Strzelcy wg drużyn5 - Roman Majchrzak (Dąb Dębno)
4 - Łukasz Król (Gryf Wejherowo)
3 - Adam Frączczak (Kotwica Kołobrzeg),
Jakub Gronowski (Gryf Wejherowo),
Mateusz Jureczko (Błękitni Stargard),
Piotr Kwietniewski (Kaszubia Kościerzyna),
Cezary Przewoźniak (Rega Trzebiatów),
Rafał Siemaszko (Orkan Rumia),
Adrian Wysiecki (Kaszubia Kościerzyna),
Piotr Zagórski (Cartusia Kartuzy)
2 - Dawid Banaczek (Kaszubia Kościerzyna),
Tomasz Bejuk (Piast Choszczno),
Andrzej Borowski (Chojniczanka Chojnice),
Łukasz Dłubis (Dąb Dębno),
Radosław Erlich (Darzbór Szczecinek),
Gracjan Gacek (Kaszubia Kościerzyna),
Damian Górski (Chemik Police),
Jarosław Jóźwiak (Chemik Police),
Patryk Kaszczyszyn (Chojniczanka Chojnice),
Wojciech Kitowski (Cartusia Kartuzy),
Bogusław Kostrubiec (Energetyk Gryfino),
Artur Kowalczyk (Chojniczanka Chojnice),
Marcin Kozłowski (Gryf 95 Słupsk),
Tomasz Królak (Błękitni Stargard),
Artur Lenkiewicz (Astra Ustronie Morskie),
Konrad Romańczyk (Chojniczanka Chojnice),
Adrian Skrętny (Chemik Police),
Gracjan Szymański (Kotwica Kołobrzeg),
Andrzej Wojciechowski (Astra Ustronie Morskie),
Bartłomiej Zdunek (Błękitni Stargard)
1 - Łukasz Basiński (Gryf Wejherowo),
Michał Bieliński (Kaszubia Kościerzyna),
Tomasz Bukowski (Gryf 95 Słupsk),
Patryk Buława (Chojniczanka Chojnice),
Piotr Cetnarowicz (Orkan Rumia),
Kamil Chicewicz (Darzbór Szczecinek),
Maciej Czyżewski (Energetyk Gryfino),
Ryszard Dawidowski (Cartusia Kartuzy),
Piotr Dubiela (Kotwica Kołobrzeg),
Igor Duńczak (Kotwica Kołobrzeg),
Daniel Fabich (Chojniczanka Chojnice),
Piotr Fera (Orkan Rumia),
Mateusz Frymark (Chojniczanka Chojnice),
Robert Gajda (Błękitni Stargard),
Kacper Gibas (Błękitni Stargard),
Grzegorz Gicewicz (Piast Choszczno),
Maciej Grąbczewski (Energetyk Gryfino),
Sylwester Ilanz (Orkan Rumia),
Mateusz Jakubiak (Piast Choszczno),
Rafał Janicki (Chemik Police),
Piotr Karasiński (Cartusia Kartuzy),
Sławomir Kiełb (Gryf Wejherowo),
Łukasz Kowalski III (Dąb Dębno),
Paweł Kryszałowicz (Gryf 95 Słupsk),
Łukasz Kwaśniak (Astra Ustronie Morskie),
Łukasz Kłos (Orkan Rumia),
Józef Misztal (Kotwica Kołobrzeg),
Mirosław Mitura (Cartusia Kartuzy),
Przemysław Orłowski (Rega Trzebiatów),
Maciej Pliński (Gryf Wejherowo),
Sławomir Pufelski (Bytovia Bytów),
Tomasz Pustelnik (Błękitni Stargard),
Patryk Pytlak (Gryf 95 Słupsk),
Tomasz Raczak (Chemik Police),
Kordian Rudziński (Kotwica Kołobrzeg),
Mateusz Rynkiewicz (Piast Choszczno),
Łukasz Skórski (Dąb Dębno),
Mariusz Szmit (Chemik Police),
Paweł Waleszczyk (Gryf 95 Słupsk),
Dariusz Wilejto (Rega Trzebiatów)