2010, 18:21:15
Gacek mysle ze pochwalic mozna cala druzyne Skotawi tylko szkoda ze mielismy pecha no i tak jakos wyszlo ze 3-3 bo sytuacji mielismy wiele wiecej :D pozdro :P
 Gacek5   25.04.2010, 19:41:59
Echo Biesowice 1:2 Dąb Kusowo 8)
 najlepszykibic   29.04.2010, 12:32:00
A widze ze skotawia nie ma juz napastnika ktory w tamtym sezonie strzelal wam bramki 8)