Mecz z Kulicami gramy u nas o 14 w sobot?
Kto Wie O ktorej jest mecz z Szpakem ;`D
?wit Radostowo - Wis?a Walichnowy X
GKS Bobowo - Agri Kulice 2
MAS Rajkowy - Orze? Borkowo X
 maciejcz11   17.09.2007, 20:16:58
Cfaniaki z Bobowa robi? mecz niedo?? ?e w sobot? to jeszcze na 14!!!! Tylko zastanawia mnie jedno czy oni my?l? ?e np. dzielny |RESTAL przyjedzie bez kilku podstawowych pi?karzy i wtedy b?d? mieli nik?e szanse - ale zawsze szanse na remis????
 maciejcz11   17.09.2007, 20:18:14
To si? nazywa niesportowe zachowanie!!! ale nie tylko dla pi?karzy a przede wszystkim dla kibiców!!!
SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 maciejcz11   17.09.2007, 20:19:40
:D Stawiam na 2:0 oczywi?cie dla RESTAL AGRI.
i jeszcze jedno info dla Zdzicha: Ko? b?dzie mia? wolne . POZDRAWIAM
 xdxdxdxd   17.09.2007, 21:22:24
tylko oni drugi juz mecz graja w sobote 14 wiec nie placzcie
 lzs bytonia   17.09.2007, 21:58:38
Przed nami kolejny derbowy pojedynek z Radziejewem. Sadze ze ciezko jest wytypowac wynik w tym meczu. Niemiej jednak licze na nasza dobra gre i moze przy odrobinie szczescia uda nas sie wywiezc komplet punktow i umocnic sie w tabeli.
 fel   17.09.2007, 22:47:19
Cyp ty lepiej Koniowi nie dawaj wolnego bo on i tak wszystkie akcje piepszy :) :) :) a na powaznie to bardzo dobrze ze bedzie bo jak zawsze bardzo sie przyda . Pozdro dla Konia i calej TEMIDY GNIEW od Felinha :)

szczepan   18.09.2007, 19:11:08
Macieju cz 11 co ty wczoraj jad?e? ?eby miec taki k??liwy j?zyk. Chyba do 13 si? wy?picie i wtedy jazda do Bobowa. Pami?tam jak swego czasu w sezonie 1999/2000 roku Wietcisa Skarszewy (wtedy IV liga) gra?a u siebie w soboty o godz. 11. Przepisy mówi? ?e spotkania mo?na rozgrywa? w ustalonych dniach rozgrywkowych w godzinach od 10. rano do przewidywanego zapadni?cia zmierzchu. O ile przypadnie nam kiedy? w przysz?o?ci zagra? ligowy mecz z wami poprosz? kierownika ?eby ustawi? meczyk :blink: na 10-12.
 jason   18.09.2007, 20:23:16
Orze? Radziejewo - LZS Bytonia 1 (radziejewo to dobra dru?yna i bedzie chciala pokazac sie na swoim boisku)
Szpak Skórcz - Sokó? Lubichowo 1 (Szpak bedzie sie chcia? pokazac w meczu u siebie po seri pora?ek)
?wit Radostowo - Wis?a Walichnowy 2 ( gram w Wise?ce to wszystko jasne... postaramy sie o wygrana)
GKS Bobowo - Agri Kulice X2 (Kulice na fali i nie odpuszcz?, ale bobowo bedzie chcialo pokazac sie w meczu z liderem i mo?e co? zdzia?a?.. ale w?tpie)
MAS Rajkowy - Orze? Borkowo X ( mecz zdecydowanie na remis)
 szczepan   18.09.2007, 20:24:52
Nie chce mi si? za bardzo typowa?, bo jak na razie stawia? mo?na na dwie dru?yny ale i one wiada? puszczaj? z tonu i wcze?niej czy pó?niej zabraknie im "?wie?o?ci" Ju? bramk? Kulic "rozdziewiczono", mo?e teraz b?dzie czas na utrat? punktu? To samo Wis?a-dostaje zadyszki- w Radostowie mo?e sta? si? ?e ?wit ?mignie im 3 punkty sprzed nosa. NARA :D
:D info dla Szczepana(Stefana)!!!!!! :D
My ludzie z Kulic mamy trze?wy pogl?d na ró?ne sytuacje ?yciowe. Sport w wykonaniu naszej dru?yny jest przyjemno?ci? która w ka?de niedzielne popo?udnie jest przekazywana kibicom kórzy pragn? w normalny sposób sp?dzi? samemu lub z rodzin? czas wolny a nie "pod budk? z piwem".......POZDROWIONKA!!!!!!
 Restal-Agri Kulice   18.09.2007, 22:40:57
info dla kibicow z Kulic... szaliki ma juz tylko koniu i wiec radze sie spieszyc bo ida jak swieze buleczki... Teraz musimy wygrac z bobowem i z rajkami i bedzie gut a nasze derby sa blisko :D :D :D
 Technoboy_9   19.09.2007, 14:35:12
o macie szaliczki:D fajnie:P

a lechii czy restalu?? :P
 Restal-Agri Kulice   19.09.2007, 15:17:59
Restalu oczywiscie
 Ittam_PL   20.09.2007, 13:23:23

Komisja Dyscypliny Podokr?gu Malbork na?o?y?a kary finansowe na nast?puj?ce kluby za niedope?nienie obowi?zków wynikaj?cych z reg. rozgrywek Pom.ZPN na sezon 2007/08

Na wniosek Komisji G i E Podokr?gu Malbork ukarono nast?puj?ce kluby kar? finansow? za niedostarczenie list uprawnie? do prowadz?cego rozgrywki:

swistak   20.09.2007, 15:14:50
Tak , tylko ?e Restal Agri ma jeszcze juniorów. I to oni zostali ukarani. :unsure:
 Ittam_PL   20.09.2007, 16:11:03
tak przy przegl?daniu zobaczy?em to wrzuci?em...

A ja sobie do ko?ca sezonu nie pogram... pech...
 Restal-Agri Kulice   20.09.2007, 16:35:27
chyba z noga ci sie cos stalo bo chyba widzialem kule
 Technoboy_9   20.09.2007, 18:26:58
slyszalem ze sobie sciegno zerwales?? ale jakie??
Podobno 2 poziom zerwania??

to masz po bieganiu na jakis czas i po graniu:/
 Weso?y   20.09.2007, 21:02:29
Zapraszam wswzystkich na niedawno powsta?a stron? "Juranda Lasowice" B-klasa grupa Malbork IX oto adres strony : www.jurand.yoyo.pl
 Restal-Agri Kulice   20.09.2007, 21:48:29
wesoly sorry ale bynajmiej ja nie lubie zadnego juranda tym bardziej z lasowic
 Ittam_PL   20.09.2007, 22:49:02
Na treningu Lekkiej grali?my w siat? i go?ciu mi spad? na stop? po ataku i mam naderwany staw skokowy (troche brakowa?o i by by?y ca?kowicie zerwane ... i 3 tygodnie gips.. I d?u?sza przerwa...
 fejnymisiu   22.09.2007, 18:26:13
Co tu du?o mówi?, NIC DODA? NIC DODA? :-) RESTAL NARAZIE NIEPOKONANY. RAJKOWY TRZYMAJCIE SI? HE HE.

remigiusz   22.09.2007, 22:47:26
to, ?e klubowi Restal Agri dosta?o si? od PZPN za niedostarczenie terminarzy rozgrywek dla grupy juniorów, przewidzieli?my ju? w swoim czasie, nie ka?dy jest w stanie zapanowa? nad wszystkim co si? wokó? nas dzieje, a dzieje sie naprawd? wiele, wola?bym aby nikt nie porusza? tematu kar na forum przez osoby nie wtajemniczone w problem, zwa?aszcza osoba która poruszy?a ten temat, przy okazji gratuluj? klubowi Restal Agri dobrego wyniku po dzisiejszym meczu, pozdro z Oslo <REM>
 motyff   23.09.2007, 16:35:49
Szpak Skórcz - Sokó? Lubichowo 2:5
 lzs bytonia   23.09.2007, 17:07:40
Niestety ponieslismy pierwsza porazke w sezonie. Ale coz moge powiedziec, jezeli pierwsza bramka wpada z rzutu wolnego z kapelusza to juz szczyt wszystkiego. Nastepne bramki byly konekwencja naszych atakow. Trzecia bramka ze spalonego.

Niechce nas usprawiedliwiac ale Radziejewo to najwieksi faularze. Sam zostalem napadniety przez jednego z zawodnikow co mi naskoczyl z rekami na szyje i oczywiscie szanowny pan sedzia tego nie raczyl zauwazyc. No coz w Radziejewie wg mnie sa najwieksi wiochmeni w calej lidze.

Teraz czas sie podniesc i czekac do nastepnego meczu ze Szpakiem.

jason   23.09.2007, 17:49:43
?WIT RADOSTOWO - WIS?A WALICHNOWY 1:3 (1:0)
bramki dla Wis?y : Przemys?aw Kamrowski (dwie)
: Jacek Szonszor

Pierwsza po?owa by?a do? wyrownana z lekka przewago Wis?y która nie mogla wbic sie w bramke gospodarzy i ?wit odda? tylko jeden strzal na bramke i zdobyl prowadzenie. radostowo zarobilo kila zo?tych kartek w pierwszej polowie za brutalne faule na zawodnikach ( a szczegolnie na dejku który robi? co chcia? w ?rodku pooa), i wynikiem 1:0 dla gospodarzy zako?czyla sie pierwsza polowa. Druga polowa naleza?a juz do Wis?y, zaczelo sie od faulu na graczu wis?y co bylo efektem czerwonej kartki dla gracza ?witu, wis?a majac u?atwione zadanie zdobyla wiec trzy bramki. Przed koncem spotkania drugi zawodnik ?witu otrzyma? drug? ?ó?ta kartk? i musia? opó?cic boisko. Wis?a mog?a jeszcze podwyzszyc ale kilka sytuacji sam na sam nie przynios?o efektu.?wit to dru?yna która nie potrafi przegrywa? i szuka winnych za swoje b?edy i ca?a wine zrzuca na s?dziego. A kibice w Radostowie to lepiej nie komentowa? - zero kultury.Trzeba umie? tak?e przegrywa? z chonorem ale co? liczy sie wygrana i 3 pkt.

sokolzblewo   23.09.2007, 17:57:39
o kuzwa ;/ LZS cos wyscie zrobil;/ zeby z radziejewem ;/ kurde zal mi ';/ pozdro
 lzs bytonia   23.09.2007, 18:12:37
sokolzblewo: no wiesz jak to jest, jezeli wybija sie na 16 metrze czysto pilke i za to sie gwizdze rzut wolny nie wiadomo za co i z tego pada bramka to to wola o pomste do nieba. Ale bylo minelo walczymy dalej i teraz chcemy sue zrehabilitowac za ta wpadle za tydzien w meczu ze Szpakiem.

Serdeczmie was zapraszam do nas w sobote na 17 na mecz.

A wam gratuluje zwyciestwa, oby tak dalej
 brzozak   23.09.2007, 21:01:03
do lzs bytonia : ty chyba gra?e? w innym meczu na moje to wolny by? sprawiedliwy...oddali?cie zaledwie 3 celne strza?y wynik powinien by? conajmniej 5:0bo nie wspomne o tym ?e wasz bramkasz wyci?ga? takie pi?y ?e ból pa?y w pierwszej kolejno?ci to mu powinni?cie pogratulowa? ?e wynik by? taki a nie inny..
 lzs bytonia   23.09.2007, 22:09:49
brzozak: sluchaj jezeli wybija sie prawidlowo pilke i sedzia odgwizduje za to rzut wolny to nie wiem o czym my tu mowimy. Widziales moze jak zawodnik z Radziejewa na mnie napadl z rekona na szyje ? Ewidentna czerwona kartka za to powinna byc.
 lzs bytonia   23.09.2007, 23:39:10
W V kolejce B klasy gr VIII pad?o 26 bramek. Nadal niepokonany pozostaje Restal-Agri Kulice, który rozgromi? na wyje?dzie GKS Bobowo. W ligowej tabeli nadal na prowadzeniu z kompletem zwyci?stw prowadzi Restal, przed Wis?a Walichnowy, trac?c? do lidera dwa oczka.

Orze? Radziejewo - LZS Bytonia 3-0 (0-0)

W Radziejewie mia?y miejsce kolejne w tym sezonie derby Gminy Zblewo pomi?dzy miejscowym Or?em a LZS Bytoni?. Pocz?tek spotkania to ataki gospodarzy lecz nie przynosz?ce efektu w postaci zdobytej bramki. Go?cie równie? nie byli d?u?ni i atakowali, oddawaj?c gro?ne strza?y. Pierwsza cz??? spotkania zako?czy?a si? bezbramkowym remisem. Emocje nast?pi?y w drugiej po?owie. W 51 minucie meczu Orze? obj?? prowadzenie po strzale z rzutu wolnego (pomy?ka s?dziego, poniewa? rzutu wolnego nie powinno by?). Po stracie bramki go?cie rzucili si? ca?ym zespo?em do odrabiania strat i osi?gn?li znaczna przewag?, lecz nie potrafili udokumentowa? tego strzeleniem gola. Miejscowi ograniczali si? do sporadycznych kontrataków. Po jednym z nich pad? drugi gol dla miejscowych. Nast?pnie przyjezdni atakowali dalej, chc?c zdoby? bramk? kontaktow?. Po jednym z rzutów ro?nych i strzale pi?ka z trudem zosta?a wybita prze obro?c? z Radziejewa. Kilka minut pó?niej mieli?my dwa rzuty wolne dla Bytoni, lecz po strza?ach ich zawodników dobrze interweniowa? bramkach Or?a. W ostatniej minucie meczu po kolejnym wyprowadzonym kontrataku gospodarze przypiecz?towali wynik meczu zdobywaj?c kolejna bramk? wygrywaj?c ca?e spotkanie 3-0.

MAS Rajkowy - Orze? Borkowo 5-2 (2-0)

Spotkanie zacz??o si? od ataków gospodarzy którzy w ci?gu pierwszego kwadransu meczu mogli wyj?? na prowadzenie, lecz brakowa?o im skuteczno?ci. Wko?cu w 30 minucie MAS dopi?? swego zdobywaj?c bramk? po strzale M. Mellera z rzutu wolnego. Chwile pó?niej by?o ju? 2-0 po samobojczej bramce zawodnika z Borkowa. Tu? przed przerw? Orze? przeprowadzi? jeden z nielicznych ataków zako?czonych strza?em obok s?upka. Pocz?tek drugiej cz??ci meczu to przewaga go?ci, którzy zdobyli bramke kontaktow? po przelobowaniu bramkarza MAS-u. W 60 minucie kolejn? bramke zdobyli gospodarze i by?o ju? 3-1. Kilka minut pó?niej po zamieszaniu w polu karnym miejscowych pi?k? z najbli?szej odleg?osci wepchn?? do bramki napastnik Borkowa. Na wi?cej goli w tym meczu ju? przyjezdnych nie by?o stac a inicjatyw? przej?? MAS zdobywaj?c dwie kolejne bramki piecz?tuj?c wysokie zwyci?stwo.

Szpak Skórcz - Sokó? Lubichowo 2-5 (1-2)

Jeszcze na dobre nie rozpocz?? si? mecz a gracze z Lubichowa przeprowadzili ju? kilka sk?adnych, niestety, nieudanych akcji. Gracze ze Skórcza grali pod dodatkow? presj?, ze wzgl?du na ostatnie przegrane i chcieli w tym meczu pokaza? si? z dobrej strony. Nie trzeba by?o d?ugo czeka? na gola, poniewa? zamieszanie w polu karnym i podanie od Kamila Olszowego ?atwo wykorzysta? Adam Ma?ecki. Id?c za ciosem, po jakim? czasie Sokó? Lubichowo wygrywa? ju? 2:0. Do przerwy jednak stan meczu zmieni? si? na 2:1 dzi?ki pi?knemu golu autorstwa Paw?a Derdowskiego z rzutu wolnego. Mecz po przerwie nieznacznie si? o?ywi?. Lubichowo wci?? naciera?o a ekipa w gospodarzy musia?a si? wci?? broni?. Dwie bramki dla Soko?a w krótkim czasie dorzuci? jeszcze Andrzej Grabowski. Wkrótce obudzili si? gospodarze i wywo?uj?c presj? na obronie przeciwnika, wymusili faul na polu karnym, który chwil? potem ?atwo wykorzysta? ponownie Derdowski. Nast?pna bramka by?a ponownie autorstwa Adama Ma?eckego. Opanowa? pi?k? i fenomenalnym strza?em z „woleja” pos?a? pi?k? w samo okienko. Inn? ciekaw? sytuacj? przeprowadzi? Dariusz Reimus uderzaj?c pi?k? zza pola karnego, która z wielk? si?? odbi?a si? od s?upka i polecia?a daleko w trybuny. Chwil? pó?niej mecz sie zako?czy?. Sokó? Lubichowo po trudnym meczu wygra? 5:2.

?wit Radostowo - Wis?a Walichnowy 1-3 (1-0)

Pierwsza po?owa by?a do?? wyrównana lecz z lekk? przewag? Wis?y, która nie mog?a si? wstrzeli? w bramk? gospodarzy. ?wit w tej cz??ci spotkania odda? jeden strza? ale za to celny, który da? mu prowadzenie w meczu. Druga cz??? spotkania nale?a?a ju? do przyjezdnych, którzy mieli u?atwione zadanie, gdy? na pocz?tku drugiej po?owy gracz ?witu musia? opu?ci? boisku po obejrzeniu czerwonego kartonika. Efektem tego by?a przygniataj?ca przewaga Wis?y, która zdoby?a trzy bramki i prowadzi?a 1-3. Tego prowadzenia go?cie nie oddali do ko?ca meczu.

GKS Bobowo - Restal Kulice 0-5 (0-3)

W Bobowie miejscowy GKS podejmowa? liderów rozgrywek zespó? Restalu Kulice. Pocz?tek spotkania to ataki gospodarzy, lecz ich strzeleckie zapa?y ju? w 6 minucie ostudzi? Piotr Wiecki wyprowadzaj?c kuliczan na prowadzenie. Go?cie ca?y czas kontrolowali przebieg meczu. Jeszcze przed przerw? Restal zdoby? dwa gole po uderzeniach Mateusza Marksa. Druga cz??? spotkania to ju? spokojna gra przyjezdych i ?mielsze ataki GKS-u, lecz dobrze spisuj?ca si? obrona Restalu rozbija?a ataki napastników z Bobowa. Go?cie wyprowadzali gro?ne kontry po których pad?y dwie kolejne bramki a ich strzelcami byli Bart?omiej Czechowki i ponownie Marks dla którego by?a to trzecia bramka w meczu. Zatem Restal ca?y czas pozostaje jedynym zespo?em w stawce z kompletem zwyci?st.