GKS Luzino 2 - 1 Energa Sopot 28 października 2007 - 11:30
KP Gdynia 0 - 0 Eko-Prod Szemud 28 października 2007 - 11:30
KKS Koleczkowo 3 - 0 Vigo Tuchom 28 października 2007 - 12:00
Torpedo II Sopot 2 - 2 UKS Klukowo 27 października 2007 - 14:00

58. KP Gdynia - Eko-Prod Szemud 1
59. KKS Koleczkowo - Vigo Tuchom 1
60. Torpedo II Sopot - UKS Klukowo 2
 Kolejorz   27.10.2007, 14:03:43
Zapraszamy na najciekawszy mecz rundy jesiennej czyli pojedynek lidera z wiceliderem KP Gdynia vs EKO-PROD Szemud |) niew?tpliwie jest to mecz o pierwsze miejsce w tabeli :P Niedziela godz. 11.30 boisko ''Checz-y'' w Gdyni..Zapraszamy do Gdyni |)
 juri800   27.10.2007, 18:30:08
Piekny mecz tylko znowu remis stracona bramka w ostatnich minutach

torpedo II sopot 2 - 2 uks klukowo :D :D :D
 pjs22   28.10.2007, 10:24:25
juri800: trzeba bylo mnie lepiej pokryc to byscie wygrali :)
 Wanciak UKS Klukowo!   28.10.2007, 10:36:31
akurat druga bramka w ostatniej minucie dla Was i tak by wpadla samobojcza - a Ty ja wbiles juz tylko na lini bramkowej kiedy wtaczala sie do bramki
 kibickks   28.10.2007, 15:05:46
KKS Koleczkowo - Vigo Tuchom 3-0 (2-0) Dobry wyrównany mecz! Zawodnicy Vigo napewno ?atwo nie oddadza punktów w zaleg?ych spotkaniach z KPG i EKO-PRODem
Dzieki za mecz i powodzenia!!!
 Kolejorz   28.10.2007, 16:04:17
KP Gdynia - EKO PROD Szemud 0:0 :( ca?y mecz toczy? si? na ?rodku boiska a w strza?ach stuprocentowych to by?o 1:2 dla Eko :( ..obie dru?yny gra?y twardo i zdecydowanie w skutek czego gracz KP ujrza? czerwony kartonik w ostatnich 5-ciu minutach a dziesi?? sekund przed ko?cem s?dzia podyktowa? karnego dla KP który jednak by? ewidentny i brawa dla naszego bramkarza za to ?e wyczeka? i rzuci? si? w rug w który polecia?a pi?ka i to uratowa?o korzystny dla nas wynik:)
 pjs22   28.10.2007, 16:11:45
tez mi sie tak zdaje ale to nie zmienia faktu ze zrobiliscie blad w kryciu. powodzenia w najblizszych meczach.
 sikor   28.10.2007, 17:38:23
Jak tam Jantar II Sopot????
 jantaroweic   28.10.2007, 17:48:09
Kamionka Sopot - Jantar II Sopot - 2:5 (0:4)
 dabek   28.10.2007, 23:34:04
Gdynia - Szemud - Remis chyba nie krzywdzi obu ekip, z przebiegu 90 minut wi?cej okazji mieli kopacze Eko ale tylko pod wzgl?dem rzutów wolnych, z których nic nie wynika?o( s?abo z tym u Was...) Tak jak napisa? Kolejorz du?o walki w ?rodku boiska. Karny, którego osobi?cie nie wykorzysta?em... tak musia?o by? bo nie zas?u?yli?my na wygran? i by?oby to nie sprawiedliwe. A co do S?dziego to jaka? parówa pod cel? m?czona... Mecz zaczyna 20 min pó?niej a przerwy sobie po 20 min robi... Nie dziwi mnie to ?e B klase s?dziuje!!! Jeden z gorszych na jakich trafi?em w historii SERIE B!!! POZDRO DLA DYMKA ?ACHUDRY Z KKS!!! :)
 koniuszko   29.10.2007, 13:24:47
S?uchaj dabek. Je?li co? Ci si? nie podoba?o to nale?a?o przyj?c po meczu i o tym porozmawia?. Wyzwiska na forum internetowym ?wiadcz? tylko o poziomie Twojej kultury, chocia? widz? tutaj ?e nie nale?y wiele wymaga? od niektorych graczy SERIE B.
Popatrz mo?e najpierw na to co sam prezentujesz na boisku i poza nim, postaraj si? co? osi?gn?? w pi?ce a dopiero potem oceniaj innych.
Pozdrawiam
 dabek   30.10.2007, 22:24:35
Jak ju? to D?bek, to po pierwsze. A po II to takie jest moje zdanie na temat poziomu s?dziowania w tym meczu bo by?o cie?kie jak dupa w??a, a do tego jeszcze pan s?dzia daw? g?upkowate komentarze do zainstnia?ych sytuacji na boisku... Co do pi?karzy Serie B to wszyscy graj? dla przyjemno?ci, sportu. Nie czerpi? z tego korzy?ci finansowaych jak ten marny s?dzia z tego meczu. I chcia?em sprostowa? komentarz, który napisa?em wcze?niej... Nie jeden z najgorszych, tylko najgorszy s?dzia w Serie B. Szanownuy panie S?dzio nie nadajesz si? nawet do tarcia chrzanu, nawet nie do pchania karuzeli na festynach... Prywatnie mo?esz byc ?wietnym go?ciem ale taki z Ciebie s?dzia jak z koziej dupy tr?ba. Pozdrawiam.