UKS Klukowo-Jantar II Sopot x2 (gwiazdy dopiero si? zgrywaj? ale dadz? rad? :D :D :D :D :D :D )
Vigo Tuchom-Energa Sopot 1x
 cwirek1980   18.09.2007, 19:47:14
 Gucio_OB   18.09.2007, 20:09:25
Kolejorz my dali?my dwa walkowery (z pucharem polski trzy) tylko dlatego ?e nie mieli?my boiska bo jest u nas jeden facet ktory nie chce by m?odziesz gra?a w pi?ke :/ a z Koleczkowem po pierwsze gramy na wyje?dzie i z miejscem grania nie powinno byc problemu a po drugie za?atwiamy ?e mecze u nas b?dziemy grac w innej miejscowo?ci a? do lutego bo wtedy oddaj? do u?ytku hale i przy niej b?dzie boisko ;) pozdro
 wielebny   20.09.2007, 20:10:59
KP Gdynia - Kamionka Sopot 1
KKS Koleczkowo - Olimp Bolszewo 1
Torpedo II Sopot - GKS Luzino 1
UKS Klukowo - Jantar II Sopot 1
Vigo Tuchom - Energa Sopot 1 Powodzenia Tuchom oni tylko graj? krzykiem i maj? wi?cej szcz??cia ni? umiej?tno?ci, my przegrali?my bo nie umiemy tak oszukiwa? jak oni!Pozdro!
Eko-Prod Szemud - Dragon Bojano X

UKS KLUKOWO!!!!
 VigoT   21.09.2007, 11:01:44
Dzi?ki wielebny, zrobimy wszystko co w naszej mocy ?eby nie straci? punktów:) Niech wygra lepszy:P Pozdro dla Klukowa:D
 Wanciak UKS Klukowo!   21.09.2007, 15:44:54
Eko-Prod Szemud-Dragon Bojano x

Widac nasza grupa jest chyba najmocniejsza z B klasowych rozgrywek:)
 Wanciak UKS Klukowo!   21.09.2007, 15:46:25
i mam jedno pytanie

w tym sezonie awansuje tylko jedna druzyna ? zero nagrody na 2,3 miejsce ? zadnych barazy ?
 Kolejorz   21.09.2007, 22:07:04
No wreszcie Eko ma bramkarza z "krwi i ko?ci" w swoim sk?adzie 8) :D B?dzie mozna gra? teraz bardziej ofensywn? pi?ke a nie patrze? si? co chwile do ty?u bo na bramce stoi napastnik i niewiadomo jak to si? potoczy..Dragon bój sie !! :D :D
 cwirek1980   21.09.2007, 22:42:06
:( :s :unsure: :$ :O |) :D 8) :roll: :) :huh: :| :puke: :weirdo: :blink: :push: :P :@ :love: :idea:
 Boss_eM   22.09.2007, 18:48:16
Szady nie marud? rombca dobrze broni?! Ale dobrze ze Tomek wróci? :P teraz fakt b?dzie lepsza gra
 dabek   22.09.2007, 21:48:29
KP GDYNIA - KAMIONKA SOPOT 2:0
MECZ ZACI?TY, OKAZJE BRAMKOWE MIELI PO RÓWNO I KP I KAMIONKA... JEDNAK TO KP ZDO?A?O PRZECHYLI? SZALE NA SWOJ? KORZY??. DZI?KI ZA MECZ... KP GDYNIA!!! KP GDYNIA!!! KP GDYNIA GDYNIA GDYNIA!!!
 cwirek1980   23.09.2007, 09:55:44
zycze powodzenia wszystkim druzynom :D
 mietek   23.09.2007, 11:22:24
gks dacie rade
 mietek   23.09.2007, 11:23:07
 kibickks   23.09.2007, 14:26:45
KKS Koleczkowo - Olimp Bolszewo 4-1 (3-0) :) A jak derby gminy?
 fankksu   23.09.2007, 14:45:41
szady jest najlepszym bramkarzem na swiecie :D :D pamietam mecz z polonia gdansk 19-0 dla nich hahahahahahahahhahaahahaha!!! :D
 Kolejorz   23.09.2007, 15:17:20
Eko-Prod Szemud - Dragon Bojano 5-1 (2-0) :)
Tak w?a?nie wygladaj? Derby Gminy :D i co najwa?niejsze ani jednej ?ó?tej i czerwonej kartki w obu dru?ynach :huh: :P Oby tak dalej i powodzenia innym ?ycze 8) |)
 mietek   23.09.2007, 16:00:11
jak tam Luzino
 cwirek1980   23.09.2007, 16:25:27
UKS KLUKOWO 1 - 2 JANTAR II SOPOT

:(:(:(

przegralismy na wlasne zyczenie zreszta kolejny raz.
do okolo 80 minuty prowadzilismy 1 - 0 a potem seria niefortunnych zdazen i przgralismy.

najlepsze jest to ze moglismy to wygrac co najnmiej 3 - 0 ale jak to w pilce niewykorzystane...

Jantar dzieki za meczyk. Juz nie moge sie doczekac rewanzu :)
 lzs bytonia   23.09.2007, 17:27:17
W tym sezonie do A klasy awansuje od 3 do 4 zespolow. Jest to potwierdzona informacja od jednego Pana pracujacego w zwiazku. Takze jest o co walczyc.

Pozdro
 green   23.09.2007, 18:01:01
Gks nie moze sie przelama?.. potrafia grac.. niestety brakuje wykonczenia.. i tez szczescia :(
 mietek   23.09.2007, 18:17:25
znowu przegrana niedobrze sie dzieje
 mietek   23.09.2007, 18:34:34
 gracz Torpedo   23.09.2007, 18:44:08
Fakt, dzi? szcz??cie nam troch? dopisa?o. Ale te? Luzino si? nie popisa?o, bo w rezerwach dzi? nie by?o bramkarza, a i obrona mocno eksperymentalna nie gra?a za pewnie. Mimo to ?adnej bramki nie stracili?my.
 mietek   23.09.2007, 19:26:56
gratulacje
 pjs22   23.09.2007, 23:01:13
mecz Torpedo II - Gks. w pierwszej polwie mielismy(torpedo) 1 sytuacje, wy zrobiliscie 1 blad w kryciu i bylo 1:0.
w 2 polowie powinniscie zdobyc bramke, ale pilce ktora zmierzala do pustej bramki chcial jeszcze bardziej pomoc wasz napastnik( niestety nie zauwazyl ze byl na spalonym). fakt troche mielismy szczescia, mecz byl wyrownany, ale blad w ofensywie wrecz tragiczny.
 jantaroweic   24.09.2007, 12:20:53
Jantar II wygra? po bardzo zaci?tym meczu z UKS Klukowo.. Mecz wyrównny z lekk? przewag? Jantara ale UKS kontrowa?ó bardzo gro?nie z czego pad?a 1 bramka po b??dzie zawodników Jantara po lewej stronie boiska i ex zawodnik Jantara strzeli? swoim by?ym koleg? bramk?. Druga po?owa to nieustatte ataki Jantara i po faulu na napastniku jantara zosta? podyktowany rzut karny gdzie niestety ale Nasz kapitan nie strzeli? bramki, piekna interwencja bramkarza gospodarzy. Ostatni 10 minut to ataki Jantara i bardzo gro?ne kontry Klukowa.Nagle udaje sie nam strzelic bramke ktora daje Nam remis i minuta pó?niej godpodarze robia rozbaczliw? akcj? gdzie napastnik gospodarzy wychodzi SAM na SAM z bramkarzem Jantara ale niemi?osiernie psuje i strzela bardzo niecelnie.Ostatnie 2 minuty to b??dy gospodarzy gdzie tak doswiadzcony zespol jakim jest Jantar wykorzystuje to i strzela bramke na 2:1...Jantar wygrywa na gor?cym terenie w Klukowie bo bardzo dobrym meczu który rozgrywa? si? w mi?ej atmosferze.Jantar zagra? w extremalnym sk?adzie gdzie z boku wygl?da?o to bardzo korzystnie. Jesli beda grac tak dalej to trzeba uwazac na ten zespó? bo teraz tworz? naprawd? zgrany kolektyw..Powodzenia
 wielebny   24.09.2007, 17:15:32
jantarowiec dzi?ki za uznanie.powodzenia!!!
 markoss   24.09.2007, 18:51:12
thx chlopaki za uznanie w GKSie robimy co mozemy zeby ten napad zaczal strzelac ale cos sie nie moga przelamac maja co trzeba zeby strzelac ale czemu im nie wychodzi... :|
 cwirek1980   24.09.2007, 18:52:53
dokladny opis meczu :D to prawda mielismy duzo okzji do zdobycia bramki z kontr i nie tylko w sumie chciaz akcji az tak duzo nie mielismy. pierwsza polowe bronilismy sie idealnie tzn obrona spisala sie na medal,a druga polowe juz bylo gorzej z czego ostatnie 10minut katastrofa, ale jak pisalem wczesniej gdybysmy wykorzystali swoje szanse na bramke z czego oprocz bramki zdobytej mielismy jeszcze w sumie 2 setki to mecz zupelnie inaczej by sie zakonczyl. ale pilka jest jedna ...