ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Gdynia 20 48 15 3 2 41 - 7
2. Eko-Prod Szemud 20 43 13 4 3 54 - 20
3. GKS Luzino 20 43 14 1 5 44 - 16
4. KKS Koleczkowo 20 34 10 4 6 67 - 33
5. Jantar II Sopot 20 29 9 2 9 41 - 48
6. UKS Klukowo 20 24 7 3 10 38 - 41
7. Energa Sopot 20 23 6 5 9 33 - 35
8. Dragon Bojano 20 23 7 2 11 31 - 51
9. Torpedo II Sopot 20 19 5 4 11 38 - 61
10. Vigo Tuchom 20 14 4 2 14 21 - 44
11. Kamionka Sopot 20 12 4 0 16 30 - 88
12. Olimp Bolszewo 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał christiano 20.07.2008, 20:48:05



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (51) 
1. GKS Luzino 3 - 0 Kamionka Sopot 26 sierpnia 2007 - 16:00
2. Olimp Bolszewo - Jantar II Sopot 25 sierpnia 2007 - 13:00
anulowany, na boisku 0-1
3. KP Gdynia 1 - 0 Energa Sopot 25 sierpnia 2007 - 17:00
4. KKS Koleczkowo 4 - 3 Dragon Bojano 26 sierpnia 2007 - 12:00
5. Torpedo II Sopot 2 - 3 Eko-Prod Szemud 26 sierpnia 2007 - 11:00
6. UKS Klukowo 2 - 0 Vigo Tuchom 26 sierpnia 2007 - 14:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (24) 
7. Kamionka Sopot 2 - 5 Vigo Tuchom 1 września 2007 - 17:00
8. Eko-Prod Szemud 0 - 2 UKS Klukowo 2 września 2007 - 11:00
9. Dragon Bojano 0 - 1 Torpedo II Sopot 2 września 2007 - 11:00
10. Energa Sopot 3 - 1 KKS Koleczkowo 2 września 2007 - 11:00
11. Jantar II Sopot 0 - 4 KP Gdynia 2 września 2007 - 17:00
12. GKS Luzino - Olimp Bolszewo 2 września 2007 - 11:30
anulowany, na boisku 2-0
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (36) 
13. Olimp Bolszewo - Kamionka Sopot 9 września 2007 - 11:00
anulowany
14. KP Gdynia 1 - 0 GKS Luzino 8 września 2007 - 17:00
15. KKS Koleczkowo 0 - 0 Jantar II Sopot 9 września 2007 - 12:00
16. Torpedo II Sopot 1 - 1 Energa Sopot 9 września 2007 - 11:00
17. UKS Klukowo 4 - 3 Dragon Bojano 8 września 2007 - 17:00
18. Vigo Tuchom 2 - 4 Eko-Prod Szemud 11 listopada 2007 - 11:00
mecz w Szemudzie
Kolejka 4 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
19. Kamionka Sopot 1 - 2 Eko-Prod Szemud 15 września 2007 - 17:00
20. Dragon Bojano 1 - 4 Vigo Tuchom 16 września 2007 - 11:00
21. Energa Sopot 2 - 1 UKS Klukowo 16 września 2007 - 11:00
22. Jantar II Sopot 3 - 3 Torpedo II Sopot 16 września 2007 - 17:00
23. GKS Luzino 0 - 5 KKS Koleczkowo 15 września 2007 - 11:30
24. Olimp Bolszewo - KP Gdynia 16 września 2007 - 12:00
anulowany
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
25. KP Gdynia 2 - 0 Kamionka Sopot 22 września 2007 - 17:00
26. KKS Koleczkowo - Olimp Bolszewo 23 września 2007 - 12:00
anulowany, na boisku 4-1
27. Torpedo II Sopot 2 - 0 GKS Luzino 23 września 2007 - 14:00
28. UKS Klukowo 1 - 2 Jantar II Sopot 23 września 2007 - 14:00
29. Vigo Tuchom 0 - 0 Energa Sopot 23 września 2007 - 14:00
30. Eko-Prod Szemud 5 - 1 Dragon Bojano 23 września 2007 - 11:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (71) 
31. Kamionka Sopot 3 - 6 Dragon Bojano 30 września 2007 - 14:00
32. Energa Sopot 1 - 1 Eko-Prod Szemud 29 września 2007 - 14:00
33. Jantar II Sopot 2 - 1 Vigo Tuchom 30 września 2007 - 17:00
34. GKS Luzino 2 - 1 UKS Klukowo 30 września 2007 - 11:30
36. KP Gdynia 1 - 0 KKS Koleczkowo 29 września 2007 - 16:00
Pauza: Torpedo II Sopot,
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (26) 
37. KKS Koleczkowo 16 - 0 Kamionka Sopot 7 października 2007 - 12:00
38. Torpedo II Sopot 2 - 2 KP Gdynia 6 października 2007 - 15:00
40. Vigo Tuchom 0 - 1 GKS Luzino 7 października 2007 - 13:30
41. Eko-Prod Szemud 10 - 1 Jantar II Sopot 6 października 2007 - 15:30
42. Dragon Bojano 0 - 0 Energa Sopot 7 października 2007 - 11:00
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 8 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
43. Kamionka Sopot 1 - 9 Energa Sopot 14 października 2007 - 14:00
44. Jantar II Sopot 0 - 1 Dragon Bojano 14 października 2007 - 11:00
45. GKS Luzino 0 - 1 Eko-Prod Szemud 14 października 2007 - 11:30
47. KP Gdynia 3 - 0 UKS Klukowo 13 października 2007 - 11:30
48. KKS Koleczkowo 7 - 2 Torpedo II Sopot 14 października 2007 - 12:00
Pauza: Vigo Tuchom,
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
49. Torpedo II Sopot 4 - 2 Kamionka Sopot 16 marca 2008 - 14:00
50. UKS Klukowo 2 - 2 KKS Koleczkowo 21 października 2007 - 13:00
51. Vigo Tuchom 0 - 1 KP Gdynia 16 kwietnia 2008 - 17:00
53. Dragon Bojano 2 - 1 GKS Luzino 21 października 2007 - 11:00
54. Energa Sopot 3 - 1 Jantar II Sopot 16 kwietnia 2008 - 17:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 10 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
55. Kamionka Sopot 0 - 5 Jantar II Sopot 28 października 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:5
56. GKS Luzino 2 - 1 Energa Sopot 28 października 2007 - 11:30
58. KP Gdynia 0 - 0 Eko-Prod Szemud 28 października 2007 - 11:30
59. KKS Koleczkowo 3 - 0 Vigo Tuchom 28 października 2007 - 12:00
60. Torpedo II Sopot 2 - 2 UKS Klukowo 27 października 2007 - 14:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (30) 
61. UKS Klukowo 11 - 1 Kamionka Sopot 3 listopada 2007 - 13:00
62. Vigo Tuchom 1 - 2 Torpedo II Sopot 4 listopada 2007 - 11:00
63. Eko-Prod Szemud 0 - 2 KKS Koleczkowo 4 listopada 2007 - 11:00
64. Dragon Bojano 3 - 6 KP Gdynia 4 listopada 2007 - 11:00
66. Jantar II Sopot 0 - 2 GKS Luzino 4 listopada 2007 - 11:00
Pauza: Energa Sopot,
Kolejka 12 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (13) 
67. Kamionka Sopot 1 - 2 GKS Luzino 29 marca 2008 - 14:00
69. Energa Sopot 0 - 3 KP Gdynia 30 marca 2008 - 14:00
70. Dragon Bojano 1 - 5 KKS Koleczkowo 30 marca 2008 - 11:00
71. Eko-Prod Szemud 3 - 0 Torpedo II Sopot 29 marca 2008 - 16:30
72. Vigo Tuchom 0 - 3 UKS Klukowo 30 marca 2008 - 14:00
Pauza: Jantar II Sopot,
Kolejka 13 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
73. Vigo Tuchom 1 - 0 Kamionka Sopot 6 kwietnia 2008 - 14:00
74. UKS Klukowo 0 - 3 Eko-Prod Szemud 6 kwietnia 2008 - 12:00
75. Torpedo II Sopot 2 - 4 Dragon Bojano 6 kwietnia 2008 - 14:00
76. KKS Koleczkowo 3 - 2 Energa Sopot 6 kwietnia 2008 - 11:00
77. KP Gdynia 4 - 0 Jantar II Sopot 5 kwietnia 2008 - 17:00
Pauza: GKS Luzino,
Kolejka 14 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (33) 
80. GKS Luzino 1 - 0 KP Gdynia 12 kwietnia 2008 - 16:30
81. Jantar II Sopot 5 - 3 KKS Koleczkowo 12 kwietnia 2008 - 11:00
82. Energa Sopot 4 - 3 Torpedo II Sopot 21 maja 2008 - 17:30
83. Dragon Bojano 1 - 0 UKS Klukowo 13 kwietnia 2008 - 11:00
84. Eko-Prod Szemud 5 - 2 Vigo Tuchom 13 kwietnia 2008 - 14:00
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 15 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
85. Eko-Prod Szemud 8 - 2 Kamionka Sopot 20 kwietnia 2008 - 11:00
86. Vigo Tuchom 0 - 2 Dragon Bojano 20 kwietnia 2008 - 14:00
87. UKS Klukowo 1 - 1 Energa Sopot 20 kwietnia 2008 - 12:00
88. Torpedo II Sopot 2 - 6 Jantar II Sopot 20 kwietnia 2008 - 14:00
89. KKS Koleczkowo 2 - 2 GKS Luzino 20 kwietnia 2008 - 11:00
Pauza: KP Gdynia,
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
91. Kamionka Sopot 0 - 2 KP Gdynia 27 kwietnia 2008 - 11:00
93. GKS Luzino 4 - 0 Torpedo II Sopot 26 kwietnia 2008 - 17:00
94. Jantar II Sopot 2 - 3 UKS Klukowo 26 kwietnia 2008 - 11:00
95. Energa Sopot 0 - 1 Vigo Tuchom 27 kwietnia 2008 - 14:00
96. Dragon Bojano 0 - 0 Eko-Prod Szemud 27 kwietnia 2008 - 11:00
Pauza: KKS Koleczkowo,
Kolejka 17 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (51) 
97. Dragon Bojano 2 - 7 Kamionka Sopot
98. Eko-Prod Szemud 4 - 0 Energa Sopot
99. Vigo Tuchom 1 - 3 Jantar II Sopot
100. UKS Klukowo 0 - 7 GKS Luzino
102. KKS Koleczkowo 0 - 3 KP Gdynia
na boisku 2-2
Pauza: Torpedo II Sopot,
Kolejka 18 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (24) 
103. Kamionka Sopot 3 - 0 KKS Koleczkowo 10 maja 2008 - 16:30
na boisku 0-4
104. KP Gdynia 2 - 0 Torpedo II Sopot 10 maja 2008 - 17:00
106. GKS Luzino 5 - 0 Vigo Tuchom 10 maja 2008 - 17:00
107. Jantar II Sopot 1 - 3 Eko-Prod Szemud 11 maja 2008 - 11:00
108. Energa Sopot - - - Dragon Bojano 10 maja 2008 - 14:00
obustronny vo, naruszenie nietykalno?ci s?dziego - nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:0
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 19 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
109. Energa Sopot 3 - 0 Kamionka Sopot 17 maja 2008 - 16:30
na boisku 3-2
110. Dragon Bojano 0 - 3 Jantar II Sopot 18 maja 2008 - 11:00
na boisku 2-0
111. Eko-Prod Szemud 0 - 2 GKS Luzino 18 maja 2008 - 11:00
113. UKS Klukowo 0 - 4 KP Gdynia 18 maja 2008 - 12:00
114. Torpedo II Sopot 1 - 9 KKS Koleczkowo 18 maja 2008 - 11:00
Pauza: Vigo Tuchom,
Kolejka 20 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (27) 
115. Kamionka Sopot 4 - 3 Torpedo II Sopot 24 maja 2008 - 16:30
116. KKS Koleczkowo 2 - 1 UKS Klukowo 25 maja 2008 - 11:00
117. KP Gdynia 2 - 0 Vigo Tuchom 24 maja 2008 - 17:00
119. GKS Luzino 3 - 0 Dragon Bojano 24 maja 2008 - 17:00
120. Jantar II Sopot 4 - 3 Energa Sopot 25 maja 2008 - 11:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 21 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
121. Jantar II Sopot 3 - 1 Kamionka Sopot
122. Energa Sopot 0 - 4 GKS Luzino
124. Eko-Prod Szemud 0 - 0 KP Gdynia
125. Vigo Tuchom 2 - 2 KKS Koleczkowo
126. UKS Klukowo 3 - 2 Torpedo II Sopot
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 22 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
127. Kamionka Sopot 2 - 1 UKS Klukowo
128. Torpedo II Sopot 4 - 1 Vigo Tuchom
129. KKS Koleczkowo 1 - 2 Eko-Prod Szemud
130. KP Gdynia 0 - 1 Dragon Bojano
132. GKS Luzino 3 - 0 Jantar II Sopot
goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE