:P :P :P :P :P :P :P :P
 MmeteorR   07.05.2008, 22:04:06
Technoboy_9- mo?e 20-0 co ?:P
 Dj_Cargo   08.05.2008, 20:09:11
hehe.. Bez przesady gdzie zaraz 5:0 ?e gramy u siebie to wiesz + dla Nas.. Wystarczy wygrana.. :D
 jason   22.05.2008, 20:15:34
Lubichowo... mysle ze poradzicie sobe z kulicami heheh co awans juz bedzie nasz :)
 Gilu$   22.05.2008, 21:13:20
No to Kulice musz? si? nie?le napoci? w niedziel? je?li chc? my?le? jeszcze o A-klasie.
 Darekrei   22.05.2008, 21:36:38
my te? myslimy ze poradzimy sobie z Kulicami. B?dzie ciezko ale damy z siebie wszystko !
 Dj_Cargo   22.05.2008, 22:18:58
Ja licze na Was Soko?y.. :D Polecicie z Nimi..
 Technoboy_9   23.05.2008, 11:04:38
Kto wygra mecz ? MAS!!! Kto? MAS!!Kto? MAS MAS MAS!!!!!!!!!!!!! :idea: :idea: :D :D :D
 Dj_Cargo   23.05.2008, 11:14:46
GKS Bobowo - Orze? Radziejewo x1

Radek widze na gospodarzy stawiasz.. :P Kto wie jak to b?dzie.. :)
pozdro.. :idea:
 rauull   23.05.2008, 21:35:31
A ja jestem przekonany tylko jednego ze gwiazdy z bobowa dostana becki od radziejewa
 specjalmocny   23.05.2008, 21:48:52
do typa rauull milo ze uznajesz zespol z Bobowa za gwiazdy!! Szkoda tylko ze w te gwiazdy nie wierzysz. Mogles kolego przyjsc po meczu do chlopakow z Bobowa po koszulke albo buty powachac!!! Skoro sa oni dla ciebie gwiazdami.
 dejw   24.05.2008, 07:50:30
Agri Kulice - Sokó? Lubichowo 1 (1:0)
GKS Bobowo - Orze? Radziejewo 2

nastepny hicior :D
 madzica   24.05.2008, 08:56:44
mam nadzieje, ?e Lubichowo wygra:)) licze na Was :) :) :) :) :)
 Technoboy_9   24.05.2008, 12:02:34
fel pewnie znowu nic nie strzeli :P Ale zobaczymy :)
Pewno Ma?ecki b?dzie gro?ny :D

A ch?opaków z Pinczyna zapraszam do Rajków :)
 MmeteorR   24.05.2008, 13:03:07
No Technoboy juz nie d?ugo przyjedziemy :D Oczywi?cie po 3 pkt heh :D:P
 Dj_Cargo   24.05.2008, 13:11:16
Meteor w jakich strojach gracie.? w niebieskich.?
 sebastian.fronckiewi   24.05.2008, 13:35:07
Soko?y do boju,wierzymy w was,ostro z nimi jedzcie pozdro Lubichowo :blink: :idea:
 Technoboy_9   24.05.2008, 13:41:52
meteor przyjedzcie z czerwonych strojach to my bedziemy mieli niebieskie:)
 Okienko   24.05.2008, 13:53:55
dlaczego moj ?adny komentarz zosta? usuniety
 MmeteorR   24.05.2008, 14:07:45
No zapewne bedziemy grali w czerwonych :)
 szymek05   24.05.2008, 18:58:46
mam pytanie. czy przy takiej samej ilosci punktow dwoch druzyn brane jest pod uwage bilans bramkowy czy bezposrednie mecze?
 MmeteorR   24.05.2008, 19:05:07
MAS-Meteor 1-2. - Trzeba przyzna? ?e MAS by? odrobine lepszy lecz my mieli?my bardziej przej?yste sytuacje (zmarnowane 3 sytuacje sam na sam). Ale trzeba sie cieszy? z 3 pkt-ów :) Pozdro MAS. P.S. Szpak licze na was jutro :D
 binek   24.05.2008, 19:19:21
ITTAM_PL i jak tam po Radziejewie mamy te 3 pkt czy nie????? bu juz sam nie wiem :@
 Gilu$   24.05.2008, 19:41:29
No Rajkowy musze przyznac, ?e dobra dru?yna. Bez chamstwa (zawodnicy) i dobrze grali. A ?rodkowi pomocnicy to chyba najlepsi w lidze no jeszcze jeden z Walichnów jest dobry.
A co do meczu to przewa?ali gospodare ale szcze?cie by?o po stronie przyjezdnych.
Pozdrawiam.
PS> A jak wasz kapitan? Bo naga nie wygl?da?a za ciekawie.
 szymek05   24.05.2008, 19:55:54
W przypadku uzyskania równej ilo?ci punktów przez dwie lub wi?cej dru?yn o zaj?tym miejscu decyduje:
A. Przy dwóch dru?ynach:
a) liczba zdobytych punktów w spotkaniach mi?dzy tymi dru?ynami,
b) przy równej ilo?ci punktów, korzystniejsza ró?nica mi?dzy zdobytymi a utraconymi bramkami
w spotkaniach tych dru?yn,
c) przy dalszej równo?ci, wed?ug obowi?zuj?cej regu?y UEFA, ?e bramki strzelone na wyje?dzie
liczone s? podwójnie, korzystniejsza ró?nica mi?dzy zdobytymi i utraconymi bramkami
d) przy dalszej równo?ci, korzystniejsza ró?nica bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach ca?ego
sezonu rozgrywkowego,
e) przy dalszej równo?ci, wi?ksza ilo?? bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach ca?ego sezonu
rozgrywkowego.
 szymek05   24.05.2008, 19:56:39
czyli meteor powinien byc przed radostowem. wygral u siebie 2-1 i w radostowie bylo 2-2.
 Ittam_PL   24.05.2008, 20:16:12
http://pomorski-zpn.pl/malbork.php Tu sie pojawi pewnie w srode albo czwartek w nastepnym tygodniu... jak zostanie mecz zweryfikowany..
 Daniel55   24.05.2008, 20:18:53
mam pytanie kto strzeli? pierwszy Pinczyn czy Rajikowy | :huh: :roll:
 Ittam_PL   24.05.2008, 20:19:19
szymek05 > prawda tylko ze na pomorskimfutbolu jest wg bramek sortowane...

na 90minut.pl jest bezpo?redni mecz brany pod uwag?...
 Daniel55   24.05.2008, 20:21:10
my?l? ?e ?wit Radostowo wygra z Szpakiem i zdob?dzie
3 punkty
 dabrus89   24.05.2008, 20:23:05
panowie z walichnow w co wy wierzycie ze sokol pokona kulice?nie obrarzajac lubichowa to jedna ze slabszych druzyn a ich miejsce w tabeli to poprostu fart.udalo im sie ograc zespoly z dolnej czesci tabeli do 5 miejsca reszta meczy z pewnoscia w dupe
 dabrus89   24.05.2008, 20:25:35
gratulacje dla meteora
 szymek05   24.05.2008, 20:32:45
Daniel55- meteor strzelil pierwszy w ok 3 minucie D.Szymanek z ok 40 metrow. potem rajkowy po wrzutce z wolnego wyrownaly. a w 85 min po wrzutce z roznego piekna glowka ustalil wynik M.Smukala. pozdr. dzieki dabrus89
 Daniel55   24.05.2008, 21:18:50
Spoko ... Powodzenia ?ycze Meteor../ :roll: :D
 lzs bytonia   24.05.2008, 23:45:28
Prosze o kilka zdan o meczu MAS Rajkowy - Meteor Pinczyn. Z gory dzieki.
 motyff   25.05.2008, 00:17:31
w poprzedniej rundzie lubichowo pokonalo kulice. myslisz dabrus89 ze to byl fart?
 madzica   25.05.2008, 08:30:54
dobre...?e ostatnio Lubichowo ?cieniowa?o to nie znaczy, ?e teraz te? tak zrobi...wszystko przed nimi, mo?e sie uda, wtedy Wis?a b?dzie ?wi?towa? wej?cie do A klasy:):):)
 Dj_Cargo   25.05.2008, 09:47:50
Gilu$ >>> Nasz kapitan ma gips na 2 tygodnie.. i tak samo zosta? sfaulowany jak Nasz napastnik z Lubichowem.. To sie nazywa szcz??cie.. :/ czyli nast?pny zawodnik skasowany.. Dobrze ?e ju? 1 mecz zosta?.. :P
 Technoboy_9   25.05.2008, 10:55:23
a m i gola si? uda?o strzeli? :D

?eby wygra? brakowa?o nam szcz??cia bo sytuacje mieli?my do strzelenia gola :) A meteor te? mia? kilka ale je wykorzysta? :(
Ale gra si? dalej :) Teraz pojedziemy do Radziejewa po 3 pkt :)
 Technoboy_9   25.05.2008, 10:57:26
dzi?ki Gilu? za komplementy co do ?rodka pomocy :D Ja tam gram (9) i Sosek (11) :D
 dawids_90   25.05.2008, 11:17:59
Dj_Cargo>> no nie wiem czy wasz zawodnik zosta? sfaulowanu bo nawet s?dzia nie odgwizda? faulu poprostu mia? cholerne szcz??cie ze tak sie sta?o...Ale noga wygl?da?a masakrycznie.. :unsure: ?ycze szybkiego powrotu do zdrowia..
 Dj_Cargo   25.05.2008, 11:57:43
No nie wiem czy tam nak?adki nie by?o czasami ale nie b?de sie k?óci?.. :P pozdro..
 Gilu$   25.05.2008, 12:09:51
Technoboy_9 ?adnie sobie rozgrywali?cie pi?ke w ?rodku. A co do sytuacji to y tez nie strzelili?my :P Ale by?y z naszej jak i waszej strony s?upki i poprzeczki.
Dj_Cargo Ja nie chc? mówic bo sta?em daleko ale wygl?da?o jakby ?le stan?? i kostak skr?cona.
 dawids_90   25.05.2008, 12:30:23
No dok?adnie Gilu?..Nie mówie bo napewno przychaczy?em go troche ale o nak?adce to tam chyba nie by?o mowy...
 dawids_90   25.05.2008, 12:31:14
 specjalmocny   25.05.2008, 14:47:34
GKS Bobowo - Orze? Radziejewo 2:1
 specjalmocny   25.05.2008, 14:52:58
Bobowo mog?o wygra? du?o wi?cej ale napastnicy troche zawodzili, ale liczy si? wygrana !!! s?dzia s?dziowa? dla Or?a , gwizda? spalone których nie by?o! I oczywi?cie Radziejwo sprawdza?o karty i na dodatek jeszcze dwóch z Or?a nie mia?o dowodów. Bobowo oczywi?cie wszystko na legalu. Nasta?a troche ?mieszna sytu?acja gdy? trener Or?a twierdzi? nie widzia? dwoch pi?karzy ktorzy grali. Jeden gra? ok 70 minut a drugi wszed? na 15 minut. bobowo ma pi?karzy widmo hehe
 szymek05   25.05.2008, 17:15:10
no to teraz wisla musi wygrac z sokolem bo restal raczej pokona lzs :blink: inaczej to testal awansuje. :P
 specjalmocny   25.05.2008, 17:47:50
z dolnej tabeli Lubichowo fartem wygra?o z wszystkimi a zaczeli grac z czo?owka to wszystkie mecze do ty?u!!! Wis?a spokojnie wygra z Soko?em!!!
 lzs bytonia   25.05.2008, 17:59:43
Kilka slow o meczu Orze? Borkowo - LZS Bytonia i to bardzo obiektywnie. Objelismy prowadzenie w I polowie i tak sie utrymalo do konca. Na poczatku drugiej zostalismy oslabieni po czerwonej dla naszego zawodnika. W koncowce po zamieszaniu i po bledzie sedziego ktory byl najslabszy w tym widowisku pilka wyszla 20 cm za poprzeczke i byl rowniez faul na bramkarzu i sedzia puszcza gre i z tego pada bramka. Nawet kibice Borkowa potwierdzili ze pilka byla wyszla. To tyle na poczatek. Pozniej dam opisy wszystkich meczy.
 dejw   25.05.2008, 18:00:22
tak 2:0 dla Kulic
bramki:Tomczyk, Openkowski Wojtek
 specjalmocny   25.05.2008, 19:02:45
Trener z radziejewa pan Klich zrobi? z siebie i ze swej dru?yny po?miewisko. K?óci? si? ju? sam nie wiedz?c o co. Kaza? swej córce przerobi? krzy?owki panoramiczne na notes by notowa? nasze numery na koszulkach. Jego genialne pomys?y nie da?y rezultatu. Proponuje mu zmieni? lekarza bo ten obecny go oszukuje.
 specjalmocny   25.05.2008, 19:24:18
Gratulacje dla Meteoru.
 binek   25.05.2008, 19:58:06
a ?witowi kto pogratuluje ostatniej wygranej nawet wysokiej moglobyc wiecej ale cuz trzeba sie cieszyc z 4 bramek pzdr dla wszystkig grajacych!!! my juz zakonczylismy dzis rozgrywki<a szkoda bo by sie jeszcze pogralo ale nic nowego jesszcze kilka mies i gramy dalej <EDEK>z kulic gramy gramy gramy nie poddamy sie chociarz przegramy ale i tak wygramy hahahaha zajefajny kibic bk z niego pzdr.zycze powodzenia!!!!
 Myszonek   25.05.2008, 20:36:23
Wisekla Na 100% Wygra Z Lubichowem ;`D Ja Obecnie Po meczu Z kulicami jestem strasznie poobijany :/
 Gepardon17   25.05.2008, 21:04:44
Szkoda meczu z Kulicami:( Musz? jednak przyzna?, ?e kibice Restalu naprawd? pozytywni.... Pozdro.
 Myszonek   25.05.2008, 21:32:42
Ale Zawodnicy Strasznie Fauluja
 Darekrei   25.05.2008, 21:34:33
Myszon pa?ko zamiast my?lec pozytywnie to ty piszesz ze przegramy z Wis??, ja w nas wierze i mówie ze wygramy chocia? bedzie baaardzo ciezko, ale dla nas + ze gramy u nas ;DDD swoi kibice itp.
Tak jak Gepard napisa? szkoda meczu z Kulicami do przerwy by?o 0:0 w drugiej po?owie gralismy lepiej ale brakow??o wyko?czenia. Adam móg? strzeli? z g?ówki, ale bramkarz popisa? si? parad? i uratowa? swoj? bramk?.
 Darekrei   25.05.2008, 21:36:14
Pi?karze Gospodarzy do s?dziego na TY mówili, i oczywi?cie s?dzia dla nich s?dziowa?... Ale co tam ;?
 lzs bytonia   25.05.2008, 22:20:44
Powiem moze kilka slow o kibicach. Juz duzo jezdzilem po meczach i po roznych wioskach ale tak jak dzis to nie zostalem nigdzie wyzwany na zadnym meczu. Chyba kibice z Borkowa sa najmniej kulturalni.
 szymek05   25.05.2008, 22:24:21
no musze przyznac Radek ze masz racje. my w zeszlej kolejce bylismy w Borkowie to tez nie milo to wspominamy. kobiety po 40-50 lat wyzywa?y nas od roznych. nie wiem moze to byly matki zawodnikow ale mi by bylo wstyd.
 lzs bytonia   26.05.2008, 00:23:59
Restal-Agri Kulice - Sokó? Lubichowo 2-0 (0-0)

Mecz Restal-Agri Kulice - Sokó? Lubichowo by? bezpo?redni? walk? o wysokie miejsca w tabeli grupy VIII. Spotkanie zorganizowane w Kulicach od samego pocz?tku odznacza?o si? szybkich tempem i du?? dynamik? akcji. Do przerwy spotkanie osta?o na bezbramkowym remisie. Tu? po gwizdku rozpoczynaj?cym drugie 45 minut akcje z sekundy na sekund? zyskiwa?y na szybko?ci. Gra obu dru?yn by?a mi?a dla oka lecz wci?? nie pada?y ?adne bramki. Dopiero t? niemoc przerwa? Restal strzelaj?c pierwszego gola autorstwa Kornela Tomczyka. Lubichowo jeszcze bardziej przy?pieszy?o aczkolwiek kilka minut pó?niej wynik podwoi? si? z powodu niekrytego zawodnika Kulic przy sta?ym fragmencie gry. Pi?k? do siatki skierowa? Wojciech Openkowski. Spotkanie zako?czy?o si? wynikiem 2-0 dla kuliczan.

Orze? Borkowo - LZS Bytonia 1-1 (0-1)

Mecz w Borkowie pomi?dzy miejscowym Or?em a LZS Bytonia od samego pocz?tku by? wyrównany. Bli?ej obj?cia prowadzenia byli go?cie, lecz nie potrafili wyko?czy? akcji. Po rzucie ro?nym i przed?u?eniu pi?ki strza?em g?ow? bramk? zdoby? Krzysztof Gapski wyprowadzaj?c Bytoni? na prowadzenie. Orze? nie potrafi? skonstruowa? ?adnej sytuacji zagra?aj?cej bramce go?ci. Do przerwy 1-0 dla go?ci. Zaraz po przerwie zawodnik Bytoni otrzyma? czerwony kartonik os?abiaj?c swój zespó?. Mimo to, Orze? dalej nie móg? znale?? sposobu na zdobycie wyrównuj?cego gola. Przyjezdni mogli podwy?szy? prowadzenie ale nie wykorzystali klarownej sytuacji. W ko?cówce spotkania po b??dzie s?dziego gospodarze wyrównali. Pi?k? która wysz?a poza boisko zgra? na 20 metr zawodnik Or?a a Artur Czaja „hukn??” z 20 metrów bez zastanowienia daj?c wyrównanie. Go?cie mogli jeszcze obj?? prowadzenie, ale po do?rodkowaniu pi?k? minimalnie za poprzeczk? pos?a? zawodnik bytonian. Ostatecznie spotkanie zako?czy?o si? podzia?em punktów.

MAS Rajkowy - Meteor Pinczyn 1-2 (1-1)

Ju? w 3. minucie meczu Meteor obj?? prowadzenie po b??dzie bramkarza MAS-u. Strza?em z daleka popisa? si? Dawid Szymanek. Gospodarze próbowali wyrówna?, lecz ich ataki by?y niesk?adne. Pinczyn móg? podwy?szy? ale nie wykorzysta? sytuacji sam na sam z bramkarzem. W 30. min. nast?pi?o wyrównanie. Po do?rodkowaniu pi?ki z rzutu wolnego przez Kaszubowskiego strza?em g?ow? popisa? si? Krzysztof Potulski. Po zmianie stron bardziej atakowali miejscowi, ale nie mogli znale?? drogi do bramki go?ci. Pinczynian uratowa?a przed strat? bramki poprzeczka. To czego nie uda?o si? gospodarzom zrobili go?cie w 85. min. po wrzutce z rzutu ro?nego wynik meczu ustali? strza?em g?ow? Marcin Smuka?a, daj?c swojej dru?ynie komplet punktów.

GKS Bobowo - Orze? Radziejewo 2-1 (1-0)

Mecz w Bobowie zacz?? si? od prowadzenia gospodarzy ju? w 7. minucie po golu Szmyta. W kolejnych minutach napastnicy miejscowych mogli podwy?szy?, lecz brakowa?o im skuteczno?ci. Jedno bramkowe prowadzenie bobowian utrzyma?o si? do 75. min. kiedy to ?adnym strza?em popisa? si? Tobiasz Jasi?ski wyrównuj?c stan meczu. W 85. min. bramk? na wag? zwyci?stwa dla GKS-u zdoby? Stolz.

?wit Radostowo - Szpak Skórcz 4-0 (3-0)

W Radostowie miejscowy ?wit go?ci? Szpaka Skórcz. Dla gospodarzy by?o to ostatnie spotkanie w tym sezonie i zako?czone wysokim zwyci?stwem. Ju? w 5. min. ?wit obj?? prowadzenie po golu Tomasza Stoi?skiego. Kolejn? bramk? zdoby? Mateusz Lisewski, który pos?a? pi?k? za ko?nierz bramkarza go?ci. Kolejna bramka pad?a po zamieszaniu na 25. metrze i zderzeniu w powietrzu dwóch obro?ców. Bezpa?sk? pi?k? przej?? Mateusz Spadik wychodz?c na pozycje sam na sam pewnie posy?aj?c pi?k? w siatce. Do przerwy gospodarze prowadzili 3-0. Druga cz??? spotkania to dalsze ataki ?witu. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Lisewskiego pi?ka po rykoszecie wpad?a do bramki i miejscowi prowadzili ju? 4-0. Przy takim rezultacie Radostowianie „trzymali” wynik. Szpak atakowa?, ale nie zdoby? gola. Wynik 4-0 utrzyma? si? do ko?ca spotkania.
 dejw   26.05.2008, 11:00:17
sedzia byl genialny.wedlug mnie na
Bklase dobry,choc bledow sie nie ustrzegl.. np. ewidentnie dostalem w reke ,a sedzia wskazal na rzut wolny dla nas.. nie wiem moze jakiegos faulu sie dopatrzyl.
Lubichowo dobrze gra pilka, maja fajnie poukladany zespol. Dzieki za mecz ;] Pozdro Sokoly :idea: :idea: :love:
 Dj_Cargo   26.05.2008, 14:41:43
"Po do?rodkowaniu pi?ki z rzutu wolnego przez Kaszubowskiego..."

Kazubowskiego :P
 lzs bytonia   26.05.2008, 15:16:57
Kurde, walniety komp mi zawsze nazwiska zmnienia na swoje jakies i stad ten blad. Sorki za pomylke.
 motyff   27.05.2008, 08:08:43
u?ywaj notatnika :P :D
 meksyk7   27.05.2008, 08:43:31
Bramkie dedykowalem dla mojego synka:-)
 Gepardon17   27.05.2008, 16:27:01
Naprawd? ?adn? pi?k? gracie- Kuliczanie. Do tej pory raczej sceptycznie o Waszych umiej?tno?ciach si? wyra?a?em. Atmosfera by?a naprawd? genialna i ka?da dru?yna d??y?a do bramek. Wasz image jednak zniszczy? kolega-symulant, który gra? pó?niej na czas. Honor uratowa? za to obro?ca, który, zreszt? s?usznie, go opierdzieli?:) pozdro!