4. Chrobry Charbrowo 12 15 5 0 7 27 - 35

Echo Biesowice 2 - 9 Skotawia Dębnica Kaszubska
Stal Jezierzyce 2 - 3 Chrobry Charbrowo
Pauza: Anioły Garczegorze,

Gacek5   03.09.2009, 16:59:13
Witam wszystkich zawodników przed rozpoczęciem nowego sezonu. |) Mam pytanko. :P Jest może ktoś, kto w sezonie 08/09 grał w "C"? :D Szkoda, że mamy w tym roku tak mało drużyn... :( Mam nadzieję, że mimo to będzie ciężko i nikt nie odpuści :) My zaczynamy sezon z nowym trenerem i oczywiście postaramy się wygrać z nim jak najwięcej, bo potencjał mamy :P Liczę, że wszystkie drużyny będą w formie, a walka o tron będzie trwała do samego końca :blink:
POZDRO! 8)
STAL!!! :love:
 rykus   03.09.2009, 21:26:08
ja gralem jak by co ;D no napewno szkoda ze tak malo druzyn ale mam nadzieje ze kazda druzyna sie postara o dobre wyniki ;P
 Gacek5   04.09.2009, 16:52:13
To spotkamy się już w drugiej kolejce :P Muszę Szymonowi przypomnieć, to też zacznie pisać ;)
 Prucha10   05.09.2009, 13:17:50
Cześc Bartosz xD :huh: Znowu Stal z nami :P
 Gacek5   06.09.2009, 13:11:17
Prucha skąd jesteś? |) I czemu "znowu"? :P
 Jacccek   06.09.2009, 18:44:39
Witam witam ;) No tutaj w tej lidze lipa ze jest tak malo druzyn ;/ w normalnym juniorze jak gralismy w tamtym sezonie bylo 16 bodajze :P Jak gra Dab Kusowo ? Gramy z nimi pierwszy mecz mam nadzieje ze bedzie komplet pkt na rozpoczecie sezonu :D ale wszystko okaze sie na boisku
 rykus   07.09.2009, 14:54:54
gacek prucha gra tu gdzie czyli w Skotawi ;D a wiecie moze jak echo gra ? :D
 Gacek5   07.09.2009, 15:44:08
Ja tylko mogę się domyślać jak gra Objazda i Skotawia :) O reszcie nic nie wiem... Przez wakacje nawet i te drużyny o których mówię mogły zmienić swój styl, bo mogą mieć innych zawodników. Skotawią oczywiście sugeruję się na podstawie Bytovii :P
 Jacccek   07.09.2009, 19:56:31
Gacek a z kad wiesz jak gra wybrzeze ;d ?
 Prucha10   08.09.2009, 19:11:36
Dąb w tamtym sezonie 6 pkt ;p Vo za Start dwa :weirdo: ...
 Gacek5   09.09.2009, 16:54:42
Jacccek -> Nie wiem, jak gracie ;) Mówię, że mogę się tylko domyślać. Grałem przeciwko Wam jedynie na TURNIEJU w Ustce xd Zawsze coś ^^
 Jacccek   09.09.2009, 17:43:52
i co jak myslisz jak gramy ^^ :D ?
 rykus   10.09.2009, 15:05:00
no to jeszcze dwa dni :D |)
 Gacek5   10.09.2009, 16:32:34
Szczerze mówiąc to tamten turniej Wam nie wyszedł ;) Wygraliśmy bodajże 2:0, ale nie ma co teraz porównywać ;] Od lutego minęło sporo czasu, a wtedy i tak graliśmy na hali. Teraz z nikim nie będzie łatwo, bo każdy ma ochotę na zwycięstwo. W sobotę gramy z Chrobrym. Ciekawe jak nam pójdzie :)

Jacccek   12.09.2009, 13:00:48
Wybrzeże Objazda-Dąb Kusowo 18:2 :idea: :idea: 8)

Stal Jezierzyce 2:3 Chrobry Charbrowo
Mecz wyrównany, przyjemny dla oka, toczony w szybkim tempie i bez zbędnych przerw w grze. Choć to Stal trochę częściej była przy piłce, goście jako pierwsi zdobyli bramkę. Chwilę przed tym gospodarze zmarnowali szansę na wyjście na prowadzenie. Każda z drużyn miała na swoim koncie przeprowadzonych sporo akcji. Niektóre z nich były składne, ale zabrakło wykończenia, innym (tych było więcej) - strzału na bramkę. Pierwsza odsłona tego spotkania zakończyła się jednak niezmienionym wynikiem. Na początku drugiej połowy obie drużyny trochę zwolniły. Niedługo potem gracze z Charbrowa odskoczyli na 0:2 strzelając kolejną bramkę. Wtedy Stal przejęła inicjatywę, a przyjezdni skupili się na obronie wyniku, grając trochę nie fair, aby zyskać czas. Gospodarze przyspieszyli i po ładnej zespołowej akcji bramkę kontaktową zdobył Marcin Strzębała. Chwilę potem wyrównał Mateusz Rawski i Chrobry musiał ruszyć do ataku. Szczęście im dopisało, bo 5 minut przed końcem spotkania zdołali trafić na 2:3.
 Jacccek   12.09.2009, 23:22:22
hehe ^^ własnie sie cos tak nie udzielaja na tym foru, ;) Kto wg Was ma najmocniejsza ekipe ?
 tygrys8   13.09.2009, 10:35:06
po1 kolejce mamy lidera :)
 Gwiazdor99   13.09.2009, 12:52:40
Echo gra rocznikiem 97 i kilku jest troche starszych!!A o meczu ze Skotowia poprostu powiem tyle byli lepsi!!

ECHO :love: :love: