Orzeł Borkowo 2 - 3 GKS Bobowo 16 września 2007 - 14:00
Restal Agri Kulice 3 - 1 Świt Radostowo 16 września 2007 - 16:00
Wisła Walichnowy 5 - 3 Szpak Skórcz 16 września 2007 - 15:00
Sokół Lubichowo 1 - 1 Orzeł Radziejewo 16 września 2007 - 14:30
LZS Bytonia 3 - 2 Meteor Pinczyn 15 września 2007 - 17:00

Agri Kulice - ?wit Radostowo 1
Wis?a Walichnowy - Szpak Skórcz 2
Sokó? Lubichowo - Orze? Radziejewo 1
LZS Bytonia - Meteor Pinczyn 1

LZS licze na wasza wysoko wygrana pozdro nie bede na meczu bo jade z skolem do polaszek trzymam kcioki pozdro!!

?. Kropisz (MAS) - 1

W klasyfikacji brakuje strzelcow bramek z Wisly (tj. 8 bramek), Radziejewa (2), Pinczyna (2), Szpaka (2). Bobowa (1)
 Technoboy_9   10.09.2007, 16:39:28
Orze? Borkowo - GKS Bobowo X2
Wis?a Walichnowy - Szpak Skórcz 1X
Sokó? Lubichowo - Orze? Radziejewo 2

A my pauzujemy:/ Jednak w ?rode czeka nas mecz Pucharu Polski ze Styn? Godziszewo:D
 Pi er kwadrat   10.09.2007, 19:42:12
No my?l? ?e Kulice w tym sezonie b?d? poza zasi?giem i awans maj? pewny a o drugie miejsce mog? powalczy? wszystkie zespo?y. Szkoda ?e my potracili?my tyle punktów na samym pocz?tku, ale my?l? ?e to dopiero pocz?tek sezonu i da si? to nadrobi?. Co do typów na t? kolejk? to my?l? ?e b?d? wygrywali faworyci.

Orze? Borkowo - GKS Bobowo (zdecydowanie Bobowo wygra) :D
Restal Kulice - ?wit Radostowo (Kulice nie mog? przegra?..:P)
Wis?a Walichnowy - Szpak Skórcz (Tutaj mo?e wygra? Wis?a ale mo?e by? i remis)
Sokó? Lubichowo - Orze? Radziejewo (???)
LZS Bytonia - Meteor Pinczyn (Bytonia powinna sobie poradzi?)

Pozdro :D
 Sokó?_Lubichowo   11.09.2007, 20:50:35
mecz z Radziejewem 14.30
 Restal-Agri Kulice   12.09.2007, 21:17:37
Restal Kulice - ?wit Radostowo 1 zdecydowany faworyt w tym meczu i calych rozgrywkach
Wis?a Walichnowy - Szpak Skórcz 1x
LZS Bytonia - Meteor Pinczyn x
 lzs bytonia   14.09.2007, 14:25:30
A to sie nam troche tabela wywrocila do gory nogami. POczatek sezonu a tu juz walkowery. Jto by sie tego spodziewal.
 szczepan   14.09.2007, 18:01:48
Orze? Borkowo : GKS Bobowo - remis w ciemno
Restal Kulice : ?wit Radostowo - faworyt nie zawiedzie
Wis?a Walichnowy : Szpak Skórcz - poddenerwowany Szpak zrobi co? by urwa? pkt.
Sokó? Lubichowo : Orze? Radziejewo gospodarze gór?
LZS Bytonia : Meteor Pinczyn - derbowy podzia? pkt.

Ma?lak (GKS Bobowo) ma ju? 2 bramki w klasyfikacji strzelców.Zdoby? po jednej z Radostowem i z Rajkowymi
 szczepan   14.09.2007, 18:10:53
Jstem ciekawy kto pierwszy strzeli gola tegorocznym faworytom(maj? czyste konto straconych bramek) do awansu-RESTAL. Czy stanie sie to teraz? tzn. ze ?witem, co watpi?. Czy nasi ch?opacy ich konto straconych goli "rozdziewicz?" :blink:
 Restal-Agri Kulice   14.09.2007, 20:12:02
ALbo mi sie wydaje albo prawie kazdy ma nas za foworytow w tym sezonie :O :O :O Ale nic stawiam 4-0 z Radostowem...
 lzs bytonia   14.09.2007, 20:16:01
Nie ma co sie dziwic ze jestescie faworytami. Jak narazie rozkladacie wszystkim i to w duzych rozmiarach. Uwazam ze 1 miejsce bedzie bdla was a o pozostale miejsca bedzie sie toczyla rywalizacja i nie mozna wskazac kto bedzie jeszcze na pudle. Wszyscy maja na to szanse.
Lzs Bytonia - Meteor Pinczyn 3 - 2
Bardzo ?adny mecz du?o walki.My?le ze najsprawiedliwszym wynikem by?by remis no ale cóz nie jest tak.Troche ?mieszny sedzia!!!
 Dj_Cargo   15.09.2007, 19:32:34
Radek ka?dy b?dzie spada?... jak b?dzie pauzowa? :P:P

A dla Nas tylko by? korzystny ten vo bo My przegrali?my ze Szpakiem.. :P :D
 szymek05   15.09.2007, 19:43:00
naprawde bardzo ladny meczyk. oba zespoly mialy duzo akcji podbramkowych, oddaly duzo strzalow. podzial punktow bylby najsprawiedliwszy. a sedziego pozostawie bez komentarza.
 lzs bytonia   15.09.2007, 20:33:28
Nasz najslabszy mecz w sezonie ale udalo sie wygrac. Zgadzam sie z kolegami z Pinczyna ze sedzia byl slaby.

Podajcie strzelcow bramek dla was.
 dawids90   15.09.2007, 21:57:51
No tak by? s?aby w pewnym momencie nie móg? wgl zapanowac nad meczem.A strzelcy to Kamil Piotrowski i Sylwester Wo?oszyn(k)
 lzs bytonia   15.09.2007, 22:06:28
No ale licza sie 3 punkty a gra idzie w swiat. Dzieki za mecz, byl godny derbow naszej gminy. Pozdrowienia o powodzenia w nastepnych meczach.
 lzs bytonia   15.09.2007, 22:18:24
Dziekuje rowniez naszym wiernym kibicom ktorzy pokazali na tym meczu na co ich stac. Dzieki nim czulismy sie lepiej, to bych nasz 12 zawodnik. Chwala im za to.
 maciejcz11   15.09.2007, 22:53:26
:D mój typ restal - ?wit 3:0 iii przy?piewka szalonego kibola Edka "gramy panowie, gramy panowie..." no i w sumie najwa?niejsze - Fejny Misiu musi wymiata?!!!!!! Pozdro. "Do pracy rodacy".
 maciejcz11   15.09.2007, 22:54:47
Blachodachówka 20,00 netto dla kibiców i pi?karzy RESTAL AGRI.
 maciejcz11   15.09.2007, 22:56:50
Na mecz RESTAL-?WIT zaprasza hurtownia materia?ów budowlanych TEMIDA GNIEW!!!!! :idea:
 Restal-Agri Kulice   16.09.2007, 12:28:54
a dla foczinha znajdzie sie jakas jeszcze znizka???????? :D J i tak tak stawiam na 4-0 dla Restalu a co wy mowicie ze kazdy spadnie jak bedzie pauzowac :O :O my poprostu niemozemy i nie spadniemy nawet na tydzien powodzenia cchlopaki
 remigiusz   16.09.2007, 14:59:02
ale si? porobi?o kolorowo w tabeli, na pocz?tku my?la?em ?e pomyli?em strony, trzymam kciuki za restal, do boju
 motyff   16.09.2007, 16:33:24
Sokó? Lubichowo - Orze? Radziejewo 1:1
 remigiusz   16.09.2007, 18:02:05
Agri Kulice-?wit Radostowo 3-1 <nie wpisuj? w uzupe?nieniach, bo nie ogl?da?em spotkania>
 szczepan   16.09.2007, 18:31:16
Orze? Borkowo - GKS Bobowo 2:3 (1:3) bramki dla GKS M.Czaplewski 12.40- rz.karny, Kobierzy?ski 23. Dla gospodarzy ?20, ?60
 wally_90   16.09.2007, 19:15:21
Dla wtajemniczonych trening Restalu 0 18 we wtorek :):):)
 mazur   16.09.2007, 21:33:27
Brami dla Borkowa Borkowski P. , Fandrejewski W.
 mazur   16.09.2007, 21:34:13
ups zjad?em " k "
 maciejcz11   16.09.2007, 22:06:02
Kolejne zwyci?stwo RESTALU! Tym razem podopieczni Zdzis?awa Kaszuby uporali si? do?? ?atwo ze ?witem Radostowo 3:1 bramki dla RESTALU zdobyli: Wiecki-z rzutu wolnego oraz Czechowski - dwie. Zwyci?stwo cieszy podwójnie gdy? by?o uwiecznione wspania?? gr? w ka?dej z formacji. - to pi?karze ?witu dzisiejszego popo?udnia "biegali za pi?k?".
 maciejcz11   16.09.2007, 22:09:28
Miejmy nadzieje, ?e nasi pi?karze nie spoczn? na laurach i b?d? w tym sezonie zdecydowanie poza zasi?giem w walce o fotel lidera oraz upragniony awans do klasy "A". Pozdrawiam :D
 Okienko   16.09.2007, 22:42:41
bardzo dobra gra dzis switu w kulicach , tzeba przyznac ze jak na razie to byla druzyna ktora postawila Restalowi najwiekszy opor , brawo. No ale brawo dla Restalu za kolejne zwyciestwo , napastnicy Restalu nadal bardzo skuteczni , kolejne bramki Bartka Czechowskiego , to sie Felinho rostrzelal :)
 lzs bytonia   16.09.2007, 22:50:07
LZS Bytonia - Meteor Pinczyn 3-2 (2-1)

W Bytoni mia?y miejsce pierwsze w tym sezonie derby gminy Zblewo pomi?dzy LZS Bytonia a Meteorem Pinczyn. Ju? pierwsza akcja go?ci zako?czy?a si? powodzeniem. Po strzale Kamila Piotrowskiego w d?ugi róg bramki Pinczyn obj?? prowadzenie. Po stracie bramki miejscowi ruszyli do ataku, spychaj?c przyjezdnych do obrony. Liczne strza?y Bytoni nie przynios?y efektu, pi?ka mija?a bramk? rywali lub strza?y napastników z Bytoni broni? bramkarz. Wko?cu w 21 minucie meczu po rzucie ro?nym, precyzyjnym do?rodkowaniem popisa? si? Adam Piechowski centruj?c pi?k? wprost do nie pilnowanego w polu karnym Rados?awa Gilla, który strza?em g?owa zdoby? bramk? daj?c? wyrównanie. Po zdobyciu bramki Bytonia coraz ?mielej atakowa?a. Efektem tego by?o wyj?cie na prowadzenie po strzale Rafa?a Biedrzyckiego. Rezultat 2-1 dla LZS-u utrzyma? si? do ko?ca pierwszej cz??ci spotkania. Druga po?owa to ju? bardziej wyrównana gra. Akcje toczy?y si? z pod jednej bramki pod drug?. W 59 minucie s?dzia podyktowa? kontrowersyjny rzut karny dla Meteora. Do pi?ki ustawionej na 11 metrze podszed? Sylwester Wo?oszyn, który popisa? si? precyzyjnym strza?em i dal swojej dru?ynie wyrównanie meczu. Ostatnie s?owo nale?a?o jednak do gospodarzy, którzy w 70 minucie po strzale w polu karnym Krzysztofa Gapskiego obj?li ponownie prowadzenie w meczu. Ostatnia cz??? spotkania to kilka akcji zespo?u z Pinczyna, zako?czonych niecelnymi strza?ami. Miejscowi dowie?li jedno bramkowe zwyci?stwo do ko?ca spotkania inkasuj?c cenne trzy punkty.

Orze? Borkowo - GKS Bobowo 2-3 (1-3)

Jedno z najciekawszych spotka? tej kolejki mia?o miejsce w Borkowie gdzie miejscowy Orze? podejmowa? GKS Bobowo. Pocz?tek spotkania to wyrównana gra. W 12 minucie go?cie obj?li prowadzenie po strzale M. Czaplewskiego. Osiem minut pó?niej mieli?my ju? remis. Nie min??y nast?pne trzy minuty a ju? ponownie na prowadzeniu znalaz? si? GKS po bramce Kobierzy?skiego. Jeszcze przed przerw? kolejnego gola zdobyli przyjezdni wykorzystuj?c rzut karny. Po zmianie stron miejscowi ruszyli do ataku chc?c osi?gn?? korzystny rezultat. Kontaktow? bramk? zdobyli w 60 minucie meczu. Dalsza cz??? spotkania to bronienie wyniku przez go?ci, którzy dowie?li zwyci?stwo do ko?ca zdobywaj?c trzy punkty

Restal Kulice - ?wit Radostowo 3-1 (2-0)

Od samego pocz?tku znaczn? przewag? osi?gn?li liderzy rozgrywek spychaj?c go?ci do defensywy. Taki scenariusz utrzymywa? si? przez ca?? pierwsz? po?ow? czego efektem by?y dwie strzelone bramki przez gospodarzy. ?wit odpowiedzia? jeszcze w pierwszej cz??ci spotkania jednym niecelnym strza?em. Po przerwie nadal atakowali kuliczanie zdobywaj?c trzeci? bramk?. Dalsza cz??? meczu to bardziej defensywna gra Restalu który broni? wyniku. Radostowo atakowa?o bramk? rywali zdobywaj?c honorowego gola. Wynik meczu 3-1 dla Restalu, który jest jedyn? dru?yna w lidze z kompletem zwyci?stw.

Wis?a Walichnowy - Szpak Skórcz 5-3 (3-2)

Wicelider w tabeli po trzech kolejkach podejmowa? przedostatniego w tabeli Szpaka Skórcz. Ju? na samym pocz?tku meczu miejscowi obj?li prowadzenie. Go?cie po stracie bramki ruszyli do odrabiania strat co si? im uda?o. Po samobójczym trafieniu obro?cy Wis?y mieli?my wynik remisowy. Kolejne ataki przynios?y przyjezdnym rzut karny, którego na bramk? zamieni? napastnik Szpaka daj?c swojemu zespo?owi prowadzenie. Jeszcze przed przerw? dwie akcje Wis?y zako?czy?y si? zdobyciem bramek i wynik do przerwy 3-2 dla gospodarzy. Po zmianie stron powtórzy? si? scenariusz z pocz?tku meczu gdzie to Wis?a ponownie zdoby?a szybko bramk? i prowadzi?a ju? 4-2. Potem gospodarze cofn?li si? do obrony broni?c wyniku i wyprowadzaj?c nieliczne kontrataki. Po jednym z takich kontrataków miejscowi zdobyli kolejn? bramk? prowadz?c 5-3. Przyjezdni odpowiedzieli jeszcze jednym golem i to by?o wszystko na co by?o ich sta?.

Sokó? Lubichowo - Orze? Radziejewo 1-1 (0-1)

W Lubichowie miejscowy Sokó? podejmowa? Or?a Radziejewo. Gospodarze chcieli w tym meczu udowodni? ze ostatnia wysoka wygrana w Pinczynie nie by?a dzie?em przypadku. Od samego pocz?tku spotkanie toczy?o si? w szybkim tempie. Liczne akcje z obydwóch stron nie dawa?y ?adnych rezultatów i utrzymywa? si? wynik bezbramkowy. Po jednej z akcji zawodników z Radziejewa i serii b??dów obro?ców gospodarzy go?cie obj?li prowadzenie, które utrzymali do ko?ca pierwszej po?owy meczu. W drugiej cz??ci gry obraz meczu nie uleg? zmian, nadal akcje toczy?y si? spod jednej pod drug? bramk?. Sokó? wko?cu dopi?? swego i wyrówna? stan meczu. Zamieszanie w polu karnym przyjezdnych wykorzysta? Rados?aw Nylk, który po do?rodkowaniu zdoby? bramk? daj?c? remis. Ko?cowe minuty to szale?cze ataki obydwóch zespo?ów, które chcia?y przechyli? szale zwyci?stwa na swoj? korzy??. Ostatecznie wynik meczy zako?czy? si? podzia?em punktów.