DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 21. marca 2010 (niedziela): Murkam Przodkowo 5-2 GTS Kolbudy
20. marca 2010 (sobota): Gedania Gdańsk 2-1 Atlas Goręczyno (1)
13. marca 2010 (sobota): Wierzyca Pelplin 5-2 GTS Kolbudy (11) Powiśle Dzierzgoń 5-0 Polonia Gdańsk (3) Gedania Gdańsk 1-1 Żuławy Nowy Dwór Gdański (2) Murkam Przodkowo 7-0 GKS Kowale (2) Czarni Pruszcz Gdański 8-2 Potok Pszczółki
7. marca 2010 (niedziela): Radunia Stężyca 7-1 Cartusia II Kartuzy (8) Czarni Pruszcz Gdański 4-2 GKS Kowale (5)
6. marca 2010 (sobota): Gryf Wejherowo 2-0 Start Mrzezino (1) GKS Sierakowice 2-3 Amator Kiełpino
28. lutego 2010 (niedziela): GTS Kolbudy 1-2 Cartusia Kartuzy (7)
27. lutego 2010 (sobota): GTS Kolbudy 5-3 Czarni Pruszcz Gdański (8) Orzeł Trąbki Wielkie 5-0 Potok Pszczółki (4) Orkan Rumia 6-1 Start Mrzezino Rodło Kwidzyn 1-0 Polonia Gdańsk (3) Radunia Stężyca 5-2 Amator Kiełpino (1) GKS Sierakowice 4-1 Ceramik Łubiana
21. lutego 2010 (niedziela): GTS Rusocin 1-10 Polonia Gdańsk
20. lutego 2010 (sobota): Gedania Gdańsk 0-5 Czarni Pruszcz Gdański (4) Gryf Wejherowo 2-0 Korona Żelistrzewo (7) GTS Kolbudy 0-4 Orzeł Trąbki Wielkie (2) Polonia Gdańsk 1-5 Olimpia Sztum (2) Amator Kiełpino 3-1 Atlas Goręczyno (1)
13. lutego 2010 (sobota): Cartusia Kartuzy 4-0 Grunke Somonino (6) Orkan Rumia 17-0 Orkan II Rumia (9) Wietcisa Skarszewy 0-4 GTS Kolbudy (1)
12. lutego 2010 (piątek): Powiśle Dzierzgoń 5-2 Gedania Gdańsk
7. lutego 2010 (niedziela): Wierzyca Pelplin 6-3 Potok Pszczółki (8)
6. lutego 2010 (sobota): Orzeł Trąbki Wielkie 6-1 Polonia Gdańsk (4) Wietcisa Skarszewy 10-1 Gedania Gdańsk KS Chwaszczyno 3-4 Grunke Somonino
3. lutego 2010 (środa): Bytovia Bytów 5-4 Radunia Stężyca
31. stycznia 2010 (niedziela): Cartusia Kartuzy 3-0 Start Mrzezino (1)
30. stycznia 2010 (sobota): Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-1 Polonia Gdańsk (1)
19. stycznia 2010 (wtorek): Murkam Przodkowo 3-0 Gedania Gdańsk (2)
16. stycznia 2010 (sobota): Lechia II Gdańsk 4-0 Gedania Gdańsk (1)
8. sierpnia 2009 (sobota): Amator Kiełpino 5-5 Radunia Stężyca (1)
4. sierpnia 2009 (wtorek): Murkam Przodkowo 4-0 Gedania Gdańsk (5)
1. sierpnia 2009 (sobota): Olimpia Sztum 3-2 Potok Pszczółki Wietcisa Skarszewy 1-1 Gedania Gdańsk (3) Orzeł Trąbki Wielkie 2-4 GTS Kolbudy (2)
29. lipca 2009 (środa): Radunia Stężyca 3-4 Kaszubia Kościerzyna (22) Amator Kiełpino 3-4 GKS Sierakowice
28. lipca 2009 (wtorek): Start Mrzezino 2-4 Murkam Przodkowo (2)
27. lipca 2009 (poniedziałek): Amator Kiełpino 1-1 Grunke Somonino
26. lipca 2009 (niedziela): Orzeł Trąbki Wielkie 8-7 Potok Pszczółki (7)
25. lipca 2009 (sobota): Gryf 2009 Tczew 5-0 Grunke Somonino (9)
22. lipca 2009 (środa): GTS Kolbudy 1-7 Cartusia Kartuzy (4) Radunia Stężyca 1-4 Murkam Przodkowo (2) Orzeł Trąbki Wielkie 3-1 Grunke Somonino (1)
20. lipca 2009 (poniedziałek): Start Mrzezino 2-0 Murkam Przodkowo (2)
19. lipca 2009 (niedziela): Orzeł Trąbki Wielkie 1-3 Gedania Gdańsk
11. lipca 2009 (sobota): Wietcisa Skarszewy 5-1 Potok Pszczółki (2)
|